رینوپلاستی/ جراحی بینی یا تزریق ژل!

مشهد- ایرنا- کارشناسان پزشکی معتقدند، به دلیل شکل و آناتومی بینی نژاد ایرانی، متقاضیان 'رینوپلاستی' یا جراحی زیبایی بینی در ایران بسیار است به طوریکه رتبه اول جهان در جراحی های بینی متعلق به ایران است.مطالب مرتبط

پیش بینی بازگشت ارز دو نرخی

ریاست اتاق ایران و چین دو نرخی شدن ارز را پیش بینی کرد و گفت: اعلام نرخ ارز به مبلغ 4200 تومان از نظر دولت، عدد مطلوبی است ولی چون نمی تواند تزریق لازم را برای مسافر یا دانشجو و یا بیمار بکند، مسلما دو نرخ می شود.

رشت| تملک اراضی مردم و تزریق نقدینگی به آنها ایجاد شغل محسوب نمی‌شود

استاندار گیلان گفت: تملک اراضی مردم و تزریق نقدینگی به آنها ایجاد شغل محسوب نمی‌شود و در راستای توسعه اقتصادی باید ظرفیت‌های اقتصادی جدیدی را در استان گیلان پیش‌بینی کرد.

اجرای عمل جراحی نادر تومور عصب پا در بیرجند+ عکس

صبح امروز عمل جراحی نادر تومور عصب پا در بیمارستان رازی بیرجند با حضور تیم جراحی متشکل از جراح مغز و اعصاب دکتر کاظم قائمی، جراح ترمیمی و جراح ارتوپدی انجام شد.

تزریق گاز به خط لوله انتقال گاز ششم سراسری آغاز شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت: خط ششم با گذراندن مراحل آزمایشی اولیه، با موفقیت تزریق گاز و بهره‌برداری از آن آغاز شد.

تزریق گاز به خط لوله انتقال گاز ششم سراسری انجام شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت: خط ششم انتقال گاز سراسری با گذراندن مراحل آزمایشی اولیه، با موفقیت تزریق گاز و بهره‌ برداری از آن آغاز شد.

عمل جراحی دیسک کمر

عمل جراحی دیسک کمر برای نخستین در بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان انجام شد

اول اردیبهشت یک عمل جراحی دارم/ فعلا در بیمارستان بستری هستم

صدرالدین شجره گوینده و کارگردان رادیو درباره وضعیت سلامتی خود بیان کرد که اول اردیبهشت باید یک عمل جراحی داشته باشم.

عمل جراحی موفقیت آمیز هافبک خونه به خونه (عکس)

بازیکن مصدوم خونه به خونه بابل صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.]]>

تولید واکسنی برای جلوگیری از عود سرطان پس از جراحی

دانشمندان چینی موفق به ساخت واکسنی شدند که می‌تواند به طور مؤثری در پیشگیری از متاستاز سرطان پس از جراحی مفید واقع شود.

ربیع‌خواه آماده جراحی شد

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: با اقدامات صورت گرفته و کاهش التهاب محل آسیب‌دیدگی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس آماده عمل جراحی شده است.

عمل جراحی دیسک گردن در مشگین شهر

برای نخستین بار عمل جراحی دیسک گردن با موفقیت در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهرستان مشگین شهر انجام شد.

تزریق داخل چشمی به کمک افراد در معرض خطر نابینایی می آید

استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام روش تزریق داخل چشمی برای بهبود بینایی افراد در معرض نابینایی به خصوص بیماران دیابتی را موثر دانست.

رشد استان با ارائه تسهیلات اشتغال روستایی/ تزریق هدفمند اعتبارات

یاسوج- معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تزریق کارشناسی شده تسهیلات اشتغال روستایی موجبات جهش استان به سمت توسعه را فراهم می کند.

رشد استان با ارائه تسهیلات اشتغال روستایی/ تزریق هدفمند اعتبارات

یاسوج- معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تزریق کارشناسی شده تسهیلات اشتغال روستایی موجبات جهش استان به سمت توسعه را فراهم می کند.

با بازگشت خادم روحیه خاصی به کشتی تزریق شده است

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی و امید ایران با بیان اینکه علی اشکانی به کارش در تیم ملی ادامه می‌دهد، گفت: با بازگشت رسول خادم روحیه خاصی به کشتی تزریق شده است.

شرکت 5 کشور اروپایی در نخستین کنگره بین‌المللی پدیده نوین عملی جراحی مغز و اعصاب

رئیس انجمن جراحی مغز و اعصاب ایران از برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی پدیده نوین عملی جراحی مغز و اعصاب در بابل خبر داد و گفت: بیش از پنج کشور اروپایی و کشورهای همجوار در این کنگره شرکت می‌کنند.

عمل جراحی کاشت حلزون در کرمانشاه به زودی آغاز خواهد شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از رایزنی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای انجام عمل جراحی کاشت حلزون در این استان خبر داد.

هشت درصد زنان به سرطان سینه مبتلا می شوند

یزد- ایرنا- یک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان گفت: از هر هشت تا 10 زن، یک نفر در طول عمر خود به سرطان سینه مبتلا می شود.

ساخت دستگاهی برای جراحی‌های ارتوپدی در شیراز

مخترع شیرازی موفق به ساخت دستگاه تورنیکت دیجیتال هوشمند شد. این دستگاه که برای نخستین بار در جهان ساخته شده برای جراحی ارتوپدی و بی حسی‌های موضعی کاربرد دارد.

25 منزل لرستان انرژی پاک به شبکه برق تزریق می کنند

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان با بیان اینکه این استان بیش از 300 روز در سال هوای آفتابی دارد، گفت: 25 منزل مسکونی در لرستان انرژی پاک به شبکه های برق تزریق می کنند.