نفت آبادان 1 - 1 نفت آبادان ؛ هدیه مدعیان به تیم برانکو

آخرین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم به پایان رسید.]]>مطالب مرتبط

به تامین کل آب آبادان از غدیر متعهدیم/ آغاز نصب آب شیرین کن های آبادان و خرمشهر بزودی

استاندار خوزستان با بیان اینکه مردم آبادان در بحث آب شرب از ما گله مند هستند، گفت: مردم انتظار داشتند تا ما کل آب شرب آبادان را از طرح غدیر تامین کنیم و در این زمینه ما متعهد به انجام این کار هستیم. با توجه به اینکه آبادان شهر بزرگی است و تعداد انشعابات آ

سهمیه آب غدیر آبادان به 135 هزار متر مکعب افزایش یافت

آبادان - ایرنا - مدیر اداره آبفای آبادان گفت:سهیمه آب غدیر آبادان از 95 هزار مترمکعب به 135 هزار متر مکعب در روز افزایش یافته که نتیجه آن کاهش میزان شوری و سختی آب آبادان است.

50مخزن 50هزارلیتری آب در روستاهای آبادان نصب شد

آبادان - ایرنا - بخشدار مرکزی آبادان گفت : به منظور تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی روستاهای بخش مرکزی 50 مخزن 50 هزار لیتری آب در 25 روستای بخش مرکزی آبادان نصب شد.

افتتاح خط جدید آبرسانی شهری در آبادان

خط ۱۰۰۰ انتقال آب در آبادان پس از ۱۰ سال وارد مدار شد؛ با راه اندازی این خط ۱۱ منطقه پرجمعیت آبادان از آب غدیر سیراب شدند.

آب نخلستان های آبادان و خرمشهر تامین می شود

آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان به رهاسازی آب مورد نیاز نخلستانهای آبادان و خرمشهر اشاره کرد و گفت:36 میلیون مترمکعب آب نخلستانهای آبادان و خرمشهر در تیر ماه تامین می شود.

پیکر جانباز ۸ سال دفاع مقدس در آبادان تشییع و به خاک سپرده شد

آبادان - امروز در میان حزن و اندوه آبادانی ها پیکر جانباز مرحوم عیدی جعفری از رزمندگان شکست حصر آبادان در آبادان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

آبادان و خرمشهر با فقر امکانات روبه رو هستند

آبادان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: شهرهای آبادان و خرمشهر با وجود فرصت های فراوان اقتصادی و صنعتی در منطقه با فقر امکانات روبه رو هستند.

آتش سوزی در آبادان جان سه نفر را گرفت

آبادان - ایرنا - آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در جمشید آباد آبادان، سه نفر را به کام مرگ برد.

آبادان و خرمشهر تعامل بیشتر می خواهند

اعضای شورای شهر آبادان و خرمشهر در نشستی مشترک مشکلات شهرستانهای آبادان و خرمشهر را بررسی کردند.

آبادان میزبان مسابقات قهرمانی کشتی خردسالان کشور شد

آبادان - ایرنا - رییس هیات کشتی آبادان گفت: میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی خردسالان کشور به آبادان داده شد.

آب شور جان نخلهای آبادان و خرمشهر را گرفته/ آب رها شد ولی چه دیر

آبادان – این روزها سهم نخلستان‌های آبادان و خرمشهر آب بسیار شوری است که جانشان را گرفته و با وجود اینکه گفته می شود آبی برای نخل ها رها سازی شده ولی آب شور خسارت خود را زده است.

آب شور جان نخل‌های آبادان و خرمشهر را گرفته/ آب رها شد اما دیر

آبادان – این روزها سهم نخلستان‌های آبادان و خرمشهر آب بسیار شوری است که جانشان را گرفته و با وجود اینکه گفته می شود آبی برای نخل ها رهاسازی شده، ولی آب شور خسارت خود را زده است.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان معرفی شد

آبادان - ایرنا - رییس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان گفت:خدیجه پور بهبهانی در فصل آینده لیگ برتر به عنوان سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان معرفی شد.

استخر شنا شهدای کارگر آبادان پلمپ شد

آبادان - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبادان گفت:استخر شنا شهدای کارگر این شهر به علت تخلف و رعایت نکردن اصول بهداشتی توسط مرکز بهداشت آبادان پلمپ شد.

میزان شوری و سختی آب آبادان به چهار هزار و 500 میکروموس رسید

آبادان - ایرنا - رییس امور آب و فاضلاب آبادان گفت: میزان سختی و شوری(ای سی) آب در آبادان در روز شنبه به چهار هزار و 500 میکروموس کاهش یافت.

به تامین کل آب آبادان از غدیر متعهدیم

استاندار خوزستان با بیان اینکه مردم آبادان در بحث آب شرب از ما گله مند هستند، گفت: مردم انتظار داشتند تا ما کل آب شرب آبادان را از طرح غدیر تامین کنیم و در این زمینه ما متعهد به انجام این کار هستیم.]]>

قرارداد سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان تمدید شد

آبادان - ایرنا - رییس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان گفت:زهرا مرتضی زاده سرمربی فصل پیش تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان قرارداد خود را با این تیم برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

تعداد جان باختگان حادثه آتش سوزی آبادان به چهار نفر رسید

آبادان -ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری آبادان گفت:پس از کشف یک جسد دیگر در محل حادثه آتش سوزی ظهر امروز در منطقه جمشید آباد آبادان، تعداد جان باختگان این حادثه به چهار نفر رسید.

در سهمیه آب آبادان از طرح غدیر اجحاف شده است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سهمیه آبی که از طریق طرح غدیر به آبادان می‌رسد، به این شهرستان اجحاف شده است و این مساله باید پیگیری شود.

بازی پر هیجانی برابر خزر رودسر پشت سر گذاشتیم

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان پس از پیروزی برابر خزر رودسر گرگان گفت:یکی از زیباترین و مهیج ترین بازی های این هفته در آبادان برگزار شد.