شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست.مطالب مرتبط

جنگ فعلی ما بر سر مشروعیت است/ دشمنان به دنبال تضعیف نظام هستند

نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جنگ امروز جنگ مشروعیت است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران همچون نظام‌های دیگر نبوده و بر پایه و اساس مشروعیت شکل‌گرفته، دشمنان به دنبال این هستند تا مشروعیت نظام را از بین ببرند.

بی‌برقی استان بوشهر در گرمای تابستان قابل تحمل نیست

بوشهر - امام جمعه بندر دیر گفت: همانطور که در زمستان یکساعت قطع گاز برای مناطق سردسیر قابل تحمل نیست، قطع برق هم در گرمای تابستان در دو نوبت برای مردم استان بوشهر قابل تحمل نیست.

کردستان|آیت‌الله حسینی‌شاهرودی: اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی تهدیدی برای دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی تهدیدی برای دشمنان منطقه و جهان است.

خیال باطل دشمنان برای نظام جمهوری اسلامی/ ملت ایران پای نظام و انقلاب ایستاده است

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه هدف توطئه‌های امروز دشمن جدا کردن مردم از نظام است، گفت: مردم پای نظام خواهند ایستاد و هیچگاه اهداف انقلاب را رها نخواهند کرد.

دشمنان برای تکه تکه کردن نقشه ایران تا بن دندان مسلح و متحد شده‌اند

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: امروز دشمنان برای زمین زدن نظام جمهوری اسلامی و تکه تکه کردن نقشه ایران تا بن دندان مسلح و متحد شده‌اند. آن‌ها کاری به ارتشی، سپاهی، بسیجی و مسلمان و غیرمسلمان ندارند.

دشمنان در تلاش برای جدایی دین از سیاست در ایران هستند

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر شورای نگهبان در سلماس با اشاره به عملیات روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: دشمنان در تلاش برای جدا کردن دین از سیاست در جمهوری اسلامی هستند.

دشمن از اقتدار، مقاومت و عزت روزافزون ایران اسلامی عصبانی است

امام‌جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمنان برای ضربه زدن به کشور و ناامید کردن مردم از نظام اسلامی تمام توان خود را به کار گرفته‌اند، گفت: عزت روزافزون ایران اسلامی و خنثی شدن فتنه استکبار در منطقه، دشمنان را عصبانی کرده است.

الهه کولایی: شرایط فعلی به‌هیچ‌وجه زمان مناسبی برای توافق پیرامون رژیم حقوقی خزر نیست/ اشتباهات گذشته تکرار نشود

استاد گروه مطالعات منطقه‌ای دانشگاه تهران گفت: وضعیت فعلی با توجه به روابطی که ما با روسیه داریم و مذاکراتی که بین آمریکا و این کشور در جریان است، به هیچ وجه زمان مناسبی برای امضای هیچ سندی نیست.

همه نهادهای حاکمیتی در شرایط فعلی اقتصادی اثرگذارند

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت هم‌صدایی همه نهادهای حاکمیت، گفت که دولت به تنهایی نمی‌تواند راهکاری برای برون رفت از شرایط فعلی اقتصادی ارائه دهد و نهادهای حاکمیتی همه در این شرایط اثرگذار هستند.

راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است

زنجان - ایرنا - امام جمعه موقت تهران گفت: راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است و به گونه ای در شبکه های ماهواره ای و مجازی نشان می دهند که گویی نظام توان مهار توطئه ها را ندارد و فردا سقوط خواهد کرد.

راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است

زنجان - ایرنا - امام جمعه موقت تهران گفت: راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است و به گونه ای در شبکه های ماهواره ای و مجازی نشان می دهند که گویی نظام توان مهار توطئه ها را ندارد و فردا سقوط خواهد کرد.

مذاکره باآمریکا به مصلحت کشور نیست/به درایت رهبرانقلاب اعتمادکنیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه پیشنهاد برخی فعالان سیاسی برای مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی عملی و به مصلحت کشور نیست، گفت: نسبت به درایت رهبرانقلاب برای عبور از بحران اعتماد کنیم.

اقتدار نظام اسلامی در گرو تفکر بسیجی است/ شرایط کشور سخت‌تر از دوران دفاع مقدس نخواهد شد

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: آنچه که نمی‌توان از آن عبور کرد بسیج و تفکر بسیجی است که نظام جمهوری اسلامی ایران به آن وابستگی شدیدی دارد.]]>

مشارکت سیاسی مردم پس از انقلاب به بازترین شکل ممکن رسید

در نشست جنبش مردمی پاسداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با عنوان "مشارکت عمومی در جمهوری اسلامی" مطرح شد میزان مشارکت سیاسی مردم در نظام اسلامی قابل مقایسه با دموکراسی غربی نیست.

سرمربی مس سونگون: شرایط برای بازی های آسیایی قابل قبول نیست

تبریز – ایرنا – سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه شرایط برای نمایندگی فوتسال کشورمان در بازی های آسیایی قابل قبول نیست، گفت: انتظار بیشتری از مسوولان شهری داریم.

خرازی: آمریکا کشور قابل اعتمادی برای مذاکره نیست

پکن - ایرنا - 'کمال خرازی' رییس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران، امکان هرگونه مذاکره با آمریکا را رد کرد و گفت: تجربه ایران در مذاکره با آمریکا نشان می دهد واشنگتن به گفت و گوهایی که انجام می دهد و اسنادی که خودش امضا می کند، پایبند نیست.

لاریجانی: مسائل منطقه از طریق رایزنی قابل حل است/ نیازی به دخالت خارجی‌ها نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر فعلی قطر در تهران گفت: مسائل منطقه از طریق رایزنی قابل حل است.

دستگاه های اجرایی در شرایط اقتصادی فعلی متحد باشند

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: شورای هماهنگی قوا برای کمک به دولت با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تشکیل شده و تمام دستگاه ها باید در شرایط اقتصادی فعلی متحد باشند.

شرایط ایجاد بورس نفت فراهم نیست

عضو شورای عالی بورس با بیان اینکه شرایط فعلی برای ایجاد بورس نفت منطقی نیست، گفت: برای فروش نفت از طریق بازار سرمایه ابتدا باید حداقل بازار منطقه‌ای برای آن ایجاد کنیم.

شرایط ایجاد بورس نفت فراهم نیست

عضو شورای عالی بورس با بیان اینکه شرایط فعلی برای ایجاد بورس نفت منطقی نیست، گفت: برای فروش نفت از طریق بازار سرمایه ابتدا باید حداقل بازار منطقه‌ای برای آن ایجاد کنیم.