تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران تا پایان سال اعلام می‌شود
مطالب مرتبط

تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران تا پایان سال اعلام می‌شود

تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق تا پایان سال اعلام میشود

حداقل حقوق کارگران در سال 1398

شورای عالی کار، حداقل حقوق کارگران را در سال آینده ، با افزایش ۳۶.۵ درصدی یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان تصویب کرد.

حداقل حقوق کارگران در سال 98 تعیین شد

تهران - ایرنا - در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار حداقل حقوق کارگران برای سال 98, پانزده میلیون و 168 هزار و 822 ریال تعیین شد .

تعیین حداقل دستمزد در انتظار اجرای قانون کار

تهران- ایرنا- قانون کار می گوید «حداقل حقوق کارگران باید متناسب با نرخ تورم و هزینه خانوار تعیین شود» اما با اینکه تکلیف قانونی این مساله مشخص است، جلسات شورای عالی کار در مورد تعیین حداقل دستمزد سال آینده، هنوز به نتیجه نرسیده است.

حداقل عیدی کارگران در سال آینده 3 میلیون و 33هزار و 764 تومان شد

مطابق مصوبه شورای عالی کار برای حداقل حقوق کارگران، حداقل عیدی درسال 98 حدود 3 میلیون و 33هزار و 764 تومان و حداکثر عیدی سال 98 حدود 4میلیون و 550 هزار و 646تومان خواهد بود.

پایه حقوق کارگران ۴۰۰ هزار تومان بیشتر شد

اعضای شورای عالی کار دقایقی قبل با افزایش ۳۶درصدی حداقل دستمزد کارگران موافقت کرده و پایه حقوق کارگران در سال ۹۸ را ۴۰۰ هزار تومان افزایش دادند.

دستمزد ۹۸ باتوجه به واقعیات جامعه و مشکلات کارگران تعیین شود

خرم‌آباد- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد حقوق و دستمزد ۹۸ کارگران، با توجه به واقعیات جامعه و شرایط معیشتی تصمیم‌گیری شود.

افزایش ۴۰۰ هزار تومانی برای کارگران کافی نیست/ مزد کارگران باید حداقل یک میلیون تومان زیاد شود

جمعی از کارگران عملیات نت خط و ابنیه فنی راه‌آهن آذربایجان در بیانیه‌ای خواستار افزایش عادلانه دستمزد به میزان حداقل ۱ میلیون تومان شدند.]]>

حداقل دستمزد 98 کارگران تعیین شد/ حداقل دستمزد یک میلیون و 516هزارتومان

پس از مذاکرات چندین ساعته شرکای اجتماعی در شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران برای سال 98 به میزان یک میلیون و 516 هزارتومان تعیین شد.

جزییات حداقل دستمزد و سایر سطوح مزدی سال آینده کارگران اعلام شد

در نشست شورایعالی کار که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در محل این وزارتخانه و پس از ساعت‌ها مذاکره به پایان رسید، حداقل دستمزد سال ۱۳۹۸ با ۳۶.۵ درصد رشد و سایر سطوح مزدی به میزان ۱۳ درصد به اضافه ۲۶۱ هزار

یک کارگر در سال 98 چقدر دریافت می کند؟

با تصمیم اعضای شورای عالی کار،حداقل دریافتی یک کارگری با تعداد 3.3 نفر در ماه از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان به2 میلیون و 20 هزار تومان افزایش یافت.بر این اساس پایه حقوق کارگران در سال 98 حدود 400 هزار تومان بیشتر شد.

امکان بازنگری دو بار در سال بر روی حقوق و دستمزد کارگران متناسب با نرخ تورم

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار می‌رفت شورای عالی کار دستمزد کارگران را به نوعی مصوب می‌کرد که حداقل‌های سبد معیشتی خانوار کارگری تأمین می‌شد، گفت که فراکسیون کارگری مجلس پیشنهادی مبنی بر امکان بازنگری دو بار در سال بر روی حقوق

عبدالله عبدالله: تصمیم گیرنده نهایی صلح ،دولت افغانستان است

کابل - ایرنا - رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان در واکنش به خبر پایان مذاکرات دوحه و توافق طالبان و آمریکا بر سر خروج نظامیان خارجی از افغانستان و قطع رابطه طالبان با تروریست های بین المللی ، اعلام کرد که تصمیم گیرنده نهایی صلح دولت است و به جز آن توا

بی توجهی به حداقل دستمزد، آثار اجتماعی فوق العاده ای دارد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر در تعیین حقوق کارگران به حداقل ها توجه نکنیم، شاهد آثار اجتماعی فوق العاده ای خواهیم بود که این امر، هزینه‌های بالایی به اقتصاد ملی تحمیل می کند.

حداقل دریافتی کارگران ۲ میلیون و ۲۰ هزار تومان شد

با توافق نمایندگان کارگری و کارفرمایی شورای عالی کار حداقل دستمزد سال آینده کارگران با افزایش ۳۶.۵ درصدی به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسید.

حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان شد

با توافق نمایندگان کارگری و کارفرمایی شورای عالی کار حداقل دستمزد سال آینده کارگران با افزایش ۳۶.۵ درصدی به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسید.

حداقل دستمزد 1 میلیون و 516 هزار تومان تعیین شد/ 45 درصد افزایش دریافتی کارگران

بعد از بیش از هشت ساعت چانه‌زنی، حداقل دستمزد 37 درصد و کل دریافتی کارگران با مزایای مزدی، 45 درصد افزایش یافت. ]]>

حداقل حقوق کارگران یک میلیون و 516 هزار تومان/ افزایش 13 درصد به علاوه 261 هزار تومان برای سایر سطوح مزدی+جدول

افزایش حقوق کارگران باید بیش از کارمندان باشد

دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین گفت: انتظار داریم شورای عالی کار منافع ملی را در افزایش حقوق جامعه کارگری در نظر بگیرد. افزایش حقوق کارگران باید بیش از مقدار تعیین شده برای کارمندان باشد.]]>