برنامه‌ای برای ارائه دستور غذا، با اسکن مواد موجود در یخچال

یک وبسایت مربوط به برنامه های غذایی به تازگی نسخه رایگان و جدید از یک برنامه ارائه داده است که با اسکن موادغذایی موجود در یخچال، دستور پخت غذاهای مختلف را نمایش می‌دهد.مطالب مرتبط

صیانت از اشتغال موجود را با جدیت دنبال می‌کنیم

معاون وزارت‌کار، صیانت از اشتغال موجود را از برنامه‌‌ های مهم و در دستور کار این وزارتخانه عنوان کرد.]]>

ذوب یخچال‌های "توچال" و "دنا" در تابستان امسال/ نشانه‌ای از فعال شدن دماوند ثبت نشده است

به گفته محققان کشور در تابستان امسال به دلیل افزایش دما یخچال‌های طبیعی ارتفاعات "توچال" و "دنا" ذوب شدند و جاری شدن سیل در دماوند نه ناشی از فعال شدن آتشفشان دماوند که به دلیل ذوب شدن یخچال‌های طبیعی این منطقه بوده است.

استاندار فارس: حفاظت از اشتغال موجود در دستور کار است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس، یکی از دغدغه های مسئولان نظام را ایجاد اشتغال دانست و گفت: آنچه به عنوان یک مساله مهمتر در دستور کار قرار دارد، حفاظت و صیانت از اشتغال موجود است.

کشف بیش از 100 دستگاه یخچال احتکار شده

۱۰۴ دستگاه یخچال احتکار شده در حیاط منزلی در استان مرکزی کشف شد.

آماده‌شدن غرب برای نمایش شیمیایی علیه سوریه/دستور به کلاه‌سفیدها برای انتقال مواد مرگبار به حومه حماه

یک رسانه عربی از صدور فرمان‌‌های خارجی به گروه‌های تروریستی برای انتقال مواد شیمیایی به حومه حماه با هدف آماده‌شدن برای اجرای سناریوی شیمیایی محور ضدسوری خبر داد.

حل مشکلات بنگاهها و تثبیت اشتغال موجود؛ دستور کار دولت

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شرایط کشور، در کنار ایجاد اشتغال جدید باید به رفع مشکل بنگاه های اقتصادی و تثبیت مشاغل موجود بپردازیم.

حل مشکل بنگاهها و تثبیت اشتغال موجود در دستور کار است

سرپرست وزارت کار گفت: با توجه به شرایط کشور، در کنار ایجاد اشتغال جدید باید به رفع مشکل بنگاه های اقتصادی و تثبیت مشاغل موجود بپردازیم.

یک میلیارد دلار برای حفظ اشتغال موجود در نظر گرفته شد/ تحریمها را دور خواهیم زد

رئیس سازمان برنامه‌و بودجه با بیان اینکه روحیه خود را در مقابل تهدیدات خارجی از دست نداده وتحریمها را دور می‌زنیم گفت: یک میلیارد دلار به صورت ویژه برای حفظ اشتغال موجود در نظر گرفته شده است.

تولید برنامه های شاد و امیدبخش در دستور کار قرار گیرد

قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: بعد از ماه محرم و صفر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ و دهه فجر باید دستگاه های متولی تولید برنامه های شاد و امیدبخش را در دستور کار قرار دهند.

تذکر در خصوص تأخیر در ارائه برنامه سوم شهرداری تهران

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران به شهرداری تذکر داد که تا پایان شهریور امسال برنامه ۵ ساله سوم شهرداری را به شورا ارائه کند.

کارتن ها را پس می گیرند تا یخچال احتکار نشود

تهران-ایرناپلاس- با وجود اخبار منفی این روزها در حوزه اقتصاد، برخی کارهای اصولی تولیدی در حال فعالیتند و گرچه با قیمت تمام شده بیشتری محصول تولید می کنند، اما مشکل ارز، مواد اولیه و حتی قطعات خارجی وارداتی ندارند و به دلیل ساخت داخل، محصول به مراتب ارزان‌

برنامه جامع مقابله باتحریم/ تدوین بسته ارزی برای دوران تحریم

رئیس سازمان برنامه و بودجه از تدوین برنامه جامع مقابله با تحریم شامل ۵ بسته اجرایی خبر داد و گفت: درقالب یکی از بسته ها، یک میلیارد دلار اعتبار برای حفظ اشتغال موجود اختصاص خواهد یافت.

در حوزه پیشگیری از مواد مخدر موفقیت کمتری کسب شده است

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشمر با تاکید بر اینکه اقدامات پیشگیرانه در دستور کار دستگاه‌های عضو شورا قرارگیرد، گفت: به رغم اینکه در مبارزه با مواد مخدر پیشرفت‌های برجسته و موفقی داشته‌ایم اما در حوزه پیشگیری که اهمیت بالایی دارد موفقی

پایان مطالعات زمین شناسی و اسکن لیزر

مطالعات زمین شناسی و اسکن لیزر شهرزیرزمینی نوش آباد پایان یافت.

70 برنامه فرهنگی مبارزه با اعتیاد درایلام اجرا می شود

ایلام - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار مصوب به دستگاه های اجرایی برای مبارزه و پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر در استان خبر داد که قرار است برای اجرای 70 طرح هزینه شود.

بی توجهی 9 ماهه آقای معاون به دستور رئیس‌جمهوری/ اعتبار مورد نیاز مسکن مهر تامین نشد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستور رئیس‌جمهوری به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل و تحویل پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر،گفت:‌ بیش از 9ماه از این دستور می‌گذرد اما هنوز اقدامی در رابطه با آن صورت نگرفته است.

برنامه سوم شهرداری تهران تا پایان شهریور به شورا ارائه می شود

تهران- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از ارائه برنامه سوم توسعه شهرداری به شورای شهر تا پایان ماه جاری خبر داد.

لزوم ارائه برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تا پایان شهریور

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که باید بودجه سال آینده شهرداری تهران بر اساس برنامه پنج ساله سوم شهر تنظیم شود افزود:‌ باید تا پایان شهریور ماه سال جاری برنامه پنج ساله سوم شهر تهران به شورا ارائه شود.

دهیاران برنامه ریزی برای مدیریت بحران درروستا راموردتوجه قراردهند

اراک- فرماندار شهرستان اراک گفت: دهیاران در روستای حوزه خود بایستی برای مدیریت بحران برنامه ریزی کنند و با استفاده از ظرفیت‌های موجود روستا برای مواجهه با بحران آمادگی داشته باشند.

ضرورت برنامه ریزی دقیق برای توزیع عادلانه اعتبارات

امروز در شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارائه 39 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی و همچنین پرداخت مطالبات پیمانکاران در قالب اوراق تسویه خزانه مصوب شد