تشدید بازرسی از رستوران ها در سمنان

طرح تشدید بازرسی و نظارت بهداشتی بر رستوران ها در سمنان اجرا شد.مطالب مرتبط

تشدید بازرسی‌ از واحدهای‌صنفی در آستانه شب یلدا / جرائم سنگین در انتظار متخلفان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تشدید بازرسی‌ها در آستانه شب یلدا خبر داد و گفت: جرائم سنگین در انتظار فروشندگان متخلف است.]]>

تشدید نظارت بر بازار آجیل شب یلدا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تشدید بازرسی‌ها در آستانه شب یلدا خبر داد و گفت: جرائم سنگین در انتظار فروشندگان متخلف است.

تشدید بازرسی‌ها در آستانه شب یلدا

در آستانه شب یلدا تعداد بازرسی‌ها بیشتر می‌شود.

نظارت بر بازار خراسان رضوی تشدید شد

مشهد- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: نظارت بر توزیع 26 قلم کالای اساسی در بازار این استان که مشمول دریافت ارز 4200 تومانی شده اند تشدید شد.

آتش‌سوزی در یک رستوران در فرحزاد + عکس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در یک رستوران در منطقه فرحزاد خبر داد.

آتش‌سوزی یک رستوران در فرحزاد + عکس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق یک رستوران در منطقه فرحزاد خبر داد.

آتش‌سوزی در باغ‌ رستوران فرحزاد + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک باغ رستوران در فرحزاد خبر داد.

توقیف محموله میلیاردی کالای قاچاق در سمنان 

پلیس آگاهی استان سمنان با اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کنترل خودرو‌های عبوری در محور سمنان-دامغان محموله کالا‌های قاچاق را در یک دستگاه تریلی کشف کردند.

باغ رستوران فرحزاد تهران در آتش سوخت

تهران-ایرنا- باغ رستوران سنتی در منطقه فرحزاد تهران دچار آتش سوزی شد که در این حادثه به فردی آسیب نرسید.

قراخانلو: مرگ ۲ پرسنل رستوران صحت ندارد/ استعدادهای جوان را بورسیه می‌کنیم

رییس آکادمی ملی المپیک گفت: دو نفر از پرسنل رستوران بر اثر مصرف مواد فوت نشده‌اند و آنها کارگر پیمانکار بوده اند که ربطی به آکادمی ندارد.

حریق در باغ‌ رستوران در منطقه فرحزاد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق در یک باغ رستوران در منطقه فرحزاد خبر داد. ]]>

بیشترین انبارداران سمنان در چه بخشی کار می‌کنند؟

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت بیش از 15 هزار انبار و مرکز نگهداری کالا در استان خبر داد و گفت: حدود نیمی از انبارهای استان به تنهایی در اختیار اصناف و عمده‌فروشی‌ها و نیمی دیگر در اختیار بخش ه

توزیع‌کنندگان عمده گوشت سهمیه دولتی می‌گرفتند؛ آزاد می‌فروختند/ برخی رستوران‌داران برای سهمیه بیشتر آدم اجیر می‌کردند/ قاچاق دام کاهش یافته است

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: در برخی فروشگاه‌ها مانند میادین پر رفت و آمد، طبق گزارش‌هایی که به ما رسیده، رستوران‌های اطراف این اماکن 10 نفر را با پرداخت پول در صف خرید می‌آوردند و به اندازه 10 سهمیه دریافت می‌کردند که برای جلوگیری از این سوءاستفا

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از آغاز اجرای طرح تشدید کنترل و بازرسی اصناف ویژه شب یلدا در بازار این استان خبر داد.

هشدار نسبت به احتمال افزایش قیمت سیب

رئیس اتحادیه میوه و سبزی‌فروشان از تشدید بازرسی با نزدیکی به شب چله خبر داد و گفت: با توجه به شرایط بازار اگر صادرات میوه بیش از مازاد نیاز بازار داخلی انجام شود، افزایش قیمت میوه به خصوص سیب درختی رخ خواهد داد.

مخالفت روسیه بار هر نوع بازرسی یک‌جانبه درباره اجرای پیمان موشکی

مدیر بخش عدم گسترش و کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه روسیه گفت، مسکو با هیچ نوع بازرسی یکجانبه‌ای درباره اجرای پیمان نابودی موشک‌های برد کوتاه و متوسط موافقت نمی‌کند، ولی حاضر به گفت‌وگو برای بازرسی‌های متقابل بین روسیه و آمریکاست.

8129 فقره بازرسی از کارگاه های کار در قزوین انجام شد

قزوین – ایرنا – رییس بازرسی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: امسال هشت هزار و 129 فقره بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار در قزوین انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

هیچ خط تولید دارویی نباید تعطیل شود

رییس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه هیچ خط تولید دارویی نباید تعطیل شود، تسهیل شرایط برای تولیدکنندگان و واردکنندگان دارو و تجهیزات را خواستار شد و گفت: تشدید بازرسی‌ها در انبارها و کالاها در چرخه توزیع و داروخانه‌ها می‌تواند به ما کمک کند تا در شرای

ثبت مشخصات انبارها در سامانه جامع انبارها

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت بیش از 15 هزار انبار و مرکز نگه داری کالا خبر داد.

مسئول تامین ایمنی کارگاهها با کارفرمایان است

مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اولویت بازرسی کار را صیانت از نیروی انسانی شاغل در کارگاه‌ها اعلام کرد.