آغاز سخنرانی رئیس جمهور آمریکا
مطالب مرتبط

آغاز سخنرانی رئیس جمهور آمریکا

پنجمین نماینده دموکرات هم سخنرانی سالانه ترامپ را تحریم کرد

یک نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا با اعلام اینکه او نیز قصد تحریم سخنرانی سالانه رئیس‌جمهور آمریکا موسوم به "وضعیت کشور" را در پایان ماه جاری میلادی دارد تبدیل به پنجمین نماینده دموکراتی شد که در این سخنرانی شرکت نمی‌کند.

معاون ترامپ ۲۰ ژانویه به خاورمیانه می‌آید

معاون رئیس‌جمهور آمریکا قرار است از ۲۰ ژانویه سفر خود به خاورمیانه را آغاز و ضمن سفر به مصر و اردن سخنرانی نیز در کنست ایراد می‌کند.

انتساب جمله "امام زمان (عج) هم قابل نقد است" به رئیس جمهور، کذب محض است

دفتر رئیس جمهور در واکنش به برخی حاشیه سازی های کذب درباره سخنرانی رئیس جمهور در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن تکذیب انتساب این جمله به رئیس جمهور که "امام زمان (عج) هم قابل نقد است"، تاکید کرد: باور و اعتقاد به عصمت انبیا و ائمه م

انتساب جمله«امام زمان (عج) هم قابل نقد است»به رئیس جمهور، کذب است

دفتر رئیس جمهور در واکنش به برخی اظهارنظرها پیرامون سخنرانی روحانی در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی اطلاعیه ای منتشر کرد.

انتساب جمله «امام زمان (عج) هم قابل نقد است» به رئیس‌جمهور، کذب محض است

دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به برخی حاشیه سازی های کذب پیرامون سخنرانی روحانی در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن تکذیب انتساب این جمله به رئیس جمهور که «امام زمان (عج) هم قابل نقد است»، تاکید کرد: باور و اعتقاد به عصمت انبیاء و ائمه معص

فیلم/ دفتر رئیس‌جمهور چه چیزی را تکذیب کرد؟/ روحانی: اگر امام دوازدهم هم ظهور کرد آن وقت هم می‌شود نقد کرد

دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به برخی حاشیه‌سازی‌های کذب پیرامون سخنرانی روحانی در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن تکذیب انتساب این جمله به رئیس‌جمهور که «امام زمان(عج) هم قابل نقد است»، تاکید کرد: باور و اعتقاد به عصمت انبیا و ائمه معصوم

گفتگوی تلفنی روسای جمهور چین و آمریکا درباره تحولات کره‌شمالی

رئیس جمهور چین در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور آمریکا خواستار ادامه تلاش‌ها برای کاهش تنش در شبه جزیره کره شد.

روحانی به جای سخنرانی در کنگره هاشمی برای وی توئیت زد/ واکنش خانواده هاشمی به غیبت رئیس‌جمهور

در حالی که قرار بود حسن روحانی در نخستین کنگره بزرگداشت مرحوم هاشمی رفسنجانی سخنرانی کند امروز حاضرین در کنگره شاهد این بودند که اسحاق جهانگیری پشت تریبون قرار گرفت.

بازشدن پای معاون رئیس جمهور آمریکا به دعوای سیاسی «غنی» و «عطا»

معاون رئیس جمهور آمریکا در تماس با اشرف غنی خواستار حل مسالمت آمیز اختلافات ارگ ریاست جمهوری افغانستان با عطامحمد نور والی بلخ شده است.

سطح گفتار رئیس جمهور آمریکا در حد یک کودک

روزنامه ایندیپندنت نوشت : سطح سخنان ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا در حد یک کودک هشت ساله است.

انتساب جمله "امام زمان (عج) هم قابل نقد است" به رئیس جمهور، کذب محض است

دفتر رییس جمهور در واکنش به برخی حاشیه سازی های کذب پیرامون سخنرانی رییس جمهور در دیدار وزیر و مسوولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن تکذیب انتساب این جمله به رییس جمهور که "امام زمان (عج) هم قابل نقد است"، تاکید کرد: باور و اعتقاد به عصمت انبیاء و ائمه

روسای جمهور آمریکا و قزاقستان در کاخ سفید دیدار می کنند

کاخ سفید روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا 16 ژانویه با نورسلطان نظربایف رئیس جمهور قزاقستان در کاخ سفید دیدار خواهد کرد.

سفر رئیس جمهور آمریکا به بریتانیا لغو شد

رئیس جمهور آمریکا سفر رسمی خود به بریتانیا را که قرار بود اوایل امسال انجام شود، لغو کرده است.

تعبیر رئیس جمهور آمریکا درباره مردم آفریقا تأسف‌آور است

رئیس جمهور در دیدار رئیس مجلس سنگال گفت: تعبیر رئیس جمهور آمریکا درباره مردم آفریقا بسیار تأسف‌آور، غلط و اقدامی محکوم بود.

"ترامپ صبح کاری را دیرتر از معمول آغاز می‌کند"

وب‌سایت آکسیوس گزارش داد صبح کاری رسمی رئیس‌جمهور آمریکا دیرتر از معمول آغاز شده و وی صبح‌ها زمان بیشتری را صرف تماشای تلویزیون و توئیت کردن می‌کند.

کاریکاتور/ shautup_trump#

کاربران فضای مجازی با راه‌اندازی هشتگ «ShutupTrump#» به دخالت‌های رئیس‌جمهور آمریکا در امور داخلی ایران واکنش نشان دادند. یکی از اولین چهره‌هایی که علنا از آشوب‌های اخیر کشور حمایت کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بود.

مشاور رئیس جمهور: ترامپ خواست ولی نتوانست

مشاور رئیس جمهور کشورمان به تصمیم اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران واکنش نشان داد.

رئیس جمهور احتمالا هفته آینده از رسانه ملی سخنرانی خواهد کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: احتمالا اواسط هفته آینده آقای روحانی از رسانه ملی با مردم سخن خواهد گفت.

سندرز: نگرانی من درباره ترامپ این است که او تنها رئیس جمهور نیمی از مردم است

سناتور برنی سندرز با اشاره به اظهارات جنجالی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد وی در نحوه رفتار و کردارش به عنوان رهبر آمریکا و برآورده کردن وعده‌های انتخاباتی‌اش ناکام مانده است.