رحمتی: حال قربانی در رختکن بسیار بد بود

کاپیتان استقلال می‌گوید علی قربانی به خاطر از دست دادن موقعیت تیمش در پایان بازی بسیار ناراحت است.مطالب مرتبط

پیراهن بوفون در دستان رحمتی

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پیراهن بوفون را به مهدی رحمتی هدیه داد.

رشت| تعجب سپیدرودی‌ها از عدم حضور مالک باشگاه در رختکن

مالک باشگاه سپیدرود رشت با وجود قطعی شدن بقای تیمش در لیگ برتر به رختکن این تیم در پایان دیدار با فولاد نرفت.

از خوش و بش رحمتی با صادقی تا تشویق مدیرعامل استقلال

سیدمهدی رحمتی و امیر حسین صادقی که به تازگی بعد از حل مشکلاتشان با یکدیگر آشتی کرده بودند امروز قبل از شروع دیدار با یکدیگر خوش و بش کرده و لحظاتی به طور اختصاصی با هم صحبت کردند.

جدال نفس‌گیر شاگردان نکونام با فجری‌ها در وطنی/ گُل عباس‌زاده نساجی را پیروز به رختکن فرستاد

نیمه نخست بازی به کام نساجی‌چیان به اتمام رسید و دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی به رختکن رفتند تا بعد از 15 دقیقه استراحت، شاهد یک نیمه پرهیجان دیگر باشیم.

سوختگی 20 درصدی قربانی اسیدپاشی در تبریز

رئیس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی میزان سوختگی زنی را که شب گذشته در تبریز قربانی اسید پاشی شده است 20 درصد اعلام کرد.

بنیاد رودکی از علیرضا قربانی قدردانی کرد

روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر ازعلیرضا قربانی، اعلام کرد: به زودی درخصوص فرایند جدید تولید یکی از سرودهای تیم ملی اطلاع‌رسانی می‌شود.

نزاع در مریوان قربانی گرفت

نزاع درشهرک هجرت کانی دینارمریوان قربانی گرفت.

علیرضا قربانی از خوانندگی در پروژه جام جهانی انصراف داد+متن نامه

علیرضا قربانی نوشته است: این روزها و با تعمق و‌ دقت بیشتر به این نتیجه نزدیک‌تر شدم که با توجه به جنس و محتوای کار حرفه‌ایم؛ از این پروژه انصراف دهم.]]>

علیرضا قربانی از خوانندگی در پروژه جام جهانی انصراف داد+متن نامه

علیرضا قربانی نوشته است: این روزها و با تعمق و‌ دقت بیشتر به این نتیجه نزدیک‌تر شدم که با توجه به جنس و محتوای کار حرفه‌ایم؛ از این پروژه انصراف دهم.]]>

علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی انصراف داد

علیرضا قربانی که قرار بود در کنار سالار عقیلی سرود تیم ملی برای جام جهانی 2018 روسیه را اجرا کند، از این مهم انصراف داد.

عراق رکورددار تعداد خبرنگاران قربانی تروریسم است

بغداد - ایرنا - 'مؤید اللامی' رئیس کانون خبرنگاران عراق گفت: بیشترین خبرنگاران قربانی از زمان جنگ ویتنام تاکنون مربوط به عراق است.

علیرضا قربانی سرود اعزام تیم ملی را نمی‌خواند

علیرضا قربانی از خواندن سرود اعزام تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انصراف داد.

انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود جام‌ جهانی

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی که برای خواندن یکی از سرودهای تیم ملی فوتبال انتخاب شده بود، با انتشار نامه‌ای انصراف خود را از خواندن این قطعه اعلام کرد.

قربانی از خواندن سرود تیم ملی انصراف داد

تهران- ایرنا- «علیرضا قربانی» خواننده موسیقی سنتی ایرانی که برای خواندن یکی از سرودهای تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه به همراه «سالار عقیلی» انتخاب شده بود، با انتشار نامه‌ای انصراف خود را از خواندن این قطعه اعلام کرد.

قدردانی بنیاد رودکی از علیرضا قربانی

روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با قدردانی از علیرضا قربانی، اعلام کرد که به زودی درباره فرآیند جدید تولید یکی از سرودهای تیم ملی اطلاع‌رسانی می‌شود.

قربانی اسیدپاشی: زجر اسید، پایانی ندارد

یکی از قربانیان اسید پاشی گفت: هر اسید پاشی که اتفاق می‌افتد به گونه‌ای تداعی کننده همان دردها و همان آزارها برای کسی است که روزی قربانی اسید بوده.

علیرضا قربانی از اجرای آهنگ جام جهانی انصراف داد

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی با انتشار متنی انصراف خود را از اجرای یکی از قطعه های مربوط به جام جهانی فوتبال روسیه اعلام کرد.

واکنش به انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی

روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با صدور اطلاعیه‌ای درباره انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی فوتبال اعلام کرد به زودی درخصوص فرایند جدید تولید یکی از سرودهای تیم ملی اطلاع‌رسانی می‌شود.

صبا تنها قربانی هیات فوتبال قم نبود!

هیات فوتبال قم متهم اصل حاشیه‌های تیم فوتبال صبا است. اما صبا تنها تیمی نیست که قربانی این هیات شده و تیم‌های دیگری هم از این بابت ضربه خورده‌اند.

با گل تبریزی؛ ذوب آهن پیروز به رختکن رفت

نیمه اول دیدار ذوب آهن و لوکوموتیو با برتری نماینده کشورمان به پایان رسید.]]>