فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راه مقابله با دشمنان است

قزوین - ایرنا - مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت را باید بهترین راه برای مقابله نقشه های دشمن در عرصه های فرهنگی دانست.مطالب مرتبط

فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راه مقابله با دشمنان است

قزوین - ایرنا - مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت را باید بهترین راه برای مقابله نقشه های دشمن در عرصه های فرهنگی دانست.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

کاشان| ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورت کشور است

سردار چهار باغی ترویج فرهنگ شهدا را باعث تداوم نظام و فرهنگ غنی ایثار در جامعه دانست و گفت: الگوهای جوان امروز شهدای غیور هستند.

دستگاه های فرهنگی، اشاعه دهنده فرهنگ ایثار و شهادت

محمدرضد پورمحمدی، نقش دستگاه های فرهنگی از جمله صدا و سیما را در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت پررنگ خواند.

فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج داده شود

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در بین نسل جوان ترویج داده شود.

راویان نور ادامه دهنده راه حضرت زینب در انتقال فرهنگ ایثار هستند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور در یادمان دهلاویه، محل شهادت شهید چمران، گفت: باید از راویان نور به عنوان ادامه دهندگان راه حضرت زینب (س) در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت یاد کرد.

ترویج ایثار و شهادت ، رویکرد اصلی شبکه استانی اترک

قربانی جم گفت : توجه به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، هدف و برنامه اصلی شبکه استانی اترک است.

معاون استاندار یزد بر همکاری رسانه ها برای ترویج فرهنگ ایثار تاکید کرد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: ترویج فرهنگ ایثار شهادت در جامعه و بین مردم و جوانان باید با همکاری دستگاه های اجرایی، تشکل ها و به خصوص رسانه های گروهی انجام شود.

انتقال فرهنگ شهادت و ایثار در قالب های کلیشه‌ای اثرگذار نیست

رشت- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: انتقال و بیان رشادت و ایثار شهدا باید از قالب های کلیشه‌ای و ژورنالیستی خارج شود.

در مسیر مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت دنباله‌رو راه شهدا باشیم

وزیر دادگستری گفت: موظفیم در جهت اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنیم چراکه مبانی این فرهنگ و پاسداشت آن، نیاز امروز جامعه است.

اعتبارات حوزه فرهنگ کمتر از 2 درصد است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که اعتبارات کل حوزه فرهنگ کمتر از ٢ درصد است؛ در حالی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ باید اقدامات فرهنگی انجام شود که نیاز به بودجه

شهید پهلوان: دشمنان با نفوذ در فرهنگ به کشور ضربه می زنند

سمنان- ایرنا- شهید مصطفی پهلوان یکی از شهدای دفاع مقدس در بخشی از وصیت نامه خود، اظهار داشت: آگاهی، آموزش و اطلاع رسانی به ملت، برای مقابله باید افزایش یابد، چرا که دشمنان بیشترین ضربه را از طریق فرهنگ به ملت ها وارد می کنند، .

شهادت و شهادت طلبی یک فرهنگ است

مشهد- ایرنا- مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: شهادت و شهادت طلبی یک فرهنگ است که در جامعه اسلامی جایگاه والایی دارد.

تجلیل از فعالان رسانه ای حوزه ایثار و شهادت

امروز در مراسمی از فعالان رسانه ای حوزه ایثار و شهادت در سالن جلسات صداوسیمای شبکه اترک تجلیل شد.

رالی خانوادگی ایثار و شهادت در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- به مناسبت 22 اسفند روز ملی بزرگداشت شهدا رالی خانوادگی با عنوان 'پیام آوران ایثار و شهادت' روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد.

اهواز| راهیان نور؛ سفری معنوی برای خودسازی

هر ساله تعداد زیادی از گردشگران خارجی جهت بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به ایران سفر می‌کنند تا با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

لازمه مقابله با توطئه دشمنان، بصیرت و وحدت است

مشهد - ایرنا - امامان جمعه شهرستان های خراسان رضوی با تاکید بر لزوم مقابله با توطئه های دشمنان، از وحدت، همدلی و افزایش بصیرت و آگاهی به عنوان رمز پیروزی بر این توطئه ها یاد کردند.

بیش از ۴۵۰۰ روحانی در دفاع‌مقدس به شهادت رسیده‌اند

مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت:راهیان نور برای این است که روحیه جهاد و شهادت را در جوانان ما توسعه دهد و حاصل آن آمادگی برای جانفشانی و ایثار و فدارکاری در راه اسلام است.

آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهادت وظیفه تمام مسئولان است

امام جمعه شهرستان ورامین گفت: امروز آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهید و شهادت یکی از وظایف مهم مسئولین است که هر کس در این زمینه کوتاهی کند، باید در پیشگاه الهی و شهدای گرانقدر پاسخگو باشد.