رفع مشکلات معیشتی خواسته به حق مردم از مسئولان

مردم قدرشناس ایران از مسئولان برای رفع مشکلاتشان درخواست به حقی دارند که باید به آن عمل شود.مطالب مرتبط

کردستان|ماموستا شیرزادی: مسئولان ‌به فکر حل مشکلات معیشتی مردم باشند

امام جمعه مریوان با انتقاد از عملکرد نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر مریوان اظهار داشت: این مسئولان کاری برای حل مشکلات مردم انجام نمی‌دهند.

تظاهرات مردم بصره در اعتراض به اوضاع معیشتی

جمعی از مردم بصره برای بهبود شرایط معیشتی شان دست به تظاهرات زدند.این اعتراضات در مواردی به انحراف کشیده شد.عراق هنوز با مشکلات ناشی از سالهای حکومت صدام واشغال آمریکا دست و پنجه نرم می کند.

تبریز| آل‌هاشم: مسئولان تمهیدات مناسب برای حل مشکلات اقتصادی انجام ندادند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: در ماه‌های قبل به رغم گمانه‌‌زنی‌ها درباره خروج آمریکا از برجام و بیانات مقام معظم رهبری درباره لزوم توجه به وضعیت معیشتی مردم، مسئولان اجرایی تمهیدات مناسب را برای حل مشکلات اقتصادی انجام ندادند.

حل مشکلات مردم در اولویت کار مسوولان باشد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: به جای دعواهای سیاسی بی فایده باید به دنبال بررسی و حل مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشیم.

توجه به مسائل معیشتی مردم اولویت اول دولت است

کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: تمام توان و توجه دولت تدبیر و امید به مسائل معیشتی مردم و رفع مشکلات اقتصادی آنها است.

توجه به مسائل معیشتی مردم اولویت اول دولت است

کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: تمام توان و توجه دولت تدبیر و امید به مسائل معیشتی مردم و رفع مشکلات اقتصادی آنها است.

جیب خالی کارگران و حسرت 53 میلیون نفر برای رفاه در زندگی

کارگران هم مانند سایر مردم مطالبات بسیاری دارند، وضعیت معیشتی، اشتغال و کاهش قدرت خرید شاید محور اصلی مشکلات نیروی کار است که همواره وعده های مختلفی در این زمینه داده شده اما اجابتی از سوی مسئولان برای کاهش مشکلات کارگران دیده نشده است.

زندگی ۷ هزار معلول تهرانی با مشکلات معیشتی/ وجود ۲۸۴۱ نفر مجهول‌الهویه

معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران، گفت: 7 هزار نفر از معلولان به دلیل مشکلات بالای معیشتی از بهزیستی یارانه دریافت می‌کنند.

علت مشکلات معیشتی جامعه در بیان امام علی(ع)

امام علی(ع) در نامه‌ای به مالک اشتر به دلایل مشکلات معیشتی جامعه اشاره فرمود.

مسئولان برای رفع بیکاری جوانان و بهبود وضعیت ‌معیشتی‌ مردم ‌برنامه‌ریزی کنند

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مسئولان برای رفع بیکاری جوانان و بهبود وضعیت ‌معیشتی‌ مردم ‌برنامه‌ریزی کنند.

رفع مشکلات معیشتی ورزشکاران نیاز به یک عزم ملی دارد

تهران- مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه ورزشکاران در زمان مسابقات نباید دغدغه داشته باشند گفت: رفع مشکلات معیشتی ورزشکاران نیاز به یک عزم ملی دارد.

حل مشکلات آب آشامیدنی مردم در دستور کار مسئولان

استاندار بوشهر با عذرخواهی از مردم استان بابت خاموشی و مشکلات آب گفت: حل مشکلات آب آشامیدنی مردم در دستور کار قرار دارد.

خواسته های کامیون داران بر مدار تحقق

بیرجند - ایرنا - کامیون داران خراسان جنوبی چندی پیش در یک اعتراض دسته جمعی مشکلات متعددی را به عنوان درخواست های برحق خود مطرح کردند که این خواسته ها با پیگیری های مسئولان در سطح استانی و ملی بر مدار تحقق قرار گرفته است.

مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی کنند/اکنون زمان خط کشی سیاسی نیست

کرمان - امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه مسئولان باید در نهایت صلابت، اقتدار و جوشش به مشکلات مردم رسیدگی کنند، گفت: امروز روز خط کشی نیست و دشمن همه ما را هدف قرار داده است.

هم اندیشی برای حل مشکلات اقتصادی

برای بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم جلسه هم اندیشی در حوزه علمیه همدان برگزار شد.

برق کجا می‌رود؟/ وقتی خاموشی مشکلات مردم را نور علی نور کرد

تبریز- گرانی لجام گسیخته و حالا قطعی روزانه برق به مشکلات مردم اضافه شده است. مردم انتظار دارند مسئولان اوضاع را مدیریت کنند و یا حداقل با برنامه‌ریزی از خسارت‌های ناشی از قطعی برق بکاهند.

برطرف کردن مشکلات فعلی کشور مستلزم وحدت و همبستگی مردم و مسئولان است

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه امروز همه قوا، دولت و نمایندگان مجلس با هدایت‌ها و پشتوانه ‌مقام معظم رهبری در تلاشند تا از مشکلات عبور کنیم گفت: برطرف کردن مشکلات فعلی کشور مستلزم وحدت و همبستگی مردم و مسئولان است.

ایجاد صندوق های قرض الحسنه رفع مشکلات معیشتی و اشتغال در بروجرد

بروجرد- مسئول بسیج سازندگی بروجرد از ایجاد صندوق های قرض الحسنه با هدف رفع مشکلات معیشتی و اشتغال در این شهرستان خبر داد.

ناتوانی برخی چهره های اقتصادی دولت در حل مشکلات معیشتی مردم

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با اشاره به شرایط خاص کشور و ناتوانی برخی چهره های دولت در حل مشکلات، بر لزوم تغییر اساسی در تیم اقتصادی دولت تاکید کرد.

دیدار العبادی با هیأتی از مردم نجف و گفتگو درباره مشکلات معیشتی

نخست وزیر عراق ضمن دیدار با هیأتی از مردم نجف با آنها درباره مشکلاتی مانند برق، آب، کشاورزی، فرصت های شغلی، بهداشت و غیره گفتگو کرد.