3 هزار تن میوه شب عید در آذربایجان‌غربی ذخیره شده است/ توزیع از 25 اسفند ماه در بازار
مطالب مرتبط

توزیع ۳۰۰۰تن میوه شب عید آذربایجان غربی آغاز شد

ارومیه – مدیرسازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی از توزیع سه هزار تن میوه شب عید در استان خبر داد.

توزیع بیش از ۲ هزار تن میوه در فارس

در دو روز نخست طرح تنظیم بازار توزیع میوه نوروز، ۲ هزار و ۱۰۰ تن میوه در استان عرضه شده است. این طرح از ۲۶ اسفند آغاز و در روز اول ۹۰۰ تن و در روز دوم نزدیک به هزار و ۲۰۰ تن سیب و پرتقال در استان عرضه شد.

اصفهان| توزیع میوه شب عید با نظارت بیشتر دولت همراه باشد؛ میوه عید افزایش قیمت ندارد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان اصفهان از ثبات قیمت در بازار میوه خبر داد و گفت: با ذخیره میوه دولتی این کالا به اندازه کافی و با قیمت مطلوب در بازار برای شب عید مردم عرضه می‌شود.

220 تن میوه طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان توزیع شد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل تعاون روستایی جنوب استان کرمان با بیان اینکه 380 تن میوه برای ایام نوروز ذخیره شده است گفت: از ابتدای طرح توزیع میوه شب عید تا کنون در هفت شهرستان جنوب استان کرمان 220 تن میوه توزیع شد.

توزیع بیش از ۴۰ هزار تن میوه تنظیم بازار عید

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران: پس از حدود ۶ روز از آغاز توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان‌های مختلف کشور، در مجموع میزان ۴۰ هزار و ۸۰۲ تن­ سیب و پرتقال توزیع شده است

۳۹ هزار تن میوه تنظیم بازار عید توزیع شد/تداوم عرضه تا ۱۵ فروردین

پس از حدود ۵ روز از آغاز توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان‌های مختلف ،در مجموع ۳۹ هزار و ۴۴۲ تن سیب و پرتقال در سراسر کشور توزیع شده است.

توزیع بیش از ۳۹ هزار تن میوه تنظیم بازار عید تاکنون

بر اساس آخرین آمار اعلام شدهِ ­­سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، پس از حدود ۵ روز از آغاز توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان‌های مختلف کشور، جمعا" میزان ۳۹ هزار و ۴۴۲ تن ­­سیب و پرتقال توزیع شده است

توزیع میوه‌های تنظیم بازار عید در آذربایجان شرقی آغاز شد

تبریز- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه توزیع میوه شب عید در استان از امروز/شنبه/ آغاز شد، گفت: هر کیلوگرم پرتقال درجه یک شمال 30 هزار ریال و هر کیلوگرم سیب زرد و قرمز درجه یک 54 هزار ریال در محل غرفه های نوروزی به فروش می رسد

توزیع بیش از ۳۹ هزار تن میوه شب عید

سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اعلام کرد که پس از حدود پنج روز از آغاز توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان‌های مختلف کشور، جمعاً ۳۹ هزار و ۴۴۹ تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

850 تن میوه تنظیم بازار در قم توزیع شد

قم-ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی قم گفت: 850 تُن میوه تنظیم بازار شب عید از 26 اسفند 97 تا روز جمعه در قم توزیع شده است و این روند تا 16 فروردین ماه در استان ادامه خواهد داشت.

افزایش 28 درصدی ذخیره آبی سدهای آذربایجان غربی

ذخیره آبی سدهای آذربایجان غربی هزار و 490 میلیون مترمکعب است که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 28 درصد بیشتر است.

بیش از ۴۰ هزار تن میوه تنظیم بازار عید توزیع شد

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: پس از حدود ۶ روز از آغاز توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان‌های مختلف کشور، در مجموع میزان ۴۰۸۰۲ تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

توزیع 1000 تن میوه شب عید در گلستان

گرگان - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که امسال حدود یک هزار تن پرتقال و سیب درختی ویژه عید نوروز ذخیره شده که در قالب طرح تنظیم بازار از فردا 26 اسفندماه در استان توزیع می شود.

مردم نگران میوه شب عید نباشند

طبق آنچه مسئولان استان قزوین از روند ذخیره‌سازی میوه شب عید اعلام کرده‌اند، تمام تمهیدات لازم برای توزیع درست میوه پیش‌بینی و ذخیره‌سازی شده است لذا مردم نگرانی از بابت تأمین میوه خود در این ایام نداشته باشند.

نظارت و بازرسی بر بازار ایام عید در آذربایجان غربی تداوم دارد

ارومیه - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: نظارت و بازرسی مستمر بر بازار عرضه میوه و گوشت در ایام عید با هدف تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

ذخیره‌سازی 2 هزار تن میوه شب عید در قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای تنظیم بازار استان 2 هزار تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در قزوین ذخیره سازی شده است.]]>

2 هزار تن میوه شب عید در قزوین ذخیره سازی شده است

قزوین – ایرنا - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای تنظیم بازار استان 2 هزار تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در قزوین ذخیره سازی شده است.

آذربایجان غربی سیب شب عید ۹ استان کشور را تامین می کند

ارومیه - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی امسال سیب درختی تنظیم بازار میوه شب عید ۹ استان کشور را تامین می کند.

توزیع میوه شب عید در هرمزگان آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- مدیر تعاون روستایی هرمزگان گفت: توزیع یکهزار تن میوه شب عید با هدف تنظیم و کنترل بازار از امروز 26 اسفند ماه در سراسر استان آغاز شد.

نارضایتی مردم طارم از توزیع میوه تنظیم بازار در این شهرستان

زنجان- ایرنا - با توجه به اینکه مسئولان شهرستان طارم درجلسات مختلف همواره بر نحوه قیمت گذاری، تهیه و توزیع عادلانه کالاهای اساسی در روزهای آخر سال بویژه میوه تاکید داشتند،اما بازهم توزیع میوه‌‎ تنظیم بازار نتوانسته این آشفته بازار را سروسامان دهد و مردم ب