تاکید استاندار بر رونق اقتصاد گردشگری در اسپاخو+فیلم

محمد رضا صالحی در بازدید از معبد تاریخی اسپاخو بر رونق گردشگری در این روستا تاکید کردمطالب مرتبط

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت گردشگری ورزشی در گیلان

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت گردشگری ورزشی، گفت: گردشگری ورزشی می‌تواند بستری برای توسعه اقتصادی و رونق اشتغال در استان باشد.]]>

ظرفیت تپه عباس آباد همدان در رونق گردشگری لحاظ شود

همدان - رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: ظرفیت تپه عباس آباد همدان در رونق گردشگری لحاظ شود.

ظرفیت فضای مجازی در خدمت رونق گردشگری قرار می‌گیرد

تهران - ایرنا- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با استفاده از ظرفیت فضای مجازی، صنعت گردشگری را در داخل و خارج رونق می دهیم.

تاکید استاندار هرمزگان بر تقویت گردشگری باغ شهر فین

استاندار هرمزگان در بازدید از بخش فین، سد چلوگهره و زاکین بر ایجاد زیرساخت‌ها و تقویت بخش گردشگری بخش فین تاکید کرد.

توسعه زیرساخت‌های گردشگری به معنی از بین رفتن طبیعت نیست

فرماندار آستارا گفت: توسعه بوم گردی با رعایت موازین و قوانین جاری برای صیانت از طبیعت موجب رونق اقتصاد گردشگری منطقه و افزایش درآمد ساکنان خواهد شد.]]>

تابستان، فصل سرد گردشگری خوزستان!

هر ساله در سراسر جهان، با شروع تابستان حجم وسیعی از فعالیت‌های گردشگری همواره در خطوط ساحلی انجام می‌شود که جذابیت این شکل از گردشگری سالیان متوالی است برنامه‌ریزان محلی و گردشگری را به فکر واداشته تا در جهت رونق و بازگشایی این نوع گردشگری گام بردارند اما

رونق گردشگری سمنان نیازمند سرمایه گذاری است

سمنان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سمنان گفت : رونق بخش گردشگری این استان نیازمند بازسازی زیرساخت ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

«گردشگری» از راه‌ های اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است

تهران - ایرنا - در دهمین نشست تخصصی «بسیج و ایران فردا» با عنوان «اقتصاد مقاومتی، گردشگری و نگاه به داخل» عنوان شد: «گردشگری» مقوله‌ ای فرهنگی و اقتصادی و از راه‌ های اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است که متأسفانه از آن بهره برداری کارآمدی نمی شود.

رونق اقتصادی عجب شیر در گرو سرمایه گذاری در بخش گردشگری است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر سرمایه گذاری در بخش گردشگری را از مهم ترین فاکتورها در توسعه شهرستان عنوان کرد و گفت: سرمایه گذاری در این حوزه می تواند به عنوان منبع اصلی اقتصاد شهرستان تبدیل کند.

رونق گردشگری سنگان در دستور کار دولت است

زاهدان - ایرنا - فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: توجه به ظرفیت های کشاورزی و رونق دادن به گردشگری در دهستان سنگان به عنوان قطب انار این استان در دستور کار دولت قرار دارد.

مسئولان یزد برای رونق صنعت نساجی و اشتغال بیشتر تلاش کنند

یزد - ایرنا - استاندار و رئیس ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی یزد با تأکید بر لزوم حمایت جدی از احیای صنعت نساجی گفت: همه مسئولان و مدیران باید در مسیر آهنگ رونق تولید و اشتغال در استان گام های عملی بردارند.

ارز مسافرتی موجب رشد گردشگری شد یا کاهش آن؟

معاون گردشگری کشور درحالی معتقد است ارز مسافرتی موجب کاهش گردشگری خروجی و ایجاد فرصت برای رونق گردشگری ورودی شده که رئیس انجمن دفاتر مسافرتی گفت گردشگری ما رشد نداشته است.

رونق گردشگری، جاذبه و امکانات

نشریه تخصصی گردشگری تاف در مطلبی با یادآوری اهمیت و جایگاه تفریح و گردشگری و صنعت توریسم به نمونه‌هایی از جمله فضاهای تفریحی و گردشگری لرستان یکی به نام باغ گیاه ‌شناسی و تفریحی «کیو» در لندن و دیگری پارک تفریحی «کیو» در خرم‌آباد پرداخته است.

رونق گردشگری سلامت در قشم برای کشور ارز آوری دارد

قشم - ایرنا - نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر، ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: با رونق گردشگری سلامت در جزیره قشم علاوه بر ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرستان، برای کشور نیز یک درآمد مهم و پایدار به وجود می آید.

رونق گردشگری مبنای عمران و توسعه روستایی قرار گیرد

ایلام - ایرنا - معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رونق گردشگری می تواند مبنا و زمینه عمران و توسعه روستایی قرار گیرد .

اتمام پروژه جاده «اهر – تبریز» موجب رونق گردشگری در منطقه ارسباران می‌شود

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی اتمام سریع و به موقع جاده اهر – تبریز را باعث رونق صنعت گردشگری منطقه ارسباران و همچنین توسعه این منطقه عنوان کرد.

رونق گردشگری مبنای عمران و توسعه روستایی قرار گیرد

ایلام - ایرنا - معاون پشتیبانی و امورهماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رونق گردشگری می تواند مبنای و زمینه عمران و توسعه روستایی قرار گیرد .

7200 میلیارد ریال سرمایه گذاری گردشگری لرستان در جریان است

خرم اباد - ایرنا - استاندار لرستان با تاکید بر محوریت گردشگری در اولویت های مدیریتی گفت: هفت هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری برای بخش گردشگری این استان در جریان است.

تاکید استاندار بر بازاریابی محصولات روستاها+فیلم

استاندار قزوین در همایش سراسری دهیاران گفت: با توجه به اینکه روستائیان با تولید آشنا هستند اما راه فروش آن را نمی دانند.

احداث بیمارستان تأمین اجتماعی باعث رونق گردشگری سلامت می شود

قشم - ایرنا - فرماندار شهرستان قشم گفت: ایجاد بیمارستان تامین اجتماعی می تواند باعث رونق گردشگری سلامت در جزیره شود و از این رو مسئولان شهرستان باید با توصیف ظرفیت های موجود در جزیره برای مدیران ارشد، احداث آن را پیگیری کنند.