برنامه‌ای برای ارائه دستور غذا، با اسکن مواد موجود در یخچال

یک وبسایت مربوط به برنامه های غذایی به تازگی نسخه رایگان و جدید از یک برنامه ارائه داده است که با اسکن موادغذایی موجود در یخچال، دستور پخت غذاهای مختلف را نمایش می‌دهد.مطالب مرتبط

هپکو به تولید نشسته است/ حفظ وضع موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپکو

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با برنامه ای که دولت برای هپکو دارد نه تنها وضع موجود در این شرکت حفظ می‌شود بلکه قابل ارتقاء نیز خواهد بود.

یخچال های شرق اقیانوس اطلس ذوب می شوند

تهران – ایرنا - محققان مجموعه جدیدی از یخچال های در حال ذوب شدن را در ساحل شرقی اقیانوس اطلس شناسایی کردند.

جهرمی: برنامه هایی برای تحول دیجیتال در دستور کار داریم

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت ایجاد اکوسیستم مناسب برای رسیدن به جایگاه مطلوب در صنعت فناوری اطلاعات، گفت: برهمین اساس، در سند تحول دیجیتال چند برنامه را در دستور کار قرار داده‌ایم.

آتش سوزی یخچال در پردیس سینمایی زندگی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: یک دستگاه یخچال در پردیس سینمایی زندگی دچار حریق شده بود.

ایجاد ۲۷۰ هزار شغل با اعتبار ۲۱ میلیاردی

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح چهار برنامه‌ مهم که در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است، گفت: در این برنامه جامع تکمیل ۲۰۶۶ واحد نیمه‌تمام صنعتی و معدنی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی با ایجاد ۱۳۰ هزار شغل مستقیم در دستور کار قرار

تجدد و لوکس‌گرایی بهانه‌های جدید مصرف مواد/ روباه، اختاپوس و اسپایدرمن، نابود شدند + عکس و فیلم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درخصوص تمرکز بر شبکه‌های قاچاق مواد مخدر، اشراف اطلاعاتی بر فضای مجازی ، گرایش زنان به مصرف دخانیات و ریختن قبح موجود، انهدام روباه، اختاپوس و اسپایدرمن سخن گفت.

مواد ضداشتعال سمی در صندلی ماشین کودکان برای سلامت مضر است

دانشمندان دریافتند مواد ضداشتعال سمی موجود در صندلی های ماشین کودک برای سلامت کودکان مضر است.

وزارت صمت تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی را در دستور کار خود قرار داد

مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت با اشاره به تحریم‌ها و مشکلات تولید‌کنندگان در تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی کشور، گفت: با تخصیص ارز مبادلاتی و تامین مقداری از مواد اولیه از طریق تولیدات داخلی کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک را جبران می‌کنیم.

ایجاد ۱۳۰ هزار شغل مستقیم با اعتبار ۲۱ میلیاردی

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح چهار برنامه‌ مهم که در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است، گفت: در این برنامه جامع تکمیل ۲۰۶۶ واحد نیمه‌تمام صنعتی و معدنی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی با ایجاد ۱۳۰ هزار شغل مستقیم در دستور کار قرار

اجرای طرح اسکن اثر انگشت سردفتران به تعویق افتاد

تهران- ایرنا- نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی، از به تعویق افتادن پانزده روزه اجرای طرح اسکن اثر انگشت سردفتران با موافقت رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد.

نداشتن برنامه باعث اختلال در وضعیت اقتصادی شده است

اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: برنامه ریزی نکردن برای حفظ وضعیت اقتصادی و اشتغال موجود باعث اعتراض نیروی کار شده است.

گرانی مواد پروتئینی دلیل افزایش قیمت مرغ است

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه بالا رفتن قیمت سایر مواد پروتئینی دلیل افزایش تقاضا برای مرغ و رشد نرخ این کالا است،خواستار برنامه ریزی برای صادرات شد.

مواد شیمیایی موجود درگوشت قرمز سبب بروز بیماری قلبی می شود

تهران – ایرنا - محققان آمریکایی دریافتند مصرف مستمر گوشت قرمز منجر به انباشت مواد شیمیایی در بدن و بروز بیماری های قلبی می شوند.

ضرورت تسریع شهرداری برای ارائه برنامه عملیاتی ایمن سازی ساختمانهای بلند مرتبه

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران، بر لزوم تسریع شهرداری تهران برای ارائه برنامه عملیاتی ایمن سازی ساختمان‌های ناایمن بلند مرتبه شهر تاکید کرد.

اروپا برای تضعیف سلطه دلار و بالا بردن یورو برنامه جامع ارائه کرد

پس از آنکه بلومبرگ برنامه اتحادیه اروپا برای به چالش کشیدن سلطه دلار را افشا کرد کمیسیون اروپایی برنامه جامع خود برای تقویت یورو و تضعیف دلار را منتشر کرد.

مدیرانی که برای حل مشکلات راهکار ندارند، استعفا دهند

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر مدیری نمی تواند برای حل مشکلات موجود در حوزه فعالیتش راه حل ارائه دهد در اسرع وقت استعفا دهد تا فردی که توانایی حل مشکلات را داشته باشد جایگزین کنیم.

ارائه ۵۰۰ پیشنهاد از سوی شورا در جریان بازآرایی برنامه سوم توسعه

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از ارائه ۵۰۰ پیشنهاد اعضای شورای شهر در جریان بازآرایی برنامه سوم توسعه شهر تهران خبر داد .

دستور معاون رئیس جمهوری برای تامین بودجه بیمه قالیبافان

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت از دستور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای مساعدت در زمینه تامین بودجه بیمه قالیبافان و تقویت و حمایت از هنر - صنعت فرش دستباف خبر داد.

اجتماعی شدن «ایدز» در دستور کار قرار گیرد

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به این‌که اجتماعی شدن ایدز را باید در دستور کار قرار داد، گفت: دستگاه‌های اجرایی مانند زندان‌ها و شوارای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تا حدودی و بسیار اندک با دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد همکاری دارند و

پیشگیری و درمان اولویت مبارزه با مواد مخدر باشد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال وبختیاری بر هم افزایی و همکاری دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در راستای اجرای برنامه های مختلف در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد تاکید کرد.