شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست.مطالب مرتبط

اظهارات «ظریف»اجحاف به نظام و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات محمدجواد ظریف مبنی بر پولشویی گسترده در ایران گفت: اظهارات او ظلم و اجحاف به نظام جمهوری اسلامی بوده و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است.

ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: عرصه فضا امروز در انحصار دشمنان نیست و نظام جمهوری اسلامی به چنان اقتداری دست یافته است که اگر متجاوزی در عرصه فضا اقدامی علیه ایران اسلامی از خود نشان دهد، با چنان پاسخی مواجه خواهد شد که از کرده خود پشیمان خو

به تهدیدات دشمن در عرصه فضا پاسخ پشیمان‌کننده می‌دهیم

وزیر دفاع با بیان اینکه عرصه فضا دیگر در انحصار دشمنان نیست، گفت: نظام جمهوری اسلامی به چنان اقتداری دست یافته که اگر متجاوزی در عرصه فضا اقدامی علیه ایران اسلامی از خود نشان دهد با چنان پاسخی مواجه خواهد شد که از کرده خود پشیمان خواهد شد.

تلاش برای نشان دادن ناکارآمدی نظام، جنگ روانی دشمنان است

شیراز- ایرنا- سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت:دشمنان سعی دارند با جنگ روانی ناکارآمدی نظام را نشان دهند که واقعیت این نیست.

راه اندازی جنگ اقتصادی با توهم جدایی ملت از نظام

ارومیه- ایرنا- دشمنان ایران اسلامی پس از ناکامی در توطئه های متعدد، اینبار مسیر دیگری را برای به زانو درآوردن ملت ایران برگزیده اند و با راه اندازی جنگ اقتصادی توهم جدایی ملت وفادار ایران از نظام اسلامی را در سر می پرورانند.

رحیمی‌: در شرایط فعلی نیازمند حمایت از وزیر خارجه هستیم

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی هجمه‌ها نسبت به وزیر خارجه در روزهای گذشته گفت که در شرایط فعلی تحریم و تهاجم علیه ملت ایران، تیم دیپلماسی و شخص دکتر ظریف نیازمند دلگرمی و پشتیبانی از داخل است.

تهدیدات آمریکایی ها ذره ای اثر گذار نخواهند بود

تهران - ایرنا- معاون عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر آمادگی همیشگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به اندازه ای مستحکم و برای حفظ ارزش ها و مرزهای خود توانمند است که تهدیدات آمریکایی ها ذره ای اثر گذار نخواهند

لاریجانی: شرایط برای نظام بانکی باید تسهیل شود

تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با روسای بانک های خصوصی و دولتی گفت: با توجه به شرایط تحریمی و تلاش بانک ها برای مقابله با آن، باید شرایط برای نظام بانکی تسهیل شود.

جهانگیری: با چند ماه تحمل از دوره تحریم عبور می‌کنیم

معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که باید چند ماهی برای عبور از دوره تحریم تحمل کنیم، گفت: در دشوارتر از این شرایط امکان تامین هواپیما و قطعات وجود داشته است و مطمئنم همکاران ما با اطمینان به مردم سرویس ایمنی را در حمل ونقل هوایی ارائه می کنند.

میزان سرانه اعلام شده برای مطالعه ایرانیان قابل اعتماد نیست

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه میزان سرانه مطالعه در کشور رقم قابل اعتماد نیست، گفت: تفاوت در معیارهای سنجش سبب شده که سرانه ارائه شده در ایران متغیر و بین دو تا 70 دقیقه در نوسان باشد.

نقوی‌حسینی: اختلافات به تریبون‌ها کشیده نشود/ رضایتمندی مردم را حفظ کنیم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «نباید در شرایط فعلی اختلافات به تریبون‌ها کشیده شود»، گفت: باید در شرایط تحریمی اخیر ضمن حفظ رضایتمندی مردم اختلافات را در تریبون‌ها مطرح نکرد که قطعا به نفع منافع ملی و نظام نیست.

دشمن تحمل دیدن مقاومت ملت ما را ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در فرهنگ اسلامی، صبر و مقاومت رمز پیروزی است و دشمن نمی تواند استقامت ملت ما را ببیند و تحمل آن را ندارد.

بازار نفت نیازمند تصمیم اضطراری نیست

وزیر انرژی روسیه معتقد است که در شرایط فعلی بازارهای جهانی انرژی، اقدام اضطراری برای جلوگیری از کاهش بهای نفت لازم نیست.

قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: معتقدیم انجام وظیفه در عرصه قضاوت با فضیلت ترین ارزش ها بوده و هدف قوه قضائیه نیز در این میان ترویج قضاوت های عادلانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

همتی : هنرمندان در شرایط دشوار امروز رسالتی مضاعف دارند

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هنرمندان از طریق به تصویر کشیدن خلاقانه ظرفیت‌های کشور نقش مهمی در شکوفایی ایران اسلامی دارند گفت: در شرایط فعلی کشور هنرمندان رسالت و وظیفه مضاعفی برای انتقال مفاهیم و ظرفیت‌ها در

نفوذ در ارکان نظام یکی از تهدیدات ترکیبی دشمنان است

معاون سابق بازرسی ستادکل نیروهای مسلح گفت:مشروعیت بخشی به اقدامات نامشروع آمریکاو نفوذ درارکان نظام برای هدایت مسئولین در راستای اهداف دشمن از جمله تهدیدات ترکیبی دشمنان علیه مردم ایران است.

پیام آیت‌الله نوری همدانی به مناسبت سالگرد آغاز به کار رادیو انقلاب

«هم اکنون دشمنان از شکوه و عظمت مقاومت اسلامی در سطح ملت‌های منطقه در هراسند و می‌دانند اگر روزی بخواهند به کشور عزیزمان تعرضی داشته باشند، پاسخ جمهوری اسلامی در سطح منطقه و جهان آنچنان کوبنده و محکم خواهد بود که تبعات آن برای آنان غیر قابل تصور است و این

تأکید استاندار چهار محال بختیاری در برخورد با عاملان اجرای پروژه‌های بی‌کیفیت

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در شرایط فعلی کشور و کمبود اعتبارات نباید پروژه‌ای با اشکالات فنی اجرا شود که قابل گذشت نیست و با عاملی که موجب بی‌کیفیتی پروژه‌ها شده، برخورد صورت گیرد.

ارتش ایران کارآزموده، شجاع و مکتبی است

عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاه قابل ملاحظه ای در منطقه و جهان است و افراد کارآزموده، جنگ دیده، آماده رزم و شجاع و مکتبی در اختیار دارد.

وضعیت عراقی‌ها در جمهوری اسلامی بسیار مناسب است

سرکنسول‌گر عراق در مشهد با اشاره به وضعیت مناسب عراقی‌ها در جمهوری اسلامی ایران و با انتقاد از فتنه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه و فاصله بین دو ملت ایران و عراق، گفت: متاسفانه این فتنه انگیزی‌ها از ماه ها قبل از ایام اربعین شروع شد به گونه‌ای که بسیاری ا