سردی روابط انگلیس و آمریکا در پی لغو سفر ترامپ به لندن

لندن - ایرنا - لغو سفر رئیس‌جمهوری آمریکا به انگلیس که برای سومین بار از زمان طرح این موضوع صورت می‌گیرد، از تعمیق سردی روابط سیاسی میان دو کشور، در زمانی که لندن مترصد گسترش روابط اقتصادی خود با واشنگتن برای دوره پسا برگزیت است، حکایت دارد.مطالب مرتبط

ترامپ: روابط آمریکا و انگلیس بسیار بسیار قوی است

علیرغم انتقادهای شدید ترامپ از ترزا می در زمینه برگزیت وی امروز در دیدار با او در لندن تاکید کرد که روابط آنها هیچوقت به این خوبی نبوده است.

سفر ترامپ به انگلیس از نگرانی‌های لندن کم نکرد

لندن – ایرنا – رئیس‌جمهوری آمریکا در حالی انگلیس را ترک کرد که برغم سخنان امیدوارکننده و وعده‌های سازنده، از نگرانی‌های این متحد قدیمی خود کم نکرد و لندن نمی‌تواند مطمئن باشد که ترامپ پس از ملاقات با پوتین بر سر حرف خود باقی خواهد ماند یا نه.

ضرب و شتم شدید سفیر اسبق انگلیس در آمریکا قبل از سفر ترامپ به لندن

رسانه‌های انگلیس گزارش داده‌اند سفیر اسبق انگلیس در آمریکا قبل از سفر ترامپ به لندن مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته است.

تظاهرات گسترده مردم انگلیس در مخالفت با سفر ترامپ به لندن

لندن – ایرنا – موج عظیمی از مخالفان رئیس‌جمهوری آمریکا به دعوت نهادهای حقوق بشری و مخالف جنگ روز جمعه در لندن دست به تظاهرات زدند.

تظاهرات گسترده مخالفان ترامپ در لندن

مردم انگلیس در پی سفر ترامپ به لندن با تظاهرات گسترده خشم و نفرت خود را نسبت به رئیس جمهور آمریکا و سیاست هایش اعلام کردند.

لندن: دیدار ترامپ و پوتین، اتحاد فراآتلانتیک را تضعیف نمی‌کند

سخنگوی دولت انگلیس درباره دیدار رؤسای جمهور آمریکا و پوتین و تاثیر آن بر روابط فراآتلانتیک گفت که این دیدار بر روابط میان واشنگتن و بروکسل اثر منفی نمی‌گذارد.

ترامپ: رابطه آمریکا با انگلیس بسیار قوی است

لندن – ایرنا – ساعاتی پس از انتشار مصاحبه جنجالی نشریه «سان» با رئیس جمهوری آمریکا که در آن، وی طرح پیشنهادی نخست وزیر انگلیس در ارتباط با خروج از اتحادیه اروپا را مانعی در مسیر انعقاد توافق تجارت آزاد میان دو کشور دانست، ترامپ در جمع خبرنگاران رابطه دو ک

ماله کشی ترامپ برای دخالت نابجا در برگزیت

لندن - ایرنا - پس از انتشار گفت وگوی جنجالی رئیس جمهوری آمریکا با نشریه سان درباره روند خروج انگلیس ازاتحادیه اروپا و آینده تاریک روابط تجاری میان این دو، ترامپ تلاش کرد که اظهارات خود را جبران کند، اما کارشناسان این اقدام را در جهت تضعیف متحد سنتی واشنگت

ترامپ خواستار شکایت انگلیس از اتحادیه اروپا شد

لندن – ایرنا – «ترزا می» نخست وزیر انگلیس روز یکشنبه فاش کرد که رئیس جمهوری آمریکا درباره خروج لندن از اتحادیه اروپا به او توصیه کرده از بروکسل شکایت کند.

در 60 شهر انگلیس علیه ترامپ تظاهرات برگزار می شود

لندن – ایرنا – مخالفان رئیس جمهوری آمریکا در دومین روز از اقامت وی در انگلیس، بالون تمسخرآمیز دونالد ترامپ که به شکل نوزادی خشمگین از چهره وی طراحی شده را بر فراز ساختمان پارلمان این کشور به پرواز درآوردند.

تظاهرات گسترده مخالفان ترامپ در لندن

مردم لندن همزمان با سفر ترامپ به انگلیس، دست به اعتراض زدند.

ترامپ درمورد اثرات منفی برگزیت بر روابط تجاری با آمریکا هشدار داد

رئیس جمهور آمریکا هشدار داد که طرحهای پیشنهادی نخست وزیر انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا، بر روابط تجاری انگلیس با آمریکا اثر منفی می گذارد.

مصاحبه ترامپ در انگلیس مورد استقبال قرار نگرفت

لندن – ایرنا – دومین مصاحبه دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا با پیرس مورگان خبرنگار و مجری شبکه آی.تی.وی انگلیس از سوی مردم این کشور با استقبال زیادی روبه رو نشد.

شاهزادگان انگلیس دیدار با ترامپ را نپذیرفته بودند

حواشی پیرموان سفر ترامپ به لندن همچنان خبر ساز است و به تازگی یک رسانه انگلیسی از اقدام دو تن از شاهزادگان خانواده سلطنتی در مورد رد دیدار با ترامپ در لندن خبر داده است.

ترامپ خطاب به می: هرکاری می‌خواهید بکنید فقط مطمئن شوید که می‌توانیم با هم تجارت کنیم

رییس جمهور آمریکا روز جمعه در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر انگلیس، از شدت انتقاداتش به طرح خروج انگلیس از اتحادیه اروپا کاست و ترزا می را تحسین و تاکید کرد که روابط دو جانبه میان انگلیس و آمریکا "هیچ‌گاه از این قوی‌تر نبوده است".

تصاویر | تظاهرات علیه حضور رئیس جمهور آمریکا در لندن؛ «نه به ترامپ نه به جنگ»

شمار زیادی از ساکنان پایتخت انگلیس همزمان با ورود رئیس جمهور آمریکا به لندن علیه وی تظاهرات کردند.

جنگ لفظی ترامپ و شهردار مسلمان لندن

شهردار لندن گفت که سخنان ترامپ پیام های نفرت را تقویت کرده و به راست‌گرایی دامن می‌زند. وی گفته بود که ترامپ باید این مساله را درک کند که انگلیس همواره آماده است به شیوه‌ای محترمانه دیدگاه‌های وی را به چالش بکشد بدون توجه به اینکه شاید احساسات وی جریحه‌دا

تظاهرکنندگان ضد ترامپ در لندن بادکنک او را به هوا می فرستند

­تظاهرکنندگان در پایتخت انگلیس روز جمعه خود را برای برپایی تظاهرات در اعتراض به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به این کشور آماده کردند.

بازداشت 6 نفر از تظاهرات کنندگان ضد ترامپ در لندن

پلیس لندن اعلام کرد که شش نفر را در جریان تظاهرات اعتراضی ضد حضور ترامپ در انگلیس بازداشت کرده است.

فیلم/ اعتراض مردم لندن به حضور ترامپ با بالون «بچه ترامپ»

مردم لندن با بالون «بچه ترامپ» اعتراض خود را نسبت به حضور رئیس‌جمهور آمرکا در انگلیس اعلام کردند.