رینوپلاستی/ جراحی بینی یا تزریق ژل!

مشهد- ایرنا- کارشناسان پزشکی معتقدند، به دلیل شکل و آناتومی بینی نژاد ایرانی، متقاضیان 'رینوپلاستی' یا جراحی زیبایی بینی در ایران بسیار است به طوریکه رتبه اول جهان در جراحی های بینی متعلق به ایران است.مطالب مرتبط

بررسی روش‌های جراحی زیبایی بینی

مزایای جراحی‌ های دیجیتال در بازسازی فک و صورت

دبیر علمی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با اشاره به مزایای جراحی‌های دیجیتال، گفت: این روش امروزه بیشتر برای جراحی‌های فک و صورت و به ویژه ایمپلنت کاربرد دارد.

زانوی آدام همتی جراحی می‌شود

بازیکن پرسپولیس که دچار آسیب‌دیدگی شده است‌، تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

کاربرد جراحی‌های دیجیتال برای فک، صورت و ایمپلنت

دبیر علمی هفدهمین همایش بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران: جراحی‌های دیجیتال امروزه بیشتر برای جراحی‌های فک و صورت و به ویژه ایمپلنت کاربرد دارد

بانک مرکزی چین در اقدامی بی‌سابقه ۸۳میلیارد دلاربه بازارتزریق کرد

بانک مرکزی چین امروز با تزریق ۸۳ میلیارد دلار، بزرگترین تزریق روزانه نقدینگی به بازار، در تاریخ خود را انجام داد که تلاش دیگری برای مقابله با کند شدن دومین اقتصاد جهان است.

آغاز تزریق گاز از نخستین سکوی فاز 13 به پالایشگاه خشکی

با گذشت10روز از راه‌اندازی نخستین سکوی فاز 13 پارس جنوبی، گاز برداشت شده از موقعیت مخزنی این عرشه به پالایشگاه خشکی تزریق شد.

مبتلایان سرطان پستان کدام روش جراحی را انتخاب کنند؟

سرطان پستان، یکی از انواع سرطان است که زنان زیادی را در سرتاسر جهان درگیر خود می‌کند. یکی از روش‌های مقابله با این بیماری، جراحی است. اما این روش، گهگاه و به دلیل آسیب به ظاهر بدن، موجبات ناراحتی‌های روحی روانی را برای بیماران به همراه می‌آورد و بایستی بر

تزریق گاز از نخستین سکوی فاز ۱۳ به پالایشگاه خشکی

۱۰ روز بعد از روشن شدن ۲ مشعل فاز ۱۳ پارس جنوبی در خلیج فارس، تزریق گاز هم از سکوی B، نخستین سکوی فاز به پالایشگاه خشکی آغاز شد.

فوتبال جهان|‌ اصرار بنزما به بازی برای رئال مادرید یک روز قبل از عمل جراحی

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در هفته پیش رو تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد، اما او قصد دارد پیش از این بازی برای تیمش به میدان برود.

برای اولین بار مراحل تزریق ماهواره در مدار رصد شد

رئیس سازمان فضایی ایران به یکی از موفقیت های محققان کشور در جریان پرتاب ماهواره پیام خبر داد و گفت: برای اولین بار مراحل تزریق ماهواره در مدار رصد شد.

انجام عمل جراحی ترمیم شکستگی فک برای اولین بار در سراوان

رئیس بیمارستان رازی سراوان گفت: عمل جراحی نسبتا پیچیده ترمیم شکستگی فک تحتانی با استفاده از تکنیک آندوسکوپیک بر روی یک جوان 24 ساله سراوانی انجام شد و خوشبختانه بیمار روز گذشته با حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص شد.

جراحی رایگان دانش‌آموزان خوزستانی مبتلا به بیماری‌های لب و کام

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از جراحی و درمان رایگان دانش آموزان خوزستانی مبتلا به بیماری‌های سر و گردن توسط یک تیم پزشکی مجرب در استان خبر داد.]]>

عمل جراحی ترمیم «دایسکشن آئورت» در اردبیل انجام شد

اردبیل - رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره ) اردبیل گفت: در اقدامی با ریسک‌پذیری بسیار بالا عمل جراحی ترمیم «دایسکشن آئورت» در بیمارستان امام اردبیل با موفقیت انجام شد.

ورزشگاه تختی در انتظار تزریق بودجه ۲۰ میلیاردی شرکت توسعه و تجهیز

مدیر مجموعه ورزشی تختی از بازدید حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از این مجموعه و تزریق بودجه ۲۰ میلیاردی برای بازسازی استادیوم ورزشگاه تختی خبر داد.

رصد مراحل تزریق ماهواره پیام در مدار از رصدخانه سازمان فضایی ایران

سازمان فضایی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: برای اولین بار بعد از تزریق ماهواره پیام در مدار، رصد خانه سازمان فضایی ایران در مرکز ماهدشت موفق به رصد ماهواره شد.

بارش‌های اخیر نباید رویکرد را از واقع‌بینی در پیش‌بینی‌ها دور کند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بارش رحمت الهی در ماه‌های اخیر نباید رویکرد برنامه‌ریزی معاونین وزارت نیرو را از واقع‌بینی در پیش‌بینی‌ها، دور کند.

قم|مدیران وعده‌ غیر قابل تحقق به مردم ندهند/ تزریق عادلانه منابع در بین تمام استان‌ها

معاون سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: مدیران از دادن وعده‌های غیرواقعی و غیرقابل تحقق خودداری کنند، تلاش سازمان برنامه‌وبودجه کشور بر تزریق عادلانه منابع در بین تمام استان‌ها است.

رصد مراحل تزریق ماهواره پیام در مدار از رصدخانه سازمان فضایی ایران

سازمان فضایی ایران تاکید کرد: برای اولین بار بعد از تزریق ماهواره پیام در مدار، رصدخانه سازمان فضایی ایران در مرکز ماهدشت موفق به رصد ماهواره شد.]]>

راه اندازی درمانگاه جراحی عمومی در بیمارستان علوی

درمانگاه جراحی عمومی در بیمارستان علوی مشهد راه اندازی شد.

برای اولین بار مراحل تزریق ماهواره در مدار رصد شد