ایتالیا پنج میلیارد یورو اعتبار به بانک های ایرانی اختصاص داد

رم - ایرنا - روزنامه 'کوریره دلاسرا' با اشاره به علاقمندی شرکت های ایتالیایی برای بازگشت به بازار ایران نوشت: ایتالیا پنج میلیارد یورو اعتبار برای تحقق طرح های همکاری دو جانبه در اختیار بانک های ایرانی قرار می دهد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ اقتصادی] [ اروپا]


مطالب مرتبط

ایتالیا پنج میلیارد یورو اعتبار به بانک های ایرانی اختصاص داد

رم - ایرنا - روزنامه 'کوریره دلاسرا' با اشاره به علاقمندی شرکت های ایتالیایی برای بازگشت به بازار ایران نوشت: ایتالیا پنج میلیارد یورو اعتبار برای تحقق طرح های همکاری دو جانبه در اختیار بانک های ایرانی قرار می دهد.

توافق پنج میلیارد یورویی راهگشای همکاری میان ایران و ایتالیا است

رم - ایرنا - روزنامه ایتالیایی 'ایل سوله' با تاکید بر اهمیت موافقتنامه همکاری های بانکی میان رم و تهران نوشت: ایتالیا می تواند از طریق موسسه مالی 'اینویتالیا' پنج میلیارد یورو اعتبار در اختیار بانک های ایرانی قرار دهد تا صرف طرح های همکاری میان دو کشور شو

امضای موافقتنامه تامین اعتبار 5 میلیارد یورویی ایتالیا در ایران

ایران و ایتالیا فردا یک موافقتنامه چهارچوب اعتباری را به ارزش 5 میلیارد یورو امضا خواهند کرد که رم از طریق آن خواهد توانست به شرکت های ایتالیایی جهت سرمایه گذاری در ایران کمک کند.

بانک مرکزی از زمان اجرای برجام قراردادهایی به ارزش بیش از ۴۰ میلیارد یورو امضا کرده است

رییس بانک مرکزی از امضای قرارداد ۵ میلیارد یورویی که با ایتالیا خبر داد و گفت: این بزرگترین قرارداد وامی است که تا امروز با یک وام دهنده اروپایی منعقد شده است.]]>

امضای قرارداد سرمایه گذاری ۵ میلیارد یورویی میان ایران و ایتالیا

یکی از منابع در وزارت خزانه داری ایتالیا از امضای توافق اعتباری به ارزش ۵ میلیارد یورو (۶ میلیارد دلار) بین ایران و ایتالیا در روز پنج شنبه خبر داد.

ایران و ایتالیا قرارداد تامین مالی 5 میلیارد یورویی امضا کردند

وزارت اقتصاد ایتالیا گفت، ایران و ایتالیا روز پنجشنبه یک موافقتنامه چهارچوب اعتباری را برای تامین مالی سرمایه گذاری هایی به ارزش 5 میلیارد یورو (6.02 میلیارد دلار) در ایران به امضا رساندند.

تصویب اعتبار 420 میلیون دلاری برای خط دوم متروی تبریز/ تولید بنزین یورو 5 با 1.2 میلیارد یورو در پالایشگاه تبریز

استاندار آذربایجان شرقی گفت: هم‌اکنون پالایشگاه تبریز برای کاهش آلودگی هوا، بنزین یورو 4 تولید می‌کند و در حال توسعه برای تولید بنزین یورو 5 است که این طرح به یک میلیارد و 200 میلیون یورو سرمایه‌گذاری نیاز دارد.

اختصاص یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به دره‌شهر

معاون مشارکت‌های مردمی وزیر آموزش و پرورش گفت: یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به شهرستان دره‌شهر اختصاص یافت.

سرانجام یورو و ایتالیا چه خواهد شد؟

یکی از وعده‌های اصلی احزاب پوپولیست ایتالیا برای انتخابات پیش روی این کشور در چهارم مارس، کنار گذاشتن استفاده از یورو به عنوان واحد پول این کشور است.

پیام فاینانس ها اطمینان از ثبات مالی ایران است

رئیس کل بانک مرکزی درباره قرارداد خط اعتباری فاینانس به ارزش ۵ میلیارد یورو بین ایران و ایتالیا نکات مهمی را مطرح کرد.

نماینده کنگاور: 90 میلیارد ریال اعتبار به سد آناهیتا اختصاص یافت

کرمانشاه- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی، از اختصاص 90 میلیارد ریال اعتبار به سد آناهیتای کنگاور در سال 97 خبر داد.

360 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به چردوال اختصاص یافت

فرماندار چرداول گفت: با توجه به اهمیت اشتغال و کارآفرینی و مهم‌ترین معضل بیکاری در جامعه محوریت اصلی حاکمیت و مشخصاً دولت افزایش چرخه‌های تولید و ایجاد اشتغال‌زایی برای جوانان360 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی اختصاص یافته است.

اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه‌آهن بیجار

استاندار کردستان گفت: در بودجه سال آینده کشور 100 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه‌آهن بیجار اختصاص می‌یابد.

370 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح فاضلاب سقز اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: 370 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه برای اجرای طرح فاضلاب سقز اختصاص یافته و در نظر گرفته شده است.

پیامِ فاینانس ها؛ اطمینان از ثبات مالی ایران

رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره ارزش و پیام های مهم قرارداد خط اعتباری فاینانس به ارزش 5 میلیارد یورو بین ایران و ایتالیا نکات مهمی را مطرح کرد.

برلوسکنی: ایتالیا نمی‌تواند حوزه پولی یورو را ترک کند

سیلویا برلوسکنی، نخست‌وزیر پیشین ایتالیا اعلام کرد این کشور نباید از حوزه پولی یورو خارج شود.

امضای قرارداد فاینانس 5 میلیارد یورویی میان ایران و ایتالیا

قرارداد خط اعتباری فاینانس 5 میلیارد یورویی بین بانک های ایرانی و مؤسسه Invitalia Global Investment به منظور تأمین مالی پروژه‌های عمرانی و تولیدی کشور امضا شد.

اختصاص 350 میلیارد ریال اعتبار به مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج - ایرنا -مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور بازسازی مناطق آسیب دیده از بحران، امسال 350 میلیارد ریال اعتبار بر اساس ماده 12 قانون مدیریت بحران کشور به این استان اختصاص یافته است.

قرارداد فاینانس ۵ میلیارد یورویی ایران و ایتالیا امضا شد

قرارداد خط اعتباری فاینانس ۵ میلیارد یورویی بین بانک‌های ایرانی و مؤسسه Invitalia Global Investment به منظور تامین مالی پروژه‌های عمرانی و تولیدی کشور امضا شد.

امضا بزرگترین قرارداد خط اعتباری بین ایران و ایتالیا

بزرگترین قرارداد خط اعتباری میان ایران و ایتالیا به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا به ارزش 5 میلیارد یورو به امضا رسید.