تارتار: یک امتیاز هم در آبادان ارزشمند است

سرمربی پارس جنوبی جم: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود.مطالب مرتبط

میلان پوست انداخت /لاتزیو همچنان بیخ گوش ناپولی؛3 امتیاز ارزشمند سامپدوریا

آث میلان و لاتزیو با غلبه بر کیه‌وو و آتالانتا هفته هشتم را با کسب 3 امتیاز پشت سر گذاشتند.

مهدی تارتار: ماشین‌سازی فقط دفاع کرد و وقت بازی را تلف کرد/ مثل همیشه در خانه از داوری لطمه خوردیم

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: تیم حریف در ضد حملات خطرناک بود و در وقت‌های اضافه روی اشتباهاتی که داشتیم به گل رسیدند.

خرید حمایتی خرما در آبادان به 2هزار تن رسید

آبادان - ایرنا - رئیس اداره تعاون روستایی آبادان گفت: 2 هزار تن خرمای درجه 2 و سه بصورت حمایتی از کشاورزان آبادان خریداری شد.

340 میلیارد ریال به تجهیز آتش نشانی آبادان اختصاص یافت

آبادان - ایرنا - شهردار آبادان گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین شهرداری آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند 340 میلیارد ریال صرف خرید تجهیزات مورد نیاز سازمان آتش نشانی آبادان می شود.

کاهش ۷۰ درصدی کیف قاپی در آبادان

آبادان- فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در شش ماهه نخست امسال کیف قاپی در آبادان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۰ درصد کاهش نشان می دهد.

گمرک در گیت‌های خروجی آبادان - اهواز مستقر می‌شود

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرف ۴۸ ساعت آینده (دوشنبه) گمرک جمهوری اسلامی در گیت خروجی آبادان مستقر می‌شود و کنترل خروج کالا از این به بعد به جای بندر آبادان در گیت آبادان - اهواز انجام شود.

ورودی‌های شهر آبادان ساماندهی می شود

آبادان – شهردار آبادان با اشاره انجام برنامه ریزی‌ها برای ایجاد تحول اساسی در معابر و ورودی‌های شهر، گفت: کار ساماندهی ورودی‌های آبادان به زودی آغاز می شود.

آلودگی هوا در آبادان به 6 برابر حد مجاز رسید

آبادان - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: دود ناشی از سوختن تالاب هورالعظیم ، آلودگی هوا در شهرستان آبادان را در روز یکشنبه به 6 برابر حد مجاز رساند.

انجام شدن پروازهای آبادان با وجود گرد و غبار

معاون فرودگاه آیت الله جمی آبادان با اشاره به بهبود شرایط جوی در آبادان گفت: همه پروازهای فرودگاه آبادان از شب گذشته تا کنون بدون هیچ مشکلی انجام شده است.

خوزستان| مبلغ پرداختی حق آلایندگی به شهرداری آبادان باید عادلانه‌تر باشد

شهردار آبادان گفت: 45 درصد از کل پولی که پالایشگاه آبادان برای آلایندگی پرداخت می‌کند به آبادان می‌رسد و لازم است کار کارشناسی دراین‌باره انجام شود و این مقدار عادلانه‌تر باشد.

پالایشگاه آبادان نسبت به اشتغال جوانان بومی کوتاهی می کند

آبادان - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از نرخ بالای بیکاری در این شهرستان گفت: در استخدام جوانان بیکار بومی در فاز 2 پالایشگاه آبادان کوتاهی شده است.

خوزستان| منبع آلودگی هوای آبادان دود هورالعظیم است

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست آبادان گفت: دودی که در آبادان منتشرشده و در حال گسترش است، از هورالعظیم به سمت جنوب و شهرآبادان آمده است.

عدم تطابق آمار نیروهای بومی استخدام شده در فاز ۲ پالایشگاه آبادان

آبادان–نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: متاسفانه آمار نیروی های بومی ارائه شده از سوی مدیران پروژه فاز ۲ پالایشگاه آبادان با آمار منابع رسمی هیچ گونه تطابق و همخوانی ندارد.

تیم آرش برهانی در خطر کسر امتیاز

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس به دلیل پرونده‌هایی که در فیفا دارد، در خطر کسر امتیاز قرار گرفته است.

روشندلان آبادان حامی ندارند

آبادان - ایرنا - جامعه روشندل با عصایی سفید در حالی در آبادان زندگی می کنند که از بسیاری حقوق شهروندی از جمله داشتن شغل مناسب و مسیری استاندارد و ایمن برای تردد در سطح این شهر محروم می باشند.

مردم آبادان 120 موکب در شلمچه و عتبات برپا کردند

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه آبادان گفت: مردم آبادان در آستانه اربعین حسینی 117 موکب در مرز شلمچه و سه موکب نیز در کربلا و نجف برپا کرده و کار تجهیز موکب ها در حال انجام است.

تلاش ما تبدیل دانشکده علوم پزشکی آبادان به دانشگاه است

آبادان - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون تردید همه به دنبال تبدیل دانشکده علوم پزشکی آبادان به دانشگاه هستیم.

۸۴ درصد دلیل سرقت ها در آبادان بیکاری است

آبادان – فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان از بیکاری به عنوان دلیل ۸۴ درصد از سرقت های انجان شده در آبادان نام برد.

شکستگی خط انتقال موجب شوری آب آبادان شد

آبادان - ایرنا - مدیر شبکه آبفا آبادان گفت: شکستگی لوله در بخشی از طرح انتقال آب غدیر، باعث افت کمی و کیفی آب مورد مصرف شهروندان آبادانی شده است.

میزان گرد و خاک معلق در هوای آبادان به ۶ برابر حد مجاز رسید

آبادان – رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبادان میزان گرد و خاک معلق در هوای آبادان را شش برابر حد مجاز اعلام کرد.