شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست.مطالب مرتبط

گلستان| آخوند آدینه: حادثه تروریستی زاهدان سبوعیت دشمنان نظام اسلامی را اثبات می‌کند

امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهرستان کلاله گفت: دشمنان ایران اسلامی عاجز از استقامت و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی دست به اعمال سبوعانه نابخردانه مانند به شهادت رساندن نیروهای سپاه پاسداران می‌زنند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش:اقتدار ایران مایه نگرانی دشمنان است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار کشور موجب تمرکز شدید و برنامه ریزی دشمنان روی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مایه نگرانی آنان است و به همین دلیل برای تضعیف قدرت ما تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند.

خانه‌مسافرهای شهر همدان ساماندهی شوند/وضعیت فعلی قابل قبول نیست

همدان - استاندار همدان بابیان اینکه خانه های مسافرهای شهر همدان باید ساماندهی شوند و شرایط فعلی تغییر کند، گفت: همدان برای میزبانی از مسافران نوروزی آماده می شود.

تبلیغات سوء دشمنان علیه نظام اسلامی نشانه عجز آنان است

آردان - امام‌جمعه آردان بابیان اینکه تبلیغات سوء دشمنان علیه نظام اسلامی نشانه عجز آنان است، گفت: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

دشمنان تحمل حماسه عظیم ۲۲ بهمن را نداشتند

اصفهان - عضو مجلس خبرگان رهبری طی پیامی با اشاره به حادثه به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمنان انقلاب تاب و تحمل چنین حماسه ای را نداشته و دست به اقدامی جنایت‌ آمیز زدند.

برخورد سیاسی مسئولان با ارزش‌های اعتقادی و انقلابی قابل تحمل نیست

دشمنان انقلاب اسلامی با ماهیت دینی این نظام مقدس مشکل دارند

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: عامل اصلی خصومت دشمنان با ایران، اسلامی و دینی بودن ماهیت این نظام مقدس است.

اردبیل| ملت ایران اجازه کوچکترین فرصت به دشمنان برای نفوذ در نظام را نمی‌دهند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل گفت: با وجود هجمه‌های 40 ساله دشمنان علیه کشورمان اما ملت ایران اجازه کوچکترین فرصت به دشمنان برای نفوذ در نظام را نمی‌دهند.

اشتغال حتی یک نفر در شرایط فعلی برای ما مهم است

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در شرایط فعلی اشتغال حتی یک نفر برای ما بسیار مهم است و باید همه تلاش کنیم تا ضمن حفظ اشتغال موجود نسبت به اشتغال‌زایی قدم برداریم .

عضو مجلس خبرگان رهبری: دشمنان انقلاب تاب‌ و تحمل حماسه عظیم 22 بهمن را نداشتند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان انقلاب تاب‌ و تحمل این حماسه عظیم را نداشتند و دست به اقدامی جنایت‌ آمیز زده که سبب شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی شد‌.

بررسی شرایط گشایش بازارچه مرزی با ترکمنستان

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان با سفر به شهرستان مرزی راز و جرگلان شرایط گشایش بازارچه در این منطقه را بررسی کرد. به گفته احمدی، با وجود رایزنی طرف ایرانی برای گشایش بازارچه، هنوز موضع ترکمنستان در این باره مشخص نیست.

سخنگوی وزارت خارجه: پاکستان از شرارت‌های تروریست‌ها علیه ایران ممانعت کند

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به حادثه اخیر تروریستی در نزدیکی زاهدان گفت: برای ما قابل تحمل نیست که دولت و ارتش پاکستان نتوانند در مقابل این شرارت‌ها و اقدامات تروریستی علیه ایران از داخل خاک خود ممانعت کند.

دبیر هیئت دولت: مردم بیش از توطئه‌های دشمن، نگران داخل هستند

دبیر هیئت دولت می‌گوید که دولت آرایش خود برای سال ۹۸ را به گونه‌ای طراحی و ترسیم کرده که در برابر زیاده طلبی‌های دشمنان مقاومت جدی داشته باشد؛ او معتقد است در شرایط فعلی تنها راه حل مقابله با فزون طلبی‌های دشمنان، مقاومت است؛ مقاومتی که انسجام ملی و تقویت

هدف دشمنان ایجاد اختلافات جناحی است

مهاباد - ایرنا - فرماندار میاندوآب گفت: دشمنان نظام با پیش کشیدن اختلاف های جناحی و دامن زدن به آنها سعی دارند مردم را نسبت به نظام و انقلاب اسلامی بدبین کنند.

پیشرفت‌های ۴دهه انقلاب اسلامی، قابل قیاس با گذشته نیست

سرپرست سرکنسولگری ایران در مومبای هند گفت: پس از گذشت ۴ دهه از عمر انقلاب در حوزه‌های مختلف همواره شاهد پیشرفت‌های چشمگیری نسبت به گذشته بوده‌ایم که قابل قیاس با گذشته نیست.

بوشهر|ملت ایران تا پای جان برای سربلندی نظام ایستادگی می‌کند

امام جمعه موقت بوشهر با گرامیداشت مقام شهیدان و محکوم کردن حادثه تروریستی گفت: ملت ایران تا پای جان برای سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌ است.

آمران و عوامل حمله تروریستی زاهدان منتظر پاسخ قاطع ایران باشند

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران به تلاش مذبوحانه آمریکا برای فشار به جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اجلاس حقارت بار ورشو و حادثه تروریستی شب گذشته نشان از تلاش گسترده نظام سلطه برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی است.]]>

ایران حمایت امارات و عربستان از تروریست ها را تحمل نمی کند

اصفهان- ایرنا - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امارات و عربستان بدانند که ایران از حمایت های مخفی آنها از گروه های تروریستی آگاه است و صبر جمهوری اسلامی ایران به سرآمده است.

گرامی‌داشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دانمارک

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشت روز ملی کشورمان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاگ برگزار شد.

‌شرایط کشور برای اجرای طرح استانی شدن انتخابات فراهم نیست

نماینده مردم شهرستان فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط موجود در کشور برای استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مناسب نیست.