برانکو: یک روز خوب داشتیم و هیچ توهینی در ورزشگاه نشد/ دین‌مان را به بهترین شکل به هواداران ادا کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خوبی هواداران دیدند، از بازی بازیکنان راضی هستیم، مشکی‌پوشان هم بازی خوبی کرد. از موقعیت‌های زیادمان استفاده نکردیم تا اینکه در دقایق آخر گل زدیم.مطالب مرتبط

برانکو: این برد عیدی ما به هواداران‌مان بود/ انتظار یک بازی سخت را داشتیم

سرمربی پرسپولیس از پیروزی مقابل الوصل امارات صحبت کرد.]]>

هواداران پرسپولیس و استقلال پس از برانکو و شفر مربی سطح‌ پایین‌تری را قبول می‌کنند؟/ چراغپور: مردم همه‌چیز را می‌بینند و فوتبال زیبا می‌خواهند

با موفقیت‌های برانکو و شفر در پرسپولیس و استقلال این سؤال پیش می‌آید که هواداران این دو تیم در سال‌‌های آینده به حضور مربی‌ای با سطح پایین‌تر در تیمشان رضایت خواهند داد؟

برانکو: این برد عیدی ما به هواداران

سرمربی تیم پرسپولیس بعد از برتری تیمش مقابل الوصل گفت: به علت همزمانی با شب عید، این برد را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم.

برانکو: این برد، عیدی ما به هواداران بود/ تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به دلیل همزمانی با شب عید، برد مقابل الوصل امارات را به عنوان عیدی به هواداران تقدیم می‌کند.

با یک هزارم بودجه دولت 1000 شغل ایجاد کردیم/ در آستان قدس نه شرکتی تعطیل شد نه بحران کارگری داشتیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه با یک هزارم بودجه دولت 1000 شغل ایجاد کردیم گفت: در آستان قدس نه شرکتی تعطیل شد نه بحران کارگری داشتیم.

افتخاری: هواداران استقلال روز تاریخی را رقم زدند

تهران - ایرنا - مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال با اشاره به حضور پرشور هواداران تیم در دیدار مقابل العین در ورزشگاه آزادی گفت: هواداران استقلال روز تاریخی را رقم زدند.

برانکو: این برد را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به دلیل همزمانی با شب عید، این برد را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهد.

حاشیه دیدار استقلال - العین|حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه و اعتراض شفر به داور + عکس

بازیکن پیشین استقلال درمیان تشویق هواداران وارد ورزشگاه آزادی شد.

تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال اصفهان تاکنون داشتیم

اصفهان - مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: از عصر امروز تاکنون تنها یک حادثه به مناسبت چهارشنبه سوری در اصفهان داشتیم و از غروب شب نسبتا آرامی را سپری کردیم.

نگرانی سرمربی آرسنال از حضور کمرنگ هواداران در بازی های خانگی

تهران- ایرنا- «آرسن ونگر» سرمربی تیم فوتبال آرسنال، با ابراز نگرانی از استقبال کمرنگ هواداران از بازی های خانگی این تیم در ورزشگاه امارات، گفت: مطمئن هستم تیم برای جلب حمایت هواداران هر کاری انجام می دهد.

مسلمی‌پور: هرچه زدیم به در بسته خورد/ هواداران تراکتور‌سازی بهترین هواداران دنیا هستند

مدافع تیم فوتبال تراکتور‌سازی تبریز گفت: می‌توانستیم مقابل الجزیره برنده باشیم، اما از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم.

افتخاری: هواداران استقلال برنده بازی با العین بودند/ مامیچ هم به میزبانی ایده‌آال ایرانی‌ها اعتراف کرد

مدیرعامل باشگاه استقلال از حضور هواداران این تیم در ورزشگاه برای همراهی آبی‌پوشان در دیدار مقابل العین امارات ابراز تشکر کرد.

افتخاری: هواداران استقلال یک روز تاریخی رقم زدند

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دیدار این تیم برابر العین امارات گفت: نکته مهم و کلیدی بازی شکوه و عظمت حضور هواداران استقلال در ورزشگاه بود که اتفاقی کم نظیر و تاریخی بود.

زمانی: حضور پرشمار هواداران روی برخی از بازیکنان استقلال تأثیر گذاشته بود/ ابتدای فصل مشکلات بدنسازی داشتیم

عضو هیئت مدیره استقلال اعتقاد دارد که حضور پرتعداد هواداران در بازی روز گذشته برابر العین روی برخی از بازیکنان تأثیر گذاشته بود.

اعتراض هواداران به ماندن پشت درهای بسته/ ظرفیت آزادی تکمیل شد

تعدادی از هواداران استقلال که باوجود داشتن بلیت پشت درهای بسته ماندند. این در حالی است که در فاصله یکساعت مانده تا شروع بازی ظرفیت ورزشگاه تکمیل شد.

حاشیه دیدار استقلال - العین|حضور هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی

8 ساعت مانده به دیدار استقلال - العین امارات، هواداران خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند.

سکوت نسبت به تخلفات صندوق ذخیره توهینی بزرگ به فرهنگیان است/ پرونده باید شفاف‌سازی شود

رئیس سابق شورای آموزش و پرورش کشور با بیان اینکه سکوت نسبت به تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان توهینی بزرگ به فرهنگیان است، گفت: این پرونده باید به‌ سرعت شفاف‌سازی شود.

شفر: العین در ورزشگاه آزادی مغلوب هواداران استقلال خواهد شد

تهران - ایرنا - «وینفرد شفر» سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تیم فوتبال العین امارات مغلوب هواداران استقلال در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد که با حضور پرشور خود در وررزشگاه آزادی برتری تیم محبوبشان را رقم خواهند زد.

مهریه منحصر به فرد شهید باکری به همسرش

مهدی در راه گفت در رابطه با مهریه صحبت نکردیم، نظر شما چیست. به او گفتم هر چه شما بگویید. گفت یک جلد قران و یک کلت کمری من، مهریه شما. گفتم به خدا قسم نظر من هم همین بود. هر دو از اینکه یک نظر داشتیم تعجب کردیم.

وقتی باغداران ما هزاران تن سیب در سردخانه داشتند ما «آب سیب مکزیکی» وارد کردیم/ آقای وزیر! یک بار بین کشاوران می‌آمدی و می‌گفتی درک‌تان می‌کنم

نماینده مردم مبارکه با بیان اینکه باغداران بهترین سیب را تولید می‌کنند ولی نمی‌دانند کجا نگهداری کنند و چگونه بفروشند، گفت: وقتی باغداران ما هزاران تن سیب در سردخانه داشتند ما آب سیب مکزیکی وارد کردیم.