هیاتی از مجلس شورای قطر راهی تهران شد

دوحه - ایرنا - هیاتی از اعضای مجلس شورای قطر عصر روز جمعه به منظور شرکت در نشست های مقدماتی سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی راهی تهران شد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه]


مطالب مرتبط

هیاتی 6 نفره از مجلس بزودی از زندان اوین بازدید می کند

تهران-ایرنا- نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی از موافقت دادستان تهران برای بازدید نمایندگان از زندان اوین خبر داد و گفت: هیاتی 6 نفره برای بازدید از این زندان متشکل از کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی و حقوقی و قضایی مجلس تشکیل شده است که این بازدید به

۸ بهمن بازدید هیاتی از مجلس از زندان اوین

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از بازدید هیاتی از مجلس به ریاست ملک‌شاهی رییس این کمیسیون از زندان اوین خبر داد.

درخواست 40 نماینده برای تحقیق درباره علت فوت برخی از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از درخواست بیش از 40 نماینده مجلس از علی لاریجانی برای تعیین هیاتی به منظور تحقیق درباره علت فوت بعضی از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر خبر داد.

هیاتی از فراکسیون امید مجلس به کرمانشاه سفر کردند

رییس و جمعی از اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی صبح امروز(دوشنبه) برای بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور به کرمانشاه سفر کردند.

حضور هیاتی از فراکسیون امید در مناطق زلزله زده/ بازدید از سرپل ذهاب نخستین برنامه

تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: جمعی از اعضای این فراکسیون صبح امروز - دوشنبه - با سفر به استان کرمانشاه در نخستین برنامه کاری خود از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب بازدید کردند.

تذکرات نمایندگان مجلس:رفع ابهام درباره حادثه سانچی ؛تحقیق و تفحص از شهرداری تهران

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از شورای عالی امنیت ملی خواست ابهامات مطرح شده درباره حادثه نفتکش سانچی را برطرف کند.

سفر هیات شورای امنیت سازمان ملل به کابل

هیاتی از شورای امنیت سازمان ملل به منظور دیدار با رهبران افغانستان و بررسی اوضاع در این کشور جنگ‌زده وارد کابل شد.

آمریکا هیاتی برای مذاکره درباره توافق هسته‌ای ایران به اروپا اعزام می‌کند

وزیر امور خارجه آمریکا از اعزام هیاتی به اروپا برای بررسی برجام خبر داد.]]>

بررسی لایحه تجارت درکمیسیون های تخصصی مجلس لغو شد/ این لایحه در مجلس بررسی می شود

تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 146 رای موافق با لغو بررسی لایحه تجارت در کمیسیون های تخصصی مجلس و بررسی این لایحه در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی موافقت کردند.

سفر هیاتی از آمریکا به مناطق تحت کنترل کردهای سوری

هیاتی از آمریکا با سفر به مناطق تحت کنترل کردهای مورد حمایت واشنگتن در سوریه، با آنها دیدار و در خصوص دایر شدن حکومت فدرال در سوریه گفتگو کردند.

محجوب از پاسخ وزیر دادگستری قانع شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جریان طرح سوال از وزیر دادگستری درخصوص ضرورت پرداخت حقوق و پاداش اعضای شورای حل اختلاف خواستار پیگیری از سوی مجلس و وزارت دادگستری شد.

جابری انصاری تهران را به مقصد مسکو ترک کرد

تهران-ایرنا- دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه، بامداد امروز جمعه 29 دی 96، در راس هیاتی تهران را به مقصد روسیه ترک کرد.

مایک پنس با هدف اجرای مواضع جنجالی ترامپ راهی خاورمیانه می شود

تهران – ایرنا – «مایک پنس» معاون رئیس جمهوری آمریکا با هدف مطرح کردن مسائل امنیتی و پیشبرد طرح های ضدایرانی راهی خاورمیانه می شود.

آغاز مذاکرات اربیل و بغداد برای برای بازگشایی فرودگاهها و معابر مرزی

اربیل – ایرنا – براساس اعلام تشکیلات منطقه کردستان عراق هیاتی از این منطقه روز شنبه راهی بغداد می شود تا با وزیر کشور عراق در خصوص بازگشایی فرودگاهها و کنترل معابر مرزی دیدار و گفتگو کند.

لاریجانی:مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته ای را نمی پذیرد

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا در تحریم برخی شخصیت های حقیقی و حقوقی کشور تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته ای را نمی پذیرد و سخنی که رییس جمهوری آمریکا ازتغییرات بیان کرده با تخریب کل تو

طرح چهارخطه شدن جاده تویسرکان- کنگاور آماده بهره برداری است

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون قطعه آخر پروژه چهار خطه کردن جاده تویسرکان به کنگاور تا سه راهی فرسفج آسفالت شده و فقط به خط کشی، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و گارد ریل نیاز دارد.

کمیسیون عمران گزارش تفحص از شهرداری تهران را به مجلس ارائه کند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر کواکبیان از کمیسیون عمران خواست گزارش تفحص از شهرداری تهران را به مجلس ارائه کند.

رئیس مجلس الجزایر با لاریجانی گفتگو کرد

رئیس مجلس الجزایر که به منظور شرکت در کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی در تهران به سر می برد، با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

واکنش هاشمی به شائبه دو شغله بودن صالحی امیری/هنوز استفساریه مجلس را ندیده‌ام

رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: بنده شنیده‌ام استفساریه‌ای از مجلس گرفته شده که صالحی امیری در دو پستِ ریاست کمیته ملی المپیک و معاونت شهرداری تهران می‌تواند مشغول باشد.

اعلام آمادگی مجلس برای حمایت از ساخت سریال‌های فاخر

تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار رییس صداوسیما و 9 نفر از کارگردانان برجسته سریال‌های تلویزیونی گفت: مجلس آماده است تا ازاین‌گونه تولیدات موثر (آثار فاخر) حمایت کند.