باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.مطالب مرتبط

برخی معاهدات راه نفوذ دشمن را باز می‌کنند/ مراقب فریب دشمنان باشیم

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه برخی معاهدات راه نفوذ دشمن به کشور را باز می‌کنند، گفت: باید در مذاکرات با غربی‌ها مراقب فریب آن‌ها باشیم.

راه بهانه‌جویی دشمنان را ببندیم/ مجلس را متهم به دروغگویی نکنید

عضو فراکسیون امید مجلس در موافقت با لایحه CFT گفت: با تصویب این لایحه از فشار اقتصادی بر مردم بکاهیم و راه بهانه‌جویی را بر دشمنان ملت ایران ببندیم.

هشدار بانوی خادم "عتبه حسینی" از برخی توطئه‌های دشمن در زیارت اربعین

غروی با هشدار نسبت به توطئه دشمنان در ایجاد اختلافات بین ایرانیان و عرافیان گفت: در ایام اربعین باید بسیار مراقب باشیم دشمنان از برخی تضادهای فرهنگی در بین بانوان سوءاستفاده نکند.

علما در همه حوزه‌ها جلو نفوذ دشمن را بگیرند

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور تاکید کرد: علما و روحانیون باید در برهه کنونی در عرصه‌های مختلف جلوی نفوذ دشمن را بگیرند.

دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت است

بیرجند - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت ماست و هجمه دشمن و تمرکز آنها بر ناامید کردن جامعه است.

دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت است

بیرجند - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دشمن به دنبال نابود کردن نقاط قوت ماست و هجمه دشمن و تمرکز آنها بر ناامید کردن جامعه است.

ملت ایران راه نفوذ اقتصادی دشمن در عرصه اقتصادی را می بندد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ملت ایران راه نفوذ اقتصادی دشمن در عرصه اقتصادی را نیز می بندد و در این برهه نیز پیروز میدان خواهد بود.

هوشیاری و آگاهی مردم ایران مانع نفوذ استعمار است

امام جمعه موقت سمنان گفت : ناکارآمد نشان دادن نظام و ایجاد یاس و ناامیدی از حربه های دشمن برای نفوذ است.

مردم ایران دشمنان کشورمان را از رفتار خود پشیمان کنند

کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، خواستار همراهی مردم با برنامه های مسئولان در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان شد و گفت: مردم باید شرایط حساس کنونی کشور را درک کنند.

بصیرت و دشمن شناسی مردم؛ سد نفوذ دشمن

بصیرت و دشمن شناسی مردم همواره عظمت و شکست ناپذیری ملت ایران را در مواجهه با توطئه های بدخواهان نظام اسلامی نشان داده است.

امام جمعه آستارا: اهل فن با جنگ رسانه ای دشمن مقابله کنند

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: دشمنان برای برجسته کردن مشکلات کشور و ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران، از ابزار رسانه استفاده می کنند و اهل فن باید برای مقابله با هجمه رسانه ای بیگانگان بپا خیزند.

بصیرت و دشمن شناسی مردم؛ سد نفوذ دشمن

امام جمعه بجنورد : بصیرت و دشمن شناسی مردم همواره عظمت و شکست ناپذیری ملت ایران را در مواجهه با توطئه های بدخواهان نظام اسلامی نشان داده است.

حرکت مسلمانان در مسیر اتحاد/ وحدت ضربه مهلکی به دشمن وارد می‌کند

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: باید مسلمانان همواره در مسیر اتحاد حرکت کرده و از اختلاف دوری کنند چون دشمنان استکباری از اختلاف مسلمانان سوء استفاده کرده و از این راه به جهان اسلام ضربه وارد می‌کنند.

دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی عمومی است

کرمان - ایرنا - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت : دشمنان نظام اسلامی اذعان دارند برخورد نظامی با ایران امکان پذیر نیست و باید امید بخشی را بین مردم از بین برد که با بزرگنمایی مشکلات موجود می خواهند نارضایتی اجتماعی را ایجاد کنند.

دشمن تلاش می کند تاریخ انقلاب را تحرف کند

مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت:دشمنان ایران تلاش می کنند برای رسیدن به اهداف خود تاریخ انقلاب را تحریف کنند.

فکر نکنید ما در مقام انتخاب هستیم/ مجلس را متهم به دروغگویی نکنید

عضو فراکسیون امید مجلس در موافقت با لایحه CFT گفت: با تصویب این لایحه از فشار اقتصادی بر مردم بکاهیم و راه بهانه‌جویی را بر دشمنان ملت ایران ببندیم.

فعالیت شبانه‌روزی دانشگاه‌های علوم پزشکی در نقاط مرزی/ اربعین بزرگترین نماد اسلامی قرن

وزیر بهداشت در آیین معنوی بدرقه کاروان بهداشت و درمان اربعین با اعلام اینکه کار دانشگاه‌های علوم پزشکی در نقاط مرزی شبانه‌روزی است، گفت: باید مراقب بیماری‌های واگیر بود و در عین حال خود مردم باید بیش از همه رعایت کنند.

انتقاد از جریانی که با طراحی دشمن به دنبال تضعیف پیشرفت علمی ایران است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نمی پذیریم جریانی که مانند آفت به جان حرکت صحیح تولید علم افتاده، صرفاً یک سوء استفاده اقتصادی باشد، بلکه معتقدیم بخشی از این جریان طراحی دشمنان است تا حرکت علمی کشور را تضعیف کنند و در مقابل آن باید دقت داشته باشیم که مسیر

رسانه‌های بیگانه روی فرهنگیان متمرکز شدند/ تجلیل دشمنان از بنیانگذاران آموزش و پرورش فراماسونری در ایران

دبیرکل کانون تربیت اسلامی گفت: باید مسائل فرهنگ و آموزش و پرورش را رصد کنیم زیرا اکنون رسانه‌های بیگانه مثل صدای آمریکا، رادیو زمانه و بی بی سی روی فرهنگیان متمرکز شدند و امیدوارند که اینها به عنوان لشکر دشمن عمل کنند.

گلستان| رسانه‌های انقلابی در میدان جنگ اقتصادی و روانی با دشمن مقابله کنند

جانشین فرماندهی سپاه نینوا استان گلستان در امور اقشار گفت: رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی برای مقابله با جنگی اقتصادی و روانی که دشمنان به راه ‌انداخته‌اند، نقش‌آفرینی کنند.