اختصاص بیش از 5 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری آبدانان + فیلم

معاون امور عمرانی استاندار در نشست شورای اداری آبدانان گفت : این اعتبار در بخش های عمران و آبادانی شهری هزینه شده است.مطالب مرتبط

اختصاص ١٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال معدنی در روستاها

معاون وزیر صنعت از اختصاص ١٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در معادن مناطق روستایی و محروم خبر داد.

همدان| 17 میلیارد تومان اعتبار برای اتصال اسداباد به راه آهن سراسری اختصاص یافت

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه 17 میلیارد تومان اعتبار برای اتصال اسداباد به راه آهن سراسری اختصاص یافت گفت: تعالی هر کشور مدیون ثبات در آموزش و پرورش و توجه به فرهیختگان و معلمان جامعه است.

اختصاص 108 میلیارد تومان به ایلام در فاز اول طرح توسعه اشتغال

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: از کل 12 هزار میلیارد تومان اعتبار طرح توسعه اشتغال کشور، 108 میلیارد تومان در فاز اول طرح به استان ایلام اختصاص یافته است.

2میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به ورزش لاهیجان و سیاهکل اختصاص یافت

لاهیجان - ایرنا - نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: 2 میلیارد و 200میلیون تومان اعتبار برای توسعه ورزش این دو شهرستان اختصاص یافته است.

بهره برداری از خطوط ۶ و ۷ مترو

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر بهره برداری از خطوط ۶ و ۷ مترو در سال ۹۷ گفت: بانک شهر در آخرین روز کاری امسال ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار از ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب این طرح را در قالب اوراق مشارکت منتشر کرد.

اختصاص اعتبار یک میلیارد تومانی به اشتغال زایی دربردسکن

فرمانده سپاه بردسکن از اختصاص یک میلیارد تومان اعتبارات اشتغال زایی در این شهرستان خبر داد

پرداخت 108 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری های استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: ۱۰۸میلیارد تومان اعتبار دولتی برای شهرداری های استان پرداخت شده است.

اختصاص ۶ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی و احیای بافت‌های فرسوده

در جلسه‌ ستاد باز آفرینی پایدار شهری ۶میلیارد تومان از اعتبارات استانی در سال۹۷ به بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده استان اختصاص یافت.

استاندار: 156 میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس جمهوری به استان ایلام احیاء شد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: اعتبارات بسیار خوبی در جریان سفر گذشته رئیس جمهوری به این استان اختصاص یافت که در ماه های اخیر توانستیم حدود 156 میلیارد تومان از اعتبار تخصیص یافته را احیاء کنیم.

اختصاص 2 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 2 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو تهران به خصوص تکمیل خط 6 و 7 مترو اختصاص یافته است که تا کنون 700 میلیارد تومان آن توسط بانک شهر منتشر شده است.

اختصاص ۳۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد شهرداری‌ها به هدفمندی خیانت است

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، با انتقاد از بررسی نشدن ردیف‌های بودجه در مجلس گفت: براساس اطلاع ما در ردیف‌های بودجه ۳۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها را به هدفمندی دادند که این بالاترین خیانت در حق شهرداری‌هاست.

اختصاص اعتبار به پروژه مترو/بودجه کمربندشمالی به کرج تحمیل نشود

کرج - عضو شورای شهر کرج از اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه به پروژه قطار شهری خبر داد.

آذربایجان غربی| بودجه شهرداری بوکان برای سال 97 رقم 560 میلیارد ریال تصویب شد

شهردار بوکان گفت: بودجه سال 97 شهرداری 56 میلیارد و 831 میلیون تومان بوده که هزینه بودجه عمرانی 26 میلیارد تومان و بودجه جاری هم 30 میلیارد تومان است.

اعتبار طرح های عمرانی در سال آینده، 79 درصد رشد یافت

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت گفت: دولت امسال 33 هزار و 454 میلیارد تومان به طرح های عمرانی اختصاص داد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 18 هزار و 643 میلیارد تومان بود 79 درصد رشد یافت.

سهم آبادان از محل پرداخت عوارض آلایندگی ۵۸ میلیارد تومان است

آبادان - شهردار آبادان گفت: سهم این شهرستان از محل دریافت عوارض آلایندگی ۵۸ میلیارد تومان است که این اعتبار در میان شهرداری های آبادان، اروندکنار و چوئبده تقسیم شد.

شهرداری ساری 300 میلیارد تومان بدهی دارد

ساری - ایرنا - نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت که شهرداری این شهر 300 میلیارد تومان به پیمانکاران بدهی معوقه دارد و در مقابل نیز حدود 500 میلیارد تومان از دستگاههای دولتی و شهروندان طلبکار است.

اختصاص 570 میلیون تومان اعتبار برای مرتع داران مازندران

رئیس اداره امور‌ عشایر مازندران از اختصاص 570 میلیون تومان اعتبار برای مرمت ایل راه ها و توسعه انرژی خورشیدی برای مرتع داران این استان خبر داد.

800 میلیارد ریال اعتبار به طرحهای عمرانی میناب اختصاص یافت

بندرعباس - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: 800 میلیارد ریال اعتبار به 111طرح عمرانی این شهرستان اختصاص یافت.

۲۵ طرح و پروژه با اعتبار ۱۰۷۰ میلیارد تومان در کرمانشاه تصویب شد

کرمانشاه- رئیس جمهور گفت: در این سفر اجرای ۲۵ طرح و پروژه با اعتبار هزار و ۷۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه مصوب شده است.

60 میلیارد ریال اعتبار به ستاد نوروزی قشم اختصاص یافت

قشم - ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال 60 میلیارد ریال اعتبار به ستاد نوروزی قشم اختصاص یافت تا برای مسافران نوروزی امکانات و خدمات مختلفی ایجاد شود.