سخنگوی پوتین: تحریم های جدید آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند

مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت: در صورتی که آمریکا تحریم های جدید علیه کشور ما اعمال کند، مسکو این تحریم ها را بدون پاسخ نمی گذارد.مطالب مرتبط

شویگو: اقدامات اسرائیل در سوریه بی پاسخ نخواهد ماند

وزیر دفاع روسیه یک بار دیگر تأکید کرد، اقدامات رژیم صهیونیستی در سوریه بی پاسخ نخواهد ماند.

شویگو: اقدام اسرائیل در سوریه بی پاسخ نمی ماند

وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی که منجر به سقوط هواپیمای روسیه شد، بدون پاسخ نمی ماند.

شمخانی: راهبرد تحریم‌های آمریکا راه به جایی نخواهد برد

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه امروز موضوع تحریم خودرو و صنایع در دستور کار نافرجام تحریم‌های آمریکایی‌هاست، تصریح کرد: این راهبرد آمریکا راه به جایی نخواهد برد.

تحریم های جدید آمریکا علیه مسکو راه به جایی نخواهند برد

آناتولی آنتونوف: مسکو اتهام دست داشتن در حادثه سالزبری را رد می کند و معتقد تحریمهای جدید ازجمله تحریم هایی که در این رابطه (اسکریپال) اعمال شده است، راه به جایی نخواهد برد.

پکن: به تعرفه‌های جدید آمریکا پاسخ می‌دهیم

وزارت خارجه چین تهدید کرد اگر آمریکا تعرفه جدید علیه کالاهای چینی وضع کند، دولت چین پاسخ خواهد داد.

تحریم‌های آمریکا علیه زیمبابوه تا زمان ایجاد اصلاحات باقی می‌ماند

یکی از مقام‌های اقتصادی ارشد آمریکا به یک گروه از کنگره این کشور گفت، دولت واشنگتن تحریم‌ها علیه دولت زیمبابوه را تا زمانیکه دولت این کشور تغییرات و اصلاحاتی را ایجاد نکند، بر جای خود باقی می‌ماند.

لاوروف: سیاست تحریم آمریکا عمر درازی نخواهد داشت

وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد، سیاستی که آمریکا در اعمال فشار و تحریم در قبال کشورهای دیگر در پیش گرفته، خیلی زود شکست خواهد خورد.

گزارش تسنیم | نقش ایران در اجرای طرح جاده ابریشم جدید؛ کدام موانع سد راه چین می‌شوند؟

ایران به عنوان یکی از کشورهای کلیدی در مسیر جاده ابریشم جدید اهمیت ویژه ای دارد اما تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه کشورمان منجر به آن شده است تا پکن برای مصون ماندن از تبعات نقض این تحریم‌ها به دنبال راه‌های جایگزین بدون حضور ایران باشد.

هند برای مقابله با تحریم آمریکا علیه ایران مسیر دشواری دارد

دهلی نو - ایرنا - یک روزنامه هندی روز یکشنبه با اشاره به مقاومت هند در مقابل آمریکا برای قطع کامل واردات نفت خود از ایران نوشت: بازنگه داشتن مسیر نفت ایران به پالایشگاههای هند تحت تحریم های آمریکا، آسان نخواهد بود.

چین: اعمال تعرفه, کسری تجاری آمریکا را حل نخواهد کرد

گائو فنگ Gao Feng سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد اقدام یکجانبه واشنگتن برای اعمال تعرفه های بیشتر، کسری تجاری آمریکا را حل نخواهد کرد.

حمایت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تحریم یک شرکت تایلندی مرتبط با ماهان ایر

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در پیامی توییتری از اقدام اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر تحریم یک شرکت هواپیمایی تایلندی به علت همکاری با ماهان ایر حمایت کرد.

آمریکا بدون دیوار چیزی جز جرم و جنایت نیست

بدون دیوار کشور نخواهیم داشت؛ با مرزهای باز که دموکرات ها به دنبال آن هستند آمریکا چیزی جز جرم و جنایت نخواهد بود.

ادامه جنگ تجاری به حل مسائل آمریکا کمک نخواهد کرد

آمریکا بدون توجه به مخالفت عمومی بین‎المللی و داخلی اعلام کرد که از ۲۴ سپتامبر ۱۰ درصد عوارض گمرکی دیگر را بر ۲۰۰ میلیارد دلار کالای صادراتی چین به آمریکا اجرا می‎کند.

تامین نیروی انسانی برای تدریس در آذربایجان شرقی

هیچ مدرسه و دانش آموزی در آذربایجان شرقی امسال بدون معلم نخواهد ماند.

اوج گیری دوباره طلا ناکام ماند

قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه آسیا با امیدها نسبت به دور جدید مذاکرات تجاری چین و آمریکا که ارزش دلار را ضعیف کرد، ثابت ماند و در بالاترین حد خود در بیش از یک هفته گذشته ایستاد.

هند برای خرید نفت ایران تسلیم فشارهای خارجی نخواهد شد

دهلی نو - ایرنا - روزنامه 'هندوستان بیرنس لاین' هند با اشاره به فشارهای آمریکا بر این کشور برای همسو شدن با تحریم های آمریکا علیه ایران تا 13 آبان ماه نوشت هند به تنهایی در این مورد تصمیم خواهد گرفت و تسلیم فشارهای خارجی و یا پیشنهادهای آنها نخواهد نشد.

ادعای جدید آمریکا از اثرگذاری تحریم‌هایش بر اقتصاد روسیه

یکی از مقامات دفتر امور اقتصادی و بازرگانی دولت آمریکا گفت که از نظر آمریکا، تحریم‌های این کشور به اقتصاد روسیه ده ها میلیارد دلار آسیب زده است.

حمایت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تحریم یک شرکت مرتبط با «ماهان ایر»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در سخنانی بی‌پایه و اساس از تحریم یک شرکت تایلندی مرتبط با هواپیمایی ماهان ایر حمایت کرد. ]]>

آمریکا هدف تحریم های ضد ایرانی را هشدار خواند

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ضد ایرانی خود، گفت که اقدام وزارت خزانه داری این کشور در تحریم هواپیمایی ماهان یک هشدار است.

کره شمالی: فرد مورد تحریم آمریکا وجود خارجی ندارد

پکن- ایرنا- کره شمالی ضمن محکوم کردن تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور اعلام کرد فردی که واشنگتن روز گذشته در لیست تحریم قرار داده است اصلا وجود خارجی ندارد.