باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.مطالب مرتبط

باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم/ دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند

امام جمعه کرمانشاه بابیان اینکه باید دریچه نفوذ دشمن را ببندیم گفت: مسؤولان باید نقاط ضعف را در کشور مرتفع کنند، چراکه دشمنان از نقاط ضعف سوءاستفاده می‌کنند.

مسؤولان کشور باید راه‌های نفوذ دشمن را ببندند

امام جمعه کرمان خطاب به مسؤولان گفت: راه‌های نفوذ دشمن را ببندید و اجازه ندهید زخمی ایجاد شود، از قشر آسیب‌پذیر جامعه حمایت داشته باشید و بدانید که دشمن از روزنه‌ها و شکاف‌ها وارد می‌شود.

تفرقه و تهمت زمینه ساز سوءاستفاده دشمن

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در خطبه نماز جمعه این هفته ساری گفت : دشمنان ما در اغتشاشات اخیر باز هم توطئه چینی کردند و دشمن و فتنه دشمن برای تخریب ادامه دارد.

خطیب جمعه رشت : خون شهدا سدی برابر نفوذ دشمن

خون پاک شهدای انقلاب اسلامی برابر نفوذ دشمنان این نظام و کشور سدی مستحکم ایجاد کرده است.

اجازه ورود دشمن به کشور داده نشود/ مسئولان آگاه باشند

کرمان- امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه دشمن از کوچکترین روزنه نفوذ خواهد کرد، گفت: مسئولان باید آگاه باشند و راه نفوذ دشمن را ببندند

خون شهدا سدی برابر نفوذ دشمن

امام جمعه موقت رشت : خون پاک شهدای انقلاب اسلامی برابر نفوذ دشمنان این نظام و کشور سدی مستحکم ایجاد کرده است.

مسئولان با حل مشکلات مردم رخنه‌های نفوذ دشمن را ببندند/ اغتشاش و براندازی با اعتراض و بیان مطالبات مردمی فرق می‌کند

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: مشکلات وقتی ایجاد شود، خود به خود نارضایتی، اعتراض و نگرانی هم به وجود می‌آید و همین مسئله می‌تواند محل رخنه دشمن شود اگر مسئول دلسوز باشد به گونه‌ای کار کند که کمترین نارضایتی شکل بگیرد و دشمن نتواند از آن سوءاستفاده کند و

امام جمعه کرمان: مسئولان باید به قشر آسیب‌پذیر جامعه توجه کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه راه نفوذ دشمن در لایه‌های انقلاب را باید جدی گرفت گفت: مسئولان باید به قشر آسیب‌پذیر جامعه توجه کنند.

اغتشاشات اخیر در ادامه فتنه 88 بود/ دشمنان با سوءاستفاده از احساسات مردم به دنبال تخریب نظام هستند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان‌شرقی گفت: در تمامی فتنه‌ها و به خصوص در فتنه اخیر کاری که دشمن انجام می‌دهد سوءاستفاده از احساسات و حتی مطالبات مقدس و برحق ملت ایران بوده است.

مسئولان با رفع مشکلات اجازه ندهند دشمنان از مطالبات مردم سوءاستفاده کنند

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به تعبیر رهبرd درباره نشستن مگس روی زخم‌هایی که از مشکلات ایجاد می‌شود، گفت: مسئولان تمام توان خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار گیرند و اجازه ندهند دشمنان از مشکلات اقتصادی مردم سوءاستفاده کنن

دشمن از طریق نفوذ سایبری در پی ضربه زدن به کشور است

سمنان - ایرنا - جانشین فرمانده قرارگاه پدافند غیرعامل سایبری کشور گفت : دشمن از طریق نفوذ سایبری در پی ضربه زدن به کشور است که در این ارتباط باید با نگاه تیزبین از سرمایه‌های کشور صیانت کرد.

دشمن از طریق نفوذ سایبری در پی ضربه زدن به کشور است

سمنان - ایرنا - جانشین فرمانده قرارگاه پدافند غیرعامل سایبری کشور گفت : دشمن از طریق نفوذ سایبری در پی ضربه زدن به کشور است که باید با نگاه تیزبین از سرمایه‌های کشور صیانت کرد.

لزوم تلاش مسؤولان برای رفع نقاط ضعف/ نعمت استقلال را قدر بدانیم

یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه باید از درون خودمان را تقویت کنیم، گفت: باید نسبت به رفع نقاط ضعف اهتمام داشت تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرد.

آل‌هاشم: دشمن ‌نفوذ فرهنگی را در سر می‌پروراند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی گفت:‌دشمن اندیشه استحاله ارزش‌های دینی و ملی و نفوذ فرهنگی را در سر می‌پروراند.

دشمن در زمینه سست کردن بنیان خانواده فعالیت گسترده‌ای دارد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم با بیان اینکه دشمنان بیش از هر چیز دیگری برای سست کردن بنیان خانواده کار می‌کنند، گفت: علاوه بر دشمنان خود نیز باید بدانیم که نماز بیشتر از هر چیزی در تحکیم بنیان خانواده تأثیر دارد.

تلاش دشمن برای نفوذ در حاکمیت کشور

دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی به دنبال نفوذ در حاکمیت کشور است

مسئولان با درمان زخم‌های جامعه فرصت سوءاستفاده دشمنان را بگیرند/ نباید با کسی که آگاهانه آشوب کرده مسامحه کرد/ لزوم تفکیک میان حرکات وحشیانه و مطالبات مردم

دبیرکل کانون دانشگاهیان به تعبیر زیبای رهبری در خصوص «نشستن مگس روی زخم ناشی از مشکلات و ضعف‌ها» اشاره کرد و از مسئولان خواست با درمان زخم‌های جامعه و جلوگیری از ایجاد زخم جدید فرصت سوءاستفاده دشمنان را بگیرند.

تحریم اقتصادی مهم‌ترین ابزار نفوذ دشمن است/ برخی مسوولان خود را ولی‌نعمت مردم می‌دانند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز با بیان اینکه تحریم اقتصادی مهم‌ترین ابزار نفوذ دشمن است، گفت: هم‌اکنون مردم از تضاد طبقاتی شدید بین مسوولان و خودشان و همچنین از اختلاس و نابرابری در فرصت‌های اقتصادی و شغلی گله‌مندند.

دشمن در فتنه اخیر پیروزی خود را حتمی می‌دانست/ باید مراقب نفوذ دشمن باشیم/ آمریکایی‌ها به‌طور عریان با این نظام دشمنی دارند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آمریکا در 40 سال گذشته با تحریک اطرافیان، راه انداختن جنگ، کودتای نوژه و فتنه‌های متعدد یک‌لحظه از دشمنی با ما دست برنداشته و به‌طور عریان با این نظام مقدس دشمنی دارد.

رضایتمندی مردم دستور کار مجلس و دولت باشد/ دشمن دنبال سوءاستفاده از نارضایتی اقتصادی مردم است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دشمن در حوادث اخیر دنبال سوء استفاده از نارضایتی اقتصادی مردم بود، تأکید کرد: مجلس و دولت باید رضایتمندی مردم را در دستور کار قرار دهند.