عقب نشینی ترامپ برای توهین به ملت های آفریقایی

تهران – ایرنا – روزنامه انگلیسی «گاردین» نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در توییتی، استفاده از لفظ «کشورهای گند و کثافت» را در توصیف هائیتی، السالوادور و چندین کشور آفریقایی ، تکذیب کرد.مطالب مرتبط

الشروق :حکام عرب باید مانع توهین های ترامپ شوند

الجزیره-ایرنا- تارنمای «الشروق» مصر در مقاله ای به قلم «عماد الدین حسین» با عنوان «چرا ترامپ به حکام عرب توهین می کند»، نوشت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی آمریکا علنی به عرب ها توهین و از آن ها باجگیری می کند و به همین دلیل حکام عرب باید مقابل او بایس

دیدگاه مسئول ارشد حزب‌ الله درباره جوسازی نتانیاهو و توهین‌های مکرر ترامپ به عربستان

یک مسئول ارشد جنبش حزب الله لبنان به توهین‌های پیاپی رئیس جمهوری آمریکا به رژیم سعودی واکنش نشان داد.

همسر ترامپ: با برخی توییت های دونالد موافق نیستیم

الجزیره-ایرنا- «ملانیا ترامپ» همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که در چارچوب دیدار یک هفته ای از برخی کشورهای آفریقایی روز گذشته وارد مصر شد، در خصوص توییت های همسرش گفت که همیشه با آن ها موافق نیست و نظر و نصیحت های صادقانه خود را به او می گوید .

باج خواهی ترامپ تاج و تخت سعودی را به لرزه درآورد

تهران-ایرنا- سایت 'الخلیج اونلاین' در مطلبی با تاکید بر اینکه حکام سعودی در برابر باج خواهی اخیر ' دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا سکوت کردند، نوشت: ترامپ با این باج خواهی های توهین آمیز تاج و تخت پادشاهی سعودی ها را به لرزه در آورده است.

توهین به مردم برای پوشاندن بی‌سوادی برخی حامیان FATF

یک خبرگزاری دولتی در گزارشی توهین آمیز، دانشجویان و اساتید و عموم مردم معترض به لوایح استعماری را مورد تمسخر قرار داد.

پنگوئن های آفریقایی در معرض خطر انقراض

به علت تغییرات آب و هوایی جمعیت پنگوئن های آفریقایی کاهش پیدا کرده است.

حاشیه های پررنگ تر از متن سفر ملانیا ترامپ به آفریقا

الجزیره -ایرنا - «ملانیا» همسر «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه هفته گذشته، اقدام به دیداری یک هفته ای از برخی کشورهای آفریقایی کرد و هدف از آن اقدامات انساندوستانه اعلام شد اما به نظر می رسد حاشیه های این سفر بیشتر مورد توجه رسانه های منطقه ای و

منتقد عربستانی : ترامپ سعودی ها را زیر پا خرد می کند

تهران -ایرنا - استاد دانشگاه انگلیس و از منتقدان برجسته دولت سعودی در مطلبی نوشت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با بی سابقه ترین اصول سیاسی و دیپلماتیک با آگاهی نسبت به ضعف سعودی ها به آنان توهین کرده و آنها را زیر پا خرد و خوار می کند.

توهین به یک ایرانی و اختلاف در تیم‌های ملی فوتبال/ فدراسیون کجای کار است؟

اختلاف بین تیم‌ملی بزرگسالان و امید و توهین‌ آشکار دستیار کی‌روش به حمید استیلی موضوعی است که اگر به آن رسیدگی فوری نشود، تبعات جبران ناپذیری برای فوتبال ملی ایران به همراه خواهد داشت.

انصارالله: حاضریم از عربستان در برابر توهین‌های ترامپ دفاع کنیم

رئیس شورای عالی سیاسی یمن وابسته به انصارالله تأکید کرد اگر عربستان حمله به یمن را متوقف کند و موضع درستی در قبال تهدیدات دونالد ترامپ بگیرد، انصارالله از این موضع حمایت خواهد کرد.

عربستان بالاخره به توهین‌های مکرر ترامپ واکنش نشان داد

یک منبع مسئول عربستان بدون اشاره به نام رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که این کشور تهدیدات و تلاش‌ها برای آسیب زدن به عربستان را نمی‌پذیرد.

نصرالله: ترامپ به صورت علنی غارتگری می کند

بیروت - ایرنا - دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به سخنان اخیر «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، گفت: دولت های پیشین ایالات متحده با روش های دیپلماتیک و با احترام غارتگری می کردند اما امروز کسی آمده که به صورت علنی، آشکار و با توهین غارت می کند.

سیدحسن نصرالله: حکام عرب بین توهین‌های ترامپ و زندگی عزت‌مندانه یکی را انتخاب کنند

سید حسن نصرالله در سخنرانی تلویزیونی خود تاکید کرد: اظهارات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه واشنگتن در مقابل پول از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس حمایت می‌کند و اظهاراتش درباره اینکه ایران قادر بود در عرض ۱۲ دقیقه منطقه را بگیرد، نشان از آن دا

انتقاد کدخدایی از برخی توهین‌ها به نهاد قانونگذاری کشور

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: لازم است دغدغه‌های مردم مورد توجه نمایندگان قرار گیرد و از طرفی انتقادها نیز نباید همراه با توهین باشد.

طاهری: کجای دنیا با بلندگو به مربی حریف توهین می‌کنند؟/ قائدی روح بزرگی دارد

دستیار شفر معتقد است سرمربی آلمانی آبی‌ها حاشیه‌ای ندارد و این هواداران مسجدسلیمانی هستند که با بلندگو به وی توهین کرده‌اند.

جزییات ۷ ماه حبس برای متهم توهین کننده به رئیس‌جمهوری و وزیر راه و شهرسازی/ حکم قطعی و قابل اجراست

مشاور حقوقی وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که فرد توهین کننده به وزیر راه و شهرسازی، با حکم دادگاه متهم شناخته شده است، گفت: حکم ۷ ماه حبس برای متهم قطعی است که از شعب تجدیدنظر استان تهران صادر شده و هم‌اکنون در صدد اجرای حکم هستیم. ]]>

محکومیت حسن عباسی به ۷ ماه حبس به اتهام توهین به رییس‌جمهور

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی معاونت حقوقی رییس جمهور، از صدور حکم ۷ ماه حبس برای حسن عباسی به اتهام توهین به رییس جمهور و وزیر راه خبر داد و گفت: این حکم قطعی است و بزودی اجرا می‌شود.

حاجیلو: توهین بازیکن نفت به مربی استقلال قابل پذیرش نیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال به اظهارات سرمربی نفت مسجدسلیمان واکنش نشان داد و گفت: مگر می شود توهین بازیکن شما به کادر فنی استقلال را نادیده گرفت؟

عقب‌نشینی ترامپ از تهدید‌های علیه عربستان

رییس‌جمهوری آمریکا از قرارداد‌های فروش تسلیحات به عربستان دفاع کرد.]]>

توهین بازیکن نفت به مربی استقلال قابل پذیرش نیست/ شفر مقصر نبود

سرپرست تیم فوتبال استقلال به اظهارات سرمربی نفت مسجدسلیمان واکنش نشان داد و گفت: مگر می شود توهین بازیکن شما به کادر فنی استقلال را نادیده گرفت؟