کمبودهای ورزش اتومبیلرانی در خوزستان برطرف می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به ظرفیت و درخشش اتومبیلرانی خوزستان در میادین مختلف، کمبودهای زیرساختی این رشته در استان تامین می شود.مطالب مرتبط

مشهد|معضل کمبود بودجه گریبان‌گیر رشته اتومبیلرانی خراسان‌رضوی است‌

نایب رئیس بانوان هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی گفت: هزینه‌های موجود در هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی برای اعضای هیئت سنگین بوده و فشارهای مالی برای تمامی متولیان ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری وجود دارد.

ورزش را سیاسی نکنیم/ خوزستان توان رشد ورزش کشور را دارد

عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: هم اکنون می توان در حوزه ورزش خوزستان کارهای بسیاری انجام داد و خوشبختانه از نظر عملکردی همیشه و به ویژه امسال عملکردمان در بین استان های مختلف خوب و قابل توجه بوده است.]]>

ورزشکاران گیلانی سه مدال مسابقات اتومبیلرانی را کسب کردند

رشت - ایرنا - ورزشکاران گیلان موفق به کسب سه مدال مسابقات اتومبیلرانی کشور در استان البرز شدند.

خوزستان| 450 میلیون متر مکعب فاضلاب استان خوزستان تصفیه نمی‌شود

وزیر نیرو گفت: 450 میلیون متر مکعب فاضلاب استان خوزستان تصفیه نمی‌شود و در صورت توجه مناسب به خدمات این حوزه بسیاری از مشکلات خوزستان برطرف می‌شود.

دفاع خوبی در دادگاه ورزش از پرسپولیس داشتیم/ بدبینی فیفا برطرف شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مدیران ریزه اسپور ترکیه در دادگاه بین المللی ورزش حاضر نشدند که نشان می‌دهد از شکایت خود منصرف شدند و ما هم توانستیم خیلی خوب از پرسپولیس دفاع کنیم

مشهد| اتومبیلرانی خراسان رضوی فاقد پیست استاندارد و مجهز است

نایب رئیس بانوان هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی گفت: ورزشکاران این رشته‌ها فاقد پیست استاندارد و مجهز در استان هستند.

واردات خودرو مشکل ورزشکاران رشته اتومبیلرانی است

شهرکرد- ایرنا- رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتور سواری با بیان اینکه ورزشکاران این رشته با مشکل واردات خودرو مسابقات روبه رو هستند، گفت: به دلیل محدودیت در واردات، ورزشکاران از خودروهای قدیمی تر استفاده می کنند.

ورزشکاران رشته اتومبیلرانی مشکل واردات خودرو مسابقات دارند

شهرکرد- ایرنا- رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتور سواری گفت: ورزشکاران این رشته با مشکل واردات خودرو مسابقات روبه رو هستند.

چهار تیم از خوزستان در لیگ برتر حضور دارند

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: چهار تیم از خوزستان برای نخستین بار در لیگ برتر کشور، در فصل آینده شرکت می کنند که باید برای این امر مهم برنامه ریزی لازم انجام شود.

اهواز| تشکیل نخستین شورای ورزش با حضور استاندار و مدیران خوزستان به‌روایت تصاویر

نخستین نشست شورای ورزشی استان خوزستان امروز با حضور مدیران و مسئولان مربوطه در استانداری خوزستان برگزار شد.

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری چهارمحال و بختیاری در کورس ماند

شهرکرد-ایرنا- 'قهرمان آماره ' رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه با کسب اکثریت آرا، برای یک دوره 4 ساله دیگر در کورس ریاست این هیات باقی ماند.

اهواز| استانداری خوزستان در ساماندهی خبرنگاران و حمایت از صنف مطبوعات پیشگام باشد

در جلسه اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان با معاون سیاسی اجتماعی استانداری درباره برطرف کردن موضوع ساماندهی خبرنگارن گفته شد که این اقدام با دعوت نظام‌مند خبرنگاران از استانداری کلید بخورد.

احداث اولین خانه تخصصی بوکس خوزستان در اهواز

مدیرکل ورزش و جوان خوزستان با اشاره به احداث اولین خانه تخصصی بوکس استان در اهواز، گفت: بوکس خوزستان در آینده روزهای خوبی را سپری خواهد کرد. ]]>

رفع کمبودهای حوزه سلامت استان تهران تا ۴ سال آینده

راه انداز ی ۶ زمین چمن ورزشی در روستاهای ایذه

با پیگیری های نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، مساعدت های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و تلاش های سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه 6 زمین چمن در روستاهای این شهرستان راه اندازی خواهد شد.]]>

۱۵ فایده ورزش شنا

شنا ورزشی برای افراد از تمامی سنین است. این ورزش هزینه زیادی ندارد و می‌توان آن را با شدت‌های متفاوتی انجام داد. شنا یکی از بهترین‌ ورزش‌ها برای داشتن تناسب اندام است. همچنین این ورزش بر سلامت ذهن نیز تاثیر می‌گذارد.

به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی 40 سالن ورزشی خوزستان بازسازی و به بهره برداری می رسد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی 40 سالن ورزشی خوزستان با تجهیزات ورزشی خوزستان با تجهیزات و تولیدات ایرانی بازسازی و به بهره برداری می رسد.]]>

یزد| ایجاد تشکل صنفی بسیاری از مشکلات معلمان را برطرف می‌کند

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعریف و تمجید از معلمان مشکلات آن‌ها را برطرف نمی‌کند افزود: ایجاد تشکل صنفی بسیاری از مشکلات معلمان را برطرف می‌کند.

خانواده‌ها را با ورزش گلف به ورزشگاه‌ها می‌آوریم

تهران- ایرنا - نایب رئیس زنان فدراسیون گلف معتقد است، ورزش گلف اگرچه ورزش پولدارها لقب گرفته اما در واقع ورزش خانواده‌ها است و به بهانه همین ویژگی خوب می توان آنان را به ورزشگاه‌ها و انجام فعالیت های ورزشی سوق داد.

سلطانی فر: ایران سرزمین فرهنگ هاست/ تلاش ما توسعه ورزش همگانی است

رئیس بخش ورزش سازمان جهانی یونسکو امروز با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کرد.