خوزستان در طرح های اقتصادی عراق، سوریه و لبنان مشارکت کند

اهواز - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر توسعه روابط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به تجارب خوزستان در شرایط جنگی، این استان برای کار و اجرای طرح های اقتصادی در عراق، سوریه و لبنان همت کند.مطالب مرتبط

خوزستان در طرح های اقتصادی عراق، سوریه و لبنان مشارکت کند

اهواز - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر توسعه روابط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به تجارب خوزستان در شرایط جنگی، این استان برای کار و اجرای طرح های اقتصادی در عراق، سوریه و لبنان همت کند.

خوزستان در طرح های اقتصادی عراق، سوریه و لبنان مشارکت کند

اهواز - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر توسعه روابط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به تجارب خوزستان در شرایط جنگی، این استان برای کار و اجرای طرح های اقتصادی در عراق، سوریه و لبنان همت کند.

بشار اسد به عراق می‌رود/ بغداد میزبان رئیس پارلمان لبنان

روزنامه "الدیار" لبنان نوشت که احتمالا رئیس جمهوری سوریه به زودی به عراق سفر می‌کند.

عراق و سوریه یک گذرگاه مرزی باز می کنند

بغداد - ایرنا - در اقدامی بی سابقه پس از آغاز بحران سوریه، رئیس ستاد مشترک ارتش عراق از گشایش یک گذرگاه مرزی میان عراق و سوریه در روزهای آینده خبر داد.

استاندار خوزستان: سفر اخیر رئیس جمهور به عراق برای خوزستان مفید بود

استاندار خوزستان با اشاره به سفر حسن روحانی رئیس جمهور به عراق برکات این سفر برای استان خوزستان را برشمرد و گفت: برخی توافقات این سفر برای خوزستان بود و می‌تواند تاثیر مثبتی در استان داشته باشد.

سفر رییس جمهور به عراق برای خوزستان منشا خیر است

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: رییس جمهوری در سفر به کشور عراق مسائل بسیاری را پیگیری کرد که برخی از آنها به طور مستقیم برای خوزستان منشا خیر خواهد بود.

سفر رییس جمهور به عراق برای خوزستان منشا خیر است

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: رییس جمهوری در سفر به کشور عراق مسائل بسیاری را پیگیری کرد که برخی از آنها به طور مستقیم برای خوزستان منشا خیر خواهند بود.

ارتش عراق از نزدیک بودن گشودن مرزها با سوریه خبر داد

رئیس ستاد مشترک ارتش عراق گفت که عراق و سوریه در صدد گشودن گذرگاه مرزی میان دو کشور طی روزهای آتی هستند.

وزیر دفاع سوریه: همکاری ایران، عراق و سوریه علیه تروریسم امری طبیعی است

وزیر دفاع سوریه با تاکید بر موفقیت آمیز بودن نشست مشترکش با روسای ستادکل نیروهای مسلح ایران و عراق گفت که همکاری ایران، عراق و سوریه در زمینه تبادل دیدگاه‌ها به منظور ریشه کن کردن تروریسم امری طبیعی است.

روابط سوریه با ایران و عراق، مستحکم است

رئیس جمهور سوریه: روابط سوریه با ایران و عراق روابط مستحکمی است که در جنگ علیه سوریه تقویت شد

شرط های اتحادیه میهنی برای مشارکت در دولت محلی کردستان عراق

اربیل ـ ایرنا ـ یک مقام اتحادیه میهنی کردستان عراق اعلام کرد تازمانی که این حزب در وزارتخانه های کشور, انرژی و منابع طبیعی, شورای امنیت و بافت حکمرانی اقلیم نقش فعالی نداشته باشد اتحادیه میهنی در دولت اقلیم کردستان عراق مشارکت نخواهد کرد.

تحولات عراق| نبیه‌بری به بغداد می‌رود/ دیدار هیئت آمریکایی با عبدالمهدی

رئیس پارلمان لبنان قصد داد اواخر ماه جاری میلادی به عراق سفر کند.

همکاری آمریکا با داعش برای توجیه حضور نظامی در عراق

بغداد - ایرنا - در حالی که فرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه مدعی وجود 15 تا 20 هزار عضو داعش در عراق و سوریه شده است، یک کارشناس عراقی می گوید این ها بیشتر بهانه ای برای ادامه حضوری نظامی در عراق است.

رایزنی‌های نظامی ایران، عراق و سوریه

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز وارد دمشق شد تا در اجلاس ۳ جانبه ایران و عراق و سوریه جهت هماهنگی برای ادامه مبارزه با تروریسم شرکت کند.

نماینده عراقی: رزمایش مشترک ایران، عراق و سوریه ضروری است

بغداد - ایرنا - یک نماینده پارلمان عراق برگزاری رزمایش مشترک از سوی سه کشور ایران، عراق و سوریه را امری ضروری و موجب بستن راه بر زیاده خواهی های آمریکا در منطقه دانست.

نیروهای سپاه قدس، نجات دهنده عراق و سوریه از نابودی

خطیب جمعه گرگان با اشاره به اعطای نشان ذوالفقار از سوی رهبر معظم انقلاب به سردار سلیمانی تاکید کرد : اگر فعالیت نیروهای قدس نبود عراق و سوریه تا کنون از بین رفته بود.

آیت الله نورمفیدی: اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بود

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت : رهبر معظم انقلاب نشان ذوالفقار را به سردار سلیمانی داد و اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بودند.

فرمانده عراقی: گذرگاه مرزی عراق و سوریه بازگشایی می‌شود

رئیس ستاد مشترک ارتش عراق از بازگشایی گذرگاه مرزی کشورش با سوریه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

سفر رییس جمهوری بلندترین گام در توسعه روابط اقتصادی با عراق است

ارومیه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: سفر رییس جمهوری به عراق بلندترین گام در توسعه روابط تجاری 2 کشور ایران و عراق است.

کردهای سوریه توافق با عراق برای تحویل اسرای داعش را تکذیب کردند

سخنگوی نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) در سخنانی وجود هرگونه توافق میان این نیروها با دولت عراق مبنی بر تحویل اسیران داعشی عراقی به این کشور را تکذیب کرد.