شکست ترامپ در جلسه اخیر شورای امنیت نشان دهنده موفقیت دیپلماتیک ایران است/ باید برای اجرای خواسته‌های اقتصادی مردم، گام‌های موثر برداریم

یک نماینده مجلس گفت: اجلاس اخیر شورای امنیت و شکست مفتضحانه ترامپ و دولت امریکا نشان دهنده موفقیت ما در عرصه دیپلماسی بوده است بنا بر این ما باید این عرصه را تقویت کنیم.]]>
کلمات کلیدی: [ دولت] [ جامعه] [ شورای امنیت] [ جمهوری اسلامی] [ مردم ایران]


مطالب مرتبط

باید برای التیام زخم‌ها گام برداریم

وزیر اطلاعات گفت: حضور بموقع و هوشیاری مردم و نهادهای دخیل در امر امنیت موجب شکست دشمنان در ناآرامی های اخیر و جلوگیری از تکرار حوادث گذشته شد.

رأی الیوم: سیاست خارجی آمریکا بی برنامه وشکست خورده است

تهران- ایرنا – روزنامه فرامنطقه ای 'رأی الیوم' با اشاره به تصمیم اخیر ترامپ برای تمدید تعلیق تحریم ها ضد ایران، این اقدام را نشان دهنده بی برنامه بودن سیاست آمریکا و شکست آن در حل و فصل مسالمت آمیز موضوعات بین المللی دانست.

برنامه دفاعی ایران ارتباطی به هیچ کشوری ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شروط آمریکا برای ادامه اجرای برجام را نشان دهنده بهانه‌جویی آمریکا برای نجات از پارادوکس دچار شده دانست و تاکید کرد: اگر آمریکا از برجام خارج شود و سایر طرفین نیز موضع سکوت اتخاذ کنند قطعا جمهوری اسلامی ایران بر

ریشه اعتراضات اخیر در مشکلات معیشتی و معضلات اقتصادی مردم است

رئیس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ ریشه اعتراضات اخیر را در مشکلات معیشتی و وضعیت اقتصادی مردم دانست و گفت که باید با حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد اشتغال به فکر حل مشکلات مردم باشیم.

واشنگتن‌پست: آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ به شدت ناراضی هستند

نظرسنجی‌ها نشان دهنده رضایت بالای آمریکایی از وضعیت اقتصادی و نارضایتی بسیار بالای آ‌ها از عملکرد ترامپ است.

اقدام ترامپ در تحریم 14 فرد و نهاد را محکوم می کنیم/ کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه فوق العاده تشکیل می دهد

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در قرار دادن نام 14 فرد و نهاد در لیست جدید تحریم ها علیه ایران گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه فوق العاده تشکیل خواهد داد و این موضوع را بررسی می کند.

واکنش ایران به خروج آمریکا از برجام قاطع خواهد بود/ اعمال تحریم ابزار آمریکا برای فرار از شکست است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس از پشت پرده اقدام اخیر ترامپ در تحریم مسؤولان و شرکت‌های ایرانی پرده برداشت و عکس‌العمل ایران به خروج آمریکا از برجام را قاطع خواند.

رئیس جمهوری قزاقستان: برجام باید ادامه یابد/ با ترامپ در این باره صحبت کردم

نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری قزاقستان برجام را موفقیت دیپلماسی چندجانبه دانست و گفت این موفقیت از طریق اعتماد سازی اتفاق افتاده و امیدواریم برای ادامه اجرای آن تلاش شود.

مردم ایران در مقابله با تهدیدها ادامه دهنده راه شهدا هستند

بهشهر- نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در مقابله با تهدیدها و ناآرامی ها پیشگام و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

کبیری: حوادث اخیر در برخی شهرها هشداری برای مسوولان نظام است

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم هوشیار و بیدار مانع موفقیت دشمنان در اتفاقات اخیر شده‌اند گفت: البته این حوادث هشداری برای مسوولان نظام است.

رویدادهایی که امروز در قم خبری می شود/25 دی ماه

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، نشست خبری دومین همایش ملی فقه هنر، جلسه شورای ورزش، جلسه امنیت غذایی و جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قم از جمله برنامه هایی است که روز دوشنبه در قم خبری می شود.

فشارهای جدید به ایران ناشی از شکست های اخیر واشنگتن است

بغداد - ایرنا - یک روزنامه نگار برجسته عراقی در یادداشتی بلند با اشاره به تلاش های جدید دولت ترامپ برای اعمال تحریم علیه ایران بر خلاف قوانین بین المللی، علت آن را ناکامی ها و شکستهای مفتضحانه اخیر واشنگتن در منطقه و نقش ایران در این زمینه ذکر کرد.

رییس مجلس ترکیه: ساختار شورای امنیت سازمان ملل باید اصلاح شود/حمایت ایران، ترکیه و روسیه از وحدت سیاسی در عراق

تهران - ایرنا- رئیس مجلس ترکیه گفت: ساختار شورای امنیت سازمان ملل باید اصلاح شود زیرا این نهاد توان التیام بخشی به آلام مردم جهان را ندارد.

چین: اجرای برجام باید تداوم یابد

نماینده چین در نشست شورای امنیت سازمان ملل در خصوص عدم اشاعه تسلیحات کشتار جمعی، اعلام کرد که برجام یک دستاورد مهم بوده و باید اجرای آن را ادامه داد.

کاریکاتور/ دولت ترامپ در ایستگاه یک‌سالگی!

دولت ترامپ در ایستگاه یک‌سالگی | نگاه آمریکایی‌ها به عملکرد ترامپ در یکسال گذشته / ررسی روند تغییرات دیدگاه شهروندان آمریکایی در تأیید یا عدم تأیید عملکرد دولت ترامپ طی یکسال اخیر نشان دهنده یک تغییر و روند ثابت در افزایش دیدگاه منفی آمریکایی‌ها نسبت به د

پیروزی ایران در نبرد دیپلماتیک برجامی با آمریکا

معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزیر امور خارجه با تأکید بر اینکه ترامپ برای برهم زدن برجام تلاش زیادی کرد،گفت: در این نبرد دیپلماتیک میان ما و آمریکا در زمینه برجام، ایران موفق شد متحدان اروپایی آمریکا را از این کشور جدا و آمریکا را در عرصه بین المللی در خص

گزارش هشتم وزارت خارجه از روند اجرای برجام به خوبی بدعهدی های آمریکا و پایبندی ایران به تعهدات را نشان می دهد

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش هشتم وزارت امور خارجه در مورد روند اجرای برجام به خوبی بدعهدی های آمریکا و پایبندی ایران به تعهدات را نشان می دهد.

پکن: باید توافق هسته‌ای ایران را که به سختی به دست آمده، حفظ کرد

سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: باید توافق هسته‌ای با ایران را حفظ کرد و همه کشورها با مدیریت تفاوت‌ها، اجرای برجام را جامع و موثر ادامه دهند.

نامه هنیه به رهبر انقلاب نشان‌دهنده روابط راهبردی حماس با ایران است

عضو ارشد حماس با اشاره به مصوبه اخیر شورای مرکزی فلسطین در متوقف کردن همکاری های امنیتی با تل آویو گفت: هنگامی که این همکاری ها متوقف شود، بدون شک مقاومت در کرانه باختری رود اردن تقویت خواهد شد.

ورود 3 دستگاه مهم به موضوع "امنیت اقتصادی"

یک کارشناس سرمایه گذاری اقتصادی گفت: در خصوص امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری در شورای امنیت ملی، وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و حوزه های متولی بحث هایی صورت گرفته و گزارشهایی در مرکز پژوهش های مجلس ارائه شده است.