اعتصاب کارکنان حمل و نقل عمومی در ایتالیا

رم - ایرنا - کارکنان بخش حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و مترو در شهر رم پایتخت ایتالیا دست به نخستین اعتصاب در سال جدید میلادی زدند.مطالب مرتبط

اعتصاب کارکنان حمل و نقل عمومی، پایتخت ایتالیا را فلج کرد

رم - ایرنا - اعتصاب 24 ساعته کارکنان بخش حمل و نقل عمومی، شهر رم پایتخت ایتالیا را فلج کرد و هزاران مسافر در پایتخت ایتالیا سرگردان شدند.

اعتصاب کارکنان سامانه حمل و نقل عمومی در پایتخت ایتالیا

اتحادیه های بخش حمل و نقل ایتالیا با اعلام دو اعتصاب همزمان در بخش اتوبوسرانی و مترو باعث آشفتگی در ترافیک شهر رم شدند.

ادامه اعتصاب عمومی معلمان سودانی/ داروخانه‌ها هم به اعتصاب پیوستند

اتحادیه مشاغل سودان اعلام کرد داروخانه‌های این کشور قصد دارند در تمامی بیمارستان‌های دولتی اعتصاب عمومی را آغاز کنند. همچنین کمیته معلمان سودان بار دیگر از اعتصاب عمومی این صنف در این کشور خبر داد.

اعتصاب عمومی در تونس در سالروز انقلاب

یک مسئول در اتحادیه مشاغل تونس از ادامه اعتصاب عمومی در این کشور در آستانه هشتمین سالگرد انقلاب مردمی خبر داد.

اعتصاب سراسری تونس را فرا گرفت

اعتصاب سراسری کارکنان دولتی درتونس به دعوت بزرگ‌ترین اتحادیه مشاغل تونس در اعتراض به مخالفت حکومت با افزایش حقوق و دستمزدها از امروز (پنجشنبه) آغاز شد.

اعتصاب در 8 فرودگاه آلمان

تهران - ایرنا - کارکنان هشت فرودگاه آلمان از جمله بزرگترین فرودگاه این کشور در فرانکفورت با آغاز اعتصاب از بامداد امروز(سه شنبه) تردد هوایی را فلج کرده اند.

سرگردانی ۲۲۰ هزار مسافر در پی اعتصاب کارکنان فرودگاه‌های آلمان

اتحادیه «وردی» آلمان اعلام کرد که این اعتصاب از ساعت دو صبح تا هشت شب سه‌شنبه به وقت محلی در فرودگاه‌های فرانکفورت، مونیخ، هانوفر، برمن، هامبورگ، لایپزیگ، درسدن و ارفورت به اجرا درخواهد آمد. ]]>

اعتصاب عمومی تونس را فراگرفت/مخالفت دولت با افزایش دستمزد، معترضان را جری کرد

اتحادیه مشاغل تونس، در فراخوانی از کارگران خواست که در اعتصاب امروز شرکت کنند.]]>

بار سنگین بدهی دولتی بر دوش مردم ایتالیا

گوئیدو گروسی، کارشناس امور اقتصادی ایتالیا گفت:« افزایش روز افزون بدهی عمومی ایتالیا موجب شکنندگی اقتصاد شده و مردم را به اینده بدبین کرده است».

اعتصاب عمومی تمام تونس را فرا می‌گیرد

اتحادیه مشاغل تونس امروز پنجشنبه اعتصاب فراگیری را که شامل فرودگاه‌ها، بنادر و قطارهاست در اعتراض به مخالفت دولت این کشور با افزایش دستمزدها آغاز می‌کند.

معلمان «دنور» نیز به دلیل دستمزدهای پائین اعتصاب می‌کنند

بعد از اعتصاب معلمان در لس آنجلس، اینک معلمان شهر دنور در آمریکا قرار است بعد از 25 سال کلاس‌های درس را به نشانه اعتصاب ترک کنند.

ادامه اعتصاب در سودان؛ تشدید اعتصاب بیمارستان‌ها در میان مخالفت مدارس

فلج شدن فعالیت بخش‌های مختلف در تونس در پی اعتصاب سراسری

بزرگترین اتحادیه مشاغل تونس امروز (پنج‌شنبه) دست به اعتصاب سراسری در این کشور زد که موجب فلج شدن بسیاری از بخش‌ها از جمله پروازها، بخش بهداشت و حمل و نقل شد.

ادامه اعتصاب گسترده معلمان لس‌آنجلسی

گزارش‌ها از تداوم اعتصاب گسترده چند ده‌هزار نفری معلمان در لس آنجلس و از رونق افتادن کلاسهای درس در این شهر آمریکا حکایت دارد.

گردهمایی کارکنان دانشگاه جهرم صنفی بوده است

شیراز-ایرنا- مسئول روابط عمومی دانشگاه جهرم گفت: گردهمایی کارکنان این دانشگاه که امروز (بیست و چهارم دی) در این مکان برگزار شد، صنفی و رفاهی بوده و آنچه که در یکی از سایت های خبری در این مورد بازتاب داده شده، صحت ندارد.

اخلال در نظام حمل‌ونقل تونس در پی اعتصاب یک‌روزه

اتحادیه کارگری تونس دست به اعتصاب سراسری و یک روزه زد. ]]>

اعتصاب سراسری در تونس آغاز شد

تهران-ایرنا-اعتصاب سراسری در تونس که اتحادیه مشاغل این کشور در نتیجه بی پاسخ ماندن خواسته ها از دولت درباره افزایش دستمزدها به آن دعوت کرده بود از صبح امروز آغاز شد.

تداوم بحران مالی در ایتالیا

بار سنگین بدهی دولتی ایتالیا همچنان بر دوش مردم این کشور سنگینی می‌کند.

اسامی شهدا و مصدومان حادثه هواپیمای بوئینگ 707 اعلام شد

تهران - ایرنا - روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی با اعلام اسامی شهدا و مصدومان سانحه هواپیمای بوئینگ 707 اعلام کرد: در این حادثه 13 نفر از کارکنان این نیرو و دو نفر از کارکنان سازمان گوشت، به فیض شهادت نائل آمدند.

اتحادیه مشاغل تونس مردم را به اعتصاب دعوت کرد

تهران - ایرنا - معاون دبیرکل اتحادیه مشاغل تونس گفت: مذاکره با دولت درباره افزایش دستمزدها شکست خورده و این اتحادیه به اعتصاب ادامه می دهد.