شکست ترامپ در جلسه اخیر شورای امنیت نشان دهنده موفقیت دیپلماتیک ایران است/ باید برای اجرای خواسته‌های اقتصادی مردم، گام‌های موثر برداریم

یک نماینده مجلس گفت: اجلاس اخیر شورای امنیت و شکست مفتضحانه ترامپ و دولت امریکا نشان دهنده موفقیت ما در عرصه دیپلماسی بوده است بنا بر این ما باید این عرصه را تقویت کنیم.]]>مطالب مرتبط

احتمال لغو نشست ضد ایرانی ورشو؛ شکست دیپلماتیک جدید آمریکا

نحوه برخورد کشورهای جهان با کنفرانس ضد ایرانی ورشو، به گونه ای پیش می رود که گویا سرنوشتی همچون جلسه شورای امنیت به ریاست «ترامپ» در انتظار این نشست است.

بودجه‌ریزی واقعی نیازمند امنیت اقتصادی است و امنیت اقتصادی یعنی عدم دخالت دولت در امر تولید

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بودجه‌ریزی واقعی نیاز به امنیت اقتصادی داریم، امنیت اقتصادی یعنی عدم دخالت دولت و صاحبان قدرت در کار تولیدکنندگان، امنیت اقتصادی یعنی ثبات نرخ ارز و اگر نرخ ارز ثبات نداشته باشد امنیت اقتصادی ایجاد نخو

راه پایان دوئل ایران و عربستان

تهران- ایرنا- گسترش روابط سال‌های اخیر عربستان سعودی و روسیه و تحرک دیپلماتیک اخیر دو کشور، این مسئله را به‌خوبی نشان می‌دهد که می‌توان این شرایط را برای ایران و عربستان هم انتظار داشت.

صفاری نطنزی: برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان نشان دهنده استیصال آمریکاست

رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان را نشان‌دهنده استیصال و بیچارگی آمریکا دانست و گفت: آمریکا حتی در منطقه برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی نتوانسته همراه پیدا کند به همین دلیل به کشوری ه

تقاضای جلسه غیرعلنی برای بررسی گرانی‌های اخیر

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است هفته آینده جلسه‌ای غیرعلنی برای بررسی علت گرانی‌های اخیر با حضور مسئولان ذیربط برگزار شود.

نُجَباء: تحریم مقاومت نتیجه‌ شکست طرح‌های آمریکا در منطقه است

رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباءتحریم مقاومت را نشان‌دهنده شکست طرح‌های آمریکا در منطقه دانست.

آیا جمهوری خواهان، ترامپ را دور می‌زنند؟

یک کارشناس مسائل آمریکا با اشاره به طولانی شدن تعطیلی بخشی از دولت فدرال آمریکا که منجر به ایجاد مشکلاتی برای مردم این کشور شده است، اظهار کرد: این موضوع نشان‌دهنده وجود انسداد سیاسی در آمریکا است.

شجاعی: موفقیت تیم ملی، مُسکنی برای مردم است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید موفقیت تیمش مسکنی برای مردم است تا بسیاری از مشکلات را فراموش کنند.

ملکی: برای بودجه ریزی واقعی نیازمند امنیت اقتصادی هستیم

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برای بودجه واقعی نیازمند امنیت اقتصادی هستیم، گفت: امنیت اقتصادی به معنای ثبات نرخ ارز در جامعه است. امنیت اقتصادی یعنی عدم اخذ رشوه و عدم وجود ربا در جامعه، ما امنیت اقتصادی نداریم.

لزوم رابطه اقتصادی و سیاسی روشن‌تر و بهتر ایران با سوریه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز تاکید شد که امیدواریم د‌ر آینده‌ای نزدیک رابطه اقتصادی و سیاسی خیلی روشن‌تر و بهتری ر‌ا با سوریه ایجاد کنیم تا بتوانیم هم حجم مبادلات اقتصادی ر‌ا به یک نقطه امیدوارکننده و قابل قبول

ایران افسانه شکست ناپذیری آمریکا را در هم شکست

ظریف: به رغم توطئه های آمریکا علیه ایران در چهل سال اخیر و خروج آن از برجام‏، مردم ایران توانسته اند افسانه شکست ناپذیری آمریکا را در هم بشکنند.

مهاجرانی: عمان گرسنه موفقیت است/ باید به تیم ملی آرامش بدهیم

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:عمان گرسنه موفقیت است و اگرچه شانس موفقیت ندارد اما برای هر تیمی می‌تواند دردسرساز شود.

کرانچار: برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت می‌کنم

بازیکن سابق تیم ملی کرواسی، گفت: کل مردم ایران انتظار یک نتیجه خوب را دارند و من هم در کنار همه اعضای تیم امید برای تیم ملی بزرگسالان آرزوی موفقیت می‌کنم.

مردم بهبود وضعیت اقتصادی را باید در سفره‌های خود ببینند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر اقدامی در حوزه اقتصاد به سرعت خودش را نشان می‌دهد، گفت: مردم بهبود وضعیت اقتصادی را باید در سفره‌های خود و نه آمار مدیران ببینند.

باید از پشت میزها بیرون بیاییم به جنگ اقتصادی برویم

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: باید همه مسئولان امر جدی‌تر از همیشه به وظایف عمل کرده و برای موفقیت در این جنگ اقتصادی باید از پشت میزها بیرون آمده و به این جنگ برویم.

سخنگوی شورای امنیت: پیام‌های مقام معظم رهبری حاکی از تسلط کامل ایشان به حوزه ورزش است

سخنگوی شورای امنیت ملی در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان گفت: رهبر معظم انقلاب نگاه ویژه‌ای به ورزش دارند و پیام‌هایی که به مناسبت موفقیت ورزشکاران می‌دهند حاکی از تسلط کامل ایشان است.

ترامپ به پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ امیدوارتر شده است

به‌رغم جنجال اخیر بر سر ارتباطات ادعایی رئیس‌جمهوری آمریکا با روسیه، نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد که امید ترامپ به تضمین حضورش برای شش سال دیگر در کاخ سفید تقویت شده است.

شورای امنیت امروز در مورد یمن تشکیل جلسه می‌دهد

شورای امنیت سازمان ملل امروز (جمعه)جلسه‌ای غیر علنی به منظور بررسی گزارش سالانه کمیته کارشناسان و توصیه‌های آنان در مورد بحران یمن تشکیل می‌دهد.

واکنش حجت نظری به درخواست پدر آتش نشان شهید

عضو شورای شهر در واکنش به درخواست پدر آتش نشان شهید احسان جامعی در مورد سخت و زیان‌آور شدن بیمه آتش نشانان تاکید کرد باید منابع اعتباری برای اجرای این قانون در بودجه ۹۸ شهرداری پیش بینی شود.

ورشوی جدید که علیه مردم ایران است، قطعا به شکست خواهد انجامید

نوه‌ بنیانگذار انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف امام خمینی(ره) از ارسال نامه به گورباچف گفت: امام می‌خواست راه را از بیراهه نشان دهد و امپراطوری و جبهه شرق را به راه بیاورد. در آن زمان می‌گفتند پیمان ورشو که شکست خورد و ورشوی جدید نیز که علیه مردم ایران اس