یک ژنرال نامزد انتخابات مصر می‌شود

حزب «مصر العروبه» پس از نشست هیأت عالی این حزب، «سامی عنان» رئیس سابق ستاد مشترک ارتش مصر را به عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری معرفی کرد.مطالب مرتبط

ترامپ: چون "همه می‌خواهند" در انتخابات نامزد می‌شوم/ هیچ رقیب قوی در دموکرات‌ها ندارم

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، قصد دارد در انتخابات ۲۰۲۰ مجددا شرکت کند. وی گفت: "همه از من می‌خواهند" و اینکه هیچ نامزد دموکراتی "نیست که بتواند" مرا شکست دهد.

«اشرف غنی» برای انتخابات ریاست جمهوری آینده افغانستان نامزد می‌شود

یک رسانه عربی اعلام کرد که «اشرف غنی» سال آینده میلادی در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نامزد خواهد شد.

نخست وزیر تونس در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نشود

الجزیره -ایرنا - دفتر سیاسی جنبش النهضه تونس با صدور بیانیه ای از «یوسف الشاهد» نخست وزیر برخاسته از حزب ندای تونس دومین حزب بزرگ این کشور خواست برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2019 نامزد نشود.

زخمی شدن یک نامزد انتخابات پاکستان در حمله انتحاری

گزارش تسنیم| نگاهی به سران احزاب بزرگ سیاسی پاکستان که در انتخابات حضور ندارند

طبق اعلام کمیته نظارت بر انتخابات پاکستان، 122 حزب مجاز به فعالیت‌های انتخاباتی هستند ولی رؤسای برخی احزاب حتی حاضر نشدند نامزد شوند.

پل بیا برای انتخابات ریاست جمهوری آینده کامرون نامزد شد

رئیس اسبق پارلمان گرجستان نامزد ریاست جمهوری شد

باکو - ایرنا – حزب «گرجستان اروپایی» از احزاب مخالف دولت فعلی تفلیس، « داوید باکرادزه » رئیس اسبق پارلمان را به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور معرفی کرد .

مرال آکشنر از رهبری حزب «خوب» ترکیه استعفا کرد

در پی نارضایتی‌ها داخلی در حزب خوب، مرال آکشنر موافقت خود با برگزاری مجمع فوق‌العاده برای تعیین رئیس جدید را اعلام و تأکید کرد: تمام مسئولیت شکست در انتخابات را بر عهده می‌گیرم و در انتخابات ریاست حزب نامزد نخواهم شد.

میشل اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد نمی‌شود

همسر رئیس‌جمهور سابق آمریکا در جریان یک مراسم خیریه در اسکاتلند کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد کرد.

نامزد احزاب مخالف برای ریاست جمهوری گرجستان معرفی شد

باکو – ایرنا – 10حزب سیاسی مخالف دولت گرجستان، «گریگول واشادزه» وزیر امور خارجه اسبق و عضو شورای سیاسی حزب « جنبش اتحاد ملی » را بعنوان نامزد واحد این احزاب برای انتخابات ریاست جمهوری آتی معرفی کردند .

ترامپ از تصمیم خود برای نامزدی در انتخابات آمریکا خبر داد

ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت برای دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا نامزد خواهد شد زیرا رقیب چندانی برای خود در حزب رقیب نمی بیند.

تاکید کابل و اسلام آباد بر تقویت امنیت مرزها در آستانه انتخابات پاکستان

سخنگوی ارتش پاکستان اعلام کرد، اشرف غنی، رئیس‌جمهور افغانستان در تماس تلفنی با ژنرال قمر جاوید بجوا رئیس ارتش پاکستان به وی اطمینان داد که اقدامات لازم برای تقویت امنیت مرزی میان دو کشور و کمک به اجرای قانون در پاکستان در آستانه انتخابات این کشور انجام شد

کره شمالی خواستارگفت و گو با ژنرال های آمریکایی شد

پکن- ایرنا- کره شمالی اعلام کرد برای بازگرداندن بقایای سربازان آمریکایی کشته شده در دوران جنگ کره، خواستار گفت و گو در سطح ژنرال با آمریکا و فرماندهی نظامی سازمان ملل در منطقه است.

ادعای نامزد ریاست هیات فوتبال استان البرز؛ تخلف انتخابات محرز شده است+سند

نامزد ریاست هیات فوتبال استان البرز که با اختلاف یک رای نتوانست به صندلی ریاست برسد مدعی است که تخلف انتخاباتی در مجمع هیات فوتبال استان البرز محرز شده است.

ژنرال آمریکایی: کسی جز روسیه از دیدار ترامپ با پوتین خشنود نیست

ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا معتقد است که دونالد ترامپ با سخنانش تمام متحدان کشورش را ناراضی کرده و موجب نگرانی تمام نظامیان حرفه‌ای شده است که او می‌شناسد.

پرونده ای جدید در خصوص فساد اخلاقی ترامپ

گفته می‌شود مک دوگال مدل سابق نشریه پلی بوی تقریبا ده سال قبل از اینکه ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود با او رابطه داشته است.

گفت‌وگوی تسنیم با کارشناسان و نمایندگان پارلمان افغانستان درباره سرنوشت «ژنرال دوستم»

کارشناسان افغانستانی با تاکید بر تبعید غیرقانونی ژنرال «دوستم» معاون اول ریاست جمهوری این کشور به ترکیه، اتهامات وارده به این رهبر جهادی را دسیسه دانستند.

ژنرال دوستم با پایان دوره تبعید به کابل باز می گردد

تهران - ایرنا - ژنرال «عبدالرشید دوستم» معاون رئیس جمهوری افغانستان پس از آن که یکسال را در تبعید گذراند، روز یکشنبه به کشورش باز می گردد تا فعالیت خود را بار دیگر از سر گیرد.

انگلیس خواستار رسیدگی دولت افغانستان به پرونده ژنرال دوستم شد

در حالی که امروز ژنرال دوستم بر اساس توافق صورت گرفته با ارگ ریاست جمهوری افغانستان به این کشور باز می‌گردد، سفیر انگلیس در کابل بار دیگر بر لزوم محاکمه وی تاکید کرد.

انفجار در فرودگاه کابل همزمان با ورود ژنرال دوستم

حمله انتحاری در فرودگاه کابل در زمان ورود ژنرال دوستم منجر به کشته و زخمی شدن دستکم 10 تن شد.