کوهنوردی یکی از ورزشهای مفرح و جذابه که مشتاقان زیادی داره+گزارش

بسیاری از مشتاقان این رشته ورزشی در روزهای تعطیل به اتقاق دوستان و خانواده برای کوهنوردی به ارتفاعات دشت میشان می روند.مطالب مرتبط

66 هزار کوهنورد در ایران سازماندهی شده اند

ایلام - ایرنا - دبیر فدراسیون کوهنوردی گفت: 66 هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده در رشته کوهنوردی در بخش آقایان و خانم ها در کشور فعالیت می کنند.

66 هزار کوهنورد در ایران سازماندهی شده اند

ایلام - ایرنا - دبیر فدراسیون کوهنوردی گفت: 66 هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده در رشته کوهنوردی در بخش آقایان و خانم ها کشور فعالیت می کنند.

کوهنوردی 62 ساله در کاشان جان باخت

کاشان- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از جان باختن مردی 62 ساله هنگام کوهنوردی در ارتفاعات حومه این شهرستان خبر داد.

نایب رئیس فدراسیون کوهنوردی: بانوان سنگنورد در جاکارتا شانس مدال هستند

نائب رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: در بخش بانوان مسابقات جاکارتا شانس مدال خواهیم داشت.

دوندگان کوهستان فارس در رقابت های کشوری صاحب مقام شدند

شیراز- ایرنا- رئیس هیات کوهنوردی استان فارس گفت: تیم دوی کوهستان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این استان در پنجمین دوره رقابت های اسکای رانینگ قهرمانی کشور در هر2 بخش آقایان و بانوان، مقام سوم انفرادی و همچنین مقام نخست تیمی را از آن خود کرد.

ترامپ : انتظار زیادی از دیدار با پوتین ندارم

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه گفت که از دیدار با ولادیمیر پوتین همتای روس خود در هلسینکی انتظار زیادی ندارد.

از شایعه تا واقعیت برگزاری اردوی مختلط تیم ملی سنگنوردی

اخیرا و در جریان برگزاری اردوی سنگنوردی در همدان، تصاویرمختلطی از خانم‌ها و آقایان ورزشكار در فضای مجازی منتشر شد كه البته رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان و نایب رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزاری مختلط این برنامه را رد كردند.

اعتراض فدراسیون کوهنوردی به راهسازی در مسیر جنوبی قله دماوند

فدراسیون کوهنوردی در رابطه به راهسازی در مسیر جنوبی قله دماوند اعتراض و بیانیه‌ای را صادر کرد.

49راس اسب در هفته چهارم کورس بندرترکمن مسابقه دادند

گرگان - ایرنا - مشتاقان ورزش اصیل و سنتی اسبدوانی در بندرترکمن ، عصرجمعه در هفته چهارم مسابقات کورس تابستانه شاهد رقابت 49راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند.

پارک دایناسورها در پرتغال

پارک دایناسور ها در بخشی از پرتغال افتتاح شده که بقایای حیوانات زیادی در آنجا کشف و سبب جلب افراد مشتاق زیادی شده است.

باید به دانشجویان اعتماد کنیم/رغبت به انواع فعالیت‌های دانشجویی کاهش یافته است

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی فضای دانشجویی این دانشگاه را بسیار مفرح و با نشاط توصیف کرد و گفت: خوشبختانه این دانشگاه هیچ دانشجوی امنیتی یا بازداشت شده ندارد و اگر در مواردی نیز دانشجویان دچار مشکل شده‌اند، مسئولان دانشگاه مسائل آنها را با جدیت پیگیری

دلنوازی «دالامپر» در منطقه مرزی زیوه/ لذت کوهنوردی در مسیر دالامپر

دالامپر یکی از مناطق زیبای گردشگری آذربایجان غربی این روزها با آمدن بهار، عجیب دلنوازی می کند و زیبایی هایش را به رخ طبیعت می‌کشد.

صعود آتش نشانان سبزواری به سهند و سبلان

تیم کوهنوردی دو نفره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار به تازگی موفق به صعود قله های سهند و سبلان شد.

فضای امنیتی در دانشگاه بهشتی نداریم/رغبت به انواع فعالیت‌های دانشجویی کاهش یافته است

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی فضای دانشجویی این دانشگاه را بسیار مفرح و با نشاط توصیف کرد و گفت: خوشبختانه این دانشگاه هیچ دانشجوی امنیتی یا بازداشت شده ندارد و اگر در مواردی نیز دانشجویان دچار مشکل شده‌اند، مسئولان دانشگاه مسائل آنها را با جدیت پیگیری

مسابقات انتخابی ورزشهای زورخانه ای وکشتی پهلوانی استان

مسابقات قهرمانی زورخانه ای استان وکشتی پهلوانی با معرفی تیم ها و نفرات برتر در شهر سی سخت به پایان رسید

بخش خبری 18-3-97

در این مجموعه خبری به گزارش سال روز شهادت امام صادق (ع)، وضعیت آب آبادان، ارتباط تلفنی با مدیر آبفا آبادان، گزارش آب خرمشهر، تعطیلی چهارشنبه و صرفه جویی در انرژی، گزارش حادثه توفان در خرمشهر، خبرهای کوتاه و ورزشی پرداخته شد.

حضور تیم کوهنوردی استان در صعود سراسری کارگران کشور

آقایان علیزاده، لطفی و خانم ها تذکاری و ترش آبی به عنوان تیم خراسان جنوبی در سومین مرحله صعود سراسری کوهنوردان کارگر کشور شرکت کردند.

گزارش عملکرد ۳ ماه نخست ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری

در سه ماهه نخست سال جاری توسط ستاد صیانت از آثار سینمایی، سمعی و بصری ۱۱ عملیات در تهران انجام شد که حاصل آن، کشف تعداد زیادی لوح فشرده غیر مجاز بوده است.

گزارش عملکرد 3 ماه نخست ستاد صیانت از آثار سینمایی، سمعی و بصری

در سه ماهه نخست سال جاری توسط ستاد صیانت از آثار سینمایی، سمعی و بصری 11 عملیات در تهران انجام شد که حاصل آن، کشف تعداد زیادی لوح فشرده غیرمجاز بوده است.

مراتع ایران ثروتی زیر پای دام ها

تهران-ایرنا-مراتع ثروت‌های ملی هستند که می‌توانند زمینه اشتغال و درآمدزایی افراد زیادی را فراهم کنند؛ اما در سال های اخیر به دلیل چرای بی رویه، فرسایش خاک، تغییرات اقلیمی، خشکسالی و برداشت بیش از حد از ذخایر طبیعی باعث نابودی بخش‌های زیادی از مراتع کشور ش