یک ژنرال نامزد انتخابات مصر می‌شود

حزب «مصر العروبه» پس از نشست هیأت عالی این حزب، «سامی عنان» رئیس سابق ستاد مشترک ارتش مصر را به عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری معرفی کرد.مطالب مرتبط

آزادی «سامی عنان» از زندان، کابوس ژنرال السیسی

دو روز پیش رسانه‌های مصر از تمدید حبس موقت ژنرال «سامی عنان» رئیس ستاد مشترک سابق مصر که قرار بود نامزد انتخابات این دوره ریاست‌جمهوری شود، خبر دادند.

داوود اوغلو: در انتخابات ریاست جمهوری از اردوغان حمایت می‌کنم اما خود در انتخابات پارلمانی نامزد نخواهم شد

نخست‌وزیر سابق با برگزاری یک کنفراس مطبوعاتی اعلام کرد: در انتخابات ریاست جمهوری از «رجب طیب اردوغان» حمایت خواهم کرد اما خودم در انتخابات پارلمانی نامزد نخواهم شد.

صلاح‌الدین دمیرتاش نامزد نهایی حزب دموکراتیک خلق‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه

حزب دموکراتیک خلق‌ها برای تعیین سرنوشت نامزدی صلاح‌الدین دمیرتاش برای انتخابات ریاست جمهوری منتظر برگزاری دادگاه وی در 30 آوریل بود اما اعلام شده است که در صورت محکومیت دمیرتاش در دادگاه، باز هم وی می‌تواند نامزد انتخابات شود.

انتخابات زودهنگام برای خنثی‌کردن طرح‌های ضد ترکیه است/ اردوغان نامزد سه حزب است

سخنگوی دولت ترکیه با بیان اینکه انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در این کشور برای خنثی کردن طرح‌های کثیف علیه این کشور است، گفت رجب طیب اردوغان نامزد ائتلاف سه حزب است.

هیلاری کلینتون از شکست حتمی در انتخابات آگاه بود

تهران - ایرنا - یکی از روزنامه نگاران نیویورک تایمز تاکید کرده که هیلاری کلینتون وزیر اسبق امورخارجه آمریکا و نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور که شب پس از انتخابات شکست خود را پذیرفت، اعتراف کرده بود آمریکایی ها هیچگاه وی را به

اردوغان نامزد انتخابات ریاست جمهوری ماست

رئیس حزب حرکت ملی ترکیه، گفت که نامزد ریاست جمهوری این حزب، «رجب طیب اردوغان» رییس‌جمهوری فعلی ترکیه، است.]]>

نامزد حزب حاکم پاراگوئه پیروز انتخابات ریاست جمهوری

پسر مشاور ارشد دیکتاتور سابق پاراگوئه توانست با استفاده از عملکرد بهینه حزب حاکم در شکوفایی اقتصادی در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود.

عون خطاب به ژنرال آمریکایی: اجازه تجاوز به خاک خود را نمی‌دهیم

رئیس جمهور لبنان به ژنرال بلندپایه آمریکایی تاکید کرد کشورش اجازه هرگونه تجاوز به خاک خود را نخواهد داد.

«مراد علی مراد» ژنرال مطرح افغانستان برکنار شد

منابع امنیتی در افغانستان از برکناری ژنرال «مراد علی مراد» از مقامش به عنوان معاون ارشد امنیتی وزارت کشور افغانستان خبر می‌دهند.

چرا داوود اوغلو به دیدار عبدالله گل رفت؟

در حالی که عبدالله گل به عنوان نامزد احزاب مخالف برای رقابت با اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری مطرح است، داوود اوغلو به دیدار وی رفت و پشت درهای بسته و بدون پوشش خبری با گل گفتگو کرد.

کلینتون: جای تعجبی ندارد ترامپ درباره حبس خبرنگاران حرف بزند

نامزد سابق دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا در سخنرانی اخیر خود گفت، جای تعجبی ندارد که رئیس‌جمهوری آمریکا درباره به زندان انداختن خبرنگاران شوخی کند.

آیا ژنرال حفتر در لیبی به قدرت باز می گردد؟

الجزیره-ایرنا- ژنرال «خلیفه حفتر » فرمانده ارتش لیبی که مورد حمایت مجلس نماینگان این کشور و رقیب سرسخت «فایز السراج» رئیس دولت وفاق ملی مورد حمایت جامعه بین الملل است، 22 فروردین در پی وخیم شدن وضعیت جسمانی اش به خارج منتقل شد و از آن زمان شایعات زیادی در

تحولات انتخابات افغانستان| «مژده»: طالبان با اصل برگزاری انتخابات مشکلی ندارد

کارشناس مسائل سیاسی افغانستان در واکنش به عدم مشارکت طالبان در انتخابات گفت: این گروه با اصل برگزاری انتخابات مشکلی ندارد اما به دلیل مداخله خارجی‌ها، به روند برگزاری انتخابات در افغانستان بی‌اعتماد است.

دیدار مخفیانه مایک پومپئو نامزد از کره شمالی

مایک پمپئو نامزد ترامپ برای پست وزارت خارجه در روز اول آوریل سفری مخفیانه به کره شمالی داشته و با کیم جونگ اون رهبر این کشور دیدار کرده است.

پرونده انتخابات لبنان‌ -4| شعارهای انتخاباتی احزاب بزرگ؛ پیش‌بینی پیروز انتخابات به تفکیک حوزه‌های مختلف

پیش‌بینی نتایج انتخابات پارلمانی لبنان در این دوره با ابهام فراوانی روبرو است، اما نگاهی به شاخص‌ها و نظرسنجی‌های موجود می‌تواند شمه‌ای کلی از جریان‌های پیروز انتخابات ارائه دهد.

نامزد حزب دموکراتیک خلق‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در صورت ادامه حبس دمیرتاش مشخص شد

حزب دموکراتیک خلق‌ها برای اعلام رسمی نامزدی صلاح‌الدین دمیرتاش منتظر برگزاری دادگاه وی در 30 آوریل است و در صورت محکومیت دمیرتاش، «اونور حمزه اوغلو» سخنگوی مشترک کنگره دموکراتیک خلق‌ها را انتخاب خواهد کرد.

رباط شرف در سرخس نامزد ثبت جهانی

رئیس میراث فرهنگی شهرستان سرخس گفت: رباط شرف نامزد ثبت جهانی است.

پرونده انتخابات لبنان-2| بازیگران داخلی و فشارهای منطقه‌ای؛ تکاپوی آمریکا و عربستان برای تغییر نتایج انتخابات

انتخابات لبنان تحت تاثیر فضای داخلی و بین‌الملل , مداخله‌های خارجی و قانون جدید انتخابات می تواند نتایج پیش‌بینی نشده‌ای را برای احزاب این کشور رقم بزند.

دموکرات ها از ستاد انتخاباتی ترامپ و روسیه شکایت کردند

تهران – ایرنا - حزب دموکرات آمریکا از ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، دولت روسیه و گروه ویکی لیکس شکایت کرده و آنها را به توطئه برای کمک به پیروزی نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 متهم کرد.

رویارویی انتخاباتی رئیسان جمهوری سابق و فعلی ترکیه جدی تر شد

آنکاراـ ایرناـ احتمال ورود عبدالله گل رییس جمهوری پیشین ترکیه به عرصه انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نامزد احزاب مخالف دولت کنونی به موضوع داغ این روزهای رسانه های ترکیه تبدیل شده و محور بحث کارشناسان سیاسی و اظهارات اعضای ارشد احزاب مختلف این کشور است.