حراج تهران برگزار شد

دومین مرحله حراج تهران امسال (هشتمین دوره) در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت.مطالب مرتبط

حراج تابلوهای نقاشیخط و خطاطی/ بالاترین قیمت ۱۰ میلیون است

نمایشگاه حراج آثار استادان و هنرمندان خوشنویسی و نقاشیخط شامل ۴۳ اثر از ۴۳ هنرمند از جمعه ۲۰ مهرماه در گالری نگر آغاز شد.

خبر جدید در بازار طلا/ حراج شمش یک کیلویی در بانک کارگشایی

بانک کارگشایی امروز 11 شمش طلا را که متعلق به معادن خصوصی است، به حراج خواهد گذاشت.

حراج ۱۵۰ اثر چندصد ساله ایرانی-اسلامی در لندن

در حراجی هنر دنیای اسلام و هند کریستیز در لندن نزدیک به ۱۵۰ اثر ایرانی از نسخ چندصد ساله قرآن و شاهنامه و مثنوی معنوی تا نقاشی‌های و کاشی‌های دوره صفوی و چندین تخته فرش پارسی با قیمت اولیه هزار تا بیش از ۲۳۰ هزار دلار چوب حراج می‌خورند.

حراج سرباز هخامنشی چگونه در نمایشگاه پاییزه نیویورک متوقف شد؟

معاون میراث فرهنگی کشور با ارائه گزارشی از مفقود شدن سر سرباز هخامنشی در خصوص چگونگی توقف حراج این سردیس در نمایشگاه پاییزه نیویورک توضیحاتی را ارائه داد.

بازگشت سردیس هخامنشی از اسارتی ۸۰ ساله

رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: سردیس سرباز هخامنشی پس از ۸۰ سال به کشورمان بازگردانده شده است و اطلاعات مربوط به این اثر در سال ۲۰۱۷ و فقط پنج روز قبل از حراج آن در اختیار ایران قرار گرفت.

کودکان کار را بیشتر دریابیم

بندرعباس- ایرنا- امروزه در میان تمام چالش‌ها و معضل های اجتماعی، چالش کودکان کار و کودکانی که کاستی ها و گاه بی عدالتی ها، چوب حراج بر کودکیشان زده ، از دردناک ترین و غم انگیزترین چالش ها است.

تجارت هنر؛ مرگ یا احیا

این روزها حرف بر سر این است که تئاتر با تجاری شدنش پای سرمایه‌داری را به میان کشیده است و این به معنای مرگ هنر است؛ اما آنچه کنش بنکسی در حراج ساتبی نشان می‌دهد هنر می‌تواند در انحصار سرمایه‌داری احیا شود.

کودکان کار را بیشتر دریابیم

بندرعباس - ایرنا - امروزه در میان تمام چالش‌ها و معضل های اجتماعی، معضل کودکان کار و کودکانی که کاستی ها و گاه بی عدالتی ها، چوب حراج بر کودکیشان زده ، از دردناک ترین و غم انگیزترین چالش ها است.

حراج شهاب‌سنگ گداخته با قیمت نیم میلیون دلار

یک شهاب‌سنگ که در کره ماه شکل گرفته و با زمین اصابت کرده است، به علت ظاهر پازلی آن، "پازل ماه" نامیده می‌شود و انتظار می‌رود با قیمت 500 هزار دلار در حراجی به فروش برسد.

نقاشی کاشف انسولین حراج می‌شود

نقاشی «آزمایشگاه» اثر «فردریک بنتینگ» که به عنوان کاشف انسولین و جوان‌ترین برندهٔ جایزه نوبل شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۱ نوامبر در یکی از حراجی‌های کانادا به‌ فروش گذاشته می‌شود.

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها ۲۲ مهر در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

آیین آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور یکشنبه ۲۲ مهرماه با حضور و سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهوری در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

کنگره طب نظامی آسیا-اقیانوسیه هفته آینده در تهران برگزار می‌شود

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: کنگره طب نظامی آسیا-اقیانوسیه از بیستم تا بیست و چهارم مهر با حضور نمایندگان ۳۰ کشور در تهران برگزار خواهد شد.

پوستر کمیاب فیلم «مومیایی» به دنبال شکستن رکوردِ حراج

پیش بینی می شود پوستر کمیاب فیلم «مومیایی» (۱۹۳۲) بین ۱ تا ۱.۵ میلیون دلار فروخته شود.

مراسم آغاز سال تحصیلی ۲۲ مهر در دانشگاه تهران برگزار می شود

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روز یکشنبه ۲۲ مهرماه با حضور رئیس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می شود.

مراسم آغاز سال تحصیلی ۲۲ مهر در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی روز یکشنبه ۲۲ مهرماه با حضور رئیس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.]]>

دادگاه متهمان تلفن همراه علنی برگزار شد

تهران- ایرنا- هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان اخلال در توزیع تلفن همراه، به ریاست قاضی موحد و با حضور دادستان تهران امروز چهارشنبه به صورت علنی برگزار شد.

مسابقات پرورش اندام جام الماس از فردا در تهران برگزار می شود

ارومیه- ایرنا- رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: سومین دوره مسابقات جام الماس خلیج فارس از فردا /20 مهرماه جاری/ به میزبانی تهران برگزار می شود.

مراسم تشییع پیکر «بهرام شفیع» برگزار شد

تهران - ایرنا - مراسم تشییع پیکر بهرام شفیع از گزارشگران با سابقه ورزشی و رییس فدراسیون هاکی امروز (پنجشنبه) در مسجد بلال تهران برگزار شد.

تهران| نخستین یادواره 1630 شهید روستایی و عشایری استان تهران برگزار شد

همزمان با روز روستا وعشایر نخستین یادواره 1630 شهید روستایی و عشایری شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

بزرگداشت صدسالگی هنرستان تهران برگزار می شود

دومین جلسه هم اندیشی صد سالگی هنرستان با حضور سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری و اعضای شورای سیاستگذاری برگزار شد.