رضا درویش: تلاش همه برای برد بود اما حداقل نتیجه را گرفتیم

مدیرعامل سایپا می‌گوید تیمش مستحق پیروزی برابر استقلال بوده است.مطالب مرتبط

کاراحیای تالاب سیاب درویش در ملکشاهی آغاز شد

ایلام -ایرنا- مدیر محیط زیست ملکشاهی گفت :عملیات اجرایی احیای تالاب سیاب درویش که درنیمه تابستان سال جاری به دلیل خشکسالی و کاهش باران نیمه خشک شده بود، در دست اجرا قرار گرفته است.

گرشاسبی: با توجه به شرایط نتیجه خوبی گرفتیم/ به وقتش در مورد پرونده طلب دایی صحبت می‌کنم

مدیرعامل پرسپولیس از عملکرد این تیم مقابل نساجی ابراز رضایت کرد.]]>

توافق سوچی نتیجه تلاش دیپلماتیک اجلاس سران در تهران است

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد: توافق سوچی نتیجه تلاش‌‌‌‌های دیپلماتیک در اجلاس سران روند آستانه در تهران است.]]>

خوشرو: توافق سوچی نتیجه تلاش دیپلماتیک در اجلاس سران در تهران است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: توافق سوچی نتیجه تلاش های دیپلماتیک در اجلاس سران روند آستانه در تهران است.

توافق سوچی نتیجه تلاش های دیپلماتیک در نشست تهران است

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، اتهامات نماینده آمریکا علیه ایران را سرپوش گذاشتن بر شکست سیاست های واشنگتن در سوریه دانست و گفت: توافق سوچی نتیجه تلاش های دیپلماتیک در نشست تهران است.

خوشرو: توافق سوچی نتیجه تلاش‌های دیپلماتیک در اجلاس سران روند آستانه در تهران است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: توافق سوچی نتیجه تلاش‌های دیپلماتیک در اجلاس سران روند آستانه در تهران است.

عربستان به دنبال تصاحب مشتریان نفت ایران

در حالی که عربستان تلاش دارد تا جای خالی نفت ایران را پر کند، پس از آنکه عربستان قیمت انواع مختلف نفت های خود را برای ماه اکتبر کاهش داده، حداقل 3 مشتری آسیایی نفت بیشتری از عربستان خریداری خواهند کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| تلاش برای دومین پیروزی

تیم ملی ایران برای سومین بار در مسابقات قهرمانی جهان به مصاف بلغارستان می‌رود که نتیجه هر دو بازی قبلی 3 بر صفر به سود بلغارستان بوده است.

با بیش از 40 قرار به فرانکفورت می‌رویم / به گرنت ایرانی بسیار امیدواریم

مدیرکل دفتر مجامع،‌ تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت ارشاد گفت: برای نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال ما برنامه‌های مختلفی داریم،‌ تلاش می‌کنیم رویکرد سال قبل را با حجم بیشتر ادامه دهیم،‌ بر این اساس حداقل 40 قرار ملاقات تاکنون تنظیم شده است.

دریس: به کامبک تیم‌مان امید زیادی داشتم/ گردان به من روحیه داد

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت آبادان، گفت: وقتی در وقت استراحت پیش سرجیو رفتیم او حس خوبی به ما داد و با اعتماد به نفس بالا برای رسیدن به تساوی و تغییر نتیجه تلاش کردیم.

تشکل‌‌های فرهنگیان؛ دفاع از معلمان یا سهم‌خواهی مدیریتی؟

تنها نتیجه‌ فعالیت تشکل‌های متعدد برای معلمان، چیزی جز دخالت‌ در عزل و نصب‌ مدیران نیست و ماحصل فعالیت آنها تلاش برای کسب مدیریت‌های وزارتخانه و آموزش‌وپرورش شهر تهران است.

اردوغان: درخواست آتش‌بس در ادلب نتیجه‌بخش بوده است

رئیس جمهوری ترکیه در آستانه دیدار با همتای روس خود مدعی شد اگرچه تلاش‎های بیشتری مورد نیاز است، اما درخواست آنکارا برای تحقق آتش‌بس در ادلب با واکنش مثبت همراه بوده است.

اولویت ایران به حداقل رساندن آسیب های انسانی در ادلب است

تهران - ایرنا - سفیر پیشین ایران در سوریه مدیریت هوشمندانه رییس جمهوری در نشست تهران را زمینه ساز اجماع سران سه کشورعنوان کرد و گفت: اولویت جمهوری اسلامی ایران حل و فصل سیاسی بحران ادلب و به حداقل رساندن آسیب های انسانی است و برای رسیدن به این هدف نهایت

مدال آوری در جهان با حداقل امکانات قابل تقدیر است

همدان- ایرنا- فرماندار فامنین گفت: کسب مدال در مسابقات بین المللی و جهانی با برخورداری از حداقل امکانات بسیار قابل تقدیر و ستایش است.

مراکز ترک اعتیاد غیراستاندارد با حداقل خدمات/ کمپ‌نوردی در مراکز ترک

فعالیت کمپ‌های ترک اعتیاد بیش از دو برابر ظرفیت اسمی، به صورت کف‌خواب، غیراستاندارد، غیر ایمن و غیربهداشتی منجر به ارائه خدمات در حداقل‌ترین شرایط مورد نظر می‌شود.

اختصاص سرویس رایگان به دانش آموزان کم توان حداقل کار مدیریت شهری

عضو شورای شهر تهران گفت: دانش‌آموزان معلول و کم توان جسمی هزینه‌هایشان بسیار بالاست و باید حداقل در وضعیت سرویس مدارس و نحوه تحصیلشان کمک حال این خانواده‌ها باشیم.

خوزستان نیازمند حداقل 200 مدرسه عشایری دیگر

رییس آموزش و پرورش عشایر خوزستان از نیاز حداقل 200 مدرسه عشایری دیگر در استان خبر داد .

دلایل قطع بیمه بیکاری چیست؟

کارگران مجرد حداقل 6 ماه و حداکثر 36 ماه و کارگران متاهل حداقل 12 ماه و حداکثر 50 ماه با داشتن سابقه پرداخت حق بیمه می‌توانند از حمایت اجتماعی بیمه بیکاری برخوردار شوند.

جهانچی: دنبال گرفتن مزد زحماتمان هستیم

مربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان می گوید امیدوارم مزد ماهها تلاش خود را در این دوره از بازیها بگیریم و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

برنامه های روسیه برای کاهش مصرف الکل نتیجه داد

مسکو - ایرنا - مرکز افکار سنجی روسیه در تازه ترین نظرسنجی خود به این نتیجه رسید که مصرف مشروبات الکلی در روسیه به شکل چشم گیری کاهش یافته است که از دیرباز معضلی برای نظام سلامت این کشور محسوب می شد.