مطالبات صادقانه و بحق مردم + آلبوم

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدران هزارن نفر از مردم قم، مطالبات صادقانه و بحقّ مردم و حرکات وحشیانه اغتشاشگران را از یکدیگر تفکیک کردند.مطالب مرتبط

مطالبات صادقانه و بحق مردم + آلبوم

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدران هزارن نفر از مردم قم، مطالبات صادقانه و بحقّ مردم و حرکات وحشیانه اغتشاشگران را از یکدیگر تفکیک کردند.

مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات تخریب‌گرانه یک گروه جداست

حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه انقلاب ریشه دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کند، خاطرنشان کردند: مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات تخریب‌گرانه یک گروه جداست.

مدیران درباره مطالبات مردم پاسخگو باشند

امام جمعه آبادان خطاب به مسئولان گفت: مطالبات صادقانه مردم نباید بدون پاسخ بماند.

مطالبات صادقانه شهروندان از نگاه رهبری

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب در سخنان دیروز خود پشت پرده ناآرامی های اخیر و توطئه تازه دشمنان کشور را برای همگان تشریح کرده و ضمن حمایت مجدد از مسوولان، رسیدگی جدی به حقوق و مطالبات صادقانه شهروندان را عنوان کردند.

رهبر انقلاب: باید بین مطالبات به‌حق مردم و حرکات وحشیانه تفکیک قایل شد/ مطالبات مردم ربطی به پرچم آتش‌زدن و توهین به قرآن و اسلام ندارد

تهران - ایرنا – رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در این روزها تحلیل‌های گوناگونی در مورد وقایع اخیر انجام گرفت که یک نقطه‌ تقریباً مشترکی وجود داشت و آن تفکیک بین مطالبات صادقانه و به‌حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب‌گرانه‌ یک گروه است. این‌ها باید از

خدمت صادقانه به مردم ادامه راه شهدا است

تهران- استاندار تهران در دیدار با خانواده شهید والامقام «مسعود علیمحمدی» گفت: خدمت صادقانه به مردم ادامه راه شهدا است.

امام خامنه‌ای: بین حرکات وحشیانه و اعتراضات مردم باید تفکیک قائل شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: بین مطالبات صادقانه و به‌حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب‌گرانه‌ یک گروه باید تفکیک قائل شد.

کنعانی مقدم: مطالبات مردم بحق است/ احزاب می توانند این مطالبات را مدیریت کنند

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب سبز با بیان این که مطالبات مردم بحق بوده و حق مردمسالاری دینی است که نقد و اعتراض کنند گفت: احزاب می توانند این مطالبات را مدیریت و خواسته های بحق مردم را بر اساس قانون مطالبه کنند.

تاکید استاندار و امام جمعه کرمان بر پیگیری مطالبات مردم از سوی مسولان

رزم حسینی: ما به دنبال طرحی در شورای تامین هستیم که مردم به بیان مطالبات خود بپردازند وآمادگی داریم با عذرخواهی از مردم که باید فرهنگ آن در بین مسئولان نهادینه شود به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

همه در برابر مطالبات مردم مسئولیم و کسی نباید از وظایف خود شانه خالی کند

قم - ایرنا - امام جمعه موقت قم گفت: همه ما در برابر مطالبات مردم مسئولیم و هیچ کس نمی تواند از تکلیف و وظیفه خود شانه خالی کند، مسئولان باید با برنامه های کوتاه مدت و عملی برای پاسخگویی هرچه سریعتر به مطالبات مردم تلاش کنند.

مطالبات مردم با پاس دادن به دولت‌های قبل حل نمی‌شود‌ + فیلم

فعالان سیاسی و فرهنگی در میزگرد تخصصی "بررسی نقش آسیب‌های اجتماعی در اعتراضات مردمی و اغتشاشات اخیر" با تاکید بر حق بودن مطالبات مردمی اظهار داشتند: دولت با فرار به جلو و طرح مسایل حاشیه ای از پاسخ به مطالبات مردم طفره می رود.

دشمن می‌خواهد در پوشش مطالبات به‌حق، مطالبات ناحق را مطرح کند/ خوش‌بینی به غرب و آمریکا حماقت است

امام جمعه موقت بیرجند گفت: اکثریت مردم مطالبات به‌حق اقتصادی داشته و خواهان زندگی آبرومند و با آرامش و آسایش هستند، اما دشمن می‌خواهد در پوشش مطالبات به‌حق، مطالبات ناحق را مطرح کند.

خبر خوب باید صادقانه، جامع و سازنده باشد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خبر خوب، صادقانه، جامع، سازنده و بدون تخریب است به طوریکه متوسل به جذب نباشد.

هنرنمایی تریو شوسون؛ منتخب مجله گرامافون در تهران+فیلم

اعضای گروه «تریو شوسون» از فرانسه که پنجمین آلبوم آنها به تازگی منتشر شده و از سوی مجله گرامافون به عنوان آلبوم ماه انتخاب شده، راهی تهران می‌شوند تا بخش‌هایی از این آلبوم را برای مخاطبان ایرانی اجرا کنند.]]>

پیگیری مطالبات مردم از کانال بهارستان

نمایندگان مجلس امروز در نشست علنی خانه ملت خواستار رسیدگی عاجل مسئولان به مطالبات و مشکلات مردم شدند.

«مطالبات سراسری» مردم چیست؟

عملی شدن وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور؛ رفع بیکاری جوانان؛ افزایش یارانه اقشار کم‌درآمد؛ افزایش قدرت خرید مردم؛ به رسمیت شناختن مشکلات و حرف دل مردم؛ مبارزه با فساد از طریق شفاف‌سازی و جلوگیری از رانت‌بازی‌ها در صدر مطالبات مردم قرار دارد.

مطالبات به‌حق مردم، از طرق قانونی پیگیری شود

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: مطالبات به حق مردم باید از طرق قانونی پیگیری شود و مردم نگرانی ها و دغدغه های خود را به صورت قانونی به گوش مسئولان برسانند.

قبول صادقانه مردم‌سالاری دینی

رهبر حکیم انقلاب اسلامی همواره نه فقط نتیجه انتخابات را پذیرفته‌اند بلکه در انجام وظایف قانونی از منتخب مردم حداکثر حمایت را کرده‌اند و هرگاه کسانی از هر طیف در صدد تضعیف منتخبین مردم بوده‌اند، با آنان برخورد کرده‌اند.

مسئولان پیگیر مطالبات مردم باشند

مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید از سوی مسئولان نادیده گرفته شود.

دولتمردان پاسخگوی مطالبات مردم باشند

ائمه جمعه شهرستان‌های استان خراسان جنوبی با بیان اینکه حرکت عظیم مردم ایران در محکومیت اغتشاشات اخیر بی‌نظیر بود تاکید کردند: دولتمردان باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.