پیروان ادیان الهی در برگزاری مناسبت های مذهبی در ایران آزاد هستند

شیراز- ایرنا - عضو هیات مذهبی خلیفه گری ارامنه جنوب کشور گفت: با وجود اعلام دین اسلام به عنوان دین رسمی جمهوری اسلامی ایران، پیروان سایر ادیان الهی در برگزاری همه مناسبت های مذهبی خود در کشور از آزادی کامل برخوردار هستند.



مطالب مرتبط

پیروان ادیان در مقابل توطئه های دشمن هشیار باشند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار اینکه دشمنان به دنبال نفوذ برای خدشه‌دار کردن وحدت بین پیروان ادیان الهی در ایران هستند، خواستار هوشیاری پیروان ادیان برای مقابله با این توطئه‌ها شد.

رشد محبت بین پیروان ادیان الهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

مشاور مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در امور جهان اسلام گفت: از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران که در آستانه ۴۰ سالگی خود قرار دارد، رشد محبت بین پیروان ادیان الهی است.

برگزاری همایش همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران

همایش همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رهبران ادیان الهی در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حال برگزاری است

پیروان انبیای الهی برای اصلاح وضعیت متلاطم کنونی متحد باشند

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: هدایت و اصلاح جامعه، هدف مشترک همه ادیان الهی است و امروز پیروان انبیا باید برای برون‌رفت جهان از وضعیت متلاطم کنونی، یکپارچه و متحد باشند.

زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان در ایران جلوه ای از اتحاد ملی است

اصفهان- ایرنا - رهبران و نمایندگان پیروان دین های مسیح و یهود و زرتشت در میزگرد ایرنا اصفهان تاکید کردند که آزادی پیروان ادیان توحیدی در ایران نسبت به سایر هم کیشان خود در سایر کشورها بیشتر است و زندگی مسالمت آمیز آنها با سایر هموطنان به ویژه مسلمانان جل

زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان در ایران جلوه ای از اتحاد ملی است

اصفهان - ایرنا - رهبران و نمایندگان پیروان دین های مسیح و یهود و زرتشت در میزگرد ایرنا اصفهان تاکید کردند که آزادی پیروان ادیان توحیدی در ایران نسبت به سایر هم کیشان خود در سایر کشورها بیشتر است و زندگی مسالمت آمیز آنها با سایر هموطنان به ویژه مسلمانان ج

پیروان ادیان در ایران زندگی مسالمت‌آمیز و همراه با صلح دارند

مجید ایبل، مدیر و کشیش کلیسای نولاکا در لاهور پاکستان در دیدار با رییس خانه فرهنگ ایران در لاهور، زندگی مسالمت‌آمیز و همراه با صلح پیروان ادیان در ایران را ستود.

همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان الهی برگزار می‌شود

قم - رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی از برگزاری همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان الهی در روزهای ۱۰ و ۱۱ بهمن‌ماه در مشهد خبر داد.

همایش امام رضا (ع) و گفت وگوی ادیان الهی در مشهد مقدس برگزار می‌شود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همایش امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان الهی 10 و 11 بهمن ماه با حضور کارشناسان وصاحب نظران ادیان مختلف در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

همایش همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان با تأکید بر سیره رضوی

سمینار علمی «نقش آموزه‌ های دینی در همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان با تأکید بر سیره رضوی» با حضور اندیشمندان اسلامی و سایر مذاهب در کوالالامپور مالزی برگزار شد.

حدادعادل: انقلاب اسلامی به دلیل دینی بودن به همه ادیان الهی تعلق دارد

عضو شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: انقلاب اسلامی از آن جهت كه از جوهر دین و اعتقاد به خدا و حاكمیت خدا دفاع می‌كند، به همه ادیان الهی تعلق دارد.

170 مقاله به دبیرخانه همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفت‌وگوی ادیان الهی رسیده است

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: تا کنون170 مقاله به دبیرخانه همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفت و گوی ادیان الهی رسیده است.

بیانیه اجلاس «همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران»

رهبران ادیان الهی در بیانیه‌ای بر تحکیم و گسترش وحدت ملی و همبستگی معنوی برای سربلندی، تعالی، سرافرازی، عزت، شرف و استقلال پایدار مردم ایران تاکید کردند و هوشیاری مقابل دشمنی‌ها و کینه بدخواهان جهانی را خواستار شدند

سمینار همزیستی مسالمت آمیز ادیان در مالزی برگزار شد

کوالالامپور-ایرنا-سمینار علمی نقش آموزه های دینی در همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان با تاکید بر سیره رضوی با حضور تعدادی از اندیشمندان اسلامی از ایران و مالزی و برخی محققان سایر مذاهب در کوالالامپور برگزار شد.

۲۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان رفسنجان ساماندهی می شود

رفسنجان - رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: بیش از ۲۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان رفسنجان از طریق برگزاری پنج دوره انتخابات شورای مذهبی در حال ساماندهی هستند.

تاکید بر تحکیم وحدت ملی برای سربلندی ایران

رهبران ادیان الهی در بیانیه‌ای بر تحکیم و گسترش وحدت ملی و همبستگی معنوی برای سربلندی، تعالی، سرافرازی، عزت، شرف و استقلال پایدار مردم ایران تاکید کردند

استقبال جبهه پیروان ازجلسات وحدت/پیشنهادی برای سازوکار اصولگرایان

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن استقبال از برگزاری جلسات وحدت، گفت:البته در جریان اصولگرا باید اشخاص حقیقی و حقوقی را برای پیگیری وحدت انتخاب کنیم.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدید نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

پذیرش دانشجو در دوره های مجازی دانشگاه ادیان و مذاهب

مرکز آموزشهای الکترونیک و آزاد دانشگاه ادیان و مذاهب ،دانشجو در مقطع کارشناسی غیرحضوری (مجازی) می پذیرد.