آغاز سخنرانی رئیس جمهور آمریکا
مطالب مرتبط

سخنان اوباما ناامید کننده بود

معاون رئیس جمهور آمریکا از سخنرانی اخیر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا به شدت انتقاد کرد و گفت حاضر است برای اثبات ادعای از دستگاه دروغ سنج استفاده کند.

رئیس‌جمهور در نیویورک نماینده راستین مردم ایران باشد/ پیامد سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

سخنرانی حسن روحانی در داخل کشور پیامدهای متفاوتی را خواهد داشت. رئیس‌جمهور در معرض قضاوت نخبگان حاکم و توده مردم قرار خواهد گرفت. نخبگان حاکم از او خواهان دفاع تمام‌قد از مواضع کشور هستند و توده‌های مردم خواستار نمایش قدرت و توان بالای رئیس‌جمهور در بیان

رئیس‌جمهور اول مهرماه به نیویورک سفر می‌کند

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور گفت: برای حضور و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد رئیس‌جمهور کشورمان اول مهرماه به نیویورک سفر می‌کند.

سخنرانی ترامپ در سالگرد ۱۱ سپتامبر

رئیس جمهوری آمریکا امروز (سه شنبه) سخنرانی را به مناسبت رخداد ۱۱ سپتامبر ایراد کرد.

رئیس جمهور اول مهر ماه به نیویورک سفر می‌کند

رئیس جمهور کشورمان برای سخنرانی و تبیین مواضع کشورمان در خصوص آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، یکشنبه اول مهر ماه به نیویورک سفر می کند.

کری: ترامپ آمریکا را درک نمی‌کند

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا اعلام کرد، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌تواند رئیس‌جمهور موفقی برای آمریکا باشد زیرا آشکارا نمی‌تواند این کشور را درک کند.

دغدغه‌های رئیس‌جمهور لبنان در سخنرانی‌اش برابر پارلمان اروپا

رئیس‌جمهور لبنان هنگام عزیمت به «استراسبورگ» فرانسه با هدف شرکت در مراسم افتتاحیه پارلمان اروپا ، توضیحاتی در خصوص این سفر داد.

پیام «ترامپ» به شورای حکام آژانس درباره موضوع هسته‌ای ایران

وزیر انرژی آمریکا در سخنرانی خود در شورای حکام آژانس، پیام رئیس‌جمهور آمریکا خطاب به این شورا درباره موضوع هسته‌ای ایران را قرائت کرد.

«جو بایدن» حامیان ترامپ را «تُفاله های اجتماع» خواند

معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا در یک سخنرانی پرشور در جمع گروهی از فعالان حقوق بشر، حامیان و رأی دهندگان به ترامپ را «تُفاله های اجتماع» خواند.

کاریکاتور/ آمریکا "پدرخوانده تروریست‌هاست

افکار عمومی، پدرخوانده تروریسم را آمریکا و صهیونیسم جهانی می‌داند. نکته عجیب دیگر آن است که مردم دنیا اعترافات رئیس جمهور فعلی آمریکا درباره رئیس جمهور قبلی مبنی بر ایجاد داعش و کمک آنها فراموش نکردند. همه اسناد حکایت از آن دارد که داعش و دیگر گروه‌های تر

مخالفت رئیس جمهور کوبا برای گفتگو با ترامپ

رئیس جمهور کوبا بر این باور است که نمی‌تواند با رئیس جمهور آمریکا گفتگو کند.

رئیس‌جمهور فنلاند: ترامپ روی همه چیز برچسب قیمت می‌زند/ روسیه تهدید نیست

رئیس جمهور فنلاند با ابراز نگرانی نسبت به روابط اروپا – آمریکا گفت: برای اولین بار پس از جنگ سرد لازم است درباره مشکلات بوجود آمده در روابط اروپا- آمریکا فکر کنیم.

مراسم تحلیف سیزدهمین رئیس جمهور پاکستان برگزار شد

با حضور رئیس دادگاه عالی پاکستان، سیزدهمین رئیس جمهور این کشور سوگند وفاداری خورده و به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

مردم آمریکا از عملکرد رئیس جمهور این کشور ناراضی هستند

تازه ترین نظرسنجی این شبکه خبری نشان می دهد میزان رضایت از عملکرد رئیس جمهور آمریکا همچنان رو به کاهش است و تنها 36 درصد از مردم از عملکرد او راضی هستند. 

برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد + جزئیات

رئیس‌جمهور برای سخنرانی و تبیین مواضع کشورمان درخصوص آخرین تحولات منطقه‌ای و بین المللی اول مهر ماه به نیویورک سفر می‌کند.

واکنش ترامپ به سخنان اوباما: هنگام تماشای سخنرانی او خوابم بُرد

رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به سخنان روز گذشته باراک اوباما گفت: سخنان او برای خواب چیز خوبی است؛ هنگام تماشای سخنرانی او خوابم بُرد.

سخنرانی‌های طولانی سر صف در اول مهر انجام نشود/ بررسی لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان در دولت

وزیر آموزش و پرورش گفت: در روز اول مهر، آیین‌های آغاز سال تحصیلی برای دانش‌آموزان توأم با شادی و نشاط باشد و سخنرانی‌های طولانی و رسمی سر صف‌های مدارس انجام نشود.

رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ اتهامات جدیدش را پذیرفت

پل مانافورت رئیس سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیش از آغاز جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات جدید علیه او، به جرایم خود اعتراف کرد.

اخراج معترض حامی ایران از سخنرانی جان بولتون

در جریان سخنرانی مشاور امنیت ملی آمریکا یک زن معترض که ایران را صلح طلب توصیف کرده بود با تمسخر جان بولتون مواجه و در نهایت از جلسه اخراج شد.

روحانی اول مهر ماه به نیویورک سفر می‌کند

رئیس جمهور برای سخنرانی و تبیین مواضع کشورمان در خصوص آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، یکشنبه اول مهر ماه به نیویورک سفر می کند.]]>