تصمیمی برای انتقال ‍‍ پایتخت گرفته نشده است

کیش - ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشورگفت: کارگروهی برای انتقال پایتخت فعال است اما تاکنون تصمیم خاصی در این زمینه گرفته نشده است.مطالب مرتبط

توافقی برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب صورت نگرفته است

تهران – ایرنا – یک دیپلمات عربی گفت: تصمیمی برای بازگشت و حضور سوریه در نشست آینده اتحادیه عرب در تونس گرفته نشده است.

وزیر خارجه برزیل: هنوز تصمیمی برای انتقال سفارت از اسرائیل به قدس نگرفته ایم

یونکر: در نشست سران اتحادیه اروپا قرار نیست تصمیمی در مورد برگزیت گرفته شود

جدیدی: هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات کشتی نگرفته‌ام/ تردید دارم

دارنده 4 مدال کشتی آزاد جهان و المپیک گفت: شرایط طوری شده که همه آمده‌اند و امکان دارد هر داستانی اتفاق بیافتد، من هم تا این لحظه تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته‌ام.

تصاویر دیده نشده از آتش‌سوزی در مجتمع پایتخت

آتش‌سوزی در دو طبقه از مجتمع پایتخت خسارات مالی برجای گذاشت.

سازمان بهزیستی: اعتبار بسته حمایتی مددجویان هنوز تامین نشده است

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه هنوز اعتبارات مورد نیاز و برای توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی از سوی سازمان برنامه بودجه، تامین نشده است.

حمایت ایران از انتقال قدرت در جمهوری قزاقستان

سخنگوی وزارت خارجه: تغییر و تحولات کنونی در جمهوری قزاقستان و انتقال قدرت، در چهارچوب قانون اساسی این کشور صورت گرفته است بنابراین ما از آن حمایت می‌کنیم

از انتقال قانونی قدرت در قزاقستان حمایت می‌کنیم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، گفت: تغییر و تحولات کنونی در جمهوری قزاقستان و انتقال قدرت، در چهارچوب قانون اساسی این کشور صورت گرفته و لذا ما از آن حمایت می کنیم.

مخالفت سازمان ملل با انتقال روهینجایی‌ها به جزیره‌ای دوردست در خلیج بنگال

مقامات بنگلادش گفته‌اند، آماده انتقال حدود ۱۰۰ هزار مهاجر روهینجایی به خانه‌هایی در جزیره‌ای دورافتاده در خلیج بنگال هستند. با اینکه ساخت خانه‌هایی که برای این افراد در نظر گرفته شده، به اتمام رسیده، سازمان ملل گفته است، این جزیره ممکن است"قابل اسکان" نبا

شاه اردن سفر خود به رومانی را لغو کرد

تهران - ایرنا - عبدالله دوم شاه اردن امروز (دوشنبه) در اعتراض به تصمیم رومانی برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی، سفر خود به 'بخارست' پایتخت این کشور را لغو کرد.

اصلاح بودجه امسال شهرداری تهران برای تأمین هزینه ضروری

معاون برنامه‌ریزی شهردار تهران گفت: در این اصلاحیه، چیزی به سرجمع اعتبارات اضافه نشده بلکه با جابجایی بخشی از ردیف‌های هزینه‌ای، ۳۰۰ میلیارد برای هزینه‌های ضروری شهر در نظر گرفته شده است.

انتقال کودکان بی سرپرست و معتادان کمپ به مناطق امن

براساس اعلام سازمان بهزیستی جابجایی و انتقال فرزندان تحت سرپرستی در شهر گمیشان و انتقال مددجویان مقیم در کمپ ترک اعتیاد شهر آق قلا به مکان‌های امن در مرکز استان گلستان انجام شد.

سرباز وظیفه پلیس اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال پایتخت

تهران- ایرنا- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال که به بیمارستان انتقال داده شد یک سرباز وظیفه شناس بود.

ادامه تلاش برای بازگرداندن دو مرزبان گروگان گرفته شده

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امیدواریم با پیگیری‌های که از سوی دستگاه‌های مرتبط صورت گرفته است دو نفر از مرزبانان گروگان گرفته شده به آغوش خانواده و وطن بازگردند.

لندن، گران‌ترین شهر اروپا برای سکونت ارزیابی شد

لندن – ایرنا – نتایج تازه‌ترین تحقیقات انجام گرفته نشان می‌دهد که پایتخت انگلیس، لندن گران‌ترین شهر اروپا برای اجاره مسکن به شمار می‌رود.

موگرینی خواستار تعهد طرفین صلح افغانستان به اصول حقوق بشر شد

کابل - ایرنا - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که در یک سفر از پیش اعلام نشده امروز سه شنبه وارد کابل پایتخت افغانستان شد، در دیدار با رئیس اجرایی دولت افغانستان از طرف های دخیل در فرآیند صلح این کشور خواست تا به حفظ ارزش های حقوق بشری به ویژه برای زنان و

فیلمی از حمله اراذل و اوباش به یکی از بیمارستان‌های بابل

مسئله‌ای که چندین سال است گریبان بیمارستان‌های کشور را گرفته، معضل حمله اراذل و اوباش به کادر درمانی بیمارستان‌هاست. متأسفانه هنوز چاره‌ای برای حفاظت از جان این قشر اندیشه نشده است.

پرونده خجل‌ترین جانور خزری روی خط انتقال/«فک ها» به کویر می‌روند

تنکابن - کارشناسان بر این باورند که پروژه انتقال آب دریای خزر، قتل ترسو و خجل‌ترین زیستمند دریا را رقم می‌زند و برای همیشه پرونده فک را در خزر می‌بندد.

سادیو مانه در رادار باشگاه مادریدی

مهاجم سنگالی لیورپول یک بار دیگر مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته و مدیران این تیم به دنبال نهایی کردن این انتقال در تابستان هستند. ]]>

فیلمی از حمله اراذل و اوباش به یکی از بیمارستان‌های کشور

مسئله‌ای که چندین سال است گریبان بیمارستان‌های کشور را گرفته، معضل حمله اراذل و اوباش به کادر درمانی بیمارستان‌هاست. متأسفانه هنوز چاره‌ای برای حفاظت از جان این قشر اندیشه نشده است.