تیم فوتبال پیشکسوتان یزد بر کهگیلویه و بویراحمد غلبه کرد

یزد - ایرنا - تیم فوتبال پیشکسوتان شهید نصیری یزد ، تیم کهگیلویه و بویراحمد را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی] [ فوتبال و فوتسال]


مطالب مرتبط

اجرای 5 طرح ملی آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد

قائم مقام شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج طرح ملی آبرسانی کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بیش از یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در دست اجرا است.

قضاوت کمک داور ملی کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر فوتبال کشور

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: «محمد راهی» کمک داور ملی این استان و اهل شهر دوگنبدان در یکی از دیدارهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قضاوت می کند.

هفته اول مسابقات فوتبال پیشکسوتان خراسان شمالی

رقابت های فوتبال پیشکسوتان استان با سه دیدار برگزار شد

برگزاری پنج دیدار در فوتبال سوپر لیگ باشگاه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفته چهارم دور رفت رقابت های فوتبال سوپر لیگ باشگاه های این استان عصر جمعه با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار و 14 گل به ثمر رسید.

پیگیری هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفته سوم دور رفت رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های این استان عصر جمعه با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف استان پیگیری شد.

میزان بارندگی های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته در این استان با 27.5 میلیمتر در لوداب بویراحمد بوده است.

مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای برفگیر کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

تعطیلی مدارس 6 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل گرد و خاک

یاسوج- ایرنا- مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده، باشت و گچساران روز یکشنبه به دلیل گردوخاک تعطیل است.

تعطیلی مدارس 6 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل گرد و خاک

یاسوج- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده، باشت و گچساران روز یکشنبه به دلیل گردوخاک تعطیل است.

تعطیلی مدارس 6 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل گرد و خاک

یاسوج- ایرنا- مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده، باشت و گچسارامروز یکشنبه به دلیل پدیده گردوخاک تعطیل شده است.

مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای برفگیر کهگیلویه و بویراحمد در پی بارش برف

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

تعطیلی مدارس 6 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی مدارس شهرستان‌های گچساران، کهگیلویه، چرام، باشت، لنده و بهمئی به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

کهگیلویه و بویراحمد بارانی شد/ بارش برف در ارتفاعات

یاسوج- با ورود سامانه بارشی به کهگیلویه و بویراحمد هوای استان بارانی شده است و در مناطق کوهستانی برف می بارد.

آبرسانی با تانکر سیار به ۱۴۶روستای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری ۱۴۶ روستای این استان با تانکرسیار آبرسانی شدند.

672 کیلومتر راه در کهگیلویه و بویراحمد در 5 سال ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در قالب برنامه پنج ساله ساخت 672 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و راه روستایی در این استان عملیاتی خواهد شد.

قضاوت داور ملی فوتبال کهگیلویه وبویراحمد در لیگ دسته یکم جام آزادگان

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: «روح الله شریفی» داور ملی فوتبال استان و کشور در لیگ دسته یکم باشگاه های کشور جام آزادگان قضاوت می کند .

کاهش 50 میلیمتری باران در کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا -کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان بارندگی در این استان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 میلیمتر کاهش یافته است.

لوداب بارانی‌ترین شهر کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بارندگی‌های امروز 30 دی‌ماه، لوداب با ثبت 27.5 میلی‌متر بارش باران در بین شهرهای این استان بیشترین بارندگی را داشت.

گرد و خاک دید افقی را در چهار شهر کهگیلویه و بویراحمد کاهش داد

گچساران- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گرد و خاک دید افقی را در شهرهای دوگنبدان، دهدشت، یاسوج، سی سخت و منطقه امامزاده جعفر را کاهش داده است.

تیترهای نخست روزنامه‌های 27 دی کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه‌های کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه 27 دی 1396 تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز مانند توزیع اعتبارات و تخلفات ساخت و ساز انتخاب کرده‌اند.