تاکنون حادثه ای گزارش نشده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: تاکنون حادثه خاصی گزارش نشده است.مطالب مرتبط

بارندگی‌های اخیر مشکلی در بیرجند ایجاد نکرد

فرماندار بیرجند با بیان اینکه مجموع بارندگی 48 ساعت گذشته تا ساعت 18 امروز 6.8 میلی‌متر بوده است گفت: تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر حادثه و یا خسارت احتمالی بر اثر بارندگی‌های اخیر در شهرستان بیرجند گزارش نشده و شرایط تحت کنترل است.

مورد امنیتی در مناطق سیل زده خوزستان گزارش نشده است

اهواز - معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: باوجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی، خوشبختانه به لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

هیچ مفقودی در استان‌های سیل زده گزارش نشده است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: تاکنون هیچ گونه مفقودی در استان‌های سیل‌زده نداشته‌ایم و ۷۱ نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادند

طغیان بیماری روده ای در خوزستان گزارش نشده است

اهواز - ایرنا - سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: هیچ گونه طغیان بیماری های روده ای در مناطق سیل زده استان گزارش نشده و همه چیز عادی و تحت کنترل است.

هیچ‌ بیماری واگیرداری در گمیشان گزارش نشده است

فرماندار گمیشان گفت: بر اساس گزارشات تاکنون هیچ گونه بیماری واگیردار در سطح شهرستان گمیشان وجود نداشته است.

موردی از مفقودی افراد دراستان‌های سیل زده گزارش نشده است

تهران- ایرنا- رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون هیچ گونه مورد مفقودی افراد در استان‌های سیل‌زده نداشته‌ایم و 71 نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادند.

با وجود آب‌گرفتگی هور العظیم مورد امنیتی گزارش نشده است

معاون عملیات ناجا گفت: با وجود آب‌گرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

لایروبی تالاب "کیاکلایه" لنگرود تاکنون انجام‌نشده است

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه لایروبی تالاب کیاکلایه تاکنون انجام‌ نشده و بلاتکلیف است افزود: ساماندهی رودخانه‌ها از دیگر اقداماتی است که در شهرستان در حال انجام است ولی نیاز به توجه و همکاری بیشتر سازمان آب منطقه‌ای با مسؤولین شهرستان است.

پلیس آگاهی با اقتدار در کنار سیل‌زدگان

رئیس پلیس آگاهی ناجا: با توجه به طرح‌های اجرا شده و حضور فعالانه کارآگاهان پلیس آگاهی در مناطق سیل‌زده، هیچ گونه مشکل امنیتی و ناامنی تاکنون گزارش نشده است.

پلیس آگاهی با اقتدار در کنار سیل‌زدگان است

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: با توجه به طرح‌های اجرا شده و حضور فعالانه کارآگاهان پلیس آگاهی در مناطق سیل‌زده، هیچ گونه مشکل امنیتی و ناامنی تاکنون گزارش نشده است.

هیچ مورد مفقودی در استان‌های سیل زده گزارش نشده است

دسته‌های ملخ وارد مزارع جنوب استان کرمان نشده اند

جیرفت - رئیس جهاد کشاورزی جنوب کرمان با اشاره به اینکه تاکنون ملخ‌ها در جنوب استان کرمان وارد مزارع نشده اند، گفت: در حال حاضر این آفت به مراتع و علفزارها هجوم آورده اما شرایط تحت کنترل است.

تاکنون شکایتی در خصوص تاکسی اینترنتی واصل نشده/ شایعه پرداز سیل در تهران نداشته‌ایم

ضدعفونی اولویت بهداشت در مناطق سیلزده

موردی از ابتلا به وبا تاکنون در گلستان مشاهده نشده است .

درخواستی برای کنسرت خوانندگان باکو در تبریز ارایه نشده است

تبریز-ایرنا- معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی اعلام کرد: تاکنون درخواستی مبنی بر برگزاری کنسرت خوانندگان زن جمهوری آذربایجان در تبریز به این معاونت ارایه نشده است.

فرصت سازی از حادثه سیل و تهدیدهای پیش رو

تهران-ایرنا- درحالی که بحران سیل و کمک به آسیب دیدگان همچنان مساله نخست کشور است، رسانه های داخلی نیز با اشاره به فرصت سازی از این حادثه و تهدیدهای پیش رو، این موضوع را سرخط اخبار و گزارش های خود قرار داده اند.

پوشش 92 حادثه با تلاش امدادگران هلال احمر

امدادگران جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، از آغاز امسال تاکنون 92 حادثه پوشش دادند.

هیچ موردی از ابتلا به وبا در گلستان مشاهده نشده است

معاون فنی مرکز بهداشت استان گلستان گفت: ضدعفونی مناطق سیل‌زده از اولویت‌های بهداشت در استان قرار دارد و تاکنون موردی از ابتلا به وبا در مناطق سیل‌زده مشاهده نشده است.

تاکنون ۵۰۰ میلیارد تومان به مناطق سیل‌زده اختصاص یافت

گرچه هنوز وضعیت نهایی خسارات وارده به مناطق سیل زده مشخص نیست و منابع لازم و محل آن برای پرداخت هزینه‌های پیش‌آمده معین نشده است، اما تاکنون دستور پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان تنخواه برای تامین هزینه‌های اولیه آن صادر شده است.

مدیر شبکه نسیم نباید توبیخ می‌شد/اخبار سیل امسال غریبانه منتشر شد

یک روزنامه‌نگار باسابقه درباره عملکرد رسانه‌های رسمی پس از گذشت حدود یک ماه از حادثه سیل در شهرهای مختلف کشور، گفت: جای گزارش‌های میدانی در مناطق سیل‌زده بسیار خالی است و این وظیفه رسانه است که گزارش میدانی تهیه کند.