بزرگ‌ترین کشفیات و دستاوردهای علمی در سال ۲۰۱۷

کلمات کلیدی: [ robot] [ NASA] [ SpaceCraft]


مطالب مرتبط

بزرگ‌ترین کشفیات و دستاوردهای علمی در سال ۲۰۱۷

چین بزرگ‌ترین خریدار گاز آسیای مرکزی در سال 2017/ تدوین طرح منع شکنجه در ازبکستان

چین بزرگ‌ترین خریدار گاز آسیای مرکزی در سال 2017، تدوین طرح جلوگیری از شکنجه در زندان‌های ازبکستان و پیشنهاد انتقال سفارت قرقیزستان از دوشنبه به خجند، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی می‌باشد.

بزرگترین رویداد منطقه ای صنعت توزیع برق در تهران برگزار می شود

دبیر کمیته ملی سیرد ایران گفت: کنگره جهانی سیرد در واقع معتبر ترین نهاد علمی بین المللی است که به صنعت توزیع نیروی برق و ارایه آخرین دستاوردهای علمی و فنی آن می پردازد.

سرمایه انسانی بزرگ‌ترین سرمایه است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سرمایه انسانی بزرگ‌ترین و بیشترین سرمایه است.

مروری بر تناقض‌های «دایرة‌المعارف بزرگ اسلامی» درباره اجتهاد امام خمینی(ره)

نظر به اهمیت علمی ویژه متون دانشنامه‌ای و تأثیرات فراگیر و بلندمدت آن بر محافل علمی داخلی و خارجی، بازخوانی نقادانه و علمی مدخل «خمینی روح‌الله» در دایرة المعارف بزرگ اسلامی ضروری می‌نماید.

افزایش 37 درصدی کشفیات کالای قاچاق در راه‌آهن کشور

رئیس پلیس راه‌آهن از افزایش 37 درصدی کشفیات کالای قاچاق در راه‌آهن کشور خبر داد و گفت: در سطح کشور برابر آمار اعلام شده, ارزش ریالی کشفیات در راه‌آهن کشور سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته, 30 درصد افزایش ریالی داشتیم.

ثبت بزرگ‌ترین رشد اقتصادی آلمان در شش سال اخیر

رشد اقتصادی آلمان در سال ۲۰۱۷، به بالاترین رکورد شش سال اخیر رسید و مازاد بودجه، امیدواری‌ها را نسبت به ثبت یک عملکرد قوی دیگر در سال ۲۰۱۸ را بالا برد.

محبوب‌ترین برنامه‌های دانلود شده در سال ۲۰۱۷/ خبری از تلگرام نیست!

لیست ۱۰ اپلیکیشنی که بیشترین دانلود را در سال ۲۰۱۷ داشته‌اند، منتشر شده است.

کشفیات 50 میلیارد ریالی قاچاق در لرستان

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ارزش ریالی کشفیات قاچاق در 9 ماهه اول سال جاری 50.3 میلیارد ریال بوده است.

ارایه آخرین دستاوردهای علمی در همایش داروسازی نوین

تهران-ایرنا-دبیراولین همایش داروسازی نوین از ارایه آخرین دستاوردهای حوزه داروسازی در این همایش خبر داد و گفت:همایش داروسازی نوین فرصتی را ایجاد می‌کند تا ضمن بیان مسائل اقتصادی مرتبط با دارو، روابط واحدهای تولید، توزیع و پخش دارو با سازمان‌های دولتی با حض

افزایش ۱۴ درصدی کشفیات مواد مخدر در کشور

کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

رشد 33 درصدی کشفیات قاچاق در البرز

کرج-ایرنا- دبیرکمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی ونظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز گفت: کشفیات قاچاق دراین استان در9ماهه گذشته ،33 درصد درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

هنرمند تبریزی: بزرگداشت استاد بیگجه خانی بزرگ ترین آرزوی من است

تبریز - ایرنا - اکبر شکوئی بناب، از جمله چهره های درخشان موسیقی ایرانی در تبریز می باشد که بزرگ ترین آرزویش، برگزاری آئین بزرگداشت در شان و منزلت مرحوم استاد غلامحسین بیگجه خانی است.

هنرمند تبریزی: بزرگداشت استاد بیگجه خانی بزرگ ترین آرزوی من است

تبریز - ایرنا - اکبر شکوئی بناب، از جمله چهره های درخشان موسیقی ایرانی در تبریز می باشد که بزرگ ترین آرزویش، برگزاری آئین بزرگداشت در شان و منزلت مرحوم استاد غلامحسین بیگجه خانی است.

انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب جهان است

قزوین- استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلابی است که با حضور آگاهانه آحاد مردم بوقوع پیوست و امروز دستاوردهای ارزشمندی برای کشور داشته است.

فعالیت 9 هزار و 500 انجمن علمی در کشور/ لزوم فاصله گرفتن از فردگرایی

معاون فرهنگی وزیر علوم با بیان اینکه 9 هزار و 500 انجمن علمی در قالب اتحادیه‌های مختلف تعریف شده و فعالیت دارند، گفت: گسترده‌ترین تشکل‌ها انجمن‌های علمی هستند.

بزرگ‌ترین مساله مخابرات، تعامل با بخش خصوصی است

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران با تاکید بر ضرورت حل مسائل مربوط به منابع انسانی در این شرکت، بزرگ‌ترین مساله پیش‌روی خود را در مخابرات بحث تعامل با بخش خصوصی اعلام کرد.

فهرست محبوب‌ترین نرم افزارهای دنیا در سال 2017

اخیرا فهرست 10 اپلیکیشنی که بیشترین دانلود را در سال 2017 داشته اند، منتشر شده است. جالب است بدانید در این فهرست واتس‌اپ در صدر قرار گرفته، در حالی که خبری از تلگرام نیست.

ویدئو / نمایش تازه‌ترین تکنولوژی‌ها در لاس‌وگاس

نمایشگاه CES از ۹ تا ۱۲ ژانویه در لاس‌وگاس آمریکا برگزار شده است. در این نمایشگاه تازه‌ترین دستاوردهای عرصه تکنولوژی‌های مصرفی از سوی برخی از بزرگترین شرکت‌های دنیا به نمایش درآمده است.

کاهش ۱۲ میلیارد دلاری کشفیات کالاهای قاچاق در کشور

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری خراسان رضوی ازکاهش ۱۲ میلیارد دلاری کشفیات کالاهای قاچاق در کشورخبرداد