باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.مطالب مرتبط

نفوذ دشمن در میان مردم و مسئولان فتنه خطرناکی است

امام جمعه موقت شهرکرد گفت: در دوران چهل سال که از عمر انقلاب می‌گذرد دشمنان ترفندهای زیادی برای نابودی نظام به کار بردند و آخرین ترفند دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی نفوذ است.

انقلاب را باید از نفوذ عوامل دشمن حفظ کرد

یزد - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت : افتخار حفظ دستاوردهای 40 سالگی پیروزی انقلاب کافی نیست، بلکه با برنامه ریزی، نگاه و همت بلند بالا باید مواظب بود، تا انقلاب را از دست عوامل نفوذی دشمن با فتنه هایی که برپا می کنند در ام

پروژه دشمن از نفوذ در آموزش و پرورش شروع شد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه پروژه دشمن از نفوذ در آموزش و پرورش شروع شد، گفت: نظام آموزشی ما باید به گونه‌ای باشد که به معاد و آخرت در کنار معاش مردم توجه داشته باشد.

دشمن در حوزه نفوذ برنامه دارد

بیرجند - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی یگان های ویژه نیروی انتظامی گفت: دشمن در دو حوزه نفوذ موردی و جریانی برنامه هایی را در دست اقدام دارد.

سمنان| دشمن به دنبال نفوذ در کشور است

مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان شرایط امروز کشور را پیچیده توصیف کرد و گفت: امروز بر کسی پوشیده نیست که دشمن به دنبال نفوذ در کشور است.

امینی: باید از فضای مجازی برای تقابل با دشمنان بهره ببریم

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حضور جوانان در فضای مجازی به منظور دشمن شناسی و مقابله با دشمن، گفت: با حضور جوانان هوشمند و متعهد در فضای مجازی می توانیم ارزش های خود را به رخ بیگانگان بکشیم و در مقابل دشمن بایستیم.

تصمیماتی نظیر برجام و FATF دارد هویت انقلابی نظام را تضعیف می کند

استاد درس خارج حوزه علمیه قم گفت: تصمیماتی نظیر برجام و FATF دارد هویت انقلابی نظام اسلامی را تضعیف می‌کند. باید در مقابل اینها ایستاد، البته نه به نحوی که دشمنان سوءاستفاده کنند.

پای حرف مردم بیرجند| هدف دشمن نا امیدی ملت؛ هزار فتنه دیگر هم شکست می‌خورد+فیلم

مشکلات اقتصادی جامعه امروز جزو نقشه‌ها و فتنه‌های دشمنان نظام است که سعی دارند با تحریم‌ها بر مردم فشار وارد کنند و آنها از نظام ناامید کنند از این رو توجه به مسئله اقتصاد و رفع مشکلات معیشتی مردم باید سرلوحه کار مسئولان و دولتمردان قرار گی

نفوذ، آخرین ترفند دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی

امام جمعه موقت شهرکرد گفت: نفوذ آخرین ترفند دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است.

دشمن در فضای مجازی به دنبال غبارآلود کردن اوضاع کشور است

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان این که دشمنان امروز می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند گفت: بصیرت یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن است.

رسانه‌ها سناریوهای دشمنان در القای یأس و ناامیدی را خنثی کنند

با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا مسیر و رویکرد انقلابی جامعه ما را تغییر دهد ، گفت: برغم تلاشهای گسترده امپراتوری رسانه ای سلطه و صهیونیسم، انتظار است رسانه ها و سایت های داخلی با هوشیاری به وظایف خود عمل کرده و سناریوهای دشمنان در القای یأس و ناامیدی د

دشمنان با ابزار فضای مجازی قصد غبارآلود کردن اوضاع کشور را دارند

تهران-ایرنا- جانشین فرمانده کل ارتش با بیان این که دشمنان امروز می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند، گفت: بصیرت یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن است.

دستگاه‌های متولی شرایط را برای مبارزه با دشمن در فضای مجازی فراهم کنند

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این‌که «این قابلیت وجود دارد که جوانان ما عرصه فضای مجازی و رسانه‌ای را برای ورود و تهاجم فرهنگی دشمن تنگ کنند»، تاکید کرد که دستگاه‌های متولی باید زمینه را به نحوی فراهم کنند که جوانان ما به راحتی بتوانند در ف

فرمانده ارتش: نیروهای مسلح بااقتدار دشمنان راناکام می گذارند

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح برای خنثی کردن توطئه های دشمنان انقلاب با تمام توان کار می کنند و انگیزه های بسیاری برای ناکام کردن دشمن دارند.

دشمنان پروژه فریب ملت و جوانان ایران اسلامی را دنبال می‌کنند

دامغان-معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج، گفت: امروز دشمنان پروژه فریب ملت و جوانان ایران اسلامی را دنبال می‌کنند لذا باید بیش از هرزمانی مراقب بود.

پیروان ادیان در مقابل توطئه های دشمن هشیار باشند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار اینکه دشمنان به دنبال نفوذ برای خدشه‌دار کردن وحدت بین پیروان ادیان الهی در ایران هستند، خواستار هوشیاری پیروان ادیان برای مقابله با این توطئه‌ها شد.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدید نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

حمله های دشمن در فضای مجازی نباید بی پاسخ بماند

معاون اجرایی ارتش گفت: هجمه و حمله های دشمن در فضای مجازی نباید بی پاسخ بماند و لازم است همه دلسوزان نظام باید به مقابله با حرکات دشمنان بپردازید.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند

دشمن در تلاش است تا در فضای حقیقی و مجازی جوانان و نوجوانان را از مسیر انقلاب و نظام منحرف کند و می طلبد دلسوزان به انقلاب و اسلام همانند دوران دفاع مقدس در این نبرد ناجوانمردانه توطئه های دشمن را خنثی کنند.