12 تکاور نیروی دریایی ارتش در شانگهای چین مستقر شدند/ عملیات راپل برای ورود به نفتکش ایرانی در صورت واگذاری بالگردهای چینی

امیر تقی‌خانی با اشاره به اعزام 12 نفر از تکاوران نداجا برای امدادرسانی به نفتکش ایرانی گفت: چنانچه بالگرد‌های ارتش چین واگذار شود، امکان راپل تکاوران برای ورود به نفتکش آسیب‌دیده وجود دارد.مطالب مرتبط

رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی ارتش

در جریان بازدید دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش از نمایشگاه توانمندی‌های و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش، از طرح جدیدترین شناور ایرانی رونمایی شد.

تجهیزات نیروی دریایی ارتش را کاملا بومی می‌سازیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما می‌توانیم آنچه را که مجموعه نیروی دریایی برای دفاع از تمامیت آب‌های تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران نیاز دارد را به طور کاملا بومی در کشور بسازیم.

افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ كننده ارتش، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولین این نیرو در ستاد نداجا افتتاح شد.

ماموریت نیروی دریایی ارتش دیپلماسی فعال نظامی و دفاعی است

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی در زمینه دیپلماسی دفاعی و نظامی به موازات وزارت امور خارجه در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کند.

تجهیزات نیروی دریایی بومی سازی شده اند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تجهیزاتی که مجموعه نیروی دریایی برای دفاع از منافع کشور در دریا نیاز دارد را بومی سازی کرده ایم.

ماجرای حضور مقتدرانه ناوشکن "جماران" در نجات کشتی ایرانی و چینی از دست دزدان دریایی

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت ماجرای نجات یک کشتی ایرانی و یک کشتی چینی از دست دزدان دریایی سومالی را تشریح کرد و گفت: معتقدیم که دزدان دریایی عقبه استکبار جهانی را دارد چراکه به راحتی می‌توان از شر آنها خلاص شد.

سقوط بالگرد ارتش در شمال غرب افغانستان

در ادامه سقوط سریالی بالگردهای روسی ارتش افغانستان منابع خبری اعلام کردند که بر اثر فرود اضطراری بالگرد نظامی در ولایت فاریاب دو نیروی ارتش و یک کودک افغان زخمی شدند.

حضور نیروی دریایی در یمن برای منافع اقتصادی و جلوگیری از دزدی است

گرگان - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن برای ضربه به ایران، یمن را به این وضعیت درآورده و حضور نیروی دریایی در خلیج عدن برای منافع اقتصادی کشور و جلوگیری از دزدی دریایی است.

عدم تعهد آمریکا و فشار بر ناوگان بالگردهای ارتش افغانستان

تشدید جنگ و عدم اجرای تعهدات آمریکا مبنی بر تجهیز نیروی هوایی افغانستان همچنین بهره‌برداری بیش از اندازه از بالگردهای محدود ارتش این کشور سبب شده تا فشار بسیاری به ناوگان هوایی فرسوده افغانستان وارد شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تجهیزاتی که عاریه‌ای و از خارج خریداری شده بود را نه تنها بعد از انقلاب بومی و در دفاع مقدس به‌کارگیری کردیم بلکه به‌روزرسانی آنها را نیز انجام دادیم.

تحریم‌های آمریکا موتور پیشران ارتقاء توان نیروی دریایی ارتش است

رئیس سازمان خودکفایی ارتش گفت: تحریم‌های نخ نمای دشمنان تهدید نیستند بلکه موتور پیشرانی برای ارتقا توان نیروی دریایی ارشت و سربلندی ایران شده‌اند.

رونمایی از جدیدترین طرح‌های تجهیزاتی نیروی دریایی ارتش

جدیدترین طرح‌ها و ماکت‌های تجهیزانی در حال ساخت نیروی دریایی ارتش صبح امروز(شنبه) در در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نداجا رونمایی شد.

نمایشگاه دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نداجا صبح شنبه با حضور امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش افتتاح شد.

سرلشکر جعفری روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی

در مراسمی با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش و فرمانده نیروی دریایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی در مقر فرماندهی این نیرو رونمایی شد.

اعلام جذب واستخدام درجه داری نیروی دریایی در یزد

دفتر نمایندگی نیروی انتظامی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در یزد نیرو استخدام می کند.

ناو «دنا» و زیردریایی «فاتح» بزودی به نیروی دریایی الحاق می‌شوند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: هفته گذشته ناوشکن پیشرفته سهند به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد و در آینده نزدیک نیز ناو دنا و زیردریایی فاتح الحاق خواهند شد.

«ناو دنیا و زیردریایی فاتح» به زودی به نیروی دریایی الحاق می‌شوند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: هفته گذشته ناوشکن پیشرفته سهند به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد و در آینده نزدیک نیز ناو دنیا و زیردریایی فاتح الحاق خواهند شد.

زیردریایی فاتح به دریای عمان می رود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که زیر دریایی فاتح پس از پیوستن به نیروی دریایی در دریای عمان به اجرای ماموریت خواهد پرداخت.

زیر دریایی پیشرفته کلاس متوسط به نداجا ملحق می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در دی‌ماه شاهد این خواهیم بود که اولین نسل از زیردریایی‌های پیشرفته کلاس متوسط که برای اولین بار در کشور ساخته شده است، به نیروی دریایی ملحق می‌شود.