باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.مطالب مرتبط

هراس دشمنان از نفوذ معنوی و سیاسی انقلاب اسلامی

روحانی بحرینی گفت: دشمنان تلاش می کنند فرهنگ اهل بیت (ع) و کربلا را از ذهن مردم پاک کنند.

نفوذ یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی است

دادستان کل کشور با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی، گفت: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می‌کند.]]>

نفوذ یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی است

دادستان کل کشور با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی، گفت: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می‌کند.

بزرگنمایی ضعف ها از مولفه های جنگ روانی دشمن است

شهرکرد- ایرنا- معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه باید در برابر جنگ روانی دشمن هوشیار بود، گفت: بزرگنمایی نقاط ضعف از ابزارهای جنگ روانی علیه ایران و از مولفه های جنگ روانی دشمن است.

بزرگنمایی ضعف ها از مولفه های جنگ روانی دشمن است

شهرکرد- ایرنا- معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه باید در برابر جنگ روانی دشمن هوشیار بود، گفت: بزرگنمایی نقاط ضعف از ابزارهای جنگ روانی علیه ایران و از مولفه های جنگ روانی دشمن است.

دشمن جنگ روانی و اقتصادی را با جدیت دنبال می‌کند/وحدت ضروری است

یزد ـ امام جمعه مهریز با اشاره به اهداف و توطئه های شومی که دشمنان برای تحت فشار گذاشتن ملت ایران دارند، گفت: دشمنان ما جنگ روانی و اقتصادی را با جدیت دنبال می کنند.

مرکزی| آیت‌الله دری نجف‌آبادی: مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن نیازمند برنامه است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه بی غیرتی و بی بندوباری مانع رشد و توسعه می‌شود گفت: باید برای مبارزه فرهنگی با نفوذ اجانب و تهاجم فرهنگی دشمن با برنامه ایستاد.

دسیسه دشمن برای ملتی که با دست خالی پیروز دفاع مقدس شد بیهوده است

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن می‌خواهد مردم را از نظام ناامید کرده و نشاط و شادابی را از آنها بگیرد، از مردمی که هشت سال دفاع مقدس را با دست خالی با پیروزی پشت سر گذاشتند، باید بداند که ما در برابر مؤلفه‌های دشمنان یک کشور مقتدریم.

طلاب و روحانیون باید مبارزه با دشمن را با آگاهی و هوشیاری دنبال کنند

آیت‌الله نوری‌همدانی با تاکید بر اینکه علما باید مبارزه با دشمن را با آگاهی و هوشیاری دنبال کنند گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه‌ها تاکید دارند از این رو حوزه‌های علمیه می‌بایست پیشگام حرکت انقلابی بوده و علمای بس

ساری| آیت‌الله طبرسی: روحانیت در مقابله با ناتوی فرهنگی دشمنان تلاش کنند

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه روحانیت باید قدر جایگاه و لباس خود را بدانند گفت: روحانیت در مقابله با ناتوی فرهنگی دشمنان تلاش کنند.

سناریوی دشمن برای حیازدایی و تخریب عفت عمومی در سایه غفلت‌ها و بی‌توجهی‌های مسئولان فرهنگی

یک محقق و پژوهشگر معتقد است که دشمنان با سو‌استفاده ازغفلت‌ها و بی‌توجهی‌های برخی از مسئولان ، پروژه‌های نفوذ فرهنگی را عملیاتی کرده‌اند که مهمترین آن‌ها حیازدایی و تخریب عفت عمومی جامعه است.

اردبیل| دشمنان با جنگ نرم فرهنگی عزت و کرامت بانوان را نشانه گرفته‌اند

مسئول بسیج اساتید، طلاب و امور روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان با توطئه‌ها و جنگ نرم تلاش می‌کنند تا کرامت و عزت بانوان را خدشه‌دار کنند که نباید اجازه چنین کاری را به دشمنان نظام و اسلام بدهیم.

اظهارات بی‌سابقه ترامپ؛ «اتحادیه اروپا دشمن آمریکاست»

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی بی‌سابقه، گفت اتحادیه اروپا به دلیل «سوءاستفاده» از ایالات متحده در زمینه تجاری، «دشمن» آمریکا به شمار می‌آید.

دشمن اقتصاد کشور را هدف گرفته است

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: دشمن در برهه کنونی با هدف گیری اقتصاد کشور درصدد نفوذ و تحقق اهداف شوم خود است.

دشمن اقتصاد کشور را هدف گرفته است

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: دشمن در برهه کنونی با هدف گیری اقتصاد کشور درصدد نفوذ و تحقق اهداف شوم خود است.

قدرت نفوذ سینما باید همسو با منافع ملی تعریف شود

تهران - ایرنا - رئیس سازمان سینمایی قدرت و نفوذ تصویر را بسیار بالا توصیف کرد و گفت: تریبون سینما موثر و فراگیر است پس باید آن را در حوزه منافع ملی تعریف و با فهم مشترک نسبت به آن حرکت کنیم.

دریچه‌های هوشمند کولرهای آبی توسط محقق ایرانی تولید شد

دریچه‌های هوشمند کولرهای آبی با هدف امکان تنظیم میزان و جهت باد، جلوگیری از اتلاف انرژی در فصول سرد، رفع سر و صداهای اضافی دریچه‌های کنونی و ارتقای عملکردی کولرهای تولید داخل توسط یک محقق ایرانی ابداع شد.

همدان|دشمن با وجود اتحاد مردم و تلاش مسئولان از توطئه اقتصادی سودی نمی‌برد

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه دشمنان به بهانه‌های مختلف به دنبال ایجاد نارضایتی و اغتشاش در داخل کشور هستند تا بدین وسیله تبلیغ کنند که نظام ناکارآمد است، گفت:دشمن با اتحاد مردم و تلاش مسئولان از این توطئه اقتصادی هم سودی نخواهد برد.

حیله های دشمن فقط نظامی نیست

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حیله های دشمن فقط نظامی نیست و جوانان ما باید با رعایت تدبیر که جزیی از تقواست بر این مسایل غلبه کنند.

اراک| آیت‌الله دری نجف‌آبادی: حوزه‌های علمیه ‌مسیر نفوذ افکار ضد‌دین را ‌مسدود می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حوزه‌های علمیه با صیانت از مذهب شیعه مسیر نفوذ افکار ضد‌دین را در جامعه مسدود می‌کنند.