سنا وضع فوق العاده امنیتی مرزی آمریکا را لغو کرد

سنای آمریکا با تصویب قطعنامه ای به وضع فوق العاده امنیتی مرزی این کشور پایان داده است.مطالب مرتبط

ترامپ رای کنگره برای لغو وضعیت فوق‌العاده را وتو کرد

رئیس جمهور آمریکا نخستین وتوی خود را صادر کرده و رای کنگره برای لغو وضعیت فوق‌العاده اعلام شده از سوی وی درخصوص تامین بودجه ساخت دیوار مرزی با مکزیک را رد کرد.

نشست فوق العاده ریاست جمهوری کره جنوبی برگزار شد

پکن- ایرنا- درپی خروج غیر منتظره کارکنان کره شمالی از دفتر ارتباطی دو کره در مجتمع صنعتی مرزی کایه سونگ، نهاد ریاست جمهوری کره جنوبی نشست فوق العاده برگزار کرد.

هیچ مشکل امنیتی زائران راهیان نور را تهدید نمی‌کند

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت که اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد و از یادمان های دفاع مقدس بازدید می‌کنند نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در راهیان نور است.

هیچ مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد می‌کنند و از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید می‌نمایند، نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در اردوهای راهیان نور است.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های پایانه مرزی باجگیران در حوزه اقتصاد

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از گروهان مرزی، گمرک و پایانه مرزی باجگیران در حوزه هنگ مرزی درگز بازدید و با مسئولان این شهر دیدار کرد.

تشدید تدابیر امنیتی در اطراف مساجد در اروپا و آمریکا

بعد از حملات مرگبار روز جمعه در نیوزیلند، تدابیر امنیتی در اطراف مساجد در اروپا و آمریکا شدت یافت.

مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم

آبادان - ایرنا - مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به تردد بدون مشکل اعضای کاروان های راهیان نور در نقاط صفر مرزی و بازدید از یادمان های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم.

وزیر دفاع آمریکا مجوز بودجه یک میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک را صادر کرد

براساس بیانیه منتشر شده توسط پنتاگون، وزیر دفاع موقت آمریکا مجوز بودجه یک میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک را صادر کرد.

ثبت نام در کاروان های فوق العاده عتبات

ثبت نام در کاروان های فوق العاده عتبات سازمان حج و زیارت برای ­ثبت نام در کاروان‌های فوق العاده عتبات اطلاعیه‌ای صادر کرد.

چرا 17.5 درصد فوق‌العاده ویژه‌ به تمام معلمان نرسید؟

یک پژوهشگر حوزه آموزش‌وپرورش به بررسی برقراری "فوق‌العاده ویژه" برای معلمان حاضر در طرح معلم تمام وقت پرداخت، در همین رابطه، سؤالات مختلفی درباره مشروط کردن برقراری فوق‌العاده ویژه به طرح معلم تمام وقت مطرح است.

موسویان:استراتژی امنیتی آمریکادرخاورمیانه علیه خواست مردمی است

مادرید - ایرنا - «سید حسین موسویان» پژوهشگر دانشگاه پرینستون و عضو سابق گروه مذاکره کننده هسته ای در مقاله ای در المانیتور با مقایسه استراتژی امنیتی آمریکا و ایران در خاورمیانه، استراتژی آمریکا را علیه خواست مردمی و استراتژی ایران را محبوب مردمی دانست.

توضیحات معاون امنیتی وزارت کشور درباره دیوارکشی مرزی بین ایران و پاکستان

معاون امنیتی وزارت کشور درباره دیوارکشی بین ایران و پاکستان توضیحاتی ارائه کرد.

پامپئو: خواهان تحکیم روابط امنیتی با کویت هستیم

وزیر خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) تاکید کرد که واشنگتن به دنبال تحکیم روابط امنیتی با کویت است.

تفاوت استراتژی امنیتی آمریکا و ایران در خاورمیانه

یکی از مهمترین دلایل درمورد عدم بهبود روابط ایران و آمریکا این است که آمریکا منافع ملی خود را در سرمایه‌گذاری روی دولت‌های متحد در خاورمیانه می‌بیند که به مخالفت با خواست ملت‌ها منجر شده است.

چهارمین مهاجر هم در بازداشتگاه‌های مرزی آمریکا جان باخت

مرگ چهارمین مهاجر در بازداشتگاه‌های مرزی آمریکا

منابع آمریکایی از مرگ چهارمین مهاجر طی کمتر از چهار ماه اخیر در بازداشت نیروهای مرزبانی آمریکا در ایالت تگزاس خبر دادند.

پایان تنش مرزی بین قرقیزستان و تاجیکستان

تهران - ایرنا - در پی بروز تنش بین ساکنان مناطق مرزی تاجیکستان و قرقیزستان و کشته شدن دو نفر در این نزاع، بعد از مذاکره رهبران دو کشور و تصمیم برای حل مسامت آمیز موضوع مورد مناقشه، ناآرامی های مرزی پایان یافت.

پنتاگون کنگره را از اختصاص 1 میلیارد دلار برای دیوار مرزی مطلع کرد

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی 'سی ان ان' گزارش داد: وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در نامه ای، کنگره را از تخصیص و انتقال یک میلیارد دلار برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک مطلع کرد.

ثبت نام در کاروان های فوق العاده عتبات

سازمان حج و زیارت برای ­ثبت نام در کاروان‌های فوق العاده عتبات اطلاعیه‌ای صادر کرد

موافقت پنتاگون با صرف یک میلیارد دلار برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک

پنتاگون اعلام کرد که وزیر دفاع آمریکا با هزینه یک میلیارد دلار از بودجه این وزارتخانه برای ساخت بخشی از دیوار مرزی مورد نظر رئیس جمهوری این کشور در مرز با مکزیک موافقت کرده است.]]>