کاهش ­بهای نفت خام شاخص ‏نیویورک

بهای هر بشکه نفت خام سبک و ‏‏شیرین، وست تگزاس اینترمدییت‏، ‏برای تحویل ‏در ماه فوریه، به 63 دلار و 42 سنت رسید.مطالب مرتبط

شاخص بهای کالا و خدمات برای محاسبه مهریه و تاخیر تادیه اعلام شد

رئیس کل بانک مرکزی ایران شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران را جهت محاسبه میزان مهریه به وجه رایج و تأخیر تأدیه اعلام کرد.

کاهش بهای نفت

بهای هر بشکه نفت خام سبک و ‏‏شیرین وست تگزاس اینترمدییت برای تحویل در ماه مه با یک دلار و 17 سنت کاهش به 66 دلار و 22 سنت رسید.

بانک مرکزی شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی را اعلام کرد

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی ایران در نامه ای به رئیس قوه قضاییه، شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران را جهت محاسبه میزان مهریه به وجه رایج و تأخیر تأدیه اعلام کرد.

در نامه ای به رئیس قوه قضاییه؛ شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری اعلام شد

رئیس کل بانک مرکزی ایران در نامه ای به آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران را جهت محاسبه میزان مهریه به وجه رایج و تأخیر تأدیه اعلام کرد.

شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران از سوی بانک مرکزی اعلام شد

رئیس کل بانک مرکزی ایران در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه، شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران را جهت محاسبه میزان مهریه به وجه رایج و تأخیر تأدیه اعلام کرد.

کاهش ۲۹۹ واحدی شاخص بورس قزوین

شاخص کل بورس اوراق بهادار استان قزوین امروز با ۲۹۹ واحد کاهش به عدد ۹۵ هزار و ۹۸۷ واحد رسید.

مشروح گزارش صندوق بین‌المللی پول از 12 شاخص‌ اقتصادی ایران در سال 2017

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین گزارش به بررسی 12 شاخص اقتصادی ایران پرداخته و از افزایش اندک سهم ایران از اقتصاد جهان، افزایش سرمایه‌گذاری، پس‌اندازهای ملی، و تراز حساب جاری و کاهش درآمدها و مخارج دولت، کاهش رشد واردات و کاهش شدید رشد صادرات و بدهی ناخ

کاهش بهای رسمی ۱۸ ارز+ جدول

بانک مرکزی برای امروز نرخ پوند را 146 ریال افزایش و یورو را 8 ریال کاهش داد.

ترامپ برای کاهش قیمت نفت، برجام را حفظ کند

وین - ایرنا -در پی شکایت دونالد ترامپ از بهای بالای نفت خام و متهم کردن اوپک به حفظ قیمت های مصنوعی نفت، خبرگزاری اقتصادی بلومبرگ تاکید کرد که رئیس جمهوری آمریکا برای پایین آوردن بهای نفت باید توافق هسته ای با ایران موسوم به 'برجام' را حفظ کند.

کاهش بهای نفت با توئیت ترامپ

بهای نفت برنت کاهش یافت

بهای طلا در بازار لندن کاهش یافت

نگران بازار اجاره بهای مسکن هستم/ تقاضا با عرضه مسکن هم‌خوانی ندارد

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه نگران اجاره بهای مسکن در تابستان امسال هستیم، گفت: عدم توازن میان عرضه و تقاضا و کاهش فایل‌های اجاره از دلایل نگرانی رشد بالای نرخ اجاره بها است.

افت 864 واحدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص بورس در جریان معاملات سومین هفته امسال با 864 واحد کاهش معادل 0.9 درصد افت کرد.

افت 0.9 درصدی شاخص بورس در فروردین ماه

شاخص بورس در جریان معاملات فروردین ماه امسال با 766 واحد افت، معادل 0.8 درصد کاهش را به ثبت رساند.

شاخص کشیدن دندان در خراسان رضوی کاهش یافت

مشهد- ایرنا- رئیس گروه بهداشت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شاخص کشیدن دندان در قالب طرح تحول نظام سلامت در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در سطح خراسان رضوی 12 درصد کاهش یافت.

ظریف پنج شنبه به نیویورک سفر می کند

نیویورک- ایرنا- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه به وقت محلی برای شرکت در اجلاس عالی رتبه صلح پایدار، وارد نیویورک می شود.

ظریف وارد نیویورک شد

نیویورک- ایرنا- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه به وقت محلی برای شرکت در اجلاس عالی رتبه صلح پایدار، وارد نیویورک شد.

افت 763 واحدی شاخص بورس در هفته پایانی فروردین

شاخص بورس در جریان معاملات آخرین هفته فروردین ماه امسال با 763 واحد کاهش، معادل 0.8 درصد افت کرد.

سیاست های ارزی دولت، بهای کالاهای مصرفی را کاهش می دهد

تهران- ایرنا- رئیس انجمن واردکنندگان فراورده‌های خام دامی گفت: اختصاص ارز با نرخ 4200 تومان و همچنین تخصیص یارانه به کالاهای اساسی، موجب کاهش قیمت کالاهای مصرفی وارداتی می شود و سفره مردم را ارزان تر می کند.