12 تکاور نیروی دریایی ارتش در شانگهای چین مستقر شدند/ عملیات راپل برای ورود به نفتکش ایرانی در صورت واگذاری بالگردهای چینی

امیر تقی‌خانی با اشاره به اعزام 12 نفر از تکاوران نداجا برای امدادرسانی به نفتکش ایرانی گفت: چنانچه بالگرد‌های ارتش چین واگذار شود، امکان راپل تکاوران برای ورود به نفتکش آسیب‌دیده وجود دارد.مطالب مرتبط

نیروی دریایی ارتش، مظهر اقتدار ملت ایران در دریاست

 فرمانده نیروی دریایی ارتش : نیروی راهبردی دریایی ارتش با بهره گیری از ظرفیت های انسانی و تجهیزات خود، مظهر اقتدار ملت ایران در دریا است.

بخش خبری 26-12-96

در این بخش خبری به مرخصی خودروهای پلاک اروندی در هاله ای از ابهام با توضیحات قائم مقام منطقه آزاد اروند ، افتتاح نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایگاه دریایی خرمشهر و فرمانده نیروی انتظامی کشور پایش لحظه به لحظ

بازگشت پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش از سفر دریایی

بندرعباس - ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در منطقه یکم امامت پهلوگرفت ومورد استقبال فرماندهان این نیرو قرار گرفت .

بازگشت پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۴۸ روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.

مصاحبه مجدد با خدمه کشتی چینی کریستال

اولین جلسه مشترک بررسی سانحه نفتکش سانچی با حضور ۴ کشور ایران، چین، پاناما و هنگ کنگ در شانگهای برگزار شد.]]>

نظامی آمریکا: هیچ‌گونه اقدام غیرحرفه‌ای توسط نیروی دریایی ایران در خلیج فارس وجود نداشته است

یک مقام ارتش آمریکا ادعا کرد که به‌نظر می‌رسد نیروی دریایی ایران عمداً اقدامات تحریک‌آمیزش علیه کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا را در ماه‌های اخیر متوقف کرده است.

پنجاهمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت

بندرعباس-ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی پس از67روز دریانوردی و انجام ماموریت های محوله روز شنبه دراسکله منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس پهلوگرفت.

پنجاهمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت

بندرعباس - ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از 67 روز دریانوردی و انجام ماموریت روز شنبه در اسکله منطقه یکم امامت نداجای بندرعباس پهلو گرفت.

مرکز اورژانس دریایی در نور مستقر می شود

نور - نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس گفت: با اقدامات صورت گرفته، مرکز اورژانس دریایی در شهرستان نور مستقر می شود.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین آبهای حاکمیتی را رصد می کند

فرمانده نیروی دریایی ارتش: نیروی دریایی با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی کشور را رصد و در نطفه خفه خواهد کرد.

رویکرد نیروی دریایی ایران در خلیج‌فارس تغییر کرده است

مقام ارتش آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس، گفت که به نظر می‌رسد نیروی دریایی ایران آگاهانه «اقدام‌های تحریک‌آمیز در قبال کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا در خلیج‌فارس» را متوقف کرده‌ است.]]>

راهیان نور| مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی دریایی ارتش+عکس

مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی دریایی ارتش در پایگاه دریایی خرمشهر برگزار شد.

پنجاهمین ناوگروه نداجا در بندرعباس پهلو گرفت

پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۴۸ روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.

آخرین اخبار از وضعیت نفتکش سانچی از زبان رئیس کمیته پیگیری این سانحه

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس گفت که قرار است سازمان بنادر و دریانوردی مجموعه‌ای از افراد متخصص را برای حضور در نفتکش سانچی و ماندن در زیر آب آن هم به مدت یک هفته به چین بفرستد تا وضعیت اجساد پرسنل این نفتکش مشخص شود کما اینکه به نظر می‌رسد

افتتاح نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش با حضور دریا دار خانزادی افتتاح شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به جمع زائران سرزمین‌ نور پیوست

فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در یادمان علقمه به جمع زائران سرزمین‌ نور پیوست.

آزمایش موفق موشک ضد کشتی نیروی دریایی پاکستان

نیروی دریایی ارتش پاکستان یک موشک سطح به سطح که قابلیت شلیک از ساحل را نیز دارد "با موفقیت" آزمایش کرد.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین اب های حاکمیتی کشور را رصدمی کند

نوشهر - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز این نیرو با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آب های حاکمیتی کشور را رصد نموده و در نطفه خفه خواهد کرد.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین آبهای حاکمیتی را رصدمی کند

نوشهر - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز این نیرو با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی کشور را رصد نموده و در نطفه خفه خواهد کرد.

خرید بالگردهای روسی توسط دولت افغانستان

آمریکا در حالی برای جایگزینی بالگردهای ساخت روسیه با بالگردهای «بلک‌هاوک» تلاش می‌کند که وزارت دفاع افغانستان از خرید مجدد بالگردهای روسی از کشور بلاروس خبر داده است.