بهای نفت خام سبک ‏برنت دریای شمال‏ کاهش یافت
مطالب مرتبط

نوسان محدود قیمت نفت در بازار جهانی/ هر بشکه برنت ۷۸.۱۳ دلار

در معاملات امروز بازار جهانی انرژی هر بشکه نفت برنت دریای شمال ۷۸.۱۷ دلار به فروش رسید که نسبت به دیروز ۵ سنت کاهش داشته است.

بهای نفت برنت افزایش یافت

کاهش دما در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور از فردا

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جو آرام در غالب مناطق کشور طی سه روز آینده از کاهش دما در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور خبر داد.

بهای نفت تا بشکه ای 50 دلار کاهش می یابد

مسکو - ایرنا - وزیر انرژی روسیه پیش بینی کرد: بهای نفت در بلندمدت تا بشکه ای 50 دلار کاهش خواهد یافت و قیمت فعلی آن (70-80 دلار در هر بشکه) گذراست.

قیمت جهانی طلا کاهش یافت

تهران- ایرنا- بهای جهانی طلا که دیروز (سه شنبه) به کمترین سطح در دو هفته اخیر رسید، صبح امروز (چهارشنبه) باز هم اندکی کاهش یافت.

افزایش بهای نفت

هر بشکه نفت خام دریای شمال برای تحویل در ماه نوامبر، با 13 سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز پنجشنبه، 78 دلار و 31 سنت معامله شد.

کاهش نسبی دما در شمال و شمال شرق کشور

تهران-ایرنا-مدیرکل دفتر پایش سازمان هواشناسی از کاهش دو تا سه درجه ای دمای هوا از فردا ( چهارشنبه) در شمال و شمال شرق کشور خبر داد.

نفت برنت از ۸۰ دلار عقب نشست

قیمت نفت روز پنج‌شنبه به دنبال تشدید نگرانی‌های اقتصادی که تردیدها نسبت به دورنمای رشد تقاضا برای سوخت را برانگیخت کاهش یافت و بخشی از رشد چشمگیری که در معاملات روز گذشته داشت را از دست داد.

بارش رگباری و کاهش دما در شمال‌غرب/گردوخاک در زابل

روز دوشنبه با نفوذ جریانات شمالی به سواحل غربی دریای خزر، رشد ابر و بارش رگباری، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد در استان‌های گیلان، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رخ خواهد داد.

دورنمای مبهم تقاضا، بهای جهانی نفت را کاهش داد

تهران-ایرنا- قیمت نفت صبح امروز(سه شنبه) در بازارهای جهانی کاهش یافت، زیرا تشدید تنش های تجاری میان واشنگتن و پکن، دورنمای تقاضای جهانی نفت را تیره کرد.

کاهش نرخ ها در بازار سکه و ارز ادامه دارد

تهران- ایرنا- کاهش بهای انواع مسکوکات طلا و ارزهای عمده امروز (یکشنبه) نیز در بازار آزاد تهران ادامه یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 65 هزار تومان حباب قیمتی خود را از دست داد.

آب دریای خزر یک متر کم شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان نقشه برداری کشور با اعلام اینکه در 10 سال اخیر، ارتفاع آب دریای خزر یک متر کاهش یافته است، گفت: این میزان کاهش در 2 سال اخیر چهار سانتیمتر بوده که ضرورت توجه به آن را گوشزد می کند.

افزایش بهای نفت با وجود رشد دکل‌های آمریکا

بهای معاملات نفت آمریکا روز جمعه افزایش یافت و به دنبال افزایش فشار واشنگتن بر سایر کشورها به منظور تبعیت از تحریم‌های جدید علیه نفت ایران، رشد هفتگی به ثبت رساند.

کاهش دما در شمال‌ شرق‌ و سکون هوا در اغلب شهرها

در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است، همچنین از روز چهارشنبه تا پایان هفته، کاهش نسبی دما در شمال شرق کشور رخ خواهد داد.

قیمت طلا کاهش یافت/ ادامه روند کاهشی در هفته‌های آینده در صورت رویارویی چین و آمریکا

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر اعمال تعرفه‌های جدید آمریکا روی 200 میلیارد دلار کالای چینی کاهش یافت، تحلیلگران معتقدند اگر روند رویارویی چین و آمریکا ادامه یابد قیمت فلز زرد بیشتر کاهش خواهد یافت.

نفت برنت دوباره از ۸۰ دلار فراتر رفت

بازارهای نفت در حالی معاملات خود را با افت قیمت شروع کرد که در معاملات دیشب، افت ذخایر آمریکا به نگرانی‌ها از محدود شدن عرضه با تحریم‌ ایران، افزود و نفت برنت دوباره از ۸۰ دلار فراتر رفت.

بهای نفت در بازار آسیا افزایش یافت

ادامه کاهش بهای نفت در بازار آسیا

مالیات شرکت‌های دولتی ۳۸ درصد کاهش یافت/ مالیات حقوق بگیران خصوصی افزایش یافت

آمار ۴ ماهه نشان می‌دهد که شرکت‌های دولتی در این مدت زیان ثبت کرده و مالیاتشان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۸.۶ درصد کاهش یافت.

کاهش تلفات جاده ای در محورهای شمال استان کرمان

رئیس پلیس راه‌ شمال استان کرمان گفت: پنج ماهه نخست امسال تلفات جاده ای استان 14 درصد کاهش داشته است.