کشته شدن 13 افغان در حمله هوایی آمریکا در افغانستان
مطالب مرتبط

رویدادهای خبری روز یکشنبه افغانستان

کابل - ایرنا - وقوع لرزه در استان «بدخشان»، کشته شدن 4 سرباز پلیس بدست همکارشان در «غور»، دیدار معاون وزارت خارجه ایران با همتای افغان خود در کابل، رد شرکت نماینده طالبان در نشست ترکیه و کشته شدن 17 داعشی در حمله هوایی در«ننگرهار» از رویدادهای مهم خبری رو

حمله به خودی جان 5 نظامی را در مرکز افغانستان گرفت

بر اثر حمله یک نظامی افغان به همقطارانش در ولایت «غور» در مرکز افغانستان دستکم پنج نفر کشته شدند.

کشته شدن چند عضو القاعده یمن در حمله هوایی آمریکا

در پی حمله‌ هوایی آمریکا به استان البیضاء یمن چند تن از عناصر القاعده کشته شدند.

خبرهای کوتاه روز دوشنبه افغانستان

کابل - ایرنا - افزایش کشته های حمله به هتل کابل، کشته و ربودن کارمندان سازمان ملل متحد در این شهر، کشته شدن 11 کارمند شرکت هوایی «کام ایر»، حمله به ایستگاه رادیویی در «غور»، بی خانمان شدن 7 هزار خانواده در «فراه» و درج شکایت «نی» در دادگاه کیفری لاهه روید

حمله طالبان به پاسگاه پلیس در غرب افغانستان 7 کشته برجا گذاشت

مقامات امنیتی افغان در فراه اعلام کردند که در حمله گروهی طالبان به یک پاسگاه پلیس در این ولایت دست‌کم 7 پلیس کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.

حمله هوایی عربستان به یمن ۷ کشته برجای گذاشت

منابع محلی از کشته شدن یک خانواده هفت نفره در حمله هوایی ائتلاف سعودی به یمن خبر دادند.]]>

شمار کشته‌های حمله به هتل اینترکانتیننتال به بیش از 40 نفر رسید

در حالی که مقامات افغان شمار کشته‌ها در حمله به هتل اینترکانتیننتال در کابل را 18 نفر اعلام کرده‌اند اما یک مقام دولتی گفت که بیش از 40 نفر در این حمله کشته شدند.

افغانستان | حملات هوایی تلافی جویانه آمریکا به اهداف غیرنظامی در شمال افغانستان

گروه طالبان اعلام کرد پس از کشته شدن پنج نظامی آمریکایی در شمال افغانستان جنگنده‌های آمریکایی ده‌ها منزل مسکونی در ولایت «قندوز» را بمباران کردند.

کشته شدن 7 پلیس در حمله طالبان در جنوب افغانستان

مقامات محلی در جنوب افغانستان اعلام کردند که در حمله طالبان به یک ایست‌ بازرسی‌ در ولایت هلمند هفت پلیس کشته و هشت نفر دیگر نیز زخمی شده است.

خبرهای کوتاه روز یکشنبه افغانستان

کابل - ایرنا - طالبان مسئول حمله به هتل کابل، کشته شدن مسئول نظامی طالبان در «قندوز»، امضای قرارداد تولید برق از گاز در شمال افغانستان، استفاده از کودک 4 ماهه برای انتقال مواد منفجره و کشته شدن 18 نیروی محلی در حمله طالبان در«بلخ» از رویدادهای مهم خبری ر

نیروهای افغان کنترل هتل کابل را به دست گرفتند/ همه مهاجمان و 5 غیرنظامی کشته شدند

نیروهای ویژه افغانستان امروز(یکشنبه) کنترل هتل "اینترکنتینانتال" کابل را که مورد هجوم شبه‌نظامیان قرار گرفته بود، به دست گرفتند. وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که با کشته شدن سه مهاجم، این عملیات پایان یافته است.

دو کشته در حملات پهپادی به مرز افغانستان و پاکستان

اسلام آباد - ایرنا - رسانه های پاکستانی روز چهارشنبه گزارش دادند که در حمله پهپادهای آمریکایی در منطقه' کرم اجنسی' نزدیکی مرز پاکستان و افغانستان، دو نفر کشته شدند.

کشته شدن 4 تبعه افغان و 14 خارجی در حمله کابل

18 غیر نظامی طی حمله طالبان در استان بلخ افغانستان کشته شدند

کابل - ایرنا - فرماندار شهرستان «شولگر» در استان بلخ افغانستان اعلام کرد که گروه طالبان شب گذشته با حمله به یک آیین محلی؛ 18 تن از غیرنظامیان حاضر در مراسم را به قتل رساندند.

هدف اصلی حمله به هتل اینترکانتیننتال سفیر آمریکا بود

سخنگوی طالبان با پرده براشتن از جزئیات حمله به هتل اینترکانتیننتال، گفت که این حمله با همکاری برخی کارمندان هتل صورت گرفت و هدف اصلی حمله نیز سفیر آمریکا در افغانستان بود.

شمار کشته های حمله به هتلی در کابل به هفده نفر افزایش یافت

تهران – ایرنا – منابع خبری اعلام کردند که در جریان حمله شامگاه شنبه مهاجمان به هتل اینترکنتیننتال در کابل پایتخت افغانستان تاکنون پانزده نفر جان خود را از دست داده و دستکم دو نفر از مهاجمان نیز کشته شده اند.

سرخط روزنامه های افغانستان - دوشنبه 2 بهمن

کابل - ایرنا - باخورد گسترده حمله تروریستی به هتل کانتیننتال کابل ؛ تیر باران 18 نیروی مردمی توسط طالبان در بلخ ؛ آمریکا متهم به آگاهی از برنامه حمله در کابل ؛ شبکه حقانی متهم حمله به هتل و طالبان پذیرنده مسئولیت حمله از جمله سرخط روزنامه های افغانستان در

حمله به هتل کابل با کشته شدن مهاجمان و رهایی 160 گروگان پایان یافت

کابل - ایرنا - سخنگوی وزارت کشور افغانستان پایان حمله مهاجمان انتحاری به هتل «اینترکنتینتال» کابل را اعلام کرد. در این حمله که از ساعت 21 و 30 دقیقه دیشب تا ساعت 13 امروز ادامه داشت و طی آن عده ای به گروگان گرفته شدند، دستکم با کشته شدن 5 مهاجم 160 گروگان

حمله طالبان به پلیس در غرب افغانستان 5 کشته برجا گذاشت

برخی از منابع محلی در ولایت فراه اعلام کردند که در حمله طالبان به پاسگاه پلیس در حومه شهر فراه پنج پلیس کشته و دو نفر دیگر ناپدید شدند.

ترکیه از احتمال حمله زمینی به «عفرین» خبر داد/ ۱۰ کشته در حملات هوایی

ارتش ترکیه در حالی به عملیات زمینی و هوایی در ناحیه عفرین سوریه ادامه می‌دهد که طبق اعلام شبه‌نظامیان کرد در سوریه، در جریان این حملات، دست‌کم ۱۰ نفر کشته شده‌اند.]]>