هفته بیست و چهارم کورس اسبدوانی زمستانه گنبد برگزار شد

گنبد کاووس – هفته بیست و چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه گنبد با شرکت ۵۹ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.مطالب مرتبط

هفته بیست و چهارم کورس اسبدوانی زمستانه گنبد برگزار شد

گنبد کاووس – هفته بیست و چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه گنبد با شرکت ۵۹ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

هفته قهرمانی کورس اسبدوانی زمستانه گنبد برگزار شد

گنبد کاووس – هفته بیست و پنجم و قهرمانی رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه گنبد با شرکت ۶۲ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

پایان کورس زمستانه مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

ایرنا - گنبد کاووس - روز جمعه با برگزاری هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس، که با انواع برنامه های متنوع برگزار شد، کورس زمستانه مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس به پایان رسید.*15*

هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس با شرکت 59 رأس اسب و در هفت دور به مسافت های 1000 ، 1600 ، 1700 و 2200 متر، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس با شرکت 59 رأس اسب و در هفت دور به مسافت های 1000 ، 1600 ، 1700 و 2200 متر، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

اسبدوانی گنبد به ایستگاه پایانی رسید

گنبدکاووس - ایرنا - رییس هیات سوارکاری گنبدکاووس گفت که مسابقه های اسبدوانی کورس پاییزه و زمستانه این شهرستان جمعه هفته جاری با برگزاری «هفته قهرمانی» به پایان می رسد.

رقابت 62 راس اسب در هفته قهرمانی مسابقات کورس گنبد

گنبدکاووس- ایرنا - هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس با شرکت 62 رأس اسب در هفت دور مختلف به مسافت های 1000 ، 1600 ، 1700 و 2200 متر، عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

رقابت 62 راس اسب در هفته قهرمانی مسابقات کورس گنبد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس با شرکت 62 رأس اسب از در هفت دور مختلف به مسافت های 1000 ، 1600 ، 1700 و 2200 متر، عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

نتایج هفته بیست و چهارم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس

چابکسواران برتر هفته بیست و چهارم رقابتهای کورس سوارکاری زمستانه گنبدکاووس معرفی شدند.

مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس به ایستگاه آخر رسید

گنبدکاووس - ایرنا - رییس هیات سوارکاری گنبدکاووس گفت که مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه و زمستانه این شهرستان جمعه هفته جاری با برگزاری هفته قهرمانی به پایان می رسد.

گلستان| هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد‌

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته پایانی و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

هفته چهارم مسابقات کورس اسب کشور در اهواز برگزار شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات سوارکاری خوزستان گفت: هفته چهارم رقابت های کورس اسب اصیل عرب با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور روز جمعه در اهواز برگزار شد.

پنجشنبه و جمعه؛ هفته‌های پایانی کورس زمستانه گنبدکاووس

دو هفته قهرمانی مسابقات زمستانه سوارکاری گنبدکاووس، پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

نتایج ایستگاه قهرمانی کورس سوارکاری گنبدکاووس

پرونده رقابت های کورس زمستانه سوارکاری گنبدکاووس پس از 25 هفته رقابت ، بسته شد.

برنامه دیدارهای هفته بیست و سوم/ دربی تهران حساس‌ترین بازی هفته

دیدارهای هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران طی روزهای هشتم تا یازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

اوقات شرعی بیست و چهارم اسفند در سمنان

امروز جمعه بیست و چهارم اسفند ، هشتم رجب و پانزدهم مارس است

چه کسانی آخر هفته مهمان «خندوانه» می‌شوند؟

رامبد جوان و «خندوانه» روز جمعه بیست و چهارم اسفندماه برای فصل ششم اختتامیه می‌گیرند.

گنبد سلطانیه، شاهکار هنری و تجلی گاه معماری اسلامی

زنجان - ایرنا - گنبد سلطانیه یادگار دوره ایلخانیان در ایران و یکی از آثار ثبت شده کشور در فهرست میراث جهانی محسوب می شود، این گنبد به دست سلطان محمد خدابنده در قرن هشتم احداث شده است که هم اکنون بزرگترین گنبد آجری جهان بشمار می آید.

گنبد سلطانیه، شاهکار هنری و تجلی گاه معماری اسلامی

زنجان - ایرنا - گنبد سلطانیه یادگار دوره ایلخانیان در ایران و یکی از آثار ثبت شده کشور در فهرست میراث جهانی محسوب می شود، این گنبد به دست سلطان محمد خدابنده در قرن هشتم احداث شده و هم اکنون بزرگترین گنبد آجری جهان بشمار می آید.

چگونه به گنبد جبلیه کرمان برویم؟

این گنبد هشت ضلعی تماماً از سنگ است. گفته می‌شود در ساخت این گنبد به جای آب از شیر شتر استفاده شده‌ و مورخان دلیل استحکام این بنا را همین امر می‌دانند.