رشد 31 درصدی ورزش استان در نه ماه گذشته + فیلم

در نشست نماینده مجلس شورای اسلامی با مسولان هیئت های ورزشی از رشد 31 درصدی ورزش استان در نه ماه گذشته امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بر اساس شاخص های ملی خبرداده شد.مطالب مرتبط

افزایش 134 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان+ فیلم

فرمانده انتظامی استان گفت : امسال 467 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده که این میزان نسبت به سال گذشته 134 درصد افزایش نشان می دهد.

کاهش ۹ درصدی بودجه شهرداری قم/ سهم ۷۹ درصدی پروژه‌های عمرانی

قم - شهردار قم گفت: بودجه سال ۹۷ شهرداری نسبت به سال گذشته با کاهش ۹ درصدی ارائه شد البته در منابع معمول با ۳ هزار میلیارد ریال افزایش شاهد رشد ۲۰ درصدی هستیم.

افزایش 20 درصدی کشف مواد مخدر در استان یزد

یزد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر استان یزد از افزایش 20 درصدی کشف مواد مخدر در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان خبر داد.

هاشمی: خیلی از اولین‌های ورزش در چهار سال گذشته رقم خورد

رئیس سابق کمیته ملی المپیک در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و سابق این کمیته به ارائه گزارشی از موفقیت‌های ورزش کشور در چهار سال گذشته پرداخت.

کاهش 32.5 درصدی بارندگی ها در زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان اعلام کرد: در سال آبی جاری از ابتدای مهر تا 30 دی، میزان بارندگی ها در این استان 56.1 میلی متر ثبت شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 32.5 درصدی دارد.

رشد 40 درصدی ظرفیت بارگیری شده راه آهن شمالغرب

زنجان - ایرنا - مدیرکل راه آهن منطقه شمالغرب کشور اعلام کرد: طی 9 ماهه گذشته از سالجاری 342 هزار و 989 تن بار در ایستگاه بین المللی راه آهن بناب و قزوین بارگیری و جابجا شد که این میزان، نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 40 درصدی یافته و گویای تحرک و پویایی

کاهش 4،5 درصدی تولد در قاینات

بیرجند - ایرنا - رئیس اداره ثبت احوال شهرستان قاینات گفت: یکهزار و 768 واقعه ولادت در 9 ماه گذشته در این شهرستان به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 4،5 درصدی را نشان می دهد.

افزایش۲۳درصدی تماس مردم غرب استان تهران با ۱۱۰نسبت به سال گذشته

شهریار- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در نشیت خبری با اصحاب رسانه از افزایش ۲۳ درصدی تماس مردم غرب استان تهران با ۱۱۰نسبت به سال گذشته خبر داد.

کاهش 11 درصدی توزیع نفت سفید در روستاهای استان زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اعلام کرد: با بهره مندی روستاها از گاز طبیعی، از ابتدای امسال تاکنون توزیع نفت سفید در بین روستاهای این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 11 درصدی داشته است.

عملکرد دستگاه ورزش خلخال برابر با 10 سال گذشته است

اردبیل - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: فعالیت و عملکرد دستگاه ورزشی این شهرستان در سال جاری با عملکرد 10 سال گذشته این اداره برابری می کند.

رشد ۷۲ درصدی تشکل های اسلامی دانشجویان طی ۴ سال گذشته

معاون فرهنگی وزیر علوم از رشد ۷۲ درصدی تعداد تشکل های اسلامی دانشجویان طی ۴ سال گذشته خبر داد.

جامعه ورزش قم در شوک

روزنامه پیام قم در روز دوشنبه دوم بهمن ماه در ستون ورزش استان مطلبی با عنوان ' جامعه ورزش قم در شوک، محمد تقی عطایی مربی خوش نام فوتسال قم در گذشت ' را به رشته تحریر درآورده است.

رشد 100 درصدی آمار مقاضیان المپیادهای علمی در سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: آمار متقاضیان المپیادهای علمی این استان نسبت به سال گذشته رشد 100 درصدی داشته است.

نباید جوانان علاقه مند به ورزش استان دلسرد شوند

شهریاری گفت: خانه جوان به شرط توسعه ورزش همگانی و بهره‌مندی بیشتر مردم از آن در اختیار اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی قرار می‌گیرد.]]>

دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه 3 به میزبانی زنجان برگزار می‌شود

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان زنجان با بیان اینکه دوره‌های آموزشی هیأت ورزش‌های همگانی استان امسال همانند سال‌های گذشته در حال برگزاری است، گفت: در همین راستا هفته آینده یک دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه 3 در زنجان برگزار می‌شود.

کاهش 27 درصدی بارش باران طی دو سال گذشته در مازندران

مدیرکل هواشناسی استان مازندران با اشاره به اینکه بارش باران طی دو سال گذشته در مازندران کاهش داشت، گفت: در صورت تدام روند بارشی امسال، تابستانی خشک در انتظار مازندرانی ها است.

سلطانی‌فر: با یک پست کلیدی از ظرفیت کیومرث هاشمی در وزارت ورزش استفاده می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش کیومرث هاشمی در چهار سال گذشته در کمیته ملی المپیک موثر، چشم‌گیر و قابل توجه بود.

سلطانی فر: وزارت ورزش در هفت ماه 18مجمع انتخاباتی برگزار کرد

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: این وزارتخانه در هفت ماه گذشته در فضایی سالم و قانونی توانست مجمع انتخاباتی 18 فدراسیون را سرموعد برگزار کند.

کاهش بیش از 50 درصدی آب ذخیره شده در مخازن سدهای سلماس

ارومیه- ایرنا- مدیر امور آب سلماس به کاهش بیش از50 درصدی ذخیره آب سدهای زولا و دریک این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و گفت: میزان آب ذخیره شده در پشت این سدها از 40 میلیون مترمکعب در سال گذشته به 19 میلیون مترمکعب در سال جاری کاهش یافته ا

شناسایی ۲۵ هزار بانوی ورزشکار سازمان یافته در استان همدان

همدان- مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: سال گذشته استان همدان بیش از ۶۵ هزار بیمه‌شده ورزشی داشت که از این تعداد بیش از ۲۵ هزار نفر را بانوان تشکیل می‌دادند.