هیاتی از مجلس شورای قطر راهی تهران شد

دوحه - ایرنا - هیاتی از اعضای مجلس شورای قطر عصر روز جمعه به منظور شرکت در نشست های مقدماتی سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی راهی تهران شد.مطالب مرتبط

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد ترکیه شد

آنکارا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران برای شرکت در سومین اجلاس مجالس اوراسیا عصر امروز دوشنبه در راس هیاتی وارد شهر آنتالیای ترکیه محل برگزاری این اجلاس شد و مورد استقبال نائب رییس مجلس ترکیه قرار گرفت.

هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه می‌رود/انتقاد از تعلل پاکستان در تامین امنیت مرز

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیاتی از این کمیسیون به ریاست خودش به میرجاوه برای بررسی اتفاق رخ داده در این شهر و به دنبال آن ربایش تعدادی از نیروهای مرزی ایران خبر داد.

جلسه اعضای شورای شهر تهران با نمایندگان لیست امید برای تعیین تکلیف شهردار

رئیس شورای شهر تهران گفت: عصر امروز جلسه‌ای با حضور نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر تهران درخصوص تعیین تکلیف شهردار تهران و همچنین در صورت نیاز درباره استفساریه از مجلس بحث و تبادل نظر خواهد شد.

نمایندگان تهران و اعضای شورا به دنبال راهی برای ابقای افشانی

تهران- ایرناپلاس- یک نماینده تهران در تشریح جلسه امشب اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران می گوید: اتفاق نظر حضار بر این بود که شهردار تهران با توجه به شرایط موجود شهرداری ابقاء شود و اکثر اعضای شورای شهر تهران هم با این نظر موافق هستند.

نمایندگان تهران و اعضای شورا به دنبال راهی برای ابقای افشانی

تهران- ایرناپلاس- یک نماینده تهران در تشریح جلسه امشب اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران می گوید: اتفاق نظر حضار بر این بود که شهردار تهران با توجه به شرایط موجود شهرداری ابقاء شود و اکثر اعضای شورای شهر تهران هم با این نظر موافق هستند.

مجلس نمی تواند اختیارات شورای شهر را تحدید و یا سلب کند

تهران - ایرنا – عضو شورای شهر تهران گفت: با توجه به اختیارات نمایندگان شوراها، مجلس نمی تواند به عنوان یک نهاد این شرایط گسترده را که در قانون تعریف شده، تحدید کرده و اعضای شورای شهر را از اختیارات خود مسلوب کند.

روایت مجید فراهانی از جلسه امروز شورایی‌ها با نمایندگان تهران در مجلس

عضو شورای شهر تهران به تشریح جلسه امروز نمایندگان پارلمان شهری تهران با نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی پرداخت. ]]>

جزئیات جلسه نمایندگان مجلس و شورا برای تعیین تکلیف افشانی

نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای شورای شهر تهران و همچنین شهردار تهران عصر امروز جلسه‌ای را با موضوع قانون منع به کارگیری بازنشستگان و تعیین و تکلیف افشانی در شهرداری تهران برگزار کردند.

نظر مجلس شورای اسلامی درباره بازنشستگی افشانی فصل الخطاب است

تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت در موضوع بازنشستگی افشانی (شهردار تهران) نظر مجلس شورای اسلامی فصل الخطاب است.

طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل اصلاح شد

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات و ابهامات طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس برطرف شده و به زودی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار می گیرد.

توضیحات نماینده‌ای که تصویر بازی او در صحن مجلس منتشر شد

تهران- ایرناپلاس- یک نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارد درباره انتشار تصویری از او که نشان می‌دهد، در زمان تصویب CFT در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، مشغول بازی با تلفن همراه خود بوده، می‌گوید نمی‌داند این عکس چه زمانی گرفته شده است و می‌پرسد «مگر جنای

تکلیف شهردار تهران را قانون گذار تعیین می کند

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: طبق صحبت های انجام شده با اعضای شورا و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی نظر نهایی ماندن افشانی شهردار تهران را قانون گذار می دهد.

هیات تجاری بوشهر عازم قطر شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیاتی تجاری از این استان متشکل از مدیران دولتی و فعالان خصوصی با هدف تحکیم مراودات تجاری راهی قطر شد.

هیات تجاری بوشهر عازم قطر شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیاتی تجاری از این استان متشکل از مدیران دولتی و فعالان خصوصی با هدف تحکیم مراودات تجاری راهی قطر شد.

CTF درجلسه غیرعلنی و علنی یکشنبه مجلس مطرح می شود

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CTF فردا یکشنبه در جلسه غیرعلنی و علنی مجلس مطرح خواهد شد.

انتخاب چندباره شهردار برای تهران خسارت بار است/ مجلس شهرداری تهران را استثناء می‌دید

عضو شورای شهر تهران گفت: انتخاب مجدد شهردار برای شهر خسارت‌بار است اگر مجلس و مراکز قانون‌گذار تهران را استثناء می‌کردند کمک به ثبات مدیریت شهر تهران می‌شد.

۲ ناظر مجلس در شورای عالی آموزش ‌و پرورش انتخاب شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فریده اولادقباد و فرهاد فلاحتی را به‌عنوان ناظران مجلس در شورای عالی آموزش ‌و پرورش معرفی کردند.

قول نمایندگان مجلس برای پیگیری وضعیت شهرداران/ استفساریه وزیر کشور جهت تعیین‌تکلیف شهردار تهران

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران در مورد جلسه چهارساعته اعضای شورا با نمایندگان مجلس، توضیحاتی را ارائه کرد.

مسکن مهر پردیس دغدغه نمایندگان مجلس است

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن مهر پردیس همچنان بلاتکلیف باقی مانده و دغدغه نمایندگان مجلس است.

اعلام آمادگی معاون ترامپ برای اعزام هیاتی از اف‌بی‌آی به ترکیه

معاون رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، اگر عربستانی‌ها بخواهند، آمریکا هیاتی از بازرسان اف بی آی را به ترکیه برای تحقیق درخصوص مساله خاشقجی می‌فرستد.