برنامه‌ای برای ارائه دستور غذا، با اسکن مواد موجود در یخچال

یک وبسایت مربوط به برنامه های غذایی به تازگی نسخه رایگان و جدید از یک برنامه ارائه داده است که با اسکن موادغذایی موجود در یخچال، دستور پخت غذاهای مختلف را نمایش می‌دهد.
کلمات کلیدی: [ نمایشگاه CES 2018]


مطالب مرتبط

برنامه‌ای برای ارائه دستور غذا، با اسکن مواد موجود در یخچال

یک وبسایت مربوط به برنامه های غذایی به تازگی نسخه رایگان و جدید از یک برنامه ارائه داده است که با اسکن موادغذایی موجود در یخچال، دستور پخت غذاهای مختلف را نمایش می‌دهد.

کاهش مصرف انرژی در یخچال و فریزهای خانگی با کمک مواد تغییر فاز

نتایج تجربی پژوهش دانشجویان گروه فرایند دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که بکارگیری مواد تغییر فاز، مصرف انرژی یخچال و فریزر را 8 درصد کاهش می‌دهد.

مدل مبارزه اجتماعی با مواد مخدر را به دنیا ارائه کردیم

شیراز- ایرنا- قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر برند و مدلی از مبارزه با مواد مخدر است که جمهوری اسلامی ایران آن را به دنیا ارائه کرده است.

تاکید بر ارائه برنامه برای حل بحران آب

استاندار قزوین از مدیران سه دستگاه مرتبط با آب خواست برای حل مشکل ، برنامه های خود را تا پایان دی ماه ارائه دهند .

مدل مبارزه اجتماعی با مواد مخدر را ایران به دنیا ارائه کرد

شیراز- ایرنا- قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر برند و مدلی از مبارزه با مواد مخدر است که جمهوری اسلامی ایران آن را به دنیا ارائه کرده است.

یخچال هوشمندی که خانه را کنترل می کند

شرکت سامسونگ از عرضه یخچال هوشمند تازه ای در سال 2018 خبر داده که فامیلی هاب اسمارت نام دارد و با استفاده از دستیار صوتی هوشمند بیکسبای می تواند منازل را کنترل و مدیریت کند.

مشکلات موجود در بحث مهاجرت شناسایی و راهکار رفع آن ارائه شود

استاندارخراسان جنوبی گفت: مشکلات موجود در بحث مهاجرت به درستی شناسایی و راهکار رفع مشکل با یک کار کارشناسی با کمک اندیشمندان دانشگاهی ارائه شود.

برنامه‌ریزی برای بهسازی آثار هنری موجود در سطح سمنان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برنامه‌ریزی برای بهسازی آثار هنری موجود در سطح شهر تاریخی سمنان خبر داد و گفت: مدیریت شهری می‌کوشد این بازسازی توسط سازندگان و خالقان این آثار انجام شود.

لزوم ارائه برنامه عملیاتی توسط شهرداری تهران برای آینده تهران

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم ارائه برنامه عملیاتی‌ توسط شهرداری تهران برای آینده تهران گفت: بهتر است که از گذشته به عنوان یک درس استفاده کنیم و اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم. امروز زمان ارائه برنامه عمل

افتتاح مراکز تصویربرداری و سی تی اسکن 2 بیمارستان

مراکز تصویربرداری و سی تی اسکن بیمارستان های امام حسین (ع) محمدشهر و شریعتی ماهدشت کرج صبح امروز با حضور استاندار افتتاح شد.

برنامه‌های دولت برای کنترل قیمت مواد پروتئینی

معاون وزیر جهاد برنامه های این وزارت خانه را برای سامان دادن به بازار تخم مرغ، مرغ و گوشت طی ماه های آینده مطرح کردوگفت:واردات تخم مرغ فقط برای رفع نیاز است ودرصورت رفع نیازفورا قطع می شود.

عملیات تجهیز بیمارستان عسلویه به دستگاه سی تی اسکن آغاز شد

بوشهر- ایرنا- فرماندار عسلویه گفت: عملیات بهسازی محل و نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان این شهرستان با مشارکت پتروشیمی جم آغاز شد.

پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با صرف ارائه گزارش مطلوب نیست

قشم - ایرنا - فرماندار قشم گفت: در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر صرف ارائه گزارش مطلوب نیست بلکه باید با شناسایی نقاط آلوده شهرستان به صورت عملی و به شکل موثرتری فعالیت شود.

سامانه دیجیتالی اسناد موقوفات با ٨۵۰ هزار سند راه‌اندازی شد

مدیرکل اسناد و ثبتی سازمان اوقاف با تشریح فرآیند اسکن اسناد در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف برای حفظ و تثبیت موقوفات گفت: تاکنون ٨۵۰ هزار سند در سازمان اوقاف اسکن و در این سامانه بارگذاری شده است.

ارجاع تغییر در سازوکار بررسی صلاحیت وزرا به کمیسیون تدوین آیین نامه

نمایندگان در بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، اصلاح مواد 33 و 34 را در دستور کار قرار دادند که به دلیل ابهامات موجود و مخالفت ها و موافقت های گسترده، این طرح به کمیسیون تدوین آیین نامه بازگشت.

قاضی فدرال یک دستور ضدمهاجرتی دیگر ترامپ را مسدود کرد

یکی از قضات فدرال آمریکا دستور ترامپ برای پایان بخشیدن به برنامه حمایت از کودکان مهاجر را مسدود کرد.

درخواست شورشیان سوری برای از سرگیری کمک تسلیحاتی سیا

اعضای ارتش آزاد سوریه از آمریکا خواستند تا برنامه تعلیق شده سابق سیا برای ارائه کمک نظامی به گروه‌های شورشی را از سر بگیرد. هدف از برنامه سیا، کمک به عزل بشار اسد از ریاست جمهوری بود.

معرفی گجت هوشمند برای پیشگیری از آسم و آلرژی

یک گجت هوشمند جدید رونمایی شد که به کاربران اجازه می‌دهد از میزان وجود مواد آلرژی زا و آلاینده موجود در هوا مطلع شوند.

جزو کشورهای پاک در دوپینگ هستیم

دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ گفت: با توجه به برنامه های ارائه شده در بحث مبارزه با مواد ممنوعه باید تاکید کنم که آمار نمونه های مثبت در ایران زیاد نیست و ما کشور پاکی به لحاظ دوپینگ محسوب می شویم.

راه اندازی سامانه دیجیتالی اسناد موقوفات با ۸۵۰ هزار سند

مدیر کل اسناد و ثبتی سازمان اوقاف با تشریح فرآیند اسکن اسناد در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف به منظور حفظ و تثبیت موقوفات گفت: تاکنون ۸۵۰ هزار سند در سازمان اوقاف تصویر برداری (اسکن) و در این سامانه بارگذاری شده است.