تفاهم نامه همکاری بین ایران و هند برای خرید لوکوموتیو

در حال حاضر حجم تفاهمنامه های همکاری های ایران و هند در پروژه های زیربنایی به بیش از 2 میلیارد دلار می رسد.مطالب مرتبط

تفاهم نامه همکاری بین ایران و هند برای خرید لوکوموتیو

در حال حاضر حجم تفاهمنامه های همکاری های ایران و هند در پروژه های زیربنایی به بیش از 2 میلیارد دلار می رسد.

ایران برای خرید 200 دستگاه لوکوموتیو با هند تفاهم نامه امضا کرد

دهلی نو - ایرنا - تهران و دهلی نو روز جمعه تفاهم نامه ای امضا کردند که بر اساس آن ایران 200 دستگاه لوکوموتیو و واگن باری از هند خریداری خواهد کرد.

هند: تفاهم نامه خرید لوکوموتیو با ایران به زودی اجرایی می شود

دهلی نو - ایرنا - مدیر عامل شرکت دولتی تولید لوکوموتیو هند (رایتس بهاوانا) روز جمعه اعلام کرد که جزییات یادداشت تفاهمی که در زمینه خرید لوکوموتیو با ایران امضا شده است به زودی اجرایی خواهد شد.

امضای یادداشت تفاهم خرید 200 دستگاه لوکوموتیو از هند

براساس یادداشت تفاهم بین تهران و دهلی نو و با تامین اعتبار از سوی طرف هندی 200 دستگاه لوکوموتیو و واگن باری به ارزش بیش از 600 میلیون دلار از هند خریداری خواهد شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین ایران و هند

ایرنا - دهلی نو - تفاهم نامه همکاری حمل و نقل ریلی بین ایران و هند، با حضور عباس آخوندی و نیتین گادکاری وزرای راه ااین دو کشو در دهلی نو به امضا رسید. *5 * 6

امضای تفاهم نامه همکاری ریلی بین ایران و هند

ایرنا - دهلی نو - تفاهم نامه همکاری حمل و نقل ریلی بین ایران و هند، با حضور عباس آخوندی و نیتین گادکاری وزرای راه این دو کشو در دهلی نو به امضا رسید. *5 * 6

هما و یونسکو تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند

تهران- ایرنا - تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران( هما) و کمیسیون ملی یونسکو- ایران به منظور تغییر نگرش مسافران این هواپیمایی، امضا شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه کار آفرینی و درمان ناباروری

بجنورد- تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین استانداری خراسان شمالی و جهاد دانشگاهی برای توسعه کارآفرینی و درمان ناباروری و سرطان منعقد شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت ارشاد و سازمان ملی استاندارد

تهران- ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ملی استاندارد ایران با هدف گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی و فرهنگ‌سازی در زمینه حفظ و توسعه فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی همزمان با آیین اختتامیه سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی

امضاء تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه های مواد و انرژی و نیرو

کرج - ایرنا - رییس پژوهشگاه مواد و انرژی ایران گفت: تفاهم نامه ای به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک، بین این پژوهشگاه و دکتر محمدصادق قاضی زاده رئیس پژوهشگاه نیرو به امضاء رسید.

تفاهم‌نامه همکاری وزارت ارشاد و سازمان ملی استاندارد امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ملی استاندارد ایران با هدف گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی و فرهنگ‌سازی در زمینهٔ حفظ و توسعه فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه های صنعتی بابل و فناوری دهلی

دهلی نو-ایرنا- دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و موسسه فناوری هند با هدف ارتقای همکاری های علمی و تبادل تجربیات فنی بین جوامع دانشگاهی دو کشور، یک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

بنادر و دریانوردی و دانشگاه آزاد بوشهر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

بوشهر- ایرنا- اداره کل بنادر و دریانوردی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برای توسعه همکاری با مراکز علمی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

دانشگاه دامغان و برق منطقه ای سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

سمنان - معاون تحقیقات شرکت برق منطقه ای سمنان از امضاء تفاهم نامه همکاری با دانشگاه دامغان خبر داد و گفت: این امر می تواند به ارتقاء کمی و کیفی اهداف و برنامه های مشترک کمک کند.

امضای تفاهم نامه همکاری پژوهشکده بیمه و دانشگاه صنعت نفت تهران

تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعت نفت و پژوهشکده بیمه به منظور تعامل و همکاری مشترک پژوهشی، تبادل اطلاعات و تجربیات و اطلاع رسانی آموزشی بین سرپرست پژوهشکده بیمه و رئیس دانشکده نفت دانشگاه صنعت نفت تهران امضا شد.

رایزنی فعالان اقتصادی با وزیر بهداشت/امضای تفاهم‌نامه همکاری

جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران امروز میزبان وزیر بهداشت بود و در جریان این جلسه، تفاهم نامه همکاری در زمینه شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت میان اتاق بازرگانی با وزیر بهداشت امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی تهران و وزارت بهداشت

وزارت بهداشت و اتاق بازرگانی تهران در موضوع شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

اداره تبلیغات اسلامی و آب منطقه‌ای یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

یزد ـ اداره کل تبلیغات اسلامی استان و شرکت آب منطقه‌ای یزد با محوریت اصلاح الگوی مصرف و ارتقاء فرهنگ عمومی در زمینه مصرف آب، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پست و جمعیت هلال احمر استان کرمان

با توجه به شرایط خاص استان کرمان در مواجهه با حوادث غیر مترقبه به خصوص بحث زلزله خیز بودن استان کرمان یک تفاهم نامه همکاری میان اداره کل پست استان کرمان وهلال احمر این استان به امضاء رسید.

امضاء تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پست و جمعیت هلال احمر استان کرمان

با توجه به شرایط خاص استان کرمان در مواجهه با حوادث غیر مترقبه به خصوص بحث زلزله خیز بودن استان کرمان یک تفاهم نامه همکاری میان اداره کل پست استان کرمان وهلال احمر این استان به امضا رسید.