پرداخت تسهیلات بلاعوض به سیل زدگان

استاندار مازندران: اعتبارات خوبی در دولت برای مازندران در نظر گرفته شده است و از ۲۹ اسفند پرداخت تسهیلات بلاعوض آغاز می‌شودمطالب مرتبط

پرداخت تسهیلات بلاعوض به سیل‌زدگان کلات

پرداخت کمک بلاعوض 5 میلیونی به سیل زدگان

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پرداخت کمک بلاعوض پنج میلیون تومانی به سیل زدگان خبر داد.

آغاز پرداخت تسهیلات بلاعوض کشاورزان خسارت دیده مازندران

پرداخت تسهیلات بلاعوض خسارت دیدگان بخش کشاورزی مازندران از سوم اردیبهشت آغاز می شود.

پرداخت ۱۷۵۸ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به سیل‌زدگان گلستانی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: اولویت اول پرداخت کمک بلاعوض خسارت‎دیدگان سیل اخیر با کشاورزانی است که محصول تولیدی آنها از بین رفته است.

پرداخت کمک بلاعوض 5 میلیون تومانی به سیل زدگان

به گفته تابش علاوه بر کمک معیشتی، وام تسهیلات نیز برای جبران خسارت واحدهای مسکونی از طریق بانک ملی به خانواره های سیل زده می شود.

لرستان| جانمایی مسکن سیل‌زدگان معمولان؛ کمک‌های بلاعوض از امروز پرداخت می‌شود

گروه استان‌ها ــ استاندار لرستان با بیان اینکه جانمایی مسکن سیل‌زدگان معمولان مشخص شده است گفت: کمک‌های بلاعوض به سیل‌زدگان از امروز پرداخت می‌شود.

فتاح: هنوز وام و کمک بلاعوض به هموطنان سیل زده پرداخت نشده است

رئیس کمیته امداد از دولت خواست که وام بلاعوض را سریع‌تر به آسیب‌دیدگان سیل ارائه دهد زیرا تا امروز وام و کمک بلاعوض به هموطنان سیل زده پرداخت نشده است.

وزارت جهاد: سیل زدگان 2 استان این هفته تسهیلات بانکی می گیرند

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مصوبه های هیات دولت برای پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی ارزان قیمت دو استان مازندران و گلستان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، از این هفته آغاز می شود.

پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به سیل‌زدگان لرستان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: به‌منظور کمک به سیل‌زدگان لرستان ۲۵۰۰ فقره تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه و جعاله تعمیر مسکن پرداخت می‌شود.

ارائه ۱۰۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه و بلاعوض به سیل‌زدگان

اقدامات بنیاد مسکن مازندران در مناطق سیل زده

مدیر کل بنیاد مسکن مازندران: تا کنون به 4هزارو 200 نفر تسهیلات معیشتی بلاعوض و 450 نفر تسهیلات تعمیرات واحدهای مسکونی پرداخت شد.

پرداخت کمک بلاعوض تعمیراتی خسارت سیل به 4400 نفر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران : کمک های بلاعوض تعمیراتی برای ۴ هزار و ۴۰۰ نفر در روستاها پرداخت شد.

ویدئو / روحانی: سیل‌زدگان نگران نباشند؛ خرابی‌ها را می‌سازیم

جلسه هیأت دولت پیش از ظهر چهارشنبه (۲۸ فروردین) به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد و طی آن، ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۹۸، میزان پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل، فهرست شرکت‌های دولتی ملزم به انجام حسابرسی عملیاتی در طول سال‌ه

2 هزار فقره کمک بلاعوض تا پایان هفته به آسیب‌دیدگان سیل لرستان پرداخت می‌شود

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 2 هزار فقره کمک بلاعوض برای تهیه اسباب و اثاثیه منزل و کمک بلاعوض تعمیری تا پنجشنبه هفته جاری به آسیب‌دیدگان سیل لرستان پرداخت می‌شود.

پرداخت 32 هزار فقره تسهیلات با بهره کم به استانهای سیل زده

معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : این تسهیلات از چهار هزار فقره آغاز شده و در تلاش هستیم تمام سیل زدگان در اسرع وقت از این تسهیلات بهرمند شوند.

تخریب 50 تا 80 مدرسه در سیل لرستان؛ پرداخت تسهیلات به فرهنگیان سیل زده + فیلم

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه بر اثر سیلاب 50 تا 80 مدرسه در استان لرستان تخریب شده و نیاز به تخریب و بازسازی دارد، گفت: به فرهنگیانی که در سیلاب خانه وزندگی خود را از دست دادند تسهیلات بلاعوض وکم بهره داده می شود.

پرداخت 50 میلیاردریال کمک بلاعوض به سیلزدگان لرستان آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بازسازی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گفت: 50 میلیارد ریال کمک بلاعوض معیشتی و تعمیری برای پرداخت به سیلزدگان، به حساب بنیاد مسکن استان لرستان واریز شد.

بانک توسعه تعاون چهار هزار فقره تسهیلات به سیل زدگان پرداخت می کند

ایلام - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: چهار هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه کم بهره به سیل زدگان پرداخت می شود که سهم استان ایلام 300 فقره است.

کمک بلاعوض به بیش از 700 خانوار سیل زده جویبار پرداخت شد

ساری- ایرنا- فرماندار شهرستان جویبار گفت: تاکنون به بیش از 700 خانوار سیل زده این شهرستان کمک بلاعوض 40 میلیون ریالی پرداخت شد و این روند همچنان ادامه دارد.

مبلغ کمک‌ بلاعوض و تسهیلات بانکی 4 درصدی برای کشاورزان سیل زده اعلام شد

معاون اول رئیس جمهور مبالغ کمک‌های بلاعوض و تسهیلات بانکی ارزان قیمت( 4 درصدی) را برای کشاورزان سیل زده اعلام کرد.