نفت آبادان 1 - 1 نفت آبادان ؛ هدیه مدعیان به تیم برانکو

آخرین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم به پایان رسید.]]>مطالب مرتبط

"آب شور" جنگلی از نخل های بی سر در آبادان ایجاد کرده است

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شوری بالای آب آبادان گفت: امروز آب شور در آبادان توان مردم را گرفته و جنگلی از نخل های بی‌سر در آبادان ایجاد کرده است.

متخصصان گردشگری اسپانیایی به آبادان می‌آیند

آبادان – شهردار آبادان از اعلام آمادگی سفیر اسپانیا برای اعزام متخصصان فنی و مهندسی در حوزه گردشگری این کشور به آبادان خبر داد.

آبادان ۱۸۰ خیر مدرسه ساز دارد

آبادان – رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان گفت: آبادان ۱۸۰ خیر مدرسه ساز دارد که به صورت مستمر در امر تجهیز، تعمیرات و پرداخت هزینه های فرهنگی و پرورشی به مدارس کمک می کنند

سفیر برزیل به آبادان سفر می کند

آبادان - ایرنا - فرماندار آبادان گفت:رودریگو دی آزردو سانتوس سفیر برزیل در ایران روزهای ششم و هفتم اردیبهشت به آبادان سفر می کند.

تکمیل طرح های آبرسانی آبادان در گرو تامین اعتبار است

آبادان – ایرنا – نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اداره آب و فاضلاب آبادان با کمبود اعتبار مواجه است و با اعتبارات موجود نمی توان طرح های آب و فاضلاب این شهرستان را بازسازی و تکمیل کرد.

بخش خبری 28-1-97

در این بخش خبری به برگزاری نشست ستاد خشکسالی در آبادان، معاون عمرانی فرماندار آبادان از مصوبات این نشست می گوید ، در نشست شورای آموزش و پرورش آبادان اعلام شد ، کمبود معلم در آبادان با وجود جذب 208 نیروی آموزشی جدید و در گزارش هواشناسی به ادامه جو پایدار و

خوزستان| کمالوند: اگر مشکل داوری نبود الان ما رتبه سوم یا چهارم جدول بودیم/ اولویتم نفت آبادان است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سال‌های خوب مربیگری من در آبادان رقم خورد و هواداران به بهترین شکل ما را حمایت کردند.

سرمربی نفت آبادان:مذاکره ای با هیچ تیمی نداشته ام

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:تاکنون با هیچ تیمی مذاکره و یا قراردادی امضا نکرده ام و در صورت مهیا شدن شرایط، فصل آینده نیز علاقه دارم با تیم صنعت نفت آبادان ادامه همکاری دهم.

سرمربی نفت آبادان:مذاکره ای با هیچ تیمی نداشته ام

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:تاکنون با هیچ تیمی مذاکره و یا قراردادی امضا نکرده ام و در صورت مهیا شدن شرایط، فصل آینده نیز علاقه دارم با تیم صنعت نفت آبادان ادامه همکاری دهم.

تانکر سوخت در جاده اهواز - آبادان در آتش سوخت

آبادان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آبادان گفت: تانکر سوختی که ظهر پنجشنبه در جاده آبادان - اهواز، حوالی دارخوین آتش گرفته بود با اعزام 2 گروه آتش نشان و سه خودرو مهار آتش خاموش شد.

بیشتر متکدیان آبادان غیر بومی هستند

آبادان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر آبادان گفت:بیشتر متکدیان در آبادان غیر بومی هستند و از شهرها و استان های همجوار در این شهر تکدی گری می کنند.

آب شرب 68 روستای آبادان بهبود یافت

آبادان- ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آبادان گفت : با تعویض و اصلاح خط انتقال آب شرب تاسیسات آبرسانی روستایی شهید کشتکار آب شرب 68 روستای شهرستان آبادان از لحاظ کمی و کیفی بهبود یافت.

سیاسیون در امور آموزش و پرورش آبادان دخالت نکنند 

آبادان – فرماندار آبادان گفت: افراد سیاسی نباید در امور آموزش و پرورش آبادان دخالت کنند. 

حاتمی کیا: آبادان شهر دوم من است

آبادان - ایرنا - ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی به وقت شام گفت:آبادان شهر مقاومت، شهر دوم من است و صحبت کردن از مقاومت در این شهر بسیار سخت است.

کمبود ۴۹۵ معلم در آبادان/یک سال مبلغی از منطقه آزاد اروند نگرفتیم

آبادان – رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از کمبود ۴۹۵ معلم در پایه های مختلف آموزشی با توجه به توسعه و سیر رو به رشد دانش آموزان آبادانی خبر داد. 

شهرستان آبادان 495 نیروی معلم کم دارد

آبادان - مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: شهرستان آبادان برای سال تحصیلی جدید برای جبران کمبود نیروی آموزشی خود به 495 نیروی معلم نیاز دارد.

عملکرد ضعیف شهردار جوان آبادان بدور از انتظار/نصب و عزل‌های جنجالی تا نداشتن برنامه در بخش سرمایه‌گذاری/ نفوذ عده‌ای خارج از شورا بر تصمیمات شهردار

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان گفت: شهردار آبادان پس از 6 ماه هنوز یک خیابان را آسفالت نکرده است.]]>

بخش خبری 4-2-97

در این بخش خبری مجموعه خبری آبادان الگوی مراکز استانها، کسب سکوی نخست ارزیابی برای هشتمین فصل متوالی، در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آبادان اعلام شد، بیش از 180 خیر در ساخت و ساز و تجهیز مدارس و تاکید فرماندار ویژه آبادان بر ضرورت توسعه گردشگری آبی پر

خوزستان| حضور متکدیان و دست‌فروشان غیربومی‌ چهره شهر آبادان را نامناسب کرده است

رئیس شورای شهر آبادان گفت: تکدی گری و دست‌فروشی دو مسئله‌ی اجتماعی است که چهره‌ی شهر ما را زشت کرده است و بالای 80 درصد این افراد نیز غیربومی هستند و از خارج آبادان می‌آیند.

مدارس خرمشهر و آبادان تعطیل شدند

آبادان - با شدت یافتن غلظت گرد و غبار در استان خوزستان، مدارس نوبت صبح شهرهای آبادان و خرمشهر تعطیل اعلام شد.