سخنان انتقادی جنبلاط درباره عربستان اعتراض حزب الحریری را در پی داشت

بیروت-ایرنا-سخنان اخیر «ولید جنبلاط» رهبر حزب «سوسیالیست ترقی خواه» لبنان در انتقاد از برخی سیاست های عربستان سعودی، با اعتراض حزب «جریان المسقبل» به رهبری «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان روبرو شد.مطالب مرتبط

اعتراض مردم چک به سخنان رئیس جمهوری این کشور علیه رسانه های مستقل

تهران- ایرنا- هزاران نفر از مردم جمهوری چک در اعتراض به سخنان اخیر رئیس جمهوری این کشور علیه رسانه های مستقل، در میدان ونسسلاس پراگ تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

روزنامه نگار مصری،عربستان و رژیم صهیونیستی را در یک اردوگاه دانست

الجزیره-ایرنا-«وائل قندیل » روزنامه نگار معروف مصری با انتقاد از سخنان «محمد بن سلمان» ولی عهد عربستان در مورد ایران گفت، این سخنان نشان می دهد عربستان و رژیم صهیونیستی در یک اردوگاه قرار گرفته اند.

برگزاری تظاهرات در اعتراض به جنایات عربستان در تفلیس

باکو – ایرنا -- تظاهراتی در اعتراض به جنایات عربستان در یمن روز چهارشنبه در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تفلیس پایتخت گرجستان برگزار شد .

واکنش قزاقستان به سخنان «لاوروف» در مورد لغو رژیم روادید با آمریکا

وزارت امور خارجه قزاقستان با انتشار بیانیه ای به سخنان وزیر خارجه روسیه مبنی بر عدم هماهنگی این کشور با مسکو در زمینه لغو رژیم روادید اعتراض کرد.

گروگان گیری در عربستان؛ بعد از «الحریری» این بار رئیس جمهور مستعفی یمن

یکی از وزیران دولت مستعفی یمن با بیان اینکه منصور هادی در عربستان گروگان گرفته شده است، از هوادارانش خواست همانند مردم لبنان، برای آزادی او دست با تظاهرات بزنند.

سخنان ولیعهد عربستان، یادآور جاهلیت بدوی است

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گفته های بن سلمان ولیعهد سعودی در مصاحبه با تلویزیون سی بی اس آمریکا گفت: سخنان او ارزش پاسخگویی ندارد چرا که وی خام اندیشی متوهم است که جز به تلخی و دروغ سخن نمی گوید و سیاست و كیاست را جز در درشت گویی بی هنگام و از سر

دیدار می‌ و ولیعهد سعودی در میان اعتراض‌ها

سفر پرحاشیه ولیعهد عربستان به لندن پایان یافت، اما اعتراض‌های مردمی به علت جنگ در یمن همچنان ادامه دارد.

اعتراض ایرانی‌ها به ژاپنی‌ها برای تحریف تاریخ

مردم ایران این بار به موزه ملی توکیو برای استفاده از عنوان ساختگی و مجعول به جای خلیج فارس در نمایشگاهی که عربستان در این کشور برگزار کرده است، اعتراض کردند.

تظاهرات تفلیس در اعتراض به جنایات رژیم سعودی در یمن

در اعتراض به جنایات عربستان سعودی در یمن در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تفلیس پایتخت گرجستان تجمع برگزار شد.

پاسخ مسکو به سخنان "ترزا می" درباره «نابودی امکانات جاسوسی روسیه»

رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه سخنان نخست وزیر انگلیس در مورد «نابودی امکانات جاسوسی روسیه» در این کشور را نشانه عدم بلوغ فکری و بی کفایتی حرفه‌ای او نامید.

واکنش دفتر سخنگوی دولت به سخنان یک نماینده مجلس

دفتر سخنگوی دولت سخنان یک نماینده مجلس درباره دعوت از برخی نمایندگان را تکذیب کرد.

سرنوشت بازارهای نفت به کجا ختم می شود؟

پیش بینی‌های اخیر درباره بازارهای نفت، پیامهای متفاوتی را درباره آنچه می‌توان در کوتاه مدت یا چند سال آینده انتظار داشت، در بر داشت اما واقعا سرنوشت بازارهای نفت به کجا ختم می شود؟

سخنان اردوغان خطاب به آمریکا درباره عملیات سوریه

الحریری، نامزدهای حزب خود را برای انتخابات پارلمانی اعلام کرد

تهران- ایرنا- 'سعد الحریری' نخست وزیر ورئیس حزب 'جریان المستقبل' لبنان 38 نامزد این حزب از جمله 4 زن، را برای شرکت درانتخابات پارلمانی آینده این کشور که قرار است روز 16 اردیبهشت97 برگزار شود اعلام کرد.

انصارالله یمن شایعات درباره مذاکره با عربستان را رد کرد

انصارالله یمن اخبار منتشر شده درباره مذاکرات محرمانه این جنبش با عربستان برای پایان جنگ در یمن را رد کرد. همچنین نماینده دائم یمن در سازمان ملل از جامعه بین‌الملل خواست جنبش انصارالله را برای مذاکره تحت فشار قرار دهد.

کاندیدای معترض در ژیمناستیک: فردی انتخاب شد که دو دوره قبل عزل شده بود

مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک استان هرمزگان امروز برگزار شد. این مجمع ۴ کاندیدا داشت که ۳ نفر از آن کاندیداها نسبت به انتخاب اعضای مجمع اعتراض داشتند و این اعتراض خود را ۲۴ ساعت قبل از برگزاری مجمع به مدیرکل ورزش استان هرمزگان اعلام کردند اما با همه این ا

تجمع جمعی از فعالان بحرینی در مقابل سفارت عربستان در برلین

جمعی از فعالان بحرینی در اعتراض به مداخله نظامی عربستان در بحرین در مقابل سفارت عربستان در برلین تجمع کردند.

الاتفاق عربستان مشتری جدی برانکو/پروفسور به سعودی‌ها نه می‌گوید؟

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس باوجود تمدید قراردادش، یک پیشنهاد بسیار جدی از تیم الاتفاق عربستان دارد؛ تیمی که در سال ۲۰۱۱ هدایت آنرا بر عهده داشت.

پسر بن‌لادن در ایران زندگی ‌می‌کند

ولیعهد عربستان سعودی با تکرار اتهام‌ها و سخنان بی‌پایه و اساس خود مدعی شد پسر سرکرده سابق القاعده در ایران زندگی می‌کند.]]>

انصارالله یمن مذاکره با عربستان را رد کرد

سخنگوی انصارالله یمن گزارش‌های رسانه‌ای درباره مذاکره این جنبش با عربستان سعودی برای پایان دادن به جنگ یمن را رد کرد. ]]>