رینوپلاستی/ جراحی بینی یا تزریق ژل!

مشهد- ایرنا- کارشناسان پزشکی معتقدند، به دلیل شکل و آناتومی بینی نژاد ایرانی، متقاضیان 'رینوپلاستی' یا جراحی زیبایی بینی در ایران بسیار است به طوریکه رتبه اول جهان در جراحی های بینی متعلق به ایران است.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ استانها]


مطالب مرتبط

استفاده از لیزر برای بهبود زخم‌های جراحی و سوختگی

دبیر علمی کنگره جراحی پلاستیک با محوریت لیزر با تأکید بر اینکه تزریق بوتاکس فقط در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت باید انجام شود، گفت: استفاده از لیزر و بوتاکس فقط برای انجام زیبایی نیست.

چرا ارزانترین هزینه جراحی صرع در جهان متعلق به ایران است

دبیر علمی چهاردهمین کنگره بین المللی صرع با اشاره به هزینه 250 و 400 میلیون تومانی جراحی صرع در دنیا گفت: ارزان ترین جراحی صرع در ایران انجام می‌شود.

صرف تزریق پول اشتغال ایجاد نمی‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: باید از تجربیات گذشته درس بگیریم و همه چیز را در پول پاشی خلاصه نکنیم؛ اشتغال با تزریق پول، ایجاد نمی‌شود.

تأثیر لیزر در بهبود زخم‌های جراحی و سوختگی

دبیر علمی همایش جراحی پلاستیک با موضوع لیزر گفت: استفاده از لیزر و بوتاکس فقط برای انجام زیبایی نیست بلکه برای ترمیم صورت افرادی که دچار فلج اعصاب صورت شده اند یا از زخم ناشی از جراحی و سوختگی رنج می‌برند، نیز کاربرد دارد.

تزریق دلار به بازار شدت گرفت

تهران - ایرنا - همزمان با افزایش قیمت ارزهای عمده در بازار آزاد، نظارت بانک مرکزی بر بازار و فعالان این عرصه نیز تشدید شده است و صرافی های منتخب تزریق ارز مورد نیاز را شدت بخشیده اند.

تزریق 90 میلیاردی تسهیلات به آذرآب

استاندار مرکزی در جمع مدیران و کارکنان آذرآب گفت: روزهای آینده با تزریق تسهیلات شاهد اوج فعالیت‌های شرکت آذرآب خواهیم بود.]]>

️ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: وظیفه ما تزریق نشاط و امید به جامعه است

سید عباس صالحی که به همراه معاون هنری خود با مدیران جشنواره تئاتر فجر دیدار داشت از وظیفه نهاد متبوعش برای تزریق امید گفت.

تعویض دریچه آئورت قلب بدون جراحی باز در شیراز + فیلم

امید به زندگی در بیماران قلبی با روش نوین جراحی قلب در شیراز افزایش یافت.

جا ماندن پنس 25 سانتی‌متری در شکم بیمار زواره‌ای +تصویر

ولی صادقی بیماری اهل زواره است که طی یک عمل جراحی، پنس پزشک در شکمش جا مانده بود و با عمل جراحی دیگر از شکم او بیرون آورده شد.

ساخت سیستم تزریق گاز با دقت یک میلی ثانیه در کشور

محققان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به طراحی و ساخت سیستم تزریق گاز با دقت یک میلی ثانیه شدند.

تزریق منابع، تجویز دولت برای اشتغال بیمار

دولت‌ها همواره برنامه‌های مختلفی برای بهبود وضعیت اشتغال اجرا کرده‌اند که همه آن‌ها یک محور واحد داشته‌اند: «رفع سریع معضل بیکاری از طریق تزریق منابع». اما آیا این راهکار مناسبی است؟

تزریق منابع، تجویز دولت برای اشتغال بیمار

دولت‌ها همواره برنامه‌های مختلفی برای بهبود وضعیت اشتغال اجرا کرده‌اند که همه آن‌ها یک محور واحد داشته‌اند: «رفع سریع معضل بیکاری از طریق تزریق منابع». اما آیا این راهکار مناسبی است؟

جراحی اقتصادی درد دارد

باید توجه داشت،جراحی اقتصادی که رئیس جمهور از آن صحبت می کند در کدام بخش ها باید انجام شود و به طور کلی می تواند اثرگذار باشد یا خیر?

کنترل التیام زخم جراحی با تلفن هوشمند

تهران- ایرنا- پژوهشگران از تولید نرم افزار جدیدی خبر می دهند که به واسطه آن می توان روند التیام زخم های بعد از جراحی را موثرتر کنترل کرد.

روزهای خوب آذرآب با تزریق 90 میلیارد تومان تسهیلات + فیلم

استاندار مرکزی در جمع مدیران و کارکنان آذرآب و در بازدید از این شرکت گفت : در روزهای آینده با تزریق تسهیلات شاهد اوج فعالیت های شرکت آذرآب خواهیم بود .

جراحی موفق چسبندگی فک یک بیمار + گزارش

یک بیمار که دچار چسبندگی فک و مشکل جدی در تکلم و تغذیه شده بود در بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان تحت عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت .

یک نفر از هر سه نفر در طول زندگی نیاز به تزریق خون پیدا می کند

تهران -ایرنا- سخنگوی سازمان انتقال خون گفت :خون سالم، نجات دهنده زندگی است، همه روزه، در سراسر جهان بسیاری از افراد به خون و فرآورده های خون نیاز پیدا می کنند به طوری که از هر سه نفر، یک نفر در طول زندگی احتیاج به تزریق خون و فرآورده های خون دارد.

اصرار بر اشتغالزایی با یک روش غلط تکراری

پیش‌بینی 174هزار میلیارد ریال از محل حذف یارانه انرژی برای بهبود وضع اشتغال و تولید در قالب تبصره 18 لایحه بودجه سال آینده، نشان دهنده پافشاری دولت فعلی بر ادامه رویه غلط دولت‌های گذشته مبنی بر تزریق پول به بخش تولید بدون توجه به فضای کسب و کار است.

اپیدمی انفلوآنزا در کشور و ضرورت تزریق واکسن

تهران- ایرنا- دبیر انجمن متخصصان بیماری های عفونی و گرمسیری کشور، با اشاره به اپیدمی ویروس آنفلوآنزا در کشور، بر تزریق واکسن آنفلوانزا برای پیشگیری از عوارض خطرناک این بیماری تاکید کرد.

۳۵ میلیارد تومان به پروژه همت-کرج تزریق شد

کرج - استاندار البرز گفت: طی روزهای روزهای اخیر و با پیگیری های مکرر ۳۵ میلیارد تومان نقد و به پروژه همت تا کرج تزریق شده است.