تاکید استاندار بر رونق اقتصاد گردشگری در اسپاخو+فیلم

محمد رضا صالحی در بازدید از معبد تاریخی اسپاخو بر رونق گردشگری در این روستا تاکید کردمطالب مرتبط

در اقتصاد گردشگری عقب مانده‌ایم/ظرفیت گردشگری "فضاپایه" برای رونق اقتصادی

رئیس سازمان فضایی ایران با بیان اینکه علی رغم وجود زیرساخت‌های گردشگری در کشور در حوزه اقتصاد گردشگری عقب مانده‌ایم گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما شناسایی و فعال کردن ظرفیت‌های بالقوه برای جذب گردشگر است.

صنایع تبدیلی گردو توسعه یابد/برندسازی لازمه رونق گردشگری است

همدان - استاندار همدان با تاکید براینکه باید در زمینه توسعه صنایع تبدیلی گردو بیشتر کار شود، گفت: رونق گردشگری با برندسازی بیشتر محقق می شود

همدان| اقتصاد مقاومتی می تواند در رونق تولید اثرگذار باشد

استاندار همدان گفت: اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم و حتی بدون تحریم بسیار می‌تواند در توسعه و رونق تولید تاثیرگذار باشد.

صنعت گردشگری قدرت بی‌اثر کردن تحریم‌ها را دارد

بازرس جامعه هتلداران ایران گفت: تنها صنعت گردشگری است که می‌تواند در نقش مهندسی معکوس زمینه بی‌اثر کردن تحریم‌های غربی را فراهم آورده و به رونق اقتصاد کشور کمک کند.

ورود هدفمند کودکان به گردشگری شهر جهانی یزد

گردشگری کودک یکی از ظرفیت‏‎های مغفول در حوزه گردشگری کشورمان است که یزد در اولین گام برای رونق این نوع گردشگری میزبان بزرگترین همایش ملی «هویت کودکان ایران اسلامی» در آبان ماه است.

پیگیری اشتغال در روستاهای هدف گردشگری و کشاورزی

استاندار اردبیل گفت: اشتغال در روستاهای هدف گردشگری ، کشاورزی و صنعت استان در چارچوب برنامه دولت برای افزایش تولید و رونق اقتصادی پیگیری می شود.

اجرای 3 پروژه با محوریت رونق گردشگری زمستانی در سرعین

مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرعین از اجرای سه پروژه با محوریت رونق گردشگری زمستانی در این شهرستان خبر داد.

سه طرح گردشگری زمستانی در سرعین اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرعین از اجرای سه طرح با محوریت رونق گردشگری زمستانی توسط بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد.

خلخال قطب گردشگری کشور می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: برنامه ویژه ای برای رونق خلخال و تبدیل این شهرستان به قطب گردشگری کشور تدوین شده است.

گردشگری عشایری ظرفیتی که دیده نشد - محمود افشاری*

اصفهان- ایرنا- گردشگری عشایری در اصفهان یکی از ظرفیت های رونق اقتصادی است که برای تحقق آن در صنعت گردشگری استان و حتی کشور اقدامات اساسی انجام نشده است، صنعتی که نیازمند حمایت مسوولان امر و برنامه ریزی اصولی است.

۷ فیلم کوتاه گردشگری در آذربایجان غربی تولید شد

ارومیه - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از تولید هفت فیلم کوتاه در خصوص ظرفیت های گردشگری شهرهای استان طی سالجاری خبر داد.

آغاز فصل گردشگری در دشت لوت

با آغاز فصل سرد سال گردشگری در بیابان لوت، رونق دوباره می‌یابد.

اقتصاد مقاومتی با سهمیه بندی ارز و لاستیک درست نمی شود

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقتصاد مقاومتی با سهمیه بندی ارز و لاستیک درست نمی شود و برای سامان گرفتن آن باید روی مباحث فرهنگی تاکید کرد.

حال ناخوش گردشگری داخلی/ احتمال ایجاد رانت در بسته های حمایتی

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه احتمال ایجاد رانت در بسته های حمایتی گردشگری وجود دارد گفت:حال گردشگری کشور مطلوب نیست و سیاست دولت ها برای رونق آن راه به جایی نبرده است.

استاندار خراسان رضوی بر لزوم ماندگاری زائر در مشهد تاکید کرد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: مدت ماندگاری زائر در مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران می بایست با فراهم کردن فرصتهای مختلف زیارتی و گردشگری افزایش یابد.

گردشگری فقرزدا با ساخت هتل در خوزستان محقق نمی شود

اهواز – ایرنا – استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: سرمایه گذاری در حوزه ساخت هتل به رونق گردشگری فقرزدا در مناطق روستایی استان کمکی نمی کند.

تهیه طرح عملیاتی در حوزه گردشگری در یزد

در هفتمین نشست کانون تفکر گردشگری دانشگاه یزد بر تهیه طرح عملیاتی کوتاه مدت برای بهبود وضعیت موجود و اولویت بخشی به گردشگری تاکید شد .

رونق مجدد روزبازارها؛ حال و روز معیشتی مشهدی‌ها خوب است یا بد؟

روز بازارهای مشهد در حالی رونق یافته که باید تحلیل صورت بگیرد این رونق نماد رکود اقتصادی است و یا شکوفایی؟

استاندار همدان به شایعات پایان داد/‌‌ اجلاس گردشگری در تهران برگزار نمی‌شود همدان میزبان است

استاندار همدان با بیان اینکه ‌برگزاری چهلمین اجلاس گردشگری در تهران‌ شایعه است، گفت: در آبان ماه امسال نمایندگان 180 کشور دنیا به همدان می آیند.

کاروانسراهای وقفی به کمک گردشگری استان اصفهان می آیند

کاشان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: کاروانسرهای وقفی این استان در راستای توسعه و رونق گردشگری کشور به سرمایه گذاران تحویل داده می شود.