رینوپلاستی/ جراحی بینی یا تزریق ژل!

مشهد- ایرنا- کارشناسان پزشکی معتقدند، به دلیل شکل و آناتومی بینی نژاد ایرانی، متقاضیان 'رینوپلاستی' یا جراحی زیبایی بینی در ایران بسیار است به طوریکه رتبه اول جهان در جراحی های بینی متعلق به ایران است.مطالب مرتبط

جراحی بافت سخت جمجمه با ربات جراحی از راه دور محققان دانشگاهی

پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس موفق به طراحی و ساخت ربات جراحی از راه دور با قابلیت انجام جراحی بر روی بافت سخت جمجمه انسان شدند.

ربات داوینچی جراحی پروستات نیز انجام داد+فیلم

ربات معروف داوینچی که چندی پیش در انگلیس جراحی قلب باز انجام داده بود این بار یک بیمار مبتلا به سرطان "روده بزرگ" را با موفقیت جراحی کرد. این مرد اولین بیمار مبتلا به سرطان در انگلستان بود که توسط این ربات جراحی شد و به سلامت از اتاق عمل بازگشت.

بازار داغ جراحی زیبایی شتر در عربستان برای بردن مسابقه 40 میلیون دلاری

در حالی که همه ساله بازار جراحی زیبایی شتر در مسابقات« فستیوال شتر ملک عبدالعزیز» است، این بار یک مقام بلندپایه دولت عربستان از طرح ریاض برای مبارزه با جراحی غیرقانونی زیبایی شتر در این کشور خبر داده است.

زمان جراحی ماهینی مشخص شد

حسین ماهینی اوایل هفته آینده جراحی خواهد شد.]]>

چین ۱۱۰ میلیارد دلار ارز به بازارش تزریق می‌کند

با تشدید جنگ تجاری بین چین و آمریکا، بانک مرکزی چین به دنبال تزریق ۱۱۰ میلیارد دلار نقدینگی به بازار این کشور است.

یک بیمار سرطانی توسط ۴ ربات جراحی شد

برای نخستین بار در انگلیس چهار ربات یک عمل جراحی را به طور کامل انجام دادند. جالب آنکه بیمار ۸ روز پس از عمل از بیمارستان مرخص شد.

بیش از ۹۹ درصد مردم احتیاج به تزریق ویتامین ب ندارند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بیش از ۹۹ درصد از مردم ما احتیاجی به تزریق ب کمپلکس و ب ۱۲ ندارند.

ماهینی هفته آینده جراحی می‌کند

بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس هفته آینده جراحی خواهد کرد.

عامل تزریق غیر استاندارد دارو در الوند بازداشت شد

قزوین – ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت: عامل تزریق غیراستاندارد دارو در الوند که منجر به فوت یکی از شهروندان شده بود بازداشت شد.

یک بیمار در شهر الوند پس از تزریق آمپول درگذشت

قزوین - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت شهرستان البرز گفت: یک بیمار در شهر الوند پنج دقیقه پس از تزریق آمپول درگذشت.

بخش جراحی قلب در بیمارستان البرز راه اندازی می‌شود

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی البرز از ارائه خدمت به 5 هزار نفر از بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان در روز خبر داد و گفت : بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی در آینده راه اندازی می‌شود.

آخرین وضعیت جسمانی آیدین آغداشلو پس از جراحی/ حال عمومی خوب است

فرزند آیدین آغداشلو درباره وضعیت جسمانی پدرش که تحت جراحی دیسک کمر قرار گرفته است، توضیح داد.

یک حلقه الماس دزدی در ترکیه با عمل جراحی خارج شد

یک توریست ایرلندی که با هدف سرقت یک حلقه الماس را در یک جواهرفروشی در ترکیه قورت داده بود با عمل جراحی از بدن وی خارج کردند.

تغذیه مناسب را جدی بگیرید تا سرطان نگیرید / 6 غذایی که نباید بخورید

یک فوق تخصص جراحی دستگاه گوارش و جراحی چاقی گفت: افراد بالای 40 سال، اگر ناراحتی‌های معده طولانی مدتی دارند بجای درمان‌های سنتی نظیر نبات داغ و عرق نعنا می‌بایست پیش از پیشرفت بیماری، برای بررسی وضعیت معده خود به متخصص مراجعه کنند.

مهمترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است

تهران – ایرنا - دبیر شورای نگهبان گفت: مهمترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است و ما نباید اجازه دهیم دشمن در این مورد موفق شود.

بهترین راه درمان عارضه «قوز شست پا» ارائه شد

پژوهشگر واحد علوم و تحقیقات با بررسی سینماتیکی روند عارضه هالوکس والگوس (قوز شست پا) به این نتیجه رسید که بهترین روش درمان بیماران مبتلا به این عارضه، عمل جراحی است واکثر بیماران بعد از عمل جراحی بهبود پیدا می‌کنند.

تزریق نا امیدی در جامعه؛ مهمترین حربه دشمن

دبیر شورای نگهبان گفت: مهمترین حربه دشمن تزریق نا امیدی و یاس در جامعه است و ما نباید اجازه دهیم دشمن در این مورد موفق شود.

فریب تبلیغات اینستاگرامی را نخورید/هشدار در مورد انجام جراحی‌های پرعارضه

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران گفت: در حال حاضر 300 جراح فوق‌تخصص پلاستیک و زیبایی در ایران داریم ولی 8 هزار نفر در کل ایران مشغول جراحی پلاستیک هستند که بسیاری از آنها آموزش لازم را ندیده و حتی پزشک هم نیستند.

تزریق واکسن آنفلوانزا برای همه زائران اربعین ضروری نیست

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اعلام جزییات ارایه خدمات بهداشتی به زائران اربعین حسینی، گفت:تزریق واکسن آنفلوآنزا برای همه افراد شرکت کننده در راهپیمایی اربعین ضرورتی ندارد و فقط گروه‌های حساس می‌توانند از این واکسن استفاده کنند.

فعالیت غیرقانونی افراد پزشک و غیر پزشک در بخش جراحی زیبایی

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران: بر اساس برخی از منابع ۳ هزار و ۶۰۰ نفر در شهر تهران و ۸ هزار نفر در کل ایران مشغول جراحی پلاستیک هستند که خیلی از این‌ها آموزش لازم را ندیده و حتی پزشک هم نیستند.