رفع مشکلات معیشتی خواسته به حق مردم از مسئولان

مردم قدرشناس ایران از مسئولان برای رفع مشکلاتشان درخواست به حقی دارند که باید به آن عمل شود.مطالب مرتبط

دولت مشکلات معیشتی مردم را رفع کند/ ضرورت تقویت اقتصاد

سمنان-امام‌جمعه موقت سمنان بابیان اینکه امروز اقتدار سیاسی و نظامی ایران زبانزد است اما باید اقتدار داخلی و اقتصادی را تقویت کرد، گفت: دولت مشکلات معیشتی مردم را رفع کند.

تذکرات شفاهی نمایندگان به مسئولان کشور در خصوص مشکلات اقتصادی

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره رسیدگی به وضعیت معیشتی مرزنشینان و کولبران، عوارض خروج از کشور، رسیدگی به وضعیت معیشت کشاورزان، حل مشکل کم آبی ، صیانت از پول ملی و برخی دیگر از مشکلات اقتصادی در کشور، به مسئولان مربوطه تذکر دادند.

مشکلات خانواده های جانبازان و شهدا رفع شود

انزلی - ایرنا - امام جمعه شهرستان بندرانزلی با اشاره به فرارسیدن روز پاسدار و جانباز تاکید کرد: باید همه مسئولان تلاش کنند تا مشکلات زندگی و معیشتی خانواده های جانبازان ، ایثارگران و شهدا برطرف شود.

رفع مشکلات مردم در اولویت برنامه‌ها باشد/ لزوم مردم‌داری مسئولان

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان باید مردم‌دار باشند و همه برخوردارها و رفتارها با مردم از سر ادب و احترام باشد.

راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است

اردبیل - ایرنا - ائمه جمعه شهرهای استان اردبیل در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است بر لزوم تلاش مسئولان و مردم برای عملی کردن این شعار و خواسته مقام معظم رهبری تاکید کردند.

مسئولان از رهنمودهای علما استفاده کنند/ ضرورت ریشه‌یابی مشکلات

قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: علما و مراجع از مشکلات مردم آگاهی دارند و مسئولان می‌توانند برای برطرف کردن مشکلات از رهنمودهای ایشان استفاده کنند.

قم│آیت‌الله سعیدی: مسئولان از راهنمایی‌های علمای دینی استفاده کنند

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت: علما و مراجع دینی مورد اعتماد مردم هستند به همین علت از مشکلات مردم نیز آگاه هستند و مسئولان برای برطرف کردن مشکلات کشور می‌توانند از راهنمایی‌ها و مشورت‌های این شخصیت‌ها استفاده کنند.

انعکاس مشکلات مردم روستای دولوی شیروان

پیرو تماس های مردمی روستای دولوی شیروان در خصوص مشکلات این روستا خبرنگار ما حشمتی، از نزدیک مسائل و خواسته های آنها را به تصویر کشیده است.

مسئولان پیگیر رفع مشکلات جانبازان و خانواده شهدا باشند

سنندج- ایرنا - معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مسئولان و مردم باید تلاش کنندبا پیگیری و رفع مسائل و مشکلات جانبازان و خانواده های شهدا و ایثارگران دین خود را به این قشر از جامعه ادا کنند.

مشکلات مردم با کلید فرسوده مسئولان دنیا طلب حل نمی شود

قزوین-نماینده ولی فقیه وامام جمعه قزوین گفت: مسئولانی که بجای خدمت بدنبال مال اندوزی و کاخ نشینی باشند، سختی و بیکاری را درک نمی کنند و مشکلات مردم با کلید فرسوده مدیران رفاه طلب حل نمیشود.

تلاش شوم دشمنان ناامید کردن مردم از نظام است

سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: تلاش شوم دشمنان با هدف ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب انجام می گیرد، اما مردم با وجود تمامی مشکلات اقتصادی و معیشتی، همواره حامی انقلاب هستند.

تلاش برای تسهیل مشکلات مرزی توسط مسئولان به جد ادامه دارد

سنندج- فرماندار شهرستان سقز گفت:تلاش برای اعمال تخفیف بیشتر و تسهیلگری در راستای حل مسائل و مشکلات مرزی توسط مسئولان استان و نمایندگان مردم در مجلس به جد ادامه دارد.

مسئولان در بیان مشکلات کشور با مردم صادق باشند/حال معیشت مردم خوب نیست

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: وضعیت کلی کشور به لحاظ معیشت مردم به گونه‌ای است که همه باید تلاش بیشتری کنند تا رضایت بیشتری از مردم حاصل شود.

احزاب بهترین انعکاس دهنده نیازهای مردم به مسئولان هستند

بجنورد- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی با اشاره به ضرورت وجود احزاب گفت: احزاب بهترین تشکل ها برای انتقال وانعکاس مشکلات و نیازهای مردم به مسئولان وحاکمیت هستند.

بجنورد| اتکا و اعتماد به غربی‌ها اقتصاد کشور را به مخاطره انداخته است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت:نگاه مسئولان کشور به دست بیگانگان باعث نابودی اقتصاد و وضع معیشتی مردم می‌شود.

عزم جدی مسئولان برای رفع مشکلات زیرساختی شهرستان ملکشاهی

استاندار ایلام: با توجه به مشکلات زیرساختی در شهرستان ملکشاهی مسئولان باید با عزم جدی برای رفع این مشکلات تلاش کنند تا این شهرستان در مسیر توسعه قرار بگیرد.

بجنورد| گروه‌های جهادی طاقت دیدن مشکلات مردم را ندارند

مسئول گروه جهادی شهید حمیدی‌زاده گفت: گروه‌های جهادی طاقت دیدن مشکلات مردم را ندارند مسئولان استانی خراسان شمالی بازدیدهای زیادی از روستای محروم باران آباد داشته‌اند اما اقدامی انجام نگرفته است.

مبادلات مرزی را مجددا برقرار کنید

جمعی از نمایندگان مناطق کردنشین و مرزی مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهور، خواستار برقراری مجدد مبادلات مرزی و رفع مشکلات و دغدغه معیشتی مردم مناطق مرزنشین شدند.

برخی مسئولان از سبک زندگی مردم دور شده‌اند

شاهرود - امام‌جمعه موقت بسطام با اشاره به اینکه متاسفانه برخی مسئولان از سبک زندگی مردم دور شده‌اند، گفت: اگر مسئولان می‌خواهند وضعیت را بهبود بخشند باید با مردم باشند.

مردم از ما انتظار گره‌گشایی در کارها را دارند/ حل مشکلات مردم در اولویت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: حل مشکلات مردم در راستای اجرای قوانین در اولویت برنامه‌هاست.]]>