تاکید استاندار بر رونق اقتصاد گردشگری در اسپاخو+فیلم

محمد رضا صالحی در بازدید از معبد تاریخی اسپاخو بر رونق گردشگری در این روستا تاکید کردمطالب مرتبط

گردشگری رونق بخش اقتصاد استان قزوین

استاندار قزوین: رونق گردشگری در استان موجب رونق اقتصادی و اشتغالزایی می شود.

آینده اقتصاد به گردشگری گره خورده است

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین رشد و پیشرفت اقتصادی و توسعه اشتغال در استان را مربوط به رونق گردشگری دانست و گفت: به همین جهت باید از تمام ظرفیت ها برای تقویت این حوزه استفاده کرد.

گردشگری سبز در گیلان شکل بگیرد

رشت - ایرنا - استاندار گیلان در نشستی با سرمایه گذاران احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان، بر ضرورت شکل گیری گردشگری سبز و پایداری گردشگری در گیلان تاکید کرد.

رونق اقتصاد محلی با چرخاندن چرخ سفالگری

روزنامه ولایت امروز سه شنبه در مطلبی با تیتر 'رونق اقتصاد محلی با چرخاندن چرخ سفالگری' به ضرورت پشتیبانی مسئولان از فعالان صنایع دستی در راستای حمایت از کالای ایرانی پرداخته است.

توسعه امکانات خدماتی درمناطق گردشگری کرج ضروری است

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: توسعه امکانات خدماتی در مناطق گردشگری این کلانشهر سبب جذب گردشگران بیشتر و رونق اقتصادی می شود.

رونق صنعت گردشگری راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

بیرجند - ایرنا - دبیرکل مجمع مجالس آسیایی با بیان اینکه رونق صنعت گردشگری راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است، گفت: در اسناد بالادستی و سیاست های دولت های مختلف بحث گردشگری مورد توجه قرار گرفته است.

تولید و اقتصاد با تداوم قاچاق رونق نمی گیرد

ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه با ادامه روند قاچاق از رونق تولید خبری نیست گفت: برای رونق اقتصادی باید کالای ایرانی خرید.

برنامه محوری و برندسازی راهکار اصلی ارتقاء اقتصاد ماسال

سرپرست فرماندار ی ماسال در همایش حمایت از کالای ایرانی و در جمع بازاریان و تولیدگران شهرستان بر لزوم برنامه‌محوری و برندسازی محصولات در راستای توسعه اقتصاد و رونق بازار شهرستان تاکید کرد.]]>

اجرای طرح گردشگری شهر زیرزمینی سامن آغاز شود

همدان- ایرنا- استاندار همدان بر ضرورت آغاز فاز نخست طرح گردشگری شهر زیرزمینی و دستکند سامن تاکید کرد و گفت: پایان خردادماه امسال میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان باید این طرح گردشگری را آغاز کند.

چابهار - کراچی؛ ظرفیتی مناسب برای گسترش گردشگری دریایی

اسلام آباد - ایرنا - به عقیده کارشناسان اقتصادی و گردشگری مسیر دریایی چابهار به کراچی در صورت راه اندازی و اجرای کامل، فرصت مناسبی برای رونق مبادلات تجاری، رونق گردشگری دریایی و افزایش اشتغالزایی میان دو کشور ایران و پاکستان است.

چابهار - کراچی؛ ظرفیتی مناسب برای گسترش گردشگری دریایی

اسلام آباد - ایرنا - به عقیده کارشناسان اقتصادی و گردشگری مسیر دریایی چابهار به کراچی در صورت راه اندازی و اجرای کامل، فرصت مناسبی برای رونق مبادلات تجاری، رونق گردشگری دریایی و افزایش اشتغالزایی میان دو کشور ایران و پاکستان است.

پرداخت و نحوه هزینه تسهیلات اشتغال و رونق تولید نظارت می‌شود

استاندار البرز تاکید کرد: نظارت بر روند پرداخت تسهیلات ایجاد اشتغال و رونق تولید استان به جد نظارت خواهد شد.]]>

تاثیرافزایش حقوق بر رونق اقتصاد داخلی

مدتی است که مقام معظم رهبری رویکرد اقتصادی سیاستهای کلان کشور تاکید دارند و سالها را با عناوین اقتصادی نامگذاری می‌کنند. امسال نیز ایشان حمایت از خرید کالای ایرانی تاکید کردند تا مردم را ترغیب کنند از خرید کالای خارجی خودداری کنند.]]>

پرداخت تسهیلات رونق تولید مبنای عملکرد بانک های قم است

قم - ایرنا - سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قم روز یکشنبه با حضور معاون اقتصادی استاندار و مسئولان استان در تالار امام رضا (ع) فرمانداری برگزار و در آن بر ملاک قرار گرفتن روند پرداخت تسهیلات رونق تولید برای ارزیابی عملکرد بانک ها و مسئولان تاکید

اقتصاد با حمایت از جوانان کارآفرین شکوفا می شود

تهران - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به اینکه فروش نفت موجب رونق اقتصاد نمی شود، گفت: اقتصاد کشور در سایه حمایت از نیروهای جوان و کارآفرین توسعه یافته و شکوفا خواهد شد.

رونق سرمایه‌گذاری ساخت مجتمع‌های تفریحی، گردشگری و اقامتی در همدان

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از رونق سرمایه‌گذاری در ساخت مجتمع‌های تفریحی، گردشگری و اقامتی در سال گذشته در استان خبر داد.

تقویت زیرساخت های گردشگری دره شهر ضروری است

ایلام - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی دره شهر گفت: شکل گیری و رونق گردشگری در این شهرستان نیازمند توسعه زیرساخت ها و وجود خدمت ها و امکانات مورد نیاز و ضروری این صنعت است .

حضور استاندار تهران در جشنواره جهانی فیلم فجر

استاندار تهران در بازدید از نمایشگاه بین المللی فیلم فجر گفت: بهره مندی از دیپلماسی فرهنگی راهبردی نوین در همگرایی بین کشورهاست.

تولید و سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی باید شکل بگیرد

استاندار کردستان بر ضرورت رونق تولید و سرمایه‌گذاری جهت کاستن از میزان وابستگی به مبادلات مرزی تاکید کرد.

توجه به گردشگری از اولویت های امسال شهرستان رشت است

رشت - ایرنا - فرماندار رشت با اشاره به ضرورت توجه به مقوله گردشگری و رونق آن اظهار کرد: گردشگری از اولویت های سال 97 در این شهرستان است.