نقش رسانه‌ها در توسعه یزد غیرقابل انکار است

یزد ـ مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد از رسانه ها به عنوان یک رکن اساسی در مسیر توسعه یاد کرد و گفت: نقش رسانه ها در توسعه یزد غیرقابل انکار است.مطالب مرتبط

نقش رسانه‌ها در کاهش تنش‌های به وجود آمده غیرقابل انکار است

استاندار کردستان گفت: فضاسازی های رسانه ای بیشتر از خود تحریم ها جامعه را به واکنش وادار می‌کند و بازار را تحت تاثیر قرار می دهد. ]]>

نقش ایران در حفظ و توسعه چند جانبه گرایی انکار ناپذیر است

تهران - ایرنا - رئیس مجلس سنای مکزیک، نقش ایران در حفظ و توسعه چند جانبه گرایی را انکار ناپذیر دانست و تاکید کرد: گسترش روابط مکزیک و تهران به نفع مردمان هر دو کشور است.

تقویت انسجام ملی در سایه رشد و توسعه گردشگری

تهران- ایرنا- گردشگری به ویژه از نوع داخلی آن برای کشور پهناور و متنوعی مثل ایران از ضرورت های انکار ناپذیر، در راه دست یابی به توسعه پایدار و حفظ و تقویت انسجام و همبستگی ملی است.

توسعه استان در گرو اتحاد و انسجام مسئولان و رسانه ها است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه رسیدن به توسعه استان باید محور اتحاد و انسجام مردم، مسئولان و رسانه ها باشد گفت: نقش رسانه های استان نقش دیده بانی است.

دیده بان حقوق بشر: انکار اشغالی بودن جولان نقض قوانین بین المللی است

تهران – ایرنا – سازمان دیده بان حقوق بشر دوشنبه در بیانیه ای انکار دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بر اشغال بلندی ها جولان سوریه از سوی رژیم صهیونیستی را نقض قوانین بین المللی عنوان کرد.

صالحی امیری: رسانه یکی از ارکان توسعه ورزش قهرمانی است

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزش دارای چهار رکن و رسانه یکی از ارکان توسعه ورزش قهرمانی است، گفت: در این راه خبرنگاران خط مقدم این مهم هستند.

حسین فرکی: صنعت نفت تیمی غیرقابل پیش‌بینی است

حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان از حریف فردای تیمش در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر به عنوان تیمی غیرقابل پیش‌بینی یاد کرد.

رسانه ها نقش انکارناپذیر در توسعه ورزش دارند

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: رسانه ها نقش انکارناپذیر در توسعه و تعالی ورزش در عرصه های مختلف دارند.

امحاء شش مواد غذایی غیرقابل مصرف در مهاباد

شش تن مواد غذایی غیرقابل مصرف درقالب اجرای طرح سلامت نوروزی درمهاباد امحاء شد.

200 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در شمیران معدوم شد

تهران- ایرنا- مسئول بهداشت محیط شمیرانات از کشف و معدوم سازی 200 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در شمیران (شهر تجریش) از 20 تا 24 اسفند ماه در پی اجرای طرح گشت نوروزی خبر داد.

لاوروف تلاش آمریکا برای کودتا در ونزوئلا را غیرقابل قبول خواند

وزیر خارجه روسیه در مذاکرات تلفنی با همتای آمریکایی خود، تلاش واشنگتن برای اجرای کودتای دولتی در ونزوئلا را غیرقابل قبول و نقض منشور سازمان ملل ارزیابی و از سیاست آمریکا در برخورد با اوکراین و همچنین موضع گیری درباره بلندی‌های جولان انتقاد کرد.

بازخوانی نامه رهبر انقلاب در نفی خشونت اسلام بر همه جوانان جهان ضرورتی انکار ناپذیر است

معدوم سازی 216 کیلو گرم گوشت چرخ کرده منجمد غیرقابل مصرف

216 کیلو گرم گوشت چرخ کرده منجمد غیرقابل مصرف درسبزوار کشف و معدوم شد.

گام دوم انقلاب و مسئله «سیاست‌گذاری رسانه‌ای»

نگرش منفعل به عرصه‌ی سیاست‌گذاری به بهانه‌ی رسانه‌های جدید، در طرحی کلی‌تر قابل فهم است که باید آن را در رویکردهای اقتصاد سیاسی رسانه‌ها در نظام جهانی جستجو کرد.

تقاضای عاجزانه وزیر بهداشت از رسانه‌ها

سعید نمکی وزیر بهداشت در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره اهمیت نقش رسانه‌ها صحبت کرد و گفت: عاجزانه از شما تقاضا می‌کنم مثل گذشته ما را همراهی کنید!

باید به سمت مسئولیت پذیری در حوزه مدیریت رسانه‌ها برویم

پنجمین مراسم اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، روز ۲۵ اسفندماه، با حضور مدیران رسانه‌ها، دکتر سیدمحمدصادق امامیان رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر و برخی از معاون

جشنواره رسانه و نوروز در مازندران برگزار می شود

ساری - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری مازندران از برگزاری جشنواره رسانه ای ' مازندران؛ بهارستان ایران ' ویژه رسانه ها و نوروز خبر داد.

عملیات روانی ابزار اصلی رسانه است

گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: عملیات روانی ابزار اصلی رسانه است و با رسانه ائتلاف های بزرگ شکل می گیرد.

کشورهایی توسعه یافته‌اند که مدیران و کارکنان توسعه یافته داشتند

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل با بیان اینکه تحقق رونق اقتصادی نیازمند توجه به نیروی انسانی توسعه یافته است، بر افزایش و توسعه شرکت‌های دانش بنیان به دلیل نقش محوری این شرکت‌ها در توسعه و رونق اقتصادی تاکید کرد.

بی توجهی به ذائقه مخاطب دلیل کاهش استقبال از تلویزیون است

تهران- ایرنا- «امیرعبدالرضا سپنچی» کارشناس رسانه و علوم ارتباطات اعتقاد دارد که بی توجهی به ذائقه مخاطب سبب رویگردانی آنها از رسانه تلویزیون ملی و توجه به دیگر رسانه ها شده است و به منظور بازسازی اعتماد دوباره می بایست به مخاطب شناسی، نیازسنجی و نظرسنجی ه