شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط فعلی نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان قابل تحمل نیست.مطالب مرتبط

سازش با آمریکا در شرایط فعلی هیچ توجیهی ندارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش و برقراری مذاکره با ایران به هیچ وجه قابل توجیح نیست.

توانمندی های جمهوری اسلامی قابل معامله نیست

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: دشمنان بدانند که توانمندی های جمهوری اسلامی قابل مذاکره و معامله نیستند.

دشمنان به دنبال ضربه وارد کردن به اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گلستان با بیان اینکه دشمنان به دنبال سقوط اقتدار و نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: هدف اصلی دشمنان خارجی و دشمن منافق داخلی، نفی حکومت اسلامی است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: امنیت ملی، توان موشکی و استقلال جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه توان موشکی ایران هیچ گاه قابل مذاکره با خارجی‌ها نیست گفت: امنیت ملی، توان موشکی و استقلال جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست.

دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد/ قدرت آمریکا رو به افول است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمن در جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان جرأت مطرح کردن موضوع ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را ندارند و این آرزو را به گور خواهند برد.

ملت ایران هیچگاه در برابر خواسته‌های دشمنان تسلیم نمی‌شود

امام جمعه اراک گفت: قدرت دفاعی و موشکی ایران قابل مذاکره نیست و امنیت ملی، استقلال، تمامیت ارضی، عزت و اقتدار ایران هیچگاه قابل مذاکره نیست.

تلاش ۴۰ ساله دشمنان برای ایجاد انحراف در انقلاب ناکام مانده است

کرمان - فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد انحراف و تغییر مسیر انقلاب ایران گفت: تلاش های دشمنان در طول ۴۰ سال عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی ایران ناکام مانده است.

دشمنان جز سرفرودآوردن برابر ملت یکپارچه ایران چاره ای ندارند

سمنان- ایرنا- رئیس جمهوری گفت: دشمنان نظام اسلامی ناچارند در برابر ملت یکپارچه ایران سر فرودبیاورند.

دشمنان جز سرفرودآوردن برابر ملت یکپارچه ایران چاره ای ندارند

سمنان- ایرنا- رئیس جمهوری گفت: دشمنان نظام اسلامی ناچارند در برابر ملت یکپارچه ایران سر فرودبیاورند.

نظام جمهوری اسلامی ایران بدهکار عده ای زیاده خواه نیست

خطیب جمعه شهرکرد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بدهکار عده ای زیاده خواه نیست.

قدرت دفاعی و امنیت ملی ایران قابل مذاکره نیست

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قدرت دفاعی، امنیت ملی، تمامیت ارضی، اقتدار ملی و استقلال جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست.

ویدئو / وزیر توبیخ می‌شود، کُری‌خوان‌ها می‌میرند!

تحمل عقاید مخالف و علایق متفاوت در کنار یکدیگر، از جمله مسائلی است که جای خالی آن در نظام آموزشی ایران به شدت احساس می‌شود. نتیجه این کم‌طاقتی‌ها و عدم تحمل‌ها، چیزی جز بروز فاجعه نیست. نمونه‌ای از این فجایع را می‌توان در گزارشی در برنامه اخیر نود دید؛ آن

حزب محور مردم افغانستان: طالبان باید تداوم نظام جمهوری اسلامی در افغانستان را بپذیرد

حزب محور مردم افغانستان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در گفت‌وگوهای صلح با طالبان نوعیت نظام افغانستان قابل معامله نیست و این گروه باید تداوم نظام جمهوری اسلامی در افغانستان را بپذیرد.

حال آموزشگاه های آزاد مهارت آموزی خوب نیست

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وضعیت آموزشگاه های آزاد کشور در زمینه مهارت آموزی چندان مناسب نیست؛ زیرا در شرایط فعلی اقتصادی تقاضا برای آنها کاهش قابل توجهی پیدا کرده است.

برنامه های موشکی ایران قابل مذاکره با هیچ کشوری نیست

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: برنامه های موشکی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره و امتیازدهی به هیچ کشوری نیست.

فعالیت موشکی جمهوری اسلامی هرگز قابل مذاکره نیست

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی ضامن امنیت کشور است و هرگز قابل مذاکره نیست.

ایران بازگشت به عقب ندارد/توان دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست

نهاوند-امام جمعه نهاوند، با اشاره به بمباران ایران در زمان جنگ و عدم توانایی برای مقابله با دشمن، گفت: توان دفاعی ایران اسلامی هیچ‌گاه قابل‌مذاکره نیست.

همسان‌سازی حقوق کارمندان با قراردادهای مختلف به دلیل بار مالی در شرایط فعلی امکانپذیر نیست

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه همسازن‌سازی حقوق کارمندان قراردادی با کارمندان پیمانی و رسمی در شرایط فعلی به دلیل بار مالی زیاد امکانپذیر نیست، گفت: شورای نگهبان موضوعاتی که بار مالی زیادی را برای دولت دارد تأیید نخواهد کرد ضمن اینک

دشمنان قصد دارند مردم را از آینده نظام مایوس کنند

تهران – ایرنا – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارد تا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ملت را از آینده نظام مأیوس کنند.

دشمنان از توان موشکی و نفوذ منطقه ای ایران خشمگین هستند

زاهدان - ایرنا - امامان جمعه شهرهای ایرانشهر، خاش و بزمان به خودکفایی کشورمان در عرصه های مختلف به برکت نظام جمهوری اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرده و این پیشرفت ها را مایه خوشحالی دوستان و نگرانی و عصبانیت دشمنان دانستند.