کمبودهای ورزش اتومبیلرانی در خوزستان برطرف می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به ظرفیت و درخشش اتومبیلرانی خوزستان در میادین مختلف، کمبودهای زیرساختی این رشته در استان تامین می شود.مطالب مرتبط

خوزستان قهرمان مسابقات اسلالوم اتومبیلرانی کشور شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان گفت: تیم خوزستان به مقام قهرمانی رقابت های اسلالوم اتومبیلرانی کشور دست یافت.

خوزستان قهرمان مسابقات اسلالوم اتومبیلرانی کشور شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان گفت: تیم خوزستان به مقام قهرمانی رقابت های اسلالوم اتومبیلرانی کشور دست یافت.

اهواز میزبان مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور شد

اهواز - ایرنا - دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان گفت:میزبانی راند پایانی مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور، با توجه به شرایط اقلیمی مناسب خوزستان در فصل زمستان به اهواز داده شد.

سلطانی‌فر: سرمایه گذاری‌ها در ورزش خوزستان به بار نشست

وزیر ورزش و جوانان از روند توسعه ای ورزش استان خوزستان ابراز رضایت کرد و اظهار داشت : ورزش استان خوزستان در مسیر پیشرفت قرار گرفته و طی سال های آینده از ورزش این استان خبرهای خوبی خواهید شنید.

وزیر ورزش و جوانان:ظرفیت‌ها و استعدادهای ورزشی فراوانی در خوزستان وجود دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: حدود یک سال و نیم قبل با جمعی از روسای فدراسیون‌ها به خوزستان آمدیم تا به همه رشته‌های ورزشی کمک‌ و مشکلات را حل کنیم زیرا در خوزستان ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی وجود دارد.

ترویج ورزش همگانی به کشف استعدادهای ورزشی کمک می کند

اهواز ـ معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر خوزستان گفت: ترویج ورزش همگانی به کشف استعدادهای ورزشی که در خوزستان بی شمار هستند، کمک می کند.

توسعه زیرساخت های ورزش استان در اولویت است

اهواز – ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت : اولویت ما توسعه زیرساخت های ورزش استان باتکیه بر اعتبارات بسیار خوبی است که در بخش عمرانی به ورزش استان تعلق گرفته است.

بالاخره کارتینگ هم المپیادی شد

مدیرکل دفتر توسعه آموزشهای پایه وزارت ورزش در دیدار با رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی آمادگی خود را برای همکاری در کمک به نخبه پروری اعلام کرد.

انتخاب تیم اتومبیلرانی فارس برای شرکت در مسابقه قهرمانی کشور

اعضای تیم اتومبیلرانی فارس برای حضور در رقابت‌های کشوری اسلالوم و آفرود انتخاب شدند.

نخستین گردهمایی بانوان اتومبیلران یزد برگزار شد

یزد - ایرنا - اولین گردهمایی همگانی اتومبیلرانی بانوان استان یزد روز جمعه با انجام حرکات نمایشی در پیست اتومبیلرانی برگزار شد.

تجهیزات ورزشی با حضور وزیر ورزش به شهرداری‌های خوزستان اهدا شد

تجهیزات ورزشی با هدف توسعه ورزش‌های همگانی به شهرداری‌های خوزستان اهدا شد.

اعضای تیم اتومبیلرانی فارس انتخاب شدند

شیراز-ایرنا- اعضای تیم اتومبیلرانی فارس برای حضور در رقابت های کشوری مارپیچ (اسلالوم) و بیابانی (آفرود) انتخاب شدند.

سالن شهید سروندی اندیمشک با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح سالن 2500 نفری شهید سروندی اندیمشک با حضور وزیر ورزش و جوانان همزمان با افتتاحیه مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در چهارم بهمن ماه خبر داد.]]>

افشارزاده: جنگ و تحریم‌ها تاثیری در رشد ورزش نداشته است

مدیر باسابقه ورزش ایران درباره جایگاه ورزش در تاریخ انقلاب اسلامی می‌گوید، در 40 سال گذشته رشد بسیار خوبی در ورزش کشور بویژه ورزش زنان داشته‌ایم و این رشد در المپیک 2020 توکیو تاثیرات خود را خواهد گذاشت.

خوزستان| استخر سرپوشیده شادگان با حضور وزیر ورزش افتتاح شد

استخر سرپوشیده شادگان با حضور مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش به بهره‌برداری رسید.

سلطانی‌فر: ورزش زنان اولویت دولت و وزارت ورزش است

وزیر ورزش وجوانان با مهم خواندن برنامه توسعه‌ای ورزش در حوزه زنان، توجه به ورزش زنان را اولویت مهم دولت و وزارت ورزش و جوانان خواند.

ابرهایی که بر کویر نمی‌بارند، زمینی که خشک است

خشکسالی جدی ترین معضل فیزیکی برای کشاورزی در همه جای دنیا است. بارورسازی ابرها می‌تواند این معضل را تا حدودی برطرف کند اما نمی‌تواند کاملا آن را برطرف کند.

ورزش بانوان اولویت دولت و وزارت ورزش

­وزیر ورزش با مهم خواندن برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه بانوان، توجه به ورزش زنان را اولویت مهم دولت و وزارت ورزش و جوانان خواند

اولویت دولت و وزارت ورزش توجه به ورزش بانوان است

وزیر ورزش با بیان اینکه توزیع عادلانه  امکانات ورزشی برنامه جدی‌اش است، گفت که اولویت دولت و وزارت ورزش توجه به ورزش بانوان است.

مبعلی از تیم استقلال خوزستان جدا شد

اهواز - ایرنا - مدیر رسانه ای باشگاه استقلال خوزستان گفت: کاپیتان و هافبک طراح تیم فوتبال استقلال خوزستان با دریافت رضایتنامه از این تیم جدا شد.