پیروزی مهروبان نوین ماهشهر در بازی پلی آف لیگ برتربسکتبال امید کشور

اهواز - ایرنا - تیم مهروبان نوین ماهشهر در اولین دیدار خود در مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال امیدهای کشور برابر حریف اصفهانی خود به برتری رسید.مطالب مرتبط

پرداخت بیش از ۲ میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ماهشهر

رئیس کمیته امداد شهرستان ماهشهر گفت: در سال ۹۶ برای تامین جهیزیه دختران و هدیه ازدواج پسران تحت پوشش، اعتباری بیش از ۲ میلیارد ۸۸۳ میلیون ریال توسط کمیته امداد شهرستان ماهشهر هزینه شده است.]]>

چهار بازیکن خونه به خونه و شهرداری ماهشهر تست دوپینگ دادند

ساری- ایرنا - افسران کنترل دوپینگ در پایان دیدار تیم های خونه به خونه مازندران و شهرداری ماهشهر در چارچوب هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور از چهار بازیکن این دو تیم تست دوپینگ گرفتند.

چهار بازیکن خونه به خونه و شهرداری ماهشهر تست دوپینگ دادند

ساری- ایرنا - افسران کنترل دوپینگ در پایان دیدار تیم های خونه به خونه مازندران و شهرداری ماهشهر در چارچوب هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور از چهار بازیکن این دو تیم تست دوپینگ گرفتند.

رهبر معظم انقلاب پرچم تمدن نوین اسلامی را برافراشته‌اند

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سمینار بین‌المللی شاخص‌های تمدن نوین اسلامی در دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: به عقیده ما هیچ تمدنی نمی‌تواند با تمدن نوین اسلامی مقابله کند به همین دلیل وظیفه مسلمانان برای شکل‌دهی و ایجاد تمدن نوین بسیار حائز اهمیت است.

کسب و کار های نوین در مسیر پیشرفت

رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی ریاست جمهوری : خوشبختانه در چند ساله اخیر قدم های خوبی در راستای توسعه کسب و کار های نوین در کشور برداشته شده و این روند با قوت و قدرت هرچه تمامتر به سمت جلو در حال حرکت است.

لیگ قهرمانان آسیا| پیروزی نسف‌قارشی در بازی تشریفاتی امارات

بازی تشریفاتی حریفان اماراتی و ازبکستانی پرسپولیس با پیروزی نسف‌قارشی پایان یافت.

افزایش سن امید به زندگی در کشور

معاون اجتماعی وزیر بهداشت از افزایش سن امید به زندگی در کشور خبر داد و گفت: در سال ۵۳ میزان سن امید به زندگی در کشور ۵۳ بود که این میزان در سال ۹۵ به ۷۵ سال رسید.

فیلم/ شادی ارتش بابل در روز شکست شهرداری ماهشهر

خونه به خونه بابل در دیداری خانگی شهرداری ماهشهر را از پیش رو برداشت تا با جای گرفتن در رده دوم و تنها دو هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال، صعود به لیگ برتر را نزدیک ببیند.]]>

دو قطبی توسعه یا فیلتر در نبود قانون استفاده از رسانه‌های نوین

وزیر ارتباطات با اشاره به سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری کشورهای دیگر برای استفاده از رسانه‌های نوین، گفت: تا این سیاست یا قانون در کشور موجود نباشد، دو قطبی توسعه یا فیلتر رسانه‌های نوین همچنان به عنوان یک چالش وجود خواهد داشت.

استیلی: اولویت تیم امید استخدام سرمربی خارجی است/ می‌خواهیم تیم زیر 21 سال را به بازی‌های آسیایی اعزام کنیم

مدیر تیم امید فوتبال کشورمان تاکید کرد برای هدایت این تیم به دنبال استخدام مربی خارجی هستند.

سائلام: ۵ بازی خوب داشتیم اما بدشانس بودیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره بازی فردای تیمش برابر الغرافه گفت: به دنبال این هستیم که با پیروزی در بازی فردا کارمان را در این فصل لیگ قهرمانان آسیا به پایان برسانیم.

برد خونه به خونه و تساوی نساجی

تیم خونه به خونه امروز در برابر شهرداری ماهشهر به پیروزی ذست یافت و نساجی مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی رسید

فشار کمیته ملی المپیک برای معرفی سرمربی تیم فوتبال امید

با توجه به در پیش بودن نشست ثبت نام ماقبل آخر کاروان‌های بازی‌های آسیایی، کمیته المپیک پیگیر تعیین تکلیف وضعیت تیم فوتبال امید است تا حضور این تیم به اما و اگر کشیده نشود.

شاخص‌های پنجگانه تمدن نوین اسلامی

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی  با برشمردن پنج شاخص اصلی تمدن نوین اسلامی، گفت: عقلانیت یکی از مهم‌ترین عناصر تمدن نوین اسلامی است و افراطی‌گری منشأ بسیاری از مشکلات جامعه اسلامی است.

وحدت و همبستگی میان مسلمان اصل مهم در شاخص های تمدن نوین اسلامی است

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با برشمردن پنج شاخص اصلی تمدن نوین اسلامی، گفت: عقلانیت یکی از مهمترین عناصر تمدن نوین اسلامی است و افراطی گری منشأ بسیاری از مشکلات جامعه اسلامی است.

شکست بدموقع فجر و پیشی گرفتن خونه به خونه/ توقف نفت مقابل نساجی

مهمترین اتفاقی هفته سی و دوم لیگ یک، شکست فجر در خانه و پیروزی خونه به خونه مقابل شهرداری ماهشهر بود که این نتایج منجر به صعود خونه به خونه به رده دوم شد.

اسپالتی: اگر بازیکنان وظایف خودشان را انجام دهند به جاده پیروزی برمی‌گردیم

سرمربی اینترمیلان بازی با کالیاری را فرصتی برای بازگشت تیمش به روند پیروزی دانست.

امید به زندگی در کشور حدود 23 سال افزایش یافت

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نقش مهم آگاهی مردم برای ارتقاء سلامت بیان داشت: امید به زندگی در کشور از سال 53 تا 95 ، حدود 23 سال افزایش یافته است.

استفاده از کالای ایرانی درکشاورزی نوین + گزارش

بیش از 80 درصد از لوله های مورد نیاز سیستم های آبیاری نوین اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان دراین استان تولید می‌شود.

ساغلام: جایگاه فعلی شایسته تراکتورسازی نیست/ می‌خواهیم با پیروزی از بازی‌ها خداحافظی کنیم

سرمربی تراکتورسازی از تلاش تیمش برای پیروزی مقابل الغرافه صحبت کرد.]]>