باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.مطالب مرتبط

حمایت از کالای ایرانی مانع نفوذ اقتصادی دشمن است

زنجان - ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه یکی از راه های دشمن برای رخنه در دیگر کشورها نفوذ اقتصادی است، گفت: مصرف کالای داخلی، تقویت اقتصاد کشور را به ارمغان می آورد و از این رو مانعی برای نفوذ اقتصادی دشمن است.

مسلمانان باید باهم در برابر دشمن متحد شوند/ علما باید دشمنان و نقشه‌های آنها را به مردم معرفی کنند

یکی از مراجع تقلید با اشاره به حمله آمریکا وانگلیس و فرانسه به سوریه گفت: این‌ها با اسلام دشمن و از انقلاب اسلامی ایران بیزار هستند، اتحاد بین مسلمانان موجب ایستادگی در برابر آن‌ها شده است و وحدت باعث افزایش استقامت می‌شود.

فتنه دهه ٩٠ تعامل و نفوذ است/ تربیت نیروهای انقلابی در حوزه علمیه

قم - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: فتنه دهه ٩٠ فتنه تعامل و نفوذ است و دشمن نیز قصد نفوذ بر کشور را دارد.

مسئولان از ساده‌اندیشی پرهیز کنند/ لزوم حذف مدیران دو تابعیتی

شاهرود - امام جمعه شاهرود بابیان اینکه مسئولان باید برای جلوگیری از نفوذ دشمن در کشور از ساده‌اندیشی پرهیز کنند، گفت: غفلت مسئولان هزینه سنگینی برای جامعه در پی خواهد داشت.

قدرت نیروهای مسلح مانع نفوذ دشمن به کشور شده است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: قدرت دفاعی و رزمی و پیشرفت های نظامی نیروهای مسلح مانع نفوذ دشمن به کشور شده است.

پیشکسوتان جنگ باروشنگری دژمحکمی دربرابر تهدیدات دشمنان ایجاد کنند

سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: پیشکسوتان جنگ و جهاد امروز باید با روشنگری های در جامعه دژ محکمی در برابر تهدیدات و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه دنیا تمام توان و قدرت خود را برای شکستن عهود الهی و ریشه‌کن کردن معارف دین و ارزش‌های اسلامی بکار گرفته‌اند که باید با آنان مقابله کرد، گفت: باید اجازه نفوذ دشمن در میدان مجازی و حقیقی را ندهیم.

دشمنان به دنبال بی‌ثباتی در منطقه هستند

کرج - نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه دشمنان سعی می‌کنند منطقه همیشه در تنش باشد تا اسراییل ضرر نکند، گفت: اگر برای ایران هزینه بتراشند باید منتظر پاسخی سخت باشند.

اردبیل| دشمنان اسلام با بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی در صدد نفوذ بر جوانان هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: امروز دشمنان اسلام با بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی که عمدتا کنترلی در داده های آن نیست در صدد نفوذ بر جوانان هستند که ارائه هشدارهای لازم و آگاه سازی جوانان در این لازم  و ضروری است.

نکار فرهنگ شهادت، یعنی اجرای برنامه دشمن

حجت‌الاسلام سعیدیان گفت: دشمنان همواره به دنبال تخریب و تحریف جریان امام حسین(ع) در کربلا بوده‌اند. اولین سودی که دشمن از این کار می‎‌برد، از بین رفتن فرهنگ ایثار و شهادت است؛ لذا انکار فرهنگ شهادت، یعنی اجرای برنامه دشمن.

زیبنده برخی نیست که مانند دشمنان با ما برخورد کنند

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برخی از دوستان ما چشم در چشم ما می‌دوزند و تبریک می‌گویند اما پژواک صدای دشمنان می‌شوند. زیبنده برخی نیست که مانند دشمنان با ما برخورد می‌کنند.

ضربه زدن به سپاه پاسداران هدف امروز دشمنان است

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به توطئه دشمنان در سال های بعداز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: امروز دشمن سپاه را مورد هجمه خود قرار داده و به دنبال ضربه زدن به این نهاد است.

پایان کار رژیم صهیونیستی نزدیک است/ دشمنان زبان موشک را درک می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه دشمنان با گفت وگو و منطق متقاعد نمی‌شوند، گفت: آن‌ها زبان موشک را درک می‌کنند.

جنگ نرم دشمن بسیار گسترده است/ این نبرد در 4 روش دنبال می‌شود

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جنگ نرمی که دشمن آغاز کرده بسیار گسترده است، گفت: این جنگ نرم در چهار روش تحریف، تشکیک، نفوذ و ایجاد نهادها و انقلاب‌های بدلی از جمله جریان‌های تروریستی طالبان، القاعده، داعش و ... دنبال می‌شود.

جاری شدن سیلاب در برخی از نقاط استان سمنان/ هم‌وطنان از تردد در نقاط صعب‌العبور خودداری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با بیان اینکه بارش باران در برخی از نقاط استان با جاری شدن سیلاب همراه بوده است، گفت: هم‌وطنان از تردد غیرضروری در نقاط کوهستانی و صعب‌العبور روستایی خودداری کنند.

تاکید نماینده ولی فقیه در گلستان با سوءاستفاده کنندگان از فضای مجازی

افرادی که در فضای مجازی به نوامیس مردم تهمت زده و متهم به فساد می کنند دین و وجدان ندارند و دادگستری باید با آنان برخورد جدی کند.

بیرجند| دشمنان مغرضانه تلاش می‌کنند

امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه خدمت صادقانه اسلام ماندنی است گفت: دشمنان مغرضانه تلاش می‌کنند تمام مشکلات را برگردن نظام بیاندازند.

مسلمانان مقابل دشمنان متحد باشند/ محکومیت حمله به سوریه

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر ضرورت وحدت مسلمانان در مقابل دشمنان گفت: کشورهای اسلامی از جمله سوریه، لبنان،‌ عراق و ایران در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند.

قم|پرده‌برداری نماینده ولی فقیه در سپاه از فتنه‌های دهه 90 / مسئولان مراقب فتنه "تعامل و نفوذ" باشند‌

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ‌با اشاره به برنامه‌ریزی‌های دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: فتنه دهه 90 فتنه تعامل و نفوذ است.

پویایی و دشمن شناسی از مهم ترین ویژگی های سپاه پاسداران است

ایلام - ایرنا - امام جمعه آبدانان گفت: پویایی و دشمن شناسی مهم تریم ویژگی سپاه پاسداران است که باعث شده به خار چشم دشمنان نظام تبدیل شود.