حمایت وزارت جهاد کشاورزی از زعفرانکاران با خرید توافقی 50 تن زعفران

تربت حیدریه - ایرنا- در پی انتشار خبری در برخی رسانه ها مبنی بر بی فایده بودن خرید توافقی زعفران،مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در توضیحاتی با رد این ادعا اعلام کرد:خرید توافقی 50 تن زعفران کشاورزان بی سابقه بوده و ضمن حمایت از تولیدکنن
کلمات کلیدی: [ سایر] [ اقتصادی] [ کشاورزی] [ تجارت]


مطالب مرتبط

دفاع و انتقاد همزمان نماینده مجلس ازطرح خرید توافقی زعفران توسط دولت

تربت حیدریه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از طرح خرید توافقی زعفران توسط وزارت جهاد کشاورزی، گفت: در عین حال طرح دارای اشکالاتی هست که دولت اگر مصمم به تکرار آن در سال های آینده است، باید در ص

خرید توافقی زعفران موجب حذف دلالان شد

خرید توافقی ۵۰ تن زعفران کشاورزان بی سابقه بوده و ضمن حمایت از تولیدکنندگان موجب حذف دلالان و آرامش و رونق بازار این محصول ارزآور شده است.

پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی

مدیر جهاد کشاورزی استان گفت: مطالبات 40درصدی زعفران کاران پرداخت خواهد شد

خرید توافقی برنج فقط از شالیکاران ثبت شده در سامانه جهادکشاورزی

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران خرید توافقی و تحویل برنج از کشاورزان در استان‌های شمالی را منوط به ارائه‌ معرفی‌نامه از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان‌های گیلان و مازندران دانست.

خرید توافقی برنج در شهرستان بابل

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل گفت : با آغاز خرید توافقی برنج تاکنون 41 تن برنج پر محصول شیرودی و ندا از کشاورزان بابلی خریداری شد .

خرید توافقی زعفران برای تعادل بازار ادامه دارد

رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: ۶۰ تن زعفران به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.

جزییات حمایت وزارت جهاد کشاورزی از تولید برنج داخلی

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم تقویت تشکل ها،اتحادیه ها و تعاونی های بخش کشاورزی و ایجاد زنجیره های تولید از مزرعه تا سفره تاکید کرد.]]>

کوتاه شدن دست دلال های زعفران از طریق خرید توافقی

یک مسئول:کشاورزان برای خرید توافقی برنج باید در سامانه جهاد کشاورزی ثبت نام کنند

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: برنج از شالیکارانی خریداری می شود که اطلاعاتشان در رابطه با میزان سطح زیرکشت، مقدار تولید و نوع برنج تولیدی در سامانه جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.

جزئیات خرید توافقی برنج داخلی/احتمال عرضه ذخایر برنج های خارجی

یک مقام مسئول در وزارت جهاد ضمن تشریح جزئیات خرید توافقی برنج داخلی از کشاورزان،گفت: ما وضعیت بازار برنج خارجی را همچنان رصد می کنیم و در صورت لزوم ذخایرمان را عرضه خواهیم کرد.

صادرات ۴۰۰ میلیون دلاری گیاهان دارویی/سهم زعفران ۸۰ درصد است

فردیس - معاون وزیر کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی میزان صادرات گیاهان دارویی را ۴۰۰ میلیون دلار اعلام کرد و گفت: ۸۰ درصد آن مربوط به زعفران است.

تنظیم بازار با وزارت کشاورزی است، نه مغازه‌ها/برنامه‌ریزی برای تنظیم بازار تخم‌مرغ

وزیر جهاد کشاورزی از تغییر در شیوه خرید تضمینی گندم برای سال آینده خبر داد و گفت: براساس قانون وظیفه تنظیم و کنترل بازار داخلی و سیاست‌گذاری برای صادرات و واردات محصولات کشاورزی با وزارت جهاد کشاورزی است.

ساماندهی۱۰ هزار مروج در وزارت جهاد کشاورزی

مشهد- رئیس سازمان تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی گفت: برنامه‌های شبکه نظام نوین ترویج در وزارت جهاد کشاورزی در حال اجرا است و در این رابطه ۱۰ هزار مروج در کشور ساماندهی شده‌اند.

تولید زعفران مرغوب استان اردبیل از مرز 100 کیلوگرم گذشت

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: خوشبختانه زعفران‌کاران استان اردبیل در سالجاری موفق شدند به میزان 104کیلوگرم زعفران مرغوب و معطر تولید کنند که متوسط میزان عملکرد باغات زعفران در یک هکتار به دو کیلو و 200 گرم رسید.   

کاشت ۴ هزار هکتار زعفران در لرستان/ ظرفیتی برای رونق اقتصاد

خرم‌آباد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از کاشت زعفران در سطح چهار هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان طی یک برنامه هفت‌ساله خبر داد.

تولید زعفران مرغوب در استان اردبیل از 100 کیلوگرم فراتر رفت

اردبیل - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال زعفران کاران این استان 104کیلوگرم زعفران مرغوب و معطر تولید کردند.

حمایت جدی جهاد کشاورزی کردستان از صندوق زنان روستایی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سازمان جهاد کشاورزی به عنوان متولی بخش کشاورزی استان از هیچ گونه حمایتی برای توسعه و افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی کردستان دریغ نخواهد کرد.

اعلام نرخ‌های تضمینی کشاورزی به زودی

با وجود تاخیر بیش از۱۲۰ روزه برای تصویب و ابلاغ نرخ‌های خرید تضمینی محصولات کشاورزی، یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی از تصویب و اعلام این نرخ‌ها در آینده نزدیک خبر داد.

همکاری مشترک وزارتخانه های علوم و جهاد کشاورزی برای تربیت نیروی انسانی و تامین نیازهای بخش کشاورزی

نشست مشترک وزارت‌خانه‌های علوم و جهاد کشاورزی با حضور عبدالرضا باقری قائم‌مقام وزیر علوم و عبدالمهدی بخشنده و اسکندر زند معاونان وزیر جهاد کشاورزی در محل وزارتخانه جهاد برگزار شد.

جزییات حمایت از تولید برنج داخلی تشریح شد

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم تقویت تشکل ها،اتحادیه ها و تعاونی های بخش کشاورزی و ایجاد زنجیره های تولید از مزرعه تا سفره تاکید کرد.