کمبودهای ورزش اتومبیلرانی در خوزستان برطرف می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به ظرفیت و درخشش اتومبیلرانی خوزستان در میادین مختلف، کمبودهای زیرساختی این رشته در استان تامین می شود.مطالب مرتبط

پیگیری برای ساخت فضاهای اختصاصی ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی

بجنورد- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از پیگیری برای ساخت فضاهای اختصاصی و فعالیت مستمر ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی در این استان خبر داد.

مسابقات اتومبیلرانی درشهرضا برگزارشد

اصفهان- ایرنا- اولین دوره مسابقات چند جانبه اتومبیلرانی 200 متر شتاب در هفت کلاس روز شنبه درشهرستان شهرضا برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان از اداره کل ورزش خوزستان تقدیر کرد

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان کشور در آیینی از اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به دلیل عملکرد درخشان و کسب رتبه برتر کشوری تقدیر کرد.

توجه به ورزش خوزستان منجر به موفقیت ورزش کشور می شود

اهواز – ایرنا - یکی از نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برنامه ‌ریزی و توجه بیشتری به ورزش خوزستان شود، منجر به موفقیت ورزش کشور در عرصه های مختلف می شود.

فعالیت در بخش ورزش قهرمانی و همگانی گسترش می یابد

بجنورد- ایرنا- رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشور گفت: این فدراسیون به عنوان یک رویکرد مهم گسترش فعالیت در بخش ورزش قهرمانی و همگانی را در نظر دارد.

چشمان من شو!

پیشرفت فناوری، زندگی در دنیای امروز را بسیار آسان‌تر کرده است. در سال‌های اخیر، فناوری‌های پیشرفته به منظور افزایش توانمندی‌های انسان و برطرف کردن نواقص و کمبودهای انسانی به کار گرفته می‌شود و در این میان فناوری‌های بسیاری ساخته شده که می‌تواند تجربه فعال

وقتی فناوری چشم نابینایان می‌شود

پیشرفت تکنولوژی، زندگی در دنیای بشر امروز را بسیار آسان‌تر کرده است. در سال‌های اخیر، فناوری‌های پیشرفته به منظور افزایش توانمندی‌های انسان و برطرف کردن نواقص و کمبودهای انسانی به کار گرفته می‌شود، تکنولوژی‌های بسیاری ساخته شده که می‌تواند تجربه فعالیت ع

برای اولین بار کبدی خوزستان صاحب خانه اختصاصی شد

اهواز – ایرنا – سرپرست هیات کبدی خوزستان گفت: پس از سال ها و برای اولین بار ورزش کبدی خوزستان با تلاش های های اداره کل ورزش و جوانان استان صاحب یک خانه اختصاصی شد.

ضعف زیرساخت‌های اتومبیلرانی و موتورسواری در ایران

بجنورد- رئیس فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری کشور گفت: زیرساخت‌های اتومبیلرانی و موتورسواری در ایران ضعیف است.

رفع کمبودهای فرهنگی و ورزشی وظیفه مسوولان دانشگاهی است

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: رفع کمبودهای فضای ورزشی و فرهنگی در دانشگاه ها از وظایف مسوولان دانشگاهی است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

کمبودهای موکب‌های شهرستان گناوه با کمک مردم و مسئولان رفع می‌شود

بوشهر - امام جمعه گناوه گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته کمبودهای موکب‌های شهرستان گناوه با کمک مردم و مسئولان رفع می‌شود.

کارگروه حل مشکلات ورزشگاه آزادی از سوی وزیر ورزش تشکیل شد

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان کارگروهی تشکیل داده است تا ایرادات ورزشگاه آزادی را تا زمان بازدید مجدد نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برطرف کنند.

کاروان ورزشی خوزستان 19 نشان رنگارنگ کسب کرد

اهواز – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: کاروان ورزشی خوزستان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا 19 نشان رنگارنگ کسب کرد که نسبت به دوره گذشته رشد خوبی داشتیم.

برنج مورد نیاز بازارخوزستان را با کمک تولید داخل تامین کنیم

اهواز - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: نیاز برنج خوزستان را باید در کنار تامین برنج خارجی با برنج کشت درون استانی و یا شمال کشور برطرف کرد.

پیگیر برطرف شدن مشکلات مجموعه ورزشی خلیج‌فارس هستم

‌مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با تأکید بر اینکه بنده به جد پیگیر فعال شدن مجدد پروژه‌های راکد مانده ورزشی استان هرمزگان هستم، گفت: امیدوارم به‌زودی شاهد برطرف شدن مشکلات ورزشگاه خلیج‌فارس بندرعباس باشیم.

مشکلات و کمبودهای مرز مهران برای ایام اربعین رفع می شود

ایلام- وزیر کشور گفت: مشکلات و کمبودهای مرز مهران برای ایام اربعین رفع می شود.

کمبودهای دارویی نهایتا تا آبان ادامه خواهد داشت

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: کمبودهای دارویی نهایتا تا آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

خوزستان| برخی اشخاص غیربومی در کار ورزش هندیجان خلل ایجاد کرده‌اند

رئیس اداره ورزش و جوانان هندیجان گفت: برخی افراد غیربومی ساکن تهران در انجام فعالیت ورزش‌های بومی، محلی در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس که متعلق به مردم هندیجان بوده خلل ایجاد کرده‌اند.

مشکل برق گیلان برطرف شده/رفع مشکل آب سه روستای مازندران تا ۲۴امشب

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو، با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل برق استان گیلان کاملا برطرف شده است گفت: مشکل آب سه روستای کوهستانی غرب مازندران تا ۲۴ ساعت آینده برطرف خواهد شد.

مشکل برق گیلان برطرف شد/رفع مشکل آب سه روستای مازندران تا ۲۴امشب

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو، با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل برق استان گیلان کاملا برطرف شده است گفت: مشکل آب سه روستای کوهستانی غرب مازندران تا ۲۴ ساعت آینده برطرف خواهد شد.